Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 74, kokku 90 EsimeneEsimene ... 2464727374757684 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 461 kuni 1 480, kokku 1792
  1. #1461

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    see on board, kus ma ei cbetiks ka liiga tihti.
    miks mitte cbetida, kui vastase puhul näeme ainult kahte liini. check/fold ja check/call?

  2. #1462
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    See, et 'tohutult kehv station' on seni vaid nutsiga riveril leadinud, on tõenäoliselt juhus. Tainas peab iga boati seal nutsiks ja maksab ka kõigega välja. Siin kaotame valuet kui ei tõsta teda riveril üle. AT on ainus käsi ta ranges, mis meid biidib. AA peaks selline väga tihti pre 3bettima. Kokkuvõttes on tema ranges palju käsi, millega ta maksab ja vaid üks, mis meid biidib.

  3. #1463
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas romario Vaata postitust
    miks mitte cbetida, kui vastase puhul näeme ainult kahte liini. check/fold ja check/call?
    Stationi puhul ma betiks oma 2nd pair+draw kätt siin flopil. Nõrka 2nd pairi peaksime tavaliselt kaitsma kui sel draw ka lisaks on. Ja kui pole riski, et meid välja bluffitakse siit, sest c-r me callida ei saa flopil.

  4. #1464

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas romario Vaata postitust
    99xx kah. Enne 3bettis ta pre KKxx, seega tundub reaalne, et ka enam-vähem AAxx võiks ta pre 3bettida.
    mis 99xx ta 2 tänavat callib????
    AA27 off tüüpi käed võib vabalt pre callida.

    ok, tõstad 28-le. ta läheb all ini. snapid rõõmsalt?

  5. #1465

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    mis 99xx ta 2 tänavat callib????
    AA27 off tüüpi käed võib vabalt pre callida.

    ok, tõstad 28-le. ta läheb all ini. snapid rõõmsalt?
    99xx kahe ruutuga. ei tõsta 28-le, shoven.

    tolmuahviga isiklikult täiesti nõus.

  6. #1466

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    mis kätega passiv station sind callib seal?

  7. #1467

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    mis kätega passiv station sind callib seal?
    kõikide fullerite ja ehk ka 10x.

  8. #1468

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    rohkem arvamusi vist pole. igatahes sedapuhku ma shovesin ja vastane snapis oma AAxx-ga. eks arvamused jagunesid kaheks, ma pigem nimetaks cooleriks ja ehk pikas perspektiivis oli siiski kasumlik, aga noh, nende jaoks, kes korralikult ei beati on iga kaotatud käsi cooler või bad beat :D

  9. #1469

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    tundmatu või agro vastu ma shoveks. passiivne mängija ei calli seal shove Tx , 99xx fullerit ma ei näe ta ranges(st et sellega riverini jõuab+ sul on 9). lisaks ma arvan, et 33xx ta chk-callib riveri, kui ta vähegi mängu jagab ja on passiivne ning ATxx, AAxx(rääbis AA) on tõenäolisem, kuna sul ei ole A blokkereid.

  10. #1470
    Jube Noob Kasutaja phenomenon avatar
    Liitus
    Nov 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    196

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    OM või PT4 omahatajale?

  11. #1471

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    OMG soovitab OM-i. endal pole kogemusi.

  12. #1472

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    OnGame - $0.25 PL Hi (6 max) - Omaha - 6 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    UTG: $24.50
    MP: $37.73
    Hero (CO): $35.78
    BTN: $25.00
    SB: $24.75
    BB: $22.88

    SB posts SB $0.25, BB posts BB $0.25

    Pre Flop: ($0.50) Hero has T K 9 K

    UTG raises to $1.00, MP calls $1.00, Hero calls $1.00, BTN calls $1.00, fold, BB calls $0.75

    Flop: ($5.25, 5 players) J 2 Q
    BB checks, UTG bets $2.50, fold, Hero calls $2.50, BTN raises to $15.25, fold, fold, [color=red]

    Teeme mida?

  13. #1473

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    shipime. wrap+bd flsdraw.
    flippad iga käe vastu, crushid madalamat wrapi(a la 89TJ,89TQ,9TJK) + 10$ surnud raha.

  14. #1474

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Preflop 100% 3bet!
    Praegu ajame sisse

  15. #1475

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    what coca said

  16. #1476

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    haige mäng ikka, flippame top seti vastu, purustame ilmselt igasugused muud käed.

    board: Jd2sQc
    Hand Equity Wins Ties
    TdKh9sKd 47.25% 2,012,671 35,687
    QQ**, JJ** 52.75% 2,249,262 35,687

    Ma oleks raise flop 7$ ja pot any turn

  17. #1477
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Preflop 100% 3bet!
    Praegu ajame sisse
    micros ja eriti kui arvestada et svenza omaha maailmas algaja siis ma ei poolda KK-ga 3beti.
    1)kui saame 4beti mis siis svensa teeb?enamus micro vendi lähevad broke. mul ikkagi decent KK.aga ma ei arva, et see sellises kohas +ev oleks. 3bet on ok kui suudad foldida 4betile.micros 99% kordadest on 4bet AA.
    2)kui tulevad meile ebameeldivad flopid. mis siis teha? ala 975, 1094 rääkimata 6910 flopist... siis peab juba oskama seda KK-d edasi mängida, micros pole mõtet asja keeruliseks ajada.
    3)kui 3bettida siis sa ei saa peale floppi väga paljusi käsi reppida, mis on micros imo ülimalt oluline punkt.

    hitime õige flopi ja siis valuevaluevalue! makstakse niikuinii.

    Antud juhul oleks 3 bet ideaalne olnud, sest saime hea flopi ning kerge edasi mängida, aga suurem % ajast me ei hiti floppi nii hästi.

    Ship it svenza.

  18. #1478
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Phil Galfondil oli üks väga hea Omaha käeanalüüs - http://www.philgalfond.com/acoupleofhands/ . soovitan soojalt

  19. #1479

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Panin nuppe obv. Oligi top set vastas ja tõmbasin runner runner masti kokku. 50-50 flopist.
    Muret tekitavad sellised käed: flopist mastiost, turn blank, vastane polivaitab poti kogu aeg. Kogu aeg tekib tõmbeid juurde, tundub nagu miljon outi iga kord, aga riveriks kohale ei jõua ja jälle oled lampi tühja maksnud. Ja siis kui kokku tõmbad, vastased ägisevad ja chk-foldivad. Samas hakkasin riveril bluffima ka sageli kui ohtlikud kaardid riveriks kokku tulid, töötab päris hästi. Bluffe tuleb samamoodi nagu nutse mängida, kusagilt on kõrva taha jäänud.
    Kunnidega üldse kõige suuremad võidetud-kaotatud potid. Mingi 349 boardil on easy fold, ei pane nihelemagi. Aga kui selline poolkõva tõmme rainbow flopil + ülepaar, on täitsa raske spot. PLO 25 ei näe mõtet preflop kunnidega hulluks minna. Vähemate vastaste vastu 3-betin, hulgima vastaste vastu vaatan flopi ära positsioonist. Jõuab stacki hiljemalt turniks sisse ajada küll.

  20. #1480

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Omaha = positsioon.

    Sellesmõttes, et kui sa flatid multiway KKxx-ga ja maha tuleb 349, siis sealt edasi on väga keeruline KKd mängida.

    Küsimusele: mis siis, kui vastane 4betib? Selle jaoks on HEM- kui härra 4bet on üüratult kõrge, siis vajutad sisse.
    Kui sa mängid 2-3-4l laual, siis jõuad sa väga hästi jälida agrovaalade mängu ja nende 3-4bettimisranget.

    Fakt on see, et premium-kuningaid tuleb positsioonist 3-4bettida.
    Hero ei taha olla ainult callimas ja raisemas topsette ja Ässasid.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES