Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 79, kokku 90 EsimeneEsimene ... 2969777879808189 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 561 kuni 1 580, kokku 1792
  1. #1561

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    priva pre call on suht optimistlik imo. fold>call.
    Kui jutt käib sellest AQT5 käest siis see on väga standard pre call.
    4 way selle käega callida kui closid actionit on ideaalne.


    Üldiselt mida ma soovitaks ja mida ma ise õppisin ainult tänu coachingule ühelt high stakes PLO mängijalt on rohkem tähelepanu pööramine inimeste post flop mängule.
    Pidevalt kirjutatakse et oh pre flop mängib 25/18/10 või on räige fish ja mängib 50/40/8 statsidega.
    Siis tuleb aga flop ja reaalselt ei osata ikka midagi tarka nende vastu teha. Enamasti eeldatakse et see loose vend topib oma nupud sisse kui vähegi millelegi pihta saab, aga väga tihti on täiesti vastupidi.

    Näiteks üks asi mida on väga kasulik jälgida on flop c bet / fold to flop c bet. - selle järgi saad juba väga hästi aimu kuidas keegi mängib.
    Samuti turni kohta, saad jälle aimu kuidas keegi turni mängib. Mõned c betivad flopis pea alati, turnis aga väga harva ja enamasti foldivad beti peale. Ideaalne koht kus positsioonis mõne nõrgema käega callida sellise vastu ja turnis lihtsalt pot ära võtta. Samas nende vastu kes ka turnis aggrolt panevad ei tasu nii kergelt flopis callida jne.

    Või näiteks tuleb selline 792 flop ja sa oled pre flop OOP callinud KKxx käega. Nüüd vastane on väga c bet happy ja callida natuke sitt sest turnis ei oska midagi väga teha. Samas foldimine ka nats nadi, aga märkad et väga tihti ta foldib ise flopi - lihtsalt donk beti sellise vastu ja enamasti ongi käsi sellega läbi.

    Viimaseks üks näide selle põhjal mida ma tihti näen et kirjutatakse ala " 3 bet pre AA24 on paha, calli niisama ära ehita poti" "Miks KKxx 3 betid preflop big blindi pealt, flopis nii raske mängida ja ei tea mida teha"
    Mis siis kui buttonilt või CO avab vend kes on preflop selline normaalne ja avab sealt ütleme 30% käsi buttonilt nats rohkemgi.
    Flopis aga c beti peale foldib väga tihti? Easy 3 bet pre flop, sest sa võtad flopis selle poti lihtsalt nii tihti maha enda c betiga. Selline inimene ei hakka sind niisama floatima ja reraisima flopis. Kui tulebki selline 789 flop mis tõesti kõike hitib siis lihtsalt check foldi. Kokkuvõttes sa jääd seal ikka korraliku plussi tema vastu.
    Teisalt on väga palju selliseid mängijaid kelle vastu ma kunagi KKxx ja nõrku AAxx käsi ei 3 betiks pre flop - eriti oop.

    Kui lõpuks hakkad aru saama kuidas need numbrid oma vahel töötavad on palju lihtsam mängida ning sellist pimesi arvamist jääb palju vähemaks.

  2. #1562
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    AQT5 tõesti pre fold, mul pos multiway potis? Kui tõesti nii, siis härrad kuda te pargi cashi mängite. 1 käsi 5 tunni jooksul?

    Mis see 4-s kaart peaks siis olema , et õigustaks calli AQT9?
    Ok üritan mõne sessiooni teha meganitina preflop, eks näeb kudias läheb. Isegi btn avan soliiidse käega

  3. #1563
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Nt mida teete sellises situatsioonis.
    Avate EP aaxx(aus käsi...) flop tuleb isegi suht ok 279(rainbow)
    betite, tuleb call. Ütleme , et river tuleb 5-J. Mida nüüd teha???? Kas me üldse juhime, kas on mõtet anda barrelit? Kui chekkime, siis see on pm. ütlemine vastasele(võta pot)

    Rääkimata juhtudest, kus nt flop tuleb kohe 89J. Kas on mõtet antud juhul ka üldse cbeti anda?


    Teine case nt Co raisib sa btn aaxx callid. Flop 844. Ta cbetib . Kas reraisida v callida?

    Mida arvata pre avamisest Mp pos näiteks Q4K6ss suguse lehega? või see on trash hand ja pole mõtet probleeme tekitada?
    Viimati muudetud privador poolt : 13.09.12 at 13:41

  4. #1564

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Nt mida teete sellises situatsioonis.
    Avate EP aaxx(aus käsi...) flop tuleb isegi suht ok 279(rainbow)
    betite, tuleb call. Ütleme , et river tuleb 5-J. Mida nüüd teha???? Kas me üldse juhime, kas on mõtet anda barrelit?

    Rääkimata juhtudest, kus nt flop tuleb kohe 89J. Kas on mõtet antud juhul ka üldse cbeti anda?


    Teine case nt Co raisib sa btn aaxx callid. Flop 844. Ta cbetib . Kas reraisida v callida?
    279 ja turn J või 5 siis peaaegu alati uuesti bet.
    89J enamasti oleks tegelikult parem c/f aga sõltub ka vastasest.
    Nendes olukordades ongi super kasulikud nende fold to c bet % (obv. kui sa mängid 1-2 lauda saad ka ilma HUDi kasutamata lihtsalt hakkama)


    Teine case... lol :D


    KQ46ss bõi dbs on küll askng for trouble MP, kui just mingi über tight laud pole - Isegi siis ma ei vaevuks väga seda mängima.

  5. #1565

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tahtsin veel lisada et kokkuvõttes see mis sa teed sõltub ju su vastasest.
    See et mul on käsi xxxx ja flop on yyy... mis ma nüüd tegema peaks. Ning mis siis kui turn on see või teine kaart ei aita väga.
    Loomulikult võid üldiselt kätt analüüsida, aga kui kõik su otsused baseeruvad ainult sellel kui tugev su käsi on siis väga kaugele ei jõua.
    Võite ju lugeda ka mõne väga hea mängija analüüse (kasvõi Galfondi) Ega ta põhjendus miks ta kuskil KKxx või mingi muu käega ühte või teist asja teeb ei põhine ainult sellel et tal on just see käsi ja kui tugev see on. Alati toob välja põhjused milleks on ta vastaste mäng.

  6. #1566

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Nt mida teete sellises situatsioonis.
    Avate EP aaxx(aus käsi...) flop tuleb isegi suht ok 279(rainbow)
    betite, tuleb call. Ütleme , et river tuleb 5-J. Mida nüüd teha???? Kas me üldse juhime, kas on mõtet anda barrelit?
    Mina c-f > c-r > b-f> c-c sellise turni. Inimesed leveldavad liiga tihti üle end sellistes potides imo ja eeldavad, et vastanem betib vaid seetõttu, et sina checkisid turni. See eeldaks seda, et vastane floatis flopi täieliku õhuga, mida lihtsalt ei juhtu üldse nii tihti, et selline mõtteviis kasulik oleks. Lisaks checkides võivad vastased oma bottom 2p stiilis käed järgi checkida, kuid mida nad meie beti korral vähemalt korra veel floatiks, mis viib ka selleni, miks mulle c-r rohkem meeldib kui b-f. Selleks, et vastased oma 2p käed aeg-ajalt järgi checkiks peaks meil olema ka turni c-r range ja selline polarizing board on selleks ideaalne. Betides anname raise võimaluse ka 1p stiilis kätele, mis turni järgi võiks checkida. OOP c-c ei tahaks üldse, sest sellisel boardil saad alati rape´i ja isegi kui vastane bettis turni kehvema käega, siis tuleb sealt alati ka riveri barrel.

    Rääkimata juhtudest, kus nt flop tuleb kohe 89J. Kas on mõtet antud juhul ka üldse cbeti anda?
    c-f sellised boardid peaaegu alati.

    Teine case nt Co raisib sa btn aaxx callid. Flop 844. Ta cbetib . Kas reraisida v callida?
    Call ainec. Heade regularide vastu aeg-ajalt ka raise, et mergeda oma polarizing ranget, aga see eeldab agressiivset postflop historyt eriti paired boardidel ja siis peaksid seda ka tegema aeg-ajalt as a bluff.

    Mida arvata pre avamisest Mp pos näiteks Q4K6ss suguse lehega? või see on trash hand ja pole mõtet probleeme tekitada?
    oleneb lauast.



    Kogu tekst on IMO ja keegi kinnitatud omahahunt (coca, winnie) võiks kommenteerida üle muidugi.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 13.09.12 at 14:36

  7. #1567

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Ma arvan et sa leveldad ennast ise natuke üle.

    Selleks et kogu see turni c/r range olemasolus sellisel boardil midagi üldse tähendaks, eeldab kõigepealt et sul on vastas mingi siga hea mängija kes saab aru ka mida sa teed.
    Tema jaoks sa lihtsalt c/r teda ja punkt. ( Ma leveldasin ennast täpselt samamoodi enne mingite väga deep valemitega, et kui ma siin checkin alati ja kunagi c/r range pole siis vastane täpselt teab mis mul on ja saab exploitida mind jne jne.)

    Sorry aga see on puhas bullshit. Tema ei näe su kaarte ja on väga vähe tõenäoline et ta üldse sedasi su käitumist tõlgendaks nagu sa seda kirjeldasid, isegi kui näeks. Kui sa ei mängi just päevast päeva väga heade regularide vastu kuskil kõrgemal siis pole sellisest mõtlemisest suurt kastu.

    EDIT:
    Parem mõte seda turni c/r oleks siis kui tead et su vastasele ei meeldi flope foldida ja panustab turnis peaaegu alati oma 1 pair + weak draw käsi kui talle turnis checkitakse. Sel juhul oleks super koht kus c/r ja karistada teda selle eest et ta nende kätega liiga tihti turni checki peale varastama hakkab.
    Viimati muudetud Bigfoot poolt : 13.09.12 at 15:01

  8. #1568

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    ei saanud aru mille kohta see käis. C-r kohta kirjutasin ainult, et polarized board on selleks hea.

    Viitsid quate lõigud mille kohta mingid laused käisid, ty.

  9. #1569

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Selleks, et vastased oma 2p käed aeg-ajalt järgi checkiks peaks meil olema ka turni c-r range ja selline polarizing board on selleks ideaalne.
    Ma tahtsin üldiselt selle peale öelda, et ei pea olema meil c/r range et ta oma 2 pair järele checkiks. Kui ta on selline mängija kelle standard on seal bet siis ta ka betib. See et sa teda c/r seal ei heiduta järgmine kord järele checkima.
    selline board on jah hea sest ilma nutsita on raske calllida, aga sul peaks vähe parem read olema kui lithsalt see et tal raske ilma nutsita callida sest check raisides riskid sa palju rohkemaga kui tema enda beti tehes.

    E:Sa võid pigem turni betida, ja kui riveris midagi tarka teha ei oska beti kasvõi uuesti... tuleb ka odavam kui c/r turn ja samuti on raske sind seal callida sitaga.
    Viimati muudetud Bigfoot poolt : 13.09.12 at 15:11

  10. #1570

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Bigfoot Vaata postitust
    Ma tahtsin üldiselt selle peale öelda, et ei pea olema meil c/r range et ta oma 2 pair järele checkiks. Kui ta on selline mängija kelle standard on seal bet siis ta ka betib. See et sa teda c/r seal ei heiduta järgmine kord järele checkima.
    selline board on jah hea sest ilma nutsita on raske calllida, aga sul peaks vähe parem read olema kui lithsalt see et tal raske ilma nutsita callida sest check raisides riskid sa palju rohkemaga kui tema enda beti tehes.
    eelmine lause oli, et nad võivad järgi checkida. Naiivne oleks arvata, et mu jutt kõikide vastaste kohta käiks. c-r meeldib mulle vaatamata sellele rohkem kui b-f isegi standardina. Võin riskima suuremaga, aga long runis on imo ikkagi kasumlikum kui b-f, mille korral riskid vb vähemaga, aga risked $ effektiivsus on palju väikesem.

  11. #1571

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Aga kui sa betid kas sa arvad et siis nad raisivad sind seal mingi pasaga as bluff ja sa oled sunnitud parima käe foldima?
    Sealt ka b-f?

    Seega sa oled valmis check raisides riskima kogu stackiga kuigi saaks ka palju odavamalt hakkama?

  12. #1572

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Omaha on haige mäng mille kohta nõu anda. Mis toimib ühe jaoks võib olla teise jaoks täiesti katastroofiline. Kunagi ei tea kuidas keegi postflop mängib ja seetõttu on ka supertough adekvaatset nõu anda paari käe põhjal.

  13. #1573

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Bigfoot Vaata postitust
    Aga kui sa betid kas sa arvad et siis nad raisivad sind seal mingi pasaga as bluff ja sa oled sunnitud parima käe foldima?
    Sealt ka b-f?

    Seega sa oled valmis check raisides riskima kogu stackiga kuigi saaks ka palju odavamalt hakkama?
    Ma arvan, et tekstuur on liiga sitt barreldamiseks. Lisaks on pot selleks liiga väike.

    C-r riskiks ma u. 33% stackiga, mitte kogu stackiga.

    edit: kordan, et c-r ei ole minu jaoks nuts liin, vaid mulle meeldib see lihtsalt rohkem kui 2. barrel. c-f on standard imo.

  14. #1574

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Ok saan aru.
    Täiesti nõus et omahas raske nõu anda sedasi.

  15. #1575
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    motti tõstmiseks kuulasin seda loengut. Galfond pole mitte ainult hea pokkerimängija, vaid ka väga nauditav kuulata

    http://www.youtube.com/watch?v=2rN7cAGpVkE

  16. #1576

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Priva, vaata yks gangbang teens vs milfs video ära ja hakka grindima...:D, fuck galfoooond!

  17. #1577

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    http://forumserver.twoplustwo.com/15.../index870.html
    kerige täiesti lõppu, hea post Isilduri blogist, lugemist väärt:D

  18. #1578
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Lol mis post.

  19. #1579
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Ainult coca brag jäi silma.

  20. #1580
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    363

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    see pole isilduri post muidu, aga hea on ikka

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES