Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 68, kokku 90 EsimeneEsimene ... 1858666768697078 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 341 kuni 1 360, kokku 1792
  1. #1341
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    jep. aga kui siin checkime siis draw checkib back kahe vastase vastu. ja nii laseme me tal tasuta osta. ainuõige on open shove blank turni korral. kui oleksime hu siis võiks kaaluda check-r sest siis on tõenäoline et agressor betib uuesti drawga.
    selles poldki küss, küss oli, miks sa tahad, et big stack siin TURNIS oma DRAW foldib?
    sa räägid nyyd hoopis muust asjast ju

  2. #1342
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    ma ei tahagi seda,aga mul pole midgai selle vastu kui ta seda teeb. nonshowdown potid ongi õige magusad sõnastasin ilmselt siis valesti

  3. #1343
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    üldiselt ma pre A rag käsi ei mängi aga mul oli 6 tunnine mäng seljataga ja see agronoom hittis nagu segane mu vastu teistes laudades(emotsioonidel ei tohi lasta mängu segada!!!!)

    läksin c-raise peale agronoomi vastu, aga vahele hüppas üllatus. Kas ma olen väga loose kui siin sisse ajan stacki? obv et see SB teab ka seda, et see button lahmis koguaeg. samas ta ei ole loll mängija. sageli bet foldib - stabib hästi palju aga stackidele mängib soliidse holdinguga. väga ebamugav vastane.

    IPoker Network $50.00 Pot Limit Omaha Hi - 6 players - View hand 1744502
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    SB: $63.80 63/1/0/1.4 agr1,7 100 kätt.
    BB: $59.11
    UTG: $57.17
    MP: $30.75
    Hero (CO): $155.23
    BTN: $95.02 28/24/33/18.8 agr6.8 6,1k kätt

    Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with T 3 A 5
    2 folds, Hero raises to $1, BTN raises to $3.75, SB calls $3.50, 1 fold, Hero calls $2.75

    Flop: ($11.75) K Q 2 (3 players)
    SB checks, Hero checks, BTN bets $11.75, SB raises to $47, Hero???

  4. #1344
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    .
    Viimati muudetud vennike poolt : 27.04.12 at 07:16

  5. #1345
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Ma vist calliks viimase. Kui BTN otsa paneb, siis shoveks. 2-way all-in seti vastu ei tahaks siin olla (40-60 taga), 3way on meil 12 outi nutsiks + backdoor poti ja wheel draw ja kindlasti piisavalt equityt, et ära stackida. Hero jaoks kõige parem oleks siin kõik 3 stacki keskele saada.

  6. #1346
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    seda ka arvestasid et me buttoniga 200bb-d deep? standard 100bb mängu puhul ei oleks siin väga küsimustki

  7. #1347

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    nothing invested.. ez fold, sest oddse ju pole.

    Pikas plaanis call/shove ei teeni meile midagi, 2 way ai on -EV , 3 way ai on parimal juhul break-even lüke.
    Viimati muudetud mupsik poolt : 27.04.12 at 15:36

  8. #1348
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    ise tankisin seal pikalt ja mõtlesin, et sitta kah mitte midagi ei ole sees ja ei hakka 200bb-d deep seal sisse ajama ja foldisin. Kui sb ei oleks raisend oleks ise poti pannud ja siis oleks juba rahad sisse agro vastu läinud. vend ikka imes selliseid ulme asju välja mu vastu(teistes laudades). kaks korda sai mu nutsi vastu runnerrunner masti kui endal oli kolm backdoor masti kaarti ja top paar flopist ning viimased rahad läksid sisse turnis olen ainult kahte-kolme sellist agronoomi näinud laudades ja imelikul kombel lõpetavad nad kõik mingi 400-500bb peal laudades. obv enne seda tuleb rebuysi teha korralikult ma ei tea imo on see nii variatsiooni rikas stiil, aga vennad lasevad stabiilselt iga päev 6-7 lauda lahti ja annavad tuld.

    ( Click to show/hide )


    Tulemus obv ebaoluline, aga tahtsingi teada kas see oleks väga halb lüke,sest olin väga kahe vahel. Ev joon oleks paika jooksnud krt
    Viimati muudetud udikaz poolt : 28.04.12 at 00:37

  9. #1349
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Ma vist calliks viimase. Kui BTN otsa paneb, siis shoveks. 2-way all-in seti vastu ei tahaks siin olla (40-60 taga), 3way on meil 12 outi nutsiks + backdoor poti ja wheel draw ja kindlasti piisavalt equityt, et ära stackida. Hero jaoks kõige parem oleks siin kõik 3 stacki keskele saada.
    mõtlesin sellele, aga arvasin et mul masti oute vähe järel kuna arvasin, et ühel neist peab draw olema(eksisin). ainult buttoni vastu oleksin c-r teinud ja siis enam ei oleks saanud foldida, aga krt nit nagu ma olen ei suutnud drawga bustosse minna sellise actioni peale kui nii vähe olin investeerinud.

  10. #1350
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    1.Kas keegi jätkaks turnis? ja arvestades, et ta oli just meile vahele jäänud teises lauas kas ta bluffiks sellist riverit? any thoughts?

    ( Click to show/hide )


    2.Täiesti standard olukord passiivse semi-niti vastu.sellised tekitavad mulle ikka ja jälle muret. Kas leadout(kuipalju?)või check mida teha?

    ( Click to show/hide )

    E: Krt peaks vist harjuma käsi sinna omaha alateema alla panema
    Viimati muudetud udikaz poolt : 28.04.12 at 02:52

  11. #1351

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    1. cbet turn, aga bet-fold turn. Nagu mängitud c/f river
    2. c/call river oleks standart. Lead ka hea mingi 38$

  12. #1352

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Miks ei c/c postflop? Turni võib tulla liiga palju kaarte, mis hitib tema pf LC ranget siin boardil ja ajad poti mõttetult suureks semi-good handiga ja hakkad ennast leveldama. as played c/c R

  13. #1353
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas qjet Vaata postitust
    Miks ei c/c postflop? Turni võib tulla liiga palju kaarte, mis hitib tema pf LC ranget siin boardil ja ajad poti mõttetult suureks semi-good handiga ja hakkad ennast leveldama. as played c/c R
    no siin ongi kaks varianti kuidas mängida. kas check raisega(siiski omades fold equityt) saad nupud sisse ja tõenäoliselt flippad või siis kui saad ainult calli siis tõmbad turnis hoogu maha ja pot controllid lõpuni. samas kui checkraise flopil teen ja riveris flopi top card kordub siis minu kogemus näitab et 99% ajast checkitakse back seal(eriti kui tegu on suht nitiga), kuid krt ikka ja jälle teen ma checki seal riveris.olen ise proovinud ka leadida, aga ei mäleta küll väga kätt kui oleksin calli saanud imo peaks hakkama väikselt leadima selliseid rivereid, aga tahtsin teada mida üldsus mõtleb sellel kohal. aga üldiselt mõlemat pidi vist surnud case.

  14. #1354
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Vastased tag regularid.

    ( Click to show/hide )

  15. #1355
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Sick käsi. Sb oli suurin nit ever ja lead out ma arvasin et on made stright. Ei tea kas longrunnis on see hea fold..

    ( Click to show/hide )

  16. #1356

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    BB tegi su elu kergeks siin. Selline action, siis üldjuhul blockitakse su FH oute ka veel .

  17. #1357
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Kui reaalne see on lihtsalt, et mitu päeva järjest üks vend lihtsalt jookseb nagu jumal just minu vastu.
    Villain on agro regular. olen talle kaotanud kõik 3-bet potid. Igakord mõtlen, et no tal ei saa ju jälle olla nutsi. Ja igakord kui otsustan vastu mängida on tal ikka ja jälle nuts nii sick lihtsalt.....tema vastu tuleb hakata häid käsi ilmselt maha viskama. jube palju barreldab ka. On tal siis käsi või mitte, aga igakord kui ära kontrollin olen beat.

    Need siis ainult tänase sessi käed. 5-s käes kaotasin 1bi+ ja 4 nendest oli sama venna vastu. nagu eriti debiilne. varasemates sessides on mu vastu nii palju runnerrunnereid kokku tõmmanud , et oksendada tahaks.

    Kas mõnda kätt peaks teisiti mängima? või lihtsalt tuleb tema vastu foldima hakata ja üldse temaga madistamist vältida?

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

  18. #1358
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    2 käsi) Ma oleks riveril checkinud? Või siis bet-fold,peale seda riverit tõstet on ainuksed kaardid millega ta sellise movi teeb maja ja vb üliharva missed flushdraw,aga ikkagi 90% + on vastas maja.
    3 käsi) Turnis ei beadi sa enam midagi peale rea kombode ja A turnis on eriti sitt kaart,et seal shoveda.
    aga ega ma ka sittagi ei tea mis ma jauran siin =)

  19. #1359
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    ei vaidle, olen nõrk - lasen emotsioonidel liiga tihti otsuseid mõjutada.

    E: Teise käe kohta. Mulle tundub river check back ika väga weak liin. bet-fold ok. aga no top paar kordus ja ma ei tahtnud uskuda, et ta flopi top twoga lihtsalt callib ja ei pane otsa. ta võtab üldse minu vastu mingeid veidraid liine. jube raske on arvata mis tal käes on. kui cbetile saab raise siis ta ei foldi 90% ajast ehk siis monster floater on. aga igakord kui mul midagi on et raiseda on tal midagi paremat :) sick gameflow. ma räägin, et tema vastu tuleb hakata foldima :)
    Viimati muudetud udikaz poolt : 04.05.12 at 03:42

  20. #1360
    Õpihimuline Mängur Kasutaja M6niste avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    345

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    1.käsi - standard, mängiks samamoodi
    2.käsi - riveril teeks sarnase beti, aga ilmselt foldiks shovele
    3.käsi - foldin flopil, meil pole ühtegi väga head turn kaarti imo, lihtsalt tõmbad endale jama kaela calliga.
    4.käsi - CO meeldiks mulle nii deep olles 3bettida selle käega vist, aga as played ma ilmselt turnis juba annaks alla, flopi raise ei ole paha. Lihtsalt ei näe, millega ta flopi raise calliks ja sellise turni peale alla annaks.. miski 456x ainult, aga sellise käega ta vaevalt raiseb pre. Eriti ma ei barreldaks turnis ka enam sellepärast, et jooksen ülisitasti ta vastu. Tean, mida sa tunned, aga kui hea on lõpuks temalt miski 400bb-ne pot võtta :)

    Edu!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES