Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 78, kokku 90 EsimeneEsimene ... 2868767778798088 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 541 kuni 1 560, kokku 1792
  1. #1541

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    pokerstove? reads?

  2. #1542
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    PokerStars Zoom Pot-Limit Omaha, $1.00 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button ($171.92)
    SB ($100)
    BB ($165.53)
    UTG ($298.01)
    Hero (MP) ($100)
    CO ($451.57)

    Preflop: Hero is MP with J, 10, 10, Q
    1 fold, Hero bets $3, 2 folds, SB raises to $8, BB calls $7, Hero calls $5

    Flop: ($24) 6, 7, 2 (3 players)
    SB checks, BB checks, Hero checks

    Turn: ($24) K (3 players)
    SB checks, BB checks, Hero bets $19, SB calls $19, 1 fold

    River: ($62) 6 (2 players)
    SB bets $33, Hero raises to $73 (All-In), 1 fold

    Total pot: $128 | Rake: $2.80

    Results below:
    Hero didn't show J, 10, 10, Q (nothing).
    Outcome: Hero won $125.20
    **** kuidas mind nussitakse

    PokerStars Zoom Pot-Limit Omaha, $1.00 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button ($311.43)
    SB ($104.67)
    Hero (BB) ($110.12)
    UTG ($155.92)
    MP ($176.03)
    CO ($76.41)

    Preflop: Hero is BB with A, 10, 9, 4
    4 folds, SB bets $2.50, Hero calls $1.50

    Flop: ($5) 8, J, 9 (2 players)
    SB bets $3.34, Hero raises to $12, SB calls $8.66

    Turn: ($29) 4 (2 players)
    SB checks, Hero checks

    River: ($29) A (2 players)
    SB checks, Hero checks

    Total pot: $29 | Rake: $1.30

    Results below:
    SB had 4, 10, Q, Q (flush, Ace high).
    Hero mucked A, 10, 9, 4 (flush, Ace high).
    Outcome: SB won $27.70

    Kas tõesti on vastas nit v ei lähe nutsiga oop all-inni+q tõmme v oli sel callimisel teine idee?

  3. #1543

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    call oli pigem selleks, et sulle piisavalt köit anda, et sa repiksid, sest sa foldid terve enda bluffi range tema 3b peale flopis ning turn+river std play temapoolt, hoiab su spazzid sees, et sa reppida saaksid, sest bettimisel pole eriti valuet, 107xx betiksid sa turni ja riveril ehk repid flushi, std hand, ei meeldi flop raise üldse 9h fdga sellisel boardil, flat>raise

  4. #1544
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    ma ei saa aru sellest köiest. Stars zoom on nii fucking nit, ainult nutsidega mängitakse ja aeg-ajalt ajude nussimine


    Ma pole miljon kätt starsis saanud aaxx pre allinni mindud(aasta tagasi tulid vähemalt kkxx vastu...) fullikute vastu on ainult foldisahin, kui 2 barreli annan


    Lihtsalt mulle tundub, et tuleb rämedalt reppida ja barreldada regze
    Viimati muudetud privador poolt : 10.09.12 at 21:59

  5. #1545

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Ah teen õhtul paarkümmend kätt veel ja dooomswith on...


    tänase päeva 2 pärlit
    http://www.boomplayer.com/poker-hand...272_DEE5F3B6D1
    http://www.boomplayer.com/poker-hand...018_1E6FE2E04B
    Viimati muudetud JumalSander poolt : 10.09.12 at 22:13

  6. #1546
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    -esimene käsi-ma ei tea tänapäeva stars on nii nit, et sa oma Kk fullikuga, ta raisi vastu ei biidi enam pm midagi...
    ei saa vist seda eriti cooleriks lugeda...samas ai minemine veel suurem lollus, oleks 3 taala säästnud

  7. #1547

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    priva ära levelda. Esimene käsi on wp, kyll aga ma juba turnis kütaks väikse raisei sisse

  8. #1548

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    JumalSander, sinu probleem on selles, et sa ei pea plo pingele ja biitidele vastu.
    Ära põe, kõik käed on sul enamjaolt hästi mängitud :)

    Badbeadid ja coolerid on PLOs standard

  9. #1549

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas JumalSander Vaata postitust
    Ah teen õhtul paarkümmend kätt veel ja dooomswith on...


    tänase päeva 2 pärlit
    http://www.boomplayer.com/poker-hand...272_DEE5F3B6D1
    http://www.boomplayer.com/poker-hand...018_1E6FE2E04B

    1. käsi. pre call ok, 3bet ok fishi vastu ip.
    turni ma raiseks, sest tahaks riveris sisse saada. fish callib sind seal QJTx,2xxx, KTxx. pooled need käed ta chk-calliks või chk-foldiks riveris.
    2. wp, next hand.

  10. #1550
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    PokerStars Zoom Pot-Limit Omaha, $1.00 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (Button) ($103.82)
    SB ($567.14)
    BB ($98)
    UTG ($183.22)
    MP ($205.20)
    CO ($100)

    Preflop: Hero is Button with 10, A, 5, Q
    2 folds, CO bets $3.50, Hero calls $3.50, SB raises to $15, BB calls $14, CO calls $11.50, Hero calls $11.50

    Flop: ($60) Q, J, Q (4 players)
    SB bets $16, 2 folds, Hero raises to $88.82 (All-In), SB calls $72.82

    Turn: ($237.64) 7 (2 players, 1 all-in)

    River: ($237.64) 4 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $237.64 | Rake: $2.80

    Results below:
    Hero had 10, A, 5, Q (three of a kind, Queens).
    SB had 10, J, 8, Q (full house, Queens over Jacks).
    Outcome: SB won $234.84
    bad play v cooler?
    Suht suur tõenäosus et vastasel on wrap koos Q-ga

  11. #1551
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    bad play v cooler?
    Suht suur tõenäosus et vastasel on wrap koos Q-ga
    Sul on flopile minnes 1.3x potsize taga, tabad floppi trips+A kicker 3bet potis ja mõtled foldimisele?

  12. #1552
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    mõtlen pigem, kas on parim käik call, minraise v allinn? välja ma sealt tõesti ei saa

  13. #1553

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    pre on w/e, ma 3betiks ennem kui flatiks, 3bet>fold>flat
    flop flat > raise imo, sest mis käsi sa shipid seal peale AQxx(eeldan, et sa flatid QJxx type käsi flopis) ning mis kätega sb sind callida saab peale seda kui ta cbetib floppi 4way ning sa shipid; AQKx,QJxx; maybe QK109<parim mis loota võid>, reeval turn, hoiab su range nutted ning tal oleks suitsiid 2nd barrel õhuga panna,siis võid rahulikult foldida, unimproved obv

  14. #1554
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    täitsa nõus call on flopist täpsem. Ma arvan, et 4way potis ei panusta isegi aaxx-st see tõenäosus väike
    Tagantjärgi võiks isegi pre 4bettda.

  15. #1555
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Call on parem kui AI(ja raise), kuna enamasti on selles spotis vastas tõenäosuse järjekorras: fullik,Qxxx+s.draw,puredraw. Seega pigem annaks drawdele võimaluse( drawd completedes completivad meid fullikuks ja K tulek completeb meid ennast broadwayks ), AI minnes peletame põhjendamatult villase range kitsaks.

    Kuna pre3betteri+4wayOPcontbetteri ranges 99% ei ole 2-9 pocketit või 2-9dualpocketit, siis sisuliselt meil ei ole mõtet karta ühtegi kaarti, kuna villane pocketiga fullikuttõmbamas nkn ei ole(AA(meil on blokker ja 4way vaevalt con`t betti paneks),1010(10turni/riverisse meile nuts),JJ(oleme juba taga)QQ(pole) - seega ma ei näe eriti käsi mille eest me peaks ja ka SAAKS end kaitsta läbi AI`i, pigem jätame valuet lauale või stackimee end taga olles ära.

    käed millest oleme ees ja mida "kardame" ja mis võivad hetkel pre3bettor ja flopOP4waycontbetteri. ranges olla:
    QKxx/Qxxx AI ei pruugi kuhugi peletada(v.a rääbis emandad), seega CALL parem(hoiab ka drawing dead käed ranges)
    K10xx,109xx(unlikely), K tulek turni/riverisse suht ükskõik(QKxx oleks allini vb callinud ja K annab meile endile broadway(kui vastane completeb rea).
    AAxx(tõenäoliselt ei ole+ ei complete, meil on blokker), KKxx - las barreldab(tõenäosus jälle üliväike, et 4way panustaks) Mis kätt kardame(mille eest kaitsta), ainult QAKx/QK10?Kas AI paneb foldima? IMO ei. Las tõmbab oma kunni.


    Praegu teatud ajad ja läksin oma tekstiga üsna rappa, Ma tahtsin seda õelda, et Call parem kui AI, sest meid outdrawimas on ainult Qxxx(mis AI kipuvad snappima nkn(ja callides saaksime talt samamoodi valuet järgmistel tänavatel ja ei peletaks seejuures enamus range minema) ja villase broadway ja prahtrida(8/9algav)(mis vajab10`t) reatõmbed completevad meid fullikuks, seega tuleb lasta neil tõmmata, kui K tuleb(mis meile fullikut ei anna aga annab broadway võib anda ka spliti/ villasele from9toking ja kui villasel ongi QKxx mis completeb, siis AI poleks midagi päästnud. Flush drawd lauas pole ja villasel ei saagi ükski prahtrida(8/9) algav complitida ilma 10neta, mis meile fullliku annaks!

    . Never allin selles spotis IMO, . Ma ei tea miks ma nii pikalt lahti seletada püüdsin, kui siin ilmselget ainuõige on flopi flat, kuna turnis ilma broadway kaardi tulekuta võime rahulikult foldida second barreli peale, vaevalt II barrel õhuga tuleb.
    Viimati muudetud BentleyMulsanne poolt : 12.09.12 at 20:38

  16. #1556
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    ( Click to show/hide )


    1. Nii ja naa, andis riveriks ära minujaoks, et istub nutsu otsas aga kuna tihti fishidel seal hoopis KTxx riveris, harvem 2xxx või Txxx, siis igati ok fishi vastu.
    2. Perfect

  17. #1557

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Bentley, millised on sinu kogemused omahaga???

    Priva, antud kätt on easy mängida. Flopil Hero on positsioonis ja flatib pea alati. Ära karda ega mõtle sellele, et turni tuleb scarecard ja sa ei tea mida teha.

    Väga harva võid flopi shippida, aga see oleneb pigem sellest, kas vastane läheb ilma Q-ta bustosse või ei. Isegi kui tal on mega wrap, siis turni ta potbetib alati ja siis lähed allinni (parema equitiga, kui flopil).

  18. #1558

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    priva pre call on suht optimistlik imo. fold>call.

  19. #1559

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    traaaaaa ma lihtsalt ei mõista, miks iga kuradi päev - mis muidu suht breakeven - peab täieliku faking hävinguga lõppema.. mingi 50 käe jooksul..
    dafuq

  20. #1560

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    priva pre call on suht optimistlik imo. fold>call.
    Jap, olen seda juba mitu korda märganud.

    Priva, soovitan selliste stackidega preflop natuke nitisem olla. Antud käed tekitavadki postflopis probleeme, ning Pikemas perspektiivis Hero kaevab endale auku, sest nonshowdown joon langeb. Esialgne call on obv standard.

    TT, JJ, QQ pole tugevad ja kasumlikud käed, eriti kui nendega setmineda väga kalli hinna eest. Siin ei tasu tuua välja fakti, et Herol on positisoon.
    Enamus omahamängijaid teab vaid väljendit, et positsioon on tähtis, kuid 95% neist ei oska seda kasutada, sest nad on POSTFLOP mängus väga nõrgad (liiga passiivsed, ei oska vastase nõrkust ja barreldamist ära kasutada, callivad end surnuks, panustavad valedes kohtades, panustavad valesid summasid, betsizing ja üks kõige tähtsamaid asju: ei jule 2-3 barrelit panna, sest kardavad, et vastased callivad neid maha või ollakse scared moeny.
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 13.09.12 at 02:17

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 14 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 14 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES