Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 85, kokku 90 EsimeneEsimene ... 35758384858687 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 681 kuni 1 700, kokku 1792
  1. #1681

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas phenomenon Vaata postitust
    http://wt.ag/SxWmuz Damn im good! :D
    väga halvasti mängitud käsi igal tänaval

  2. #1682
    Jube Noob Kasutaja phenomenon avatar
    Liitus
    Nov 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    195

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Pre-flop mäng on küsitav aga flopil olin kindel et ühel vastasel on maja ja sellest ka fold. Sellises olukorras mu sisetunne tavaliselt alt ei vea.

  3. #1683
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas phenomenon Vaata postitust
    Pre-flop mäng on küsitav aga flopil olin kindel et ühel vastasel on maja ja sellest ka fold. Sellises olukorras mu sisetunne tavaliselt alt ei vea.
    Seda oled mõelnud, et su AKTx on sellisel boardil ees ka 99xx ja Txxx kätest? Tx ei ole siin 99 vastu üldse väga halvas seisus. Trips+overcards vs low boat on umbes 40-60. Kui saad trips+high cardidega actionit, siis tuleks multiway potis alati ära stackida, eriti kui hoiad nt AKQT tüüpi kätt.

    Pakun, et antud käes olid 2 villaini umbes 30% equityga ja sina ca. 40%-ga. Ehk siis foldisid parima käe. Ja isegi showdownil kõikide kaarte nähes ei mõistnud, et tegid suure vea, mitte excellent play. Veel rängem viga oleks, kui oleksid olnud vastas wrap ja Txxx. Sel juhul oleksid 3-way potis foldinud 50%+ equityt omava käe.

  4. #1684
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Seda oled mõelnud, et su AKTx on sellisel boardil ees ka 99xx ja Txxx kätest? Tx ei ole siin 99 vastu üldse väga halvas seisus. Trips+overcards vs low boat on umbes 40-60. Kui saad trips+high cardidega actionit, siis tuleks multiway potis alati ära stackida, eriti kui hoiad nt AKQT tüüpi kätt.

    Pakun, et antud käes olid 2 villaini umbes 30% equityga ja sina ca. 40%-ga. Ehk siis foldisid parima käe. Ja isegi showdownil kõikide kaarte nähes ei mõistnud, et tegid suure vea, mitte excellent play. Veel rängem viga oleks, kui oleksid olnud vastas wrap ja Txxx. Sel juhul oleksid 3-way potis foldinud 50%+ equityt omava käe.
    suht samad mõtted, aga ma ei oleks nii hästi sõnastanud.

  5. #1685

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Kuidas hindate PLO 25 Zoomi vs PLO 50 Zoomiga? Ilmselt ma olen võitev mängija, pole ainult kindel, kas peaksin PLO 50 Zoom variatsiooniga kaasa minema :)

  6. #1686

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Ise küsin, ise vastan. Pole küll PLO 50 Zoomi veel mänginud, kuid PLO 50 tase on võrreldes PLO 25 ikka parem. Seni +4 BI, ehk jään uuele tasemele püsima.

  7. #1687

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Unusta zoom

  8. #1688

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Õigus jah, eks jätkan kuni esimene suure downswingini. Siis tuleb jälle meelde, miks lubasin mitte enam zoomi mängida :)

  9. #1689

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Keegi mõnda head Mmaha Heads Up short videot oskab soovitada?

  10. #1690

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    20-30 BIsed swingid ühe päevaga paari tuhande käe jooksul Omaha HUs täiesti standard? Iga nädal pmst üks päev, kus lihtsalt mitte miski ei õnnestu. Mängin muidugi short laudu kah, kus nuppude kütmine veel tihedam, aga ega see Omaha normaalsetele inimestele pole :D

  11. #1691

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Arvestades, et PL0 6maxis tuleb kuus ikka paar -20/+20 BI päeva, siis pakun, et jah üüber-standard see HUs. Eriti kui veel short laudadega tegemist. Pakun puusalt, et short PLO HU laudade variatsiooni võib NL HT SNG võrrelda.

  12. #1692

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Oleneb ilmselt ka vastastest, kuid PLO 25/50 puhul ei kujuta päris ette -1k päevasid. Ilmselt ma lõpetaksin mängimise -4/-5bi juures. Vastased on üldjuhul nõrgad ning hero ei pea võitlema 3-bet ahvidega.

  13. #1693
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    kas keegi oskab soovitada omaha coachi 6-maxi. eesmärgiks oleks alguses plo100-200 beatida. ajatsoon võiks olla eestiga sarnane, sobiks soome, eesti, inglise keel.

  14. #1694

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    kas keegi oskab soovitada omaha coachi 6-maxi. eesmärgiks oleks alguses plo100-200 beatida. ajatsoon võiks olla eestiga sarnane, sobiks soome, eesti, inglise keel.
    Kirjuta 2+2 PLO teemasse, kuid kindlasti küsi viimase 2 aasta graafikuid, mitte vanemaid.

    Tean öelda, et http://mipwnya.liquidpoker.net/ on üks parimaid midstakes plo-mängijaid ning tema tunnitasu on 300$ kandis

  15. #1695
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Kaitz20 Vaata postitust
    Oleneb ilmselt ka vastastest, kuid PLO 25/50 puhul ei kujuta päris ette -1k päevasid. Ilmselt ma lõpetaksin mängimise -4/-5bi juures. Vastased on üldjuhul nõrgad ning hero ei pea võitlema 3-bet ahvidega.
    3-bet ahvid on ju kõige lihtsamad vastased üldse. Palju raskem on ju tricky playerite vastu mängida.

  16. #1696
    Jube Noob Kasutaja phenomenon avatar
    Liitus
    Nov 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    195

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    http://wt.ag/ZSq9n9 Flopis tuleks foldida peale ületõstet?

  17. #1697

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Ei foldi.
    Halvasti mängitud enivei.
    Preflop ma calliks. Sitad kunnid ju (Kuigi, 3bettimine POS olles ei ole kõige hullem).
    + meil BTN.

  18. #1698

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Kui vastased on nõrgad, siis ilmselt näed seal seti või pair+A kõrge mastiost või wrap+mastiostud.
    200bb deep arvan, et b/f on ok liin, kui vastas pole just maniakk.

    Kui tal pole täpselt kaks väiksemat paari, siis üldjuhul oled 45-55 taga ning keskmiselt saad 30% equityga raha sisse.

    board: 6h4hTc
    Hand Equity Wins Ties
    6TKK 27.83% 166,020 1,862
    T*Ah*h, TT**, 66**, 44** 72.17% 432,118 1,862

    Edit: olles IP eelistan 3-bettida KKxx single suited buttoni pealt (kui see pole päris KK26s), sest pean üldjuhul enda eelist 3-bet pottides mängides oluliselt kõrgemaks ja üldjuhul võtab poti maha tavalise c-beti või turn barreliga (ning 4-bet tähendab üldjuhul ainult ässasid, mille peale peaks foldima)
    Viimati muudetud Kaitz20 poolt : 02.01.13 at 08:35

  19. #1699

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Kui mängija üldjuhul limpib ning otsutab 3-bettida minu UTG avangut, siis võin ta üldjuhul ainult Starsis PLO 50 ässade peale panna?
    Üks huvitav käsi juhtus täna laudades:
    hero image is very loose, aggro, maybe even maniac :)
    hero stack oli 150bb deep, kuid üks teine mängija otsustas, et peab QQK2s all-in minema ässade vastu ja floppas maja.

    hero avab UTG Qs8s9cTc (ilmselt veidi sitem käsi, kuid igatahes mängitav), BB otsustab esimest korda 3-bettida oop 200bb effective stacks.

    Flop 8h42, villain lead 85% pot, kuna hero paneb vastase ässade vastu, siis otsustasin callida, et hittida two pair või set.
    Turn Qh, villain lead 10$ into 24$ pot, hero raises 31$ for value, villain snapcalls. Ma ise arvasin, et pigem on tal mastiost (järsku koos ässadega)
    River 2, villain bet pea insta pot (65$) ning hero vihkab jälle PLO-d. Põhjus, miks hero tahab callida on järgmine- villain ranges ei tohiks olla 2x ning ilmselt ei slowplay ta turnil boati (võibolla ainult b/c AA22) ning river valueshove AA tundub suht thin. Seega ma pigem paneksin villain smt AhKhQsJs peale ja teeksin herocalli (kuigi üldjuhul passiivsed mängijad ilmselt ei bluffi sellisel turnil, et foldida two pair käsi)

    Arvamusi?

  20. #1700

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Ma arvan, et mängi hold-em´i. Pole nii palju kaarte ja saab midagi su jutust aru ka. :)

Lehekülg 85, kokku 90 EsimeneEsimene ... 35758384858687 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES