Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 76, kokku 90 EsimeneEsimene ... 2666747576777886 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 501 kuni 1 520, kokku 1792
  1. #1501

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Ma ei näe kuskilt otsast, kuidas ükski vastane AJ niimoodi mängiks, though.
    Tundub wishful thinking.

    Pigem siis mingi straight/flushdraw/op koos kahega a la Q9x2, QQK2, XsXsX2 stiilis käsi mängiks niimoodi ja seda biidime. Tough spot ja sellisel juhul, kui oled otsustanud stackidele mängida, shipiks ehk turni, et scarecarde ei tuleks?
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 04.09.12 at 11:02

  2. #1502
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Turni shippida on eriti halb ju. Villain võib olla mastitõmbel ja me palvetame, et see riveriks kokku tuleks. Või et ta busted draw-d bluffiks. Riveril ei ole scare carde ju, meil on boat käes, millega oleme vastasest kas pikalt ees (loodame, et ta saab veits abi riverist, et välja teha) või pikalt taga (we're fucked either way). Ainsad scare cardid on A,K,Q kui eeldame, et tal on praegu overpair+fd ja see completeb boatiks. See tähendaks, et vastasel on 2 outi ja ta arvab, et fd võib ka elus olla. Las drawib.

    All things considered, turni shove oleks minu arust väga suur viga.

  3. #1503

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Scarekaarte vastase, mitte meie jaoks.

    Minu toodud ranged on ainsad, mis mulle pähe tulid, mida me beadime ja vastane nii võiks mängida. Seega nendele rangedele on vastase jaoks riveris palju scarekaarte. Kui otsustame jätkata, siis imo turni shipides, kui parema käe kavatseme riveril anyway kinni maksta.

    Drawd ilma kaheta mina ei usu. Inimesed ei oota laua paardumist, et drawd agressiivselt mängima hakata. Eriti omahas.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 04.09.12 at 11:09

  4. #1504

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Drawd ilma kaheta mina ei usu. Inimesed ei oota laua paardumist, et drawd agressiivselt mängima hakata. Eriti omahas.
    +1

  5. #1505

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Draw tal ikka ei ole kui ta turnis otsa pani. Ise ütlesid, et mängib str8 forward suhteliselt, seega ma pakuks slowplaytud JJ-TT,

  6. #1506
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Dudes, see on heads-up mäng. Võtsin HEM-st esimese leitud HU käe regi vastu, kus turn paardus. See on suht sage olukord, kus tuleb end alla nutsi ära stackida paired boardil drawga. Ei saa istuda ja oodata, et monstri kätte saaks ja välja tehtaks.

    Poker Stars $200.00 Pot Limit Omaha Hi - 2 players - View hand 1882038
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): $380.50
    BB: $339.35

    Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with T 4 Q T
    Hero raises to $6, BB raises to $18, Hero calls $12

    Flop: ($36.00) 7 T 3 (2 players)
    BB bets $35.50, Hero raises to $142, BB calls $106.50

    Turn: ($320.00) 7 (2 players)
    BB bets $179.35, Hero calls $179.35

    River: ($678.70) 3 (2 players)

    Final Pot: $678.70
    Hero shows T 4 Q T
    BB shows Q 9 K 8
    Hero wins $678.20
    (Rake: $0.50)
    Viimati muudetud tolmuahv poolt : 04.09.12 at 14:30

  7. #1507

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Kui ma ise siin villaini asemel oleks riveril AJ-ga, siis väga tihti shoven selle sisse. Kui ma olen otsustanud, et vastase beti anyway callin, siis on kasumlikum ise leadida, sest meid callib vahel nõrgem käsi.
    ma ei suuda aru saada, mis on see AJ-st nõrgem käsi, mis meid callib, kui nüüd olla villaini asemel ja shoveda AJ-ga.
    see oleks ainult bluff ja ainuke parim käsi, mille saaks foldima, on see mis on herol. kõik teised boatid+ callivad.

    lisaks on ta turni tõste suurus ka perfect, et riveris sisse ajada ja call saada.
    Viimati muudetud vsiu100 poolt : 04.09.12 at 14:32

  8. #1508

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Miks tal ei või draw olla??
    Ei tea ta 3 bet % aga ütleme et on mõistlik 10-15% ringis. Seega on väga realistlik et tal on mingi AKQ tüüpi käsi. Trunis AKQ+ 1 või veel parem 2 flush draw on super c/r koht HU.
    Herol on väga vähe boate ja isegi naked 2ga on keeruline callida.
    Turni bet igati mõistlik, aga kui ta c/r seal callin siis seda riverit never enam ei foldi. Väga vähe value hande ta ranges mis meid biidivad ja võib vabalt sitemaga shoveda.
    Kui tal juhtub see JJ, TT või J2 olema siis so be it.

    Kui ta c/r seda turni oma rundown+ flush draw käega ja sai flush draw kohale siis loomulikult ta value shoveb seda.
    See et loogiliselt ei tohiks sitem ta shove callida ja shove mõttetu, pole päris õige

    Esiteks on hero ranges väga vähe boate ja teiseks elusees ta ei check foldi sellisel boardil oma nut flushi, eriti kui tal juhutb näiteks J blocker ka olevat. Samas ei saa ta oodata et hero teda bluffiks kui ta checkib - seega tema seisukohast all in väga õige.

    Ainus küsmärk on turni call, selleks peab nats historyt olema ja mõned statsid aitaksid ka otsust teha.

  9. #1509

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    ära unusta JT combosi, mis on ka 3bet ranges väga tihti.

    veel huvitab hero halvemad käed kui AJ/mast, mis riveris seda shove calliks.
    Viimati muudetud vsiu100 poolt : 04.09.12 at 15:06

  10. #1510

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    jah aga kui palju on tal JT combosid? kui meie blockime ühe T ning lauas JJT? Ja ma usun et JTKQ pigem calliks selle turni mitte ei check raisiks, kuna tal on ka showdown value olemas, samas kui AKQx + flshd seda põhimõtselt pole ja on palju parem käsi seal c/r

    Ega herol polegi metsikult sitemaid käsi mis seda shove calliks, ongi ehk flush ja maybe J, aga point selles et bluffima hakkab ta nendega veel vähem.

    Lisaks sellele tihti minu arust inimesed lihtsalt ei mõtle asju läbi nagunii ja kui nad väga midagi tarka teha ei oska siis panevadki oma nupud sisse. Pigem näeb ta seda lauda vaatab ahaa JJ22T, väga väike võimalus et vastasel on boat ( eriti kui tal juhtub J olema) Enda flushi ma ka foldima ei hakka ja lähen all in.
    Muidugi on ka selliseid kes üritavad nüüd oma flushiga lihtsalt shodownile minna ja checkivad seda, aga seda lihtslat hand history järgi aru ei saa.

  11. #1511

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Mida ma teeksin kui oleksin coca asemel:
    Vaataksin mis on vastase fold to turn cbet% ( see annab väga hästi aimu kuidas nad turnis käituvad) kui see on kuskil 60%+ siis ma lihtslalt foldiks ta C/R peale. ( või ehk calliks aga siis riveris ilmselt juba foldiks shove peale). See sõltub juba sellest kuidas ta riveril käitub.

  12. #1512

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Mis jutud, selgelt on ju read, et vastane ei ole tricky ja raise näitab tugevust. Miks peaks ta veel mingi tõmbega c/r tegema turnis, kui laud paardus? Kui ta bluffida ei armasta siis leiaks ise sealt ilusti fold nupu ülesse. Kuigi, ta ranges on vabalt ka ässad jms, mida ta üle mängida võib.

  13. #1513

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Selliseid käsi tulebki siia rohkem postidada, sest arutelu on väga kirev :)

    Tulemus aka eilse päeva suurim pott:





    ( Click to show/hide )

  14. #1514
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    ära unusta JT combosi, mis on ka 3bet ranges väga tihti.

    veel huvitab hero halvemad käed kui AJ/mast, mis riveris seda shove calliks.
    Vsiu, sa ei saa nii resoluutselt HU PLO-s ütelda. Ma callin siin vahel 200bb deep suvalise underpaariga ka maha. Sa pead flowd tunnetama ja olema teadlik sellest, mis su oponendi arsenalis üldse olemas on. Vastavalt sellele võid siin saada väga erinevaid lahendusi. Kui tahad näidet, kuidas riveril callitakse alla nutsi, siis:
    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )
    ( Click to show/hide )


    3 erinevat vastast, mitte ükski kätes osalenud mängija pole PTRi andmetel lifetime loser PLO HU-s.

    Kogu coca käe bottom line on minu jaoks see, et kui keegi üritab PLO HU-d mängida ja sellist kätt peab standard foldiks, siis ma ei usu, et ta normaalset winrate suudaks näidata suurema sample peale. Kui coca enda siseveendumus on, et vastane on straightforward nutsi mängiv nit, siis peaks talt raha teisiti ära võtma. Aga kui tegu on vähegi mõtleva mängijaga, kes oskab peale nutsi ka midagi bettida, siis ma mängiks selle samamoodi nagu coca.

  15. #1515

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Mis mõte on siia veel teisi näitelisi käsi postitada, vastased on nii erinevad ja ainuke asi millest lähtuda sai oli see coka postitatud read, et vastane ei vajuta tühja-tähjaga.

  16. #1516
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Mis mõte on siia veel teisi näitelisi käsi postitada, vastased on nii erinevad ja ainuke asi millest lähtuda sai oli see coka postitatud read, et vastane ei vajuta tühja-tähjaga.
    Vsiu küsis, et millega sellises spotis ikka vajutatakse. Minu point on, et ma pole praktiliselt HU-s näinud vastast, kes siin aeg-ajalt draw, rämpsu või nõrga made handiga raha sisse ei paneks. Kui selline siiski leidub ja selle kohta tugev read on, siis tuleb foldida käsi. Kui kindel pole, siis ma siin küll maha ei paneks ja minu arust mängis coca selle käe õigesti.

  17. #1517

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Selliseid käsi tulebki siia rohkem postidada, sest arutelu on väga kirev :)

    Tulemus aka eilse päeva suurim pott:





    ( Click to show/hide )
    mina võitsin
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 04.09.12 at 17:33

  18. #1518

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tolmuahv, su käed ei ole üldse sarnased coca postitatud käele, though.

    Laua textureid on hoopis erinevad ja lisaks ka pre/post actionid.

    saan aru su jutu mõttest, et ei saa HUs ainult monstereid oodata, aga antud käe dünaamika oli selline, kus vastasel ei ole peaaegu kunagi lihtsalt combodraw, seega ei saa neid ka tema rangedesse liigselt panna.



    Coca mis sa muidu arvad minu ideest turn shipida, kui ranged mida beadime on sellised, mis välja tõin?
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 04.09.12 at 17:32

  19. #1519

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Minu mõte oli, et kui olla vastane ja pushida, siis Millega hero callib, Mida vastane biidib. Mitte Millega vasta.e pushib.

  20. #1520
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    Minu mõte oli, et kui olla vastane ja pushida, siis Millega hero callib, Mida vastane biidib. Mitte Millega vasta.e pushib.
    Any J, vahel any 2, any made flush. Vahel overpair. Pane teistpidi: Kui me anyway maksame, siis miks mitte shoveda ise ette ja mõnelt nõrgemalt käelt vahel ise makstud saada. Nagu turni action näitab, siis villain ei pannud meid midagi nii kindlalt boati peale ja arvas, et ta fd on elus. Kui ma villaini asemel olen ja nii riverisse olen jõudnud, siis shoven siin any day of the week oma flushi ette.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES