Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 81, kokku 90 EsimeneEsimene ... 31717980818283 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 601 kuni 1 620, kokku 1792
  1. #1601

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Lol.
    Ma purupurjus, kuid minumeelest va rotilimiidid, kus rakeback on tõesti haige, on rakeback proks olemine suht gay. Eriti kui inimene sellega ise rahul on. Samuti mulle ei meeldi bumhuntimine. Ma nagu näen, isegi siin foorumis vendasid, kes tunnistavad, et nad ei biidi regulare kui raha saavad täielikelt idiootidelt - et kas inimest ei sega asjaolu, et keegi temast parem on? Mina mängiks parema meelega HU Ike Haxtoniga kui vesipeaga - kuna 1) ma arenen selle mängua 2) võit on midagi väärt 3) raha pole kõige tähtsam.
    Lihtsalt vaadake highstakes vendasid nagu sauce, isildur jne.. kes mängivad kõigega.. isegi kui see pole täna +ev see teeb su paremaks.
    Eesmärk peaks olema arenemine.. imho

    lööge näkku kui tahate..

  2. #1602
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas JumalSander Vaata postitust
    Ma purupurjus, kuid minumeelest va rotilimiidid, kus rakeback on tõesti haige, on rakeback proks olemine suht gay. Eriti kui inimene sellega ise rahul on. Samuti mulle ei meeldi bumhuntimine. Ma nagu näen, isegi siin foorumis vendasid, kes tunnistavad, et nad ei biidi regulare kui raha saavad täielikelt idiootidelt - et kas inimest ei sega asjaolu, et keegi temast parem on? Mina mängiks parema meelega HU Ike Haxtoniga kui vesipeaga - kuna 1) ma arenen selle mängua 2) võit on midagi väärt 3) raha pole kõige tähtsam.
    Lihtsalt vaadake highstakes vendasid nagu sauce, isildur jne.. kes mängivad kõigega.. isegi kui see pole täna +ev see teeb su paremaks.
    Eesmärk peaks olema arenemine.. imho

    lööge näkku kui tahate..
    Jutul on point, aga leidub inimesi, kel vaja pere üleval pidada või muid kohustusi täita ja siis nad ei saa lubada endile paarikuiseid breakeven-stretche.

  3. #1603
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Ma ei saa aru, miks halvustatakse "põlastavalt" rakeback prosi. Mis mõttes rakeback prosi?
    Omaha-s on rake 20BB/100. Kui tüüp on mänguga breakeven, siis ta pm crushib fieldi 20bb/100 nitist fieldi

    Sry aga see oleks sama kui lähen soome tööle, netopalk on 5k, millest vahendaja paneb tasku 4k. Ja siis tuleb mu vastu vend, kelle netopalk on 7k(millest 4k peab loovutama), et sa oled ikka mõttetu rott, et ma teenin 3k seal tööga.

    Pigem on küsimus selles, milleks teenusepakkuja(antud juhul stars) sellist mõrvarlikku komisjontasu küsib. Miks pole rake suunas mingeid muutusi?

  4. #1604

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Stars on teinud kaks väga suurt muudatust reigis viimase aasta jooksul. 2+2 ploregid olid igastahes väga rahul.


    Ma pigem halvustan upto plo50 rbprosid, sest mänivad kuus 25k kätt ja kurdavad, kui raske nede elu rbprona on- cmon, wtf is this shit.
    Rbpro ylessane on räigelt kuuma anda, mängida palju käsi iga kuu.

    Jumalsander- su jutus on iva, aga minu soovitus on bummides ja tableselectioniga minna midstakeni (plo200ni), olla rolled up ja alles siis hakata tegelema plaaniga: Maailma vallutamine ja Haxtoni vägistamine.
    Miks? Ajaliselt on minu pakutud plaan parem ning Hero paneb kordades rohkem klotsi enda rahakotti, kui See, kes alustab juba plo10st ning madistab igapäev regudega, ei tegele tableselectioniga ja grindib võibolla 3bb/100winratega.
    Enamus meist mängivad pokkerit, et raha teenida, seega move up, where they respect your raises ja kus on väixem rake.
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 15.09.12 at 16:29

  5. #1605

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Sanderile veel: ma jumaldaks sinu mõtteviisi, kui sa hetkel laseks edukalt vähemalt plo200s, st seda, et sind ootaks bueno tulevik :)

  6. #1606

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Mulle pole ka kunagi see rush/zoom poker eriti huvitavana tundunud. Palju nitisem field ja kordades raskem aru saada kuidas keegi mängib. Kokkuvõttes võid ju rohkem käsi läbi mängida aga arvan et winrate kannatab päris kõvasti.

    Cocaga nõutsun ka täiesti, et pigem mängige natuke kõrgemal ja vähemate laudadega kui kuskil 25plos end hulluks grindida.
    Väga tõenäoliselt hakkab selle tulemusena ka teie mäng arenema + mida kõrgemal mängite seda väiksem on rake mõju teie winratele.

  7. #1607

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Bigfoot Vaata postitust
    Mulle pole ka kunagi see rush/zoom poker eriti huvitavana tundunud. Palju nitisem field ja kordades raskem aru saada kuidas keegi mängib. Kokkuvõttes võid ju rohkem käsi läbi mängida aga arvan et winrate kannatab päris kõvasti.

    Cocaga nõutsun ka täiesti, et pigem mängige natuke kõrgemal ja vähemate laudadega kui kuskil 25plos end hulluks grindida.
    Väga tõenäoliselt hakkab selle tulemusena ka teie mäng arenema + mida kõrgemal mängite seda väiksem on rake mõju teie winratele.
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  8. #1608

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Lol.
    tõlge: coca ise rõhutas kogu aeg oma blogis ja foorumipostides rb tähtsust ja oli tükk aega pb pro.......

  9. #1609

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Kuidas mängiksite seda kätt?

    As played, mida teeb Mart Laar turnis?
    Vastane: Võimeline barreldama rämpsuga, drawdega jne. Minu silmis on ta fish.



    $1/$2 Pot Limit Omaha Hi
    2 Players

    Stacks:
    Mart Laar (SB) ($360.26) 180bb
    BB ($191.62) 96bb

    Pre-Flop: ($3, 2 players) Mart Laar is SB 4 2 Q 3
    Mart Laar raises to $4, BB raises to $12, Mart Laar calls $8

    Flop: K Q 7 ($24, 2 players)
    BB bets $16, Mart Laar calls $16

    Turn: 3 ($56, 2 players)
    BB bets $42, Mart Laar ?!?!?!

  10. #1610

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    call.
    river oleneb betist, aga calliks 2,4,5,6,8. ship/call ship any , 3,Q. foldiks vist A,K,J,T,9(?)

    üldiselt mulle ei meeldi sellised käed, kuna näevad välja paremad, kui tegelikult on.....

  11. #1611
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Ma ka callin 2pair+draw turni siin. Kui villaini 3bet% on väga madal, siis pead otsustama, kas ta riveri flushi maksaks setiga välja või mitte. Või kui mingi tricky värdjas on, siis kas ta nut flushi riverdades teeks sulle c-r ja seega su flush drawing plaani pankrotti ajaks.

  12. #1612
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    ( Click to show/hide )


    fishi ma raiseks siin turnis ja ajaks sisse. see on hu ja meil on made hand plus q high flushdraw. saame kõikidelt flushdrawdelt valuet. plus vahel ka AJ10x tüüpi kätelt, mis on ilma flushdrawta. samas kui võtta arvesse et poiss barreldab niikuinii siis saad ilmselt sama value any riveri korral, sest ta betib seda.

    E: fish mängiks isegi AA-d nii, sest see turn on ikka täis blank tema silmis ja tahab drawlt valuet saada. kui ta on selle mõttega siis ta ei foldi isegi clean AA-d siin:)

  13. #1613

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust

    fishi ma raiseks siin turnis ja ajaks sisse. see on hu ja meil on made hand plus q high flushdraw. saame kõikidelt flushdrawdelt valuet. plus vahel ka AJ10x tüüpi kätelt, mis on ilma flushdrawta. samas kui võtta arvesse et poiss barreldab niikuinii siis saad ilmselt sama value any riveri korral, sest ta betib seda.

    E: fish mängiks isegi AA-d nii, sest see turn on ikka täis blank tema silmis ja tahab drawlt valuet saada. kui ta on selle mõttega siis ta ei foldi isegi clean AA-d siin:)
    Tahtsingi näha, kas keegi üldse shoveb turnis. Ma ise lükkasin tuimalt otsa..


    $1/$2 Pot Limit Omaha Hi
    2 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    Hero (SB) ($360.26) 180bb
    BB ($191.62) 96bb

    Pre-Flop: ($3, 2 players) Hero is SB 4 2 Q 3
    Hero raises to $4, BB raises to $12, Hero calls $8

    Flop: K Q 7 ($24, 2 players)
    BB bets $16, Hero calls $16

    Turn: 3 ($56, 2 players)
    BB bets $42, Hero raises to $181.50, BB calls $121.62

    River: 8 ($383.24, 2 players)

    Final Pot: $383.24
    Hero shows
    4 2 Q 3
    BB shows
    J K 10 10

    Hero wins $418.50 (net +$209)

    BB lost $191.62

  14. #1614
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    tõlge: coca ise rõhutas kogu aeg oma blogis ja foorumipostides rb tähtsust ja oli tükk aega pb pro.......
    Ty.

  15. #1615
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    ( Click to show/hide )

    wp.
    Viimati muudetud udikaz poolt : 19.09.12 at 00:37 Põhjus: lisasin spoileri

  16. #1616
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Bigfoot Vaata postitust
    Mulle pole ka kunagi see rush/zoom poker eriti huvitavana tundunud. Palju nitisem field ja kordades raskem aru saada kuidas keegi mängib. Kokkuvõttes võid ju rohkem käsi läbi mängida aga arvan et winrate kannatab päris kõvasti.

    Cocaga nõutsun ka täiesti, et pigem mängige natuke kõrgemal ja vähemate laudadega kui kuskil 25plos end hulluks grindida.
    Väga tõenäoliselt hakkab selle tulemusena ka teie mäng arenema + mida kõrgemal mängite seda väiksem on rake mõju teie winratele.
    Päris nii 1:1 ta ei ole. Kui võtame üleüldse reigi mängust ära, siis madalal suudaksid näidata suuremat winrate, kui kõrgemal, sest fishe on rohkem ja regularid vähem «haritud».

    PLO kohta ei oska öelda aga holdemis 25NL 3PT/BB-5PT/BB tehtav ja lihtsalt, 100NL on juba väga raske.

  17. #1617

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Olen siin veidi aega PLO SNG'si mänginud ja täna tekkis selline hetk, kas hero peaks riveril maha panema ? Tegu on 7$ SNG'ga

    BB (t1380)
    Hero (SB) (t1620)

    Hero's M: 54.00

    Preflop: Hero is SB with Q, Q, J, 3
    Hero bets t60, BB calls t40

    Flop: (t120) 10, 10, 3 (2 players)
    BB bets t60, Hero calls t60

    Turn: (t240) 7 (2 players)
    BB checks, Hero bets t110, BB raises to t340, Hero calls t230

    River: (t920) A (2 players)
    BB bets t920 (All-In), Hero ?

    Total pot: t2760


    ( Click to show/hide )

  18. #1618
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    ( Click to show/hide )


    Kui hero tahab foldida siis ta teeb seda juba turnis. antud riveri korral kui turnis oleme reraise callinud siis hero ei foldi enam.

  19. #1619

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tõesti, kui nii võtta oleks pidanud juba turnis alla andma aga emandad tegid mahlasemaks selle ja ei suutnud - fish. Aitäh, et mõtteid jagasid.

  20. #1620
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    imo turn on nii snapfold kui võimalik, eriti kui reade pole. Lihtsalt ei suuda villast mitte ühegi käe peale panna, mida me biidiks. as played ei foldi riverit

Lehekülg 81, kokku 90 EsimeneEsimene ... 31717980818283 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES