Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 82, kokku 90 EsimeneEsimene ... 32728081828384 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 621 kuni 1 640, kokku 1792
  1. #1621

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Why are nosebleeds shortstacking?

    http://forumserver.twoplustwo.com/15...cking-1250487/

  2. #1622

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Why do dogs lik their balls?

  3. #1623

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Poker Stars $0.25/$0.50 Pot Limit Omaha Hi - 2 players - View hand 1950157
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): $71.54
    BB: $97.17

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN/SB with 3 4 T K
    Hero raises to $1.50, BB raises to $4.50, Hero calls $3

    Flop: ($9.00) 4 3 8 (2 players)
    BB checks, Hero bets $7.50, BB calls $7.50

    Turn: ($24.00) 9 (2 players)
    BB checks, ???

    mida teeme? vastane suur kala, kes 3bet potides ei tahtnud üldse alla anda ning oli täielik station. käsi on iseenesest täielik rääbis ning pre oleks võinud foldida, aga soovisin positsioonis ta vastu mängida.

    checkida ning tasuta kaarti nagu anda ei tahaks, samas käsi on jätkuvalt üpris nõrk ning kui check-raise vastu saame, siis oleme suure tõenäosusega väga kehvas olukorras.

  4. #1624
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Nagu ütlesid, siis c-r ei taha turnil saada. Ma checkin turni ja callin iga riveri peale 9 või 8, mis counterfeitib meie bottom2.

  5. #1625

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Turn on easy check, sest kui hero betib ja härra shoveb, siis hero peab foldima. Võta tasuta river ja vaata edasi.

  6. #1626

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    bet for value imo. + saad riverid tihti järgi checkida, kuna sulle pm pole ühtki head riverit ja head kaarti ,mida seal bettida(va 3,4)
    kui vastasel on ülepaar(imo tihti AA,QQ,KK siin) siis callib ta su 14$ beti pigem turnis, kui pöörab käe blufiks riveris.
    kui raiseb, siis foldid, sest ta ei raise sind turnis halvemaga.

  7. #1627

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    hakkan imelikke küsimusi küsima, kuna ikka tahan PLO-d ka beatida. mängin 6maxi ja peamiselt nl200 täna. Kõik olukorrad 100BB dee

    1. olen UTG, käes KK92 kas offsuit või one-suit?, kas raise või fold?
    2. olen BB peal AsQs10h9h, seda kätt võib 3bettida, tean. Aga ei ole seda teinud ja olen callinud CO raise.
    2a) Flop on 9d10d3c, mida teen?
    2b)Ok, ma check vastane betib, mida siis teen?
    2c)Kui donkan ise välja ja vastane raiseb, mida siis teen?
    Kõik betid on 80% potist!

    Tean, et siin sõltub vastasest jne, aga äkki suudab keegi natukene seletada.

  8. #1628

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
    1. olen UTG, käes KK92 kas offsuit või one-suit?, kas raise või fold?
    Fold. Täielik trash hand. Lähed ainult setminema ja kui keegi hilisest postitsioonist raiseb, siis callimiseks oddse pole.

    Tsitaat Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
    2. olen BB peal AsQs10h9h, seda kätt võib 3bettida, tean. Aga ei ole seda teinud ja olen callinud CO raise.
    2a) Flop on 9d10d3c, mida teen?
    2b)Ok, ma check vastane betib, mida siis teen?
    2c)Kui donkan ise välja ja vastane raiseb, mida siis teen?
    Kõik betid on 80% potist!

    Tean, et siin sõltub vastasest jne, aga äkki suudab keegi natukene seletada.
    Siin ongi kõik player dependant. Kui variatsiooni ei pelga võid alati TTPga flopil end ära committida.

    OESD vastu oled siin 60/40, FD vastu võtad flipi ja enamuste combode vastu oled 30/70 või kehvemas seisus.

  9. #1629
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Kõige rohkem sõltub siiski PLO-s laua dünaamikast. Kui sul taga istub mõni agressiivne mõtlev mängija, kes positsioonist barreldab, siis ei saa UTG-lt KK92 kasumlikult mängida. AQT9ds ma siiski 3betiks CO ja BTN avangu vastu. Nimetatud flopis ei ole minu arust ühest vastust, kas leadout, check-raise või check-call on parim liin. See sõltub nii palju vastasest ja su enda imagost. Näiteks ma ise floatin BTN-lt random trashi (kasvõi 2223) kui mõni räme nit avab. Kui A või K maha ei tule, siis sellise saab 3barreli peale pea alati välja tõsta enne showdowni.

  10. #1630

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    ma pole plo200 kunagi mänginud aga plo20 ja plo50 küll.

    1. maitse asi ja oleneb lauast. kui 1 mastki olemas ja laud ei ole hüperagro, eelistaks avamist.
    2. 3bet for value iga kord. flop- lead out. kui vastane callib, bet any safe turn(pm kõik mitte ruutud, 8 ja K).
    kui vastane raiseb floppi, siis commitiks. võib ka callida ja dongata iga safe turn.

    Näiteks ma ise floatin BTN-lt random trashi (kasvõi 2223) kui mõni räme nit avab. Kui A või K maha ei tule, siis sellise saab 3barreli peale pea alati välja tõsta enne showdowni.
    sügavalt kahtlen selle liini kasumlikkuses. kui nit avab:
    1. on tal tihti premium, mis ei tähenda AAxx.
    2. Tihti on tal nut fls ja nut rea drawd. ds käed.
    3. ta c-betib tihti ja käelt maha saamiseks pead floppi reisema ja laksma seejärel 2 bulletit.
    Kuna board ei jookse piisavalt tihti sulle soodsalt, siis ei näe et see oleks hea mäng. ainukesed juhud saad maha, kui ja AKJTds tüüpi käsi ja flop 336r, 456r vms.
    Ühesõnaga ta starting hand floppab lihtsalt piisavalt hästi alati, et op pole seda ka raske mängida.

    Mauri, vaata Galfondi plo videod ja mõned muud videod avamise ja 3-bettimise kohta.

  11. #1631
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    selbsti seeriaid võid ka vaadata.

  12. #1632

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    no seal plo200s on üldjuhul 1 fish ja 4 regulari, väga harva 2 fishi ja 3 regulari peale minu.

    Lisaks tekib veel palju selliseid küsimusi, kus callin positsioonist 3beti käega a la 67 89 ds või one-suit. flop tuleb KJ6, ga mul tekib mastitõmme+ paar pihtas. Kui vana flopist paneb, kas tasuks peale foldi ka midagi kaaluda? ja kui, kas call on parem või bet pot?

    räägin alati 100BB deep plo 200st

  13. #1633

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    http://www.propokertools.com/simulations
    See peaks sind sellistes olukordades aitama

  14. #1634

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    vastik spot, aga eelistaks foldi. jätkamiseks võiks olla nut draw, gutter või bd fls lisaks.
    miski pole lõbusam, kui drawida surnud drawd. lisaks hitib selline laud 3bet range kannaga näkku, mis teeb pottimise suht hapuks ja foldi saamise vähe tõenäoliseks.

  15. #1635
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
    no seal plo200s on üldjuhul 1 fish ja 4 regulari, väga harva 2 fishi ja 3 regulari peale minu.

    Lisaks tekib veel palju selliseid küsimusi, kus callin positsioonist 3beti käega a la 67 89 ds või one-suit. flop tuleb KJ6, ga mul tekib mastitõmme+ paar pihtas. Kui vana flopist paneb, kas tasuks peale foldi ka midagi kaaluda? ja kui, kas call on parem või bet pot?

    räägin alati 100BB deep plo 200st
    Üks põhiasi on minu arust, et agressiivselt võib mängida nut draw-d. Kõik muu on selline poolkõva backup equity. Aga non-nut draw completedes actionit saades kaotatakse tavaliselt kõige suuremad pangad. Kes see ikka flushi või 2nd nut straighti foldida tahab. Samas kui non-nut draw completeb ja vastasel midagi pole, siis ei saa ka actionit.

    Ehk antud näites KJ6ss ma foldiks, sest kui ma masti kokku tõmban, siis normaalse regularist villaini joon on kas shut down või siis vajutab otsa ja me peame ise ära foldima.

  16. #1636

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    tegin väikse sessi ja 700 daala läks õpirahak jällegi:D

    Esimene käsi 200bb deep ma BTN Ac4cQh4h
    UTG potib, CO callib ma ka callin, BB potib otsa 24 daala ja utg ning co callivad ma ka callin. Pot ca 100 daala.
    Flop K74rainbow, mul bottom set ja mõlemad backdoor flushid.
    BB paneb 62, utg potib co foldib, mis teen?

  17. #1637

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    teine käsi.
    100bb deep
    MP potib ma CO callin J108h7h,
    Flop Jh9d2h
    Vana paneb cbeti flopist. See ju raise koht? ja commited ja fuckin married ja kogu täismäng eks.
    nii juhtuski.
    vastas muidugi KhQh8dJc
    See on omahas kuuler ja kogu lugu, on mul õigus?

  18. #1638

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Esimene käsi 200bb deep ma BTN Ac4cQh4h
    UTG potib, CO callib ma ka callin, BB potib otsa 24 daala ja utg ning co callivad ma ka callin. Pot ca 100 daala.
    Flop K74rainbow, mul bottom set ja mõlemad backdoor flushid.
    BB paneb 62, utg potib co foldib, mis teen?
    Pre fold.
    Tüüpiline viga, mida algajavad plomängijad teevad (commitivad end sellise kõntsaga ära..)

  19. #1639
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    a mis siin teha. sb 898s4s 2 limpi, flop Ah 9h 8, panen poti, call call, turn Q. ??
    live turna siis. pargi reg dealers choice (rebuy periood läbi, 20bb stäkk)
    Viimati muudetud eddi poolt : 22.10.12 at 21:39

  20. #1640

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    ma eelistaks mtt-l sellises kohas chk-r shippida või kui chkitakse järgi, siis safe turn pottida.

Lehekülg 82, kokku 90 EsimeneEsimene ... 32728081828384 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES