Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 77, kokku 90 EsimeneEsimene ... 2767757677787987 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 521 kuni 1 540, kokku 1792
  1. #1521

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Tolmuahv, su käed ei ole üldse sarnased coca postitatud käele, though.

    Laua textureid on hoopis erinevad ja lisaks ka pre/post actionid.

    saan aru su jutu mõttest, et ei saa HUs ainult monstereid oodata, aga antud käe dünaamika oli selline, kus vastasel ei ole peaaegu kunagi lihtsalt combodraw, seega ei saa neid ka tema rangedesse liigselt panna.



    Coca mis sa muidu arvad minu ideest turn shipida, kui ranged mida beadime on sellised, mis välja tõin?

    Mulle ei meeldi turni shippida, sest meid callib PARIMAL juhul vaid 2xxx või sama fullhouse T2xx. Samas, krt, vb vaal arvab, et ta on ennast ära commitinud ja callib ka double flushdrawga.
    Aga antud riidide puhul, ta ei teeks seda liigutust double flushdrawga ja isegi kui teeks, siis ma pole kindel, kas ta calliks allinni. Küll aga kui tal on double flusdraw, siis kui Hero callib ja tema hitib riverisse, siis ta shoveb ja Hero callib.

    Ega antud turn ja river easy play pole. Tema ranges pole väga palju lükkamiskäsi, mida me võidame, kyll aga tahan öeölda, et OMAHA HU-s võidakse panna kordades lightimalt sisse ja callida allinn, kui nt standard 6max plo mängus.

  2. #1522

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Ei tea kas on õige koht üldse.. aga kusklil pean halama. PLO25zoom

    Ja mõned pärlid
    http://www.boomplayer.com/poker-hand...248_3556FCDBAE
    http://www.boomplayer.com/poker-hand...384_5D4FB5B3B9
    http://www.boomplayer.com/poker-hand...581_23F16D593A
    http://www.boomplayer.com/poker-hand...772_26B216BCDB - siin käel lootsingi, et ta mu potsized beti peale (bluff)shoveb kuna nuts muutus.
    http://www.boomplayer.com/poker-hand...825_1AC5B86D74

    telefonist sain ka täna lahti :)

    and it continues
    http://www.boomplayer.com/en/poker-h...653_4A16F4BA51
    Viimati muudetud JumalSander poolt : 06.09.12 at 18:10

  3. #1523

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas JumalSander Vaata postitust
    Ei tea kas on õige koht üldse.. aga kusklil pean halama. PLO25zoom

    Ja mõned pärlid
    http://www.boomplayer.com/poker-hand...248_3556FCDBAE
    http://www.boomplayer.com/poker-hand...384_5D4FB5B3B9
    http://www.boomplayer.com/poker-hand...581_23F16D593A
    http://www.boomplayer.com/poker-hand...772_26B216BCDB - siin käel lootsingi, et ta mu potsized beti peale (bluff)shoveb kuna nuts muutus.
    http://www.boomplayer.com/poker-hand...825_1AC5B86D74

    telefonist sain ka täna lahti :)

    and it continues
    http://www.boomplayer.com/en/poker-h...653_4A16F4BA51

    1.) Mulle ei meeldiks micros naked-ässa bluffi teha. Kui blufiks siis läheks flopil chk-raisei peale.
    2.) Standard
    3.) Peaaegu standard. Agro regid panevad flopil nuppe ja ise teeksin seda HUs olles. Küll aga 3way potis ma vb checkis, aga vb potiks flopil.
    4.) Proovi OOP chk-raisei peale minna. Kui sa chkid, siis suht tihti panustatakse ca potsize. River on rõve ja tõenäoliselt calliks, ma ei suuda sellistes kohtades foldida- vb on see leak.
    5.) Standard
    6.) Standard, kuigi just vaatasin 2+2st sarnast kätt ja seal soovitati flop järgi checkida ja alles turnist otsustama hakata.


    Tundub, et sa ei saa üle omaha variatsioonist. Sa pead arvestama sellega, et sellised biidid tulevad ette. Enamus jaotustel saad nupud sisse favoriidina/ees olles. Kõik on well played, va esimene jaotus, mis oleneb puhtalt vastasest.
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 06.09.12 at 19:05

  4. #1524

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    meh...standard. 1400 kätt ei ole mingi sample, selle aja sooksul võid 10bi üle EV joosta ja 20BI alla EV joosta

  5. #1525

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    1.) Mulle ei meeldiks micros naked-ässa bluffi teha. Kui blufiks siis läheks flopil chk-raisei peale.
    2.) Standard
    3.) Peaaegu standard. Agro regid panevad flopil nuppe ja ise teeksin seda HUs olles. Küll aga 3way potis ma vb checkis, aga vb potiks flopil.
    4.) Proovi OOP chk-raisei peale minna. Kui sa chkid, siis suht tihti panustatakse ca potsize. River on rõve ja tõenäoliselt calliks, ma ei suuda sellistes kohtades foldida- vb on see leak.
    5.) Standard
    6.) Standard, kuigi just vaatasin 2+2st sarnast kätt ja seal soovitati flop järgi checkida ja alles turnist otsustama hakata.


    Tundub, et sa ei saa üle omaha variatsioonist. Sa pead arvestama sellega, et sellised biidid tulevad ette. Enamus jaotustel saad nupud sisse favoriidina/ees olles. Kõik on well played, va esimene jaotus, mis oleneb puhtalt vastasest.
    Saan aru küll PLO variatsioonist, kuid plo25 on täis idioote ja seal üle 70bb/sajale hävineda 1500 käe kohta on kunsttükk omaette :D, eriti veel suht nit olles.
    Enamus käed postitasin ma rohkem vastaste küsitava mängu poolest. Enda mängu täna väga ei oska kommenteerida, tilt ja autopilot häving(kuigi suht ABC). Lihtsalt kõik ebaõnnestus :)
    Aga kätest siis
    1) See As blockeri käsi. Standard mul blockerit kasutades ongi CR, kuid seda pigem siis kui flushdraw turni või riveriga kohale jõuab(abusege mind nüüd), kuid kuna ma PM 100% siukseid flope cbetin, siis lootsin kohesele suurele fold eq-le. Mõistan küll, et kui ma lihtsalt cbetin sss boardi, siis ma ei repi mitte nutmasti vaid lihtsalt masti ja CR-des repin kindlat kätt. Ja nuh antud olukorras tekkis lumepalli effect(ja flopi beti ja turni CR minumeelest repibki nutmasti blockerit imho). Vastase callid on soulread või debiilsus(kaldun arvama, et viimane).
    3) Leian, et villaini preflop call oli suht kehva ja ei viitsi % arvutada(tähistan tänast võitu) kuid kaldun arvama, et ka flop on selgelt kaotav call.
    4) Tundub tõesti, et CR oleks vb parem, kuid board on suht märg ja CR calli saades on paljud turnis suht kehvad. Samuti lihtsalt läbi checkitud saada oleks suht kehv. Ei oska peast öelda mis ta bet vs missed cbet OOP oli.Ideaaljuhul loodaksin raisi saada ja siis mingi comboga nupud sisse saada. Riveril tõenäosus, et villainil nutsi on suht olematu, mis tal olema peaks, millega ta 2 barrelit callib Q543ss?!?
    6) Arvan, et flopi checkback on halb vs 2. Kuna annan ära free EQ, mu käsi on monster tänu sellele, et 2 kaarti 2 come :D
    Viimati muudetud JumalSander poolt : 06.09.12 at 20:21

  6. #1526
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Mhhh, kui sa 100 prossa sellist boardi cbetid, siis kuidas saad sa loota suurt FEd?

  7. #1527

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    Mhhh, kui sa 100 prossa sellist boardi cbetid, siis kuidas saad sa loota suurt FEd?
    No, historyt pole ja lambi villain. Enamus foldivad kui neil masti pole kohe flopil

  8. #1528

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas JumalSander Vaata postitust
    No, historyt pole ja lambi villain. Enamus foldivad kui neil masti pole kohe flopil
    miks siis turni ja riverit kah bettida? micros tuleb raha palju lihtsamalt, sellised blufid hoia kõrgemate limiitide jaoks.

  9. #1529

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas romario Vaata postitust
    miks siis turni ja riverit kah bettida? micros tuleb raha palju lihtsamalt, sellised blufid hoia kõrgemate limiitide jaoks.
    Lumepalli effekt.. See, et ta mind reaga callis, ei tähenda, et see vaakumis halb mäng oleks olnud. Käe lasin boomi tema flopi, turni ja riveri calli pärast pigem mitte enda.

  10. #1530

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas JumalSander Vaata postitust
    Lumepalli effekt.. See, et ta mind reaga callis, ei tähenda, et see vaakumis halb mäng oleks olnud. Käe lasin boomi tema flopi, turni ja riveri calli pärast pigem mitte enda.
    On küll halb mäng, kui sa blufid fishi, kes ei oska foldida.

  11. #1531

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas romario Vaata postitust
    On küll halb mäng, kui sa blufid fishi, kes ei oska foldida.
    Kui sa ei tea, keda sa bluffid, siis pigem sa ei peaks teda fishi alla liigitama vaid eeldama, et ta on keskmisel tasemel mängija. Ma pole kindel, kas mu mäng üheski tänavas peale flopi on +EV või mitte. Turni barreldades on riverit ka vaja barreldada. River ma arvan, et on breakeven.

    PS: Mulle isiklikult üldse ei meeldi, kui teisi mängijaid kutsutakse fishideks, kui sa just mingi Phil Galfond pole vms...
    See ei olnud konkreetselt sinu pihta.

    Igatahes päev lõppes nii

    Ja see käsi on miuke mu päev oli
    http://www.boomplayer.com/poker-hand...354_2304B706BD

    Ja ma olen südamest täiesti veendunud, et teoreetiliselt ma saaks endale täna kõige räigemad pokkeriskillid, fak isegi superuseri, ma veel mängiks ca 3000 kätt ma oleks busto..

    homme +1bi .. laske mind maha

    Kas keegi oskab arvutada matemaatiliselt, mis on tõenäosus, ütleme et 5bb/100le(ei käi minu kohta) võitja kaotab 12BI 2k käega? Umbes sama mis, et Anne kanalis keegi sureb hai rünnaku tagajärjel ?
    Viimati muudetud JumalSander poolt : 06.09.12 at 22:27

  12. #1532
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas JumalSander Vaata postitust
    Lumepalli effekt.. See, et ta mind reaga callis, ei tähenda, et see vaakumis halb mäng oleks olnud. Käe lasin boomi tema flopi, turni ja riveri calli pärast pigem mitte enda.
    mõtle nüüd natukene kuidas sa nut flushi sellises spotis mängiksid ja siis hakka mõtlema, kas micros fishe on üldse kasumlik bluffida. teinekord mängi naked A-d samamoodi nagu sul oleks nut flush. stick to abc in micro ja longrunis näitad profitit.

  13. #1533
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    PokerStars Zoom Pot-Limit Omaha, $1.00 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (Button) ($156.89)
    SB ($189.03)
    BB ($100)
    UTG ($141.53)
    MP ($301.84)
    CO ($79.69)

    Preflop: Hero is Button with 5, K, 10, A
    3 folds, Hero bets $3.50, SB raises to $9, 1 fold, Hero calls $5.50

    Flop: ($19) 4, J, K (2 players)
    SB checks, Hero bets $13, SB raises to $57.14, Hero folds

    Total pot: $45 | Rake: $2.02

    Results below:
    SB didn't show
    Outcome: SB won $42.98
    mänguplaan flopiks, kas keegi mõtleb chekkida ja miks flopist?
    PokerStars Zoom Pot-Limit Omaha, $1.00 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (Button) ($100)
    SB ($375.80)
    BB ($62.05)
    UTG ($103.82)
    MP ($153.85)
    CO ($344.49)

    Preflop: Hero is Button with K, J, A, A
    3 folds, Hero bets $3.50, SB raises to $11.50, 1 fold, Hero raises to $35.50, SB calls $24

    Flop: ($72) J, Q, 8 (2 players)
    SB checks, Hero bets $64.50 (All-In), SB calls $64.50

    Turn: ($201) 6 (2 players, 1 all-in)

    River: ($201) 3 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $201 | Rake: $2.80

    Results below:
    Hero had K, J, A, A (one pair, Aces).
    SB had 7, Q, 7, Q (three of a kind, Queens).
    Outcome: SB won $198.20
    Ma vihkan selliseid olukordi, ma tean et ta 3bet on mingi wrap, peale minu 4 betti ta teab et mul aaxx. Kokkuvõttes on see , et ma flopist hakkan nuputama, kas mul on oddse..ja käib mõttetu flippamine pm.
    Ma olen mõelnud, et äkki 3betti callida, sest 5betshovet ma ei saa sealt kunagi. Ja üleleveldada vastast ja representeerides ise wrappi...

  14. #1534

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    1käsi: Hero checkib pea alati järgi. As played fold.
    2käsi: Standard

  15. #1535
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    1 käes...chekid nt tuleb poti, kuidas mängid-mänguplaan?
    chekid nt tuleb blank 2, ta betib kuidas vastad?


    Ma ei tea mul oli idee et betin flopis kui tuleb poti annan 3 barrelit. Et tal pole poti ässa, siis ta shovemise range on hulga väiksem
    Praktikas see nii ei läinud

  16. #1536

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    1 käes sul top pair + gutter + nfd blokker, check flop obv, sest sa saad actioni closeda igal tänaval, isegi kui sul fd oleks, poleks mõtet bettida siin, sest betid ta airi välja + annad talle võimaluse spazzida enda random rundowniga, sest sul decent sd value+redraw;
    kui tuleb poti saad tema leadi flattida/raiseda ning riverit x/r;b, 3bet pot, enamus stackist saab sisse nkn, kui turni tuleb blank siis arvatavasti ikkagi checkiks, sest ilma infota tema 3b range kohta pole bettimisel valuet

    e:
    pre call üldse ei meeldi, kui sa ei tea mis sellises spotis teha, ma pigem siis 4bet/f selliste stack sizede juures kui flatiks
    Viimati muudetud winnieTHEpooh poolt : 12.09.12 at 12:19

  17. #1537

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Jap, jutt oige. Esimeses käes tuleks pre foldida vastase 3beale või ise 4b, kuigi 4b tundub nats liiga fancy ja spew

  18. #1538
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    4b/fold? see on juba ca 30-35% stakist. Isegi Aaxx vastu saame juba equity callimisel kätte
    Samas mulle leveldamise mõttes 4b meeldib, eriti neid leveldada, kes aaxx ei 3beti ja üritavad mind 5678 suguste kätega leveldada


    Mis puutub nt QQ99 suguste kätega 3bettimissse? Minu arust nad ei tooda eriti kasumit. Antud juhul sai ta flopist seti, aga üldplaanis peaks -EV olema?
    Viimati muudetud privador poolt : 10.09.12 at 21:13

  19. #1539

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    dp handidega 3bettimine 130bb+ deep on üldiselt väga +ev imo kui board texture+percieved rangesi piisavalt hästi tajud, sest hidden seti hittimine tavaliselt makstakse full summas välja ning saad reppida huvitavaid boarde kui missid + see su overall gameplanile hea kui reg oled, e: saad protectida enda future bluffe jne, et sul ei oleks 6510 boardil ainult c/f range, vaid ka c/r range jnejne
    sellessuhtes, et me ei pea pottima 4bettides, võime vabalt raiseda IP 22$ terve enda rangega, sest me saame stackid sisse nkn kui tahame, lihtsalt anname talle piisavalt köit, et ennast leveldada
    Viimati muudetud winnieTHEpooh poolt : 10.09.12 at 21:21

  20. #1540
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    PokerStars Zoom Pot-Limit Omaha, $1.00 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (Button) ($142.57)
    SB ($55.18)
    BB ($139.92)
    UTG ($151.74)
    MP ($57)
    CO ($101.21)

    Preflop: Hero is Button with K, K, 7, 10
    UTG bets $3, 2 folds, Hero calls $3, 1 fold, BB raises to $12.50, UTG calls $9.50, Hero calls $9.50

    Flop: ($38) 10, 5, J (3 players)
    BB bets $32, 1 fold, Hero folds

    Total pot: $38 | Rake: $1.71

    Results below:
    BB didn't show
    Outcome: BB won $36.29
    keegi mängib ka shove peale?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES