Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 90 EsimeneEsimene ... 6789101858 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 1792
  1. #141
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas surka
    Eks ma j''argmine kord m6tlen selle peale, kuid kui vastased m''angivad...
    BB had 3 , 8 , Q , 3 (flush, Ace high),
    selliseid kaarte. Tundub AJ78DS nutsuna ning toob ka longrun siiski raha imo
    No ma mõtlen pigem niipidi, et sa täiesti OOP.

  2. #142

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    et dongid siis raha ei maksa, kui sa oop oled v?:P

  3. #143
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    EDIT: varahommikune lollus

  4. #144

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Paljud soovisid näha, kuidas on võimalik mingi 16+ aknaga omahat multitableda...

    http://www.megaupload.com/?d=X5MJ56B7

    [x] Heli puudub
    [x] Mäng toimub PLO50s, jäin 220$-ga plussi!
    [x] Peale videot meenus, et ise tegin kusagil 3-4 viga, millega kaotasin maximaalselt kokku 1 BI
    [x] Edu vaatamisel :)

  5. #145
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    336

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    Paljud soovisid näha, kuidas on võimalik mingi 16+ aknaga omahat multitableda...

    http://www.megaupload.com/?d=X5MJ56B7

    [x] Heli puudub
    [x] Mäng toimub PLO50s, jäin 220$-ga plussi!
    [x] Peale videot meenus, et ise tegin kusagil 3-4 viga, millega kaotasin maximaalselt kokku 1 BI
    [x] Edu vaatamisel :)
    panin alla laadima, enne kui näinud pole ei usu ;D
    mis statsidega sa mängid omahat v ei kasuta ikka trakkerit?
    ja miks ilma helita?

  6. #146
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    336

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    respekt...ma hakkasin videot vaatama...3 minti oli vaadatud...ei jõudnud jälgida enam. :(

  7. #147

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    kusjuures ikka veel 0 statte
    kõik ei saa aru kuidas omahat nii paljudes pelada, aga ma ei tea, mlle nii meeldib kui saab nagu robot mängida :D. MIKS? ma ei tea :D.
    Aga kui aus olla, siis kui ma videot ise vaatama hakkan, ma ei saa ise ka midagi aru :D, oleks pidanud hiirele highlighti panema ning hääle, sest siis teab, kuna uus aken jne :D

  8. #148

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Sorry aga hetkel ei näe erilist vajadust eraldi foorumi jaoks, sest hetkel leidsin foorumist ainult ühe PLO käe - http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,502.0.html.
    A kuhu kuradi kohta ma selle omahakäe peaks su arust postitama? OBV ma ei näe mingit pointi postitada üht konkreetset omahakätt rubriigis "Muu jama, mis moderaatoreid ei koti"

  9. #149

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    FTR Hand History Converter Output (intended for copying and pasting into poker forums!):
    PokerStars Pot-Limit Omaha, $0.05 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button ($6.39)
    SB ($4.88)
    Hero (BB) ($12.45)
    UTG ($18.24)
    MP ($3.45)
    CO ($5)

    Preflop: Hero is BB with K, 8, 5, K
    UTG calls $0.05, MP calls $0.05, 1 fold, Button bets $0.25, SB calls $0.23, Hero calls $0.20, UTG calls $0.20, MP calls $0.20

    Flop: ($1.25) K, Q, A (5 players)
    SB checks, Hero checks, UTG checks, MP checks, Button bets $1.20, 1 fold

    Total pot: $1.25



    Original Hand History Input for Format: flopturnriver From 2009-08-17 14:43:44


    kas sisse ajada või foldida? selline cbet 4 way potis sellisel flopil tundub ülitugev. Ja kui sisse ajame ja beat oleme, siis redrawe pole.(eelkõige ässade vastu)

  10. #150

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    see suht bs koht jah kus nuppe panna fold parem

  11. #151

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    ägisesin, aga standard fold ikkagi. mitte ükski halvem käsi ei calli meie shove siin.

  12. #152
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tere omaha pelajad.

    Eile trehvis oli tartu live turniirisarjas esimest ja õnneks viimast korda omaha :D
    Kuna ise 100% holdem siis mida ise arvate järgmisest käest ja mida oleksite teinud:
    Blindid 2/4 käes osalenute stack ca 500-800
    Preflop:
    Utg+1 call
    Mina mp1 call (AJsT2)
    bb tegi mingi väikse raise vist ja me utg+1ga callisime (väga fish vend oli ikka nagu 2xväga fish, oleks tahtnud holdemi temaga mängida)
    Flop: AA5
    bb bet ca 1/3 potist
    utg +1 raise pot
    Mina... ?

  13. #153
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very
    Tere omaha pelajad.

    Eile trehvis oli tartu live turniirisarjas esimest ja õnneks viimast korda omaha :D
    Kuna ise 100% holdem siis mida ise arvate järgmisest käest ja mida oleksite teinud:
    Blindid 2/4 käes osalenute stack ca 500-800
    Preflop:
    Utg+1 call
    Mina mp1 call (AJsT2)
    bb tegi mingi väikse raise vist ja me utg+1ga callisime (väga fish vend oli ikka nagu 2xväga fish, oleks tahtnud holdemi temaga mängida)
    Flop: AA5
    bb bet ca 1/3 potist
    utg +1 raise pot
    Mina... ?

    Väikse arutluse tulemuseks oli turbomuck

  14. #154

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very
    Tere omaha pelajad.

    Eile trehvis oli tartu live turniirisarjas esimest ja õnneks viimast korda omaha :D
    Kuna ise 100% holdem siis mida ise arvate järgmisest käest ja mida oleksite teinud:
    Blindid 2/4 käes osalenute stack ca 500-800
    Preflop:
    Utg+1 call
    Mina mp1 call (AJsT2)
    bb tegi mingi väikse raise vist ja me utg+1ga callisime (väga fish vend oli ikka nagu 2xväga fish, oleks tahtnud holdemi temaga mängida)
    Flop: AA5
    bb bet ca 1/3 potist
    utg +1 raise pot
    Mina... ?
    - FOLD PRE
    - mis sa arvad, millega 2x väga fish siin poti otsa keevitab? ma pakun, et 55 + any A, sellest range'ist oled taga 43/57. Tahad kalakese vastu gamblida, aga palun. Mina turbofoldin

  15. #155

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    ma foldiks. pole mõtet nii deep turnal flippama minna, enamasti oled taga seal.

  16. #156
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas risti7
    - FOLD PRE
    - mis sa arvad, millega 2x väga fish siin poti otsa keevitab? ma pakun, et 55 + any A, sellest range'ist oled taga 43/57. Tahad kalakese vastu gamblida, aga palun. Mina turbofoldin
    Fold pre on õige, aga...

    Kui 2 asemel on viiest suurem kaart on see instapush, sest oleks 33% equityt

    kui kogu stäki sisse siin saaksid, siis mina isiklikult lükkaks. 55'ga raisemine on kahtlane seal, any äss leadiks välja (bb ehk). Sisuliselt on sul A5 vastu ka kaks ülekaarti (oleks kolm, oleks muidugi parem).

    Halvad mängijad ei suuda jah sellises situatsioonis ässa foldida, aga tegemist on turkaga, mitte cashgamega ja mina võtaks siin iga kell flipi vastu. Halvim case on see, et mõlemad käed on vastas A5 ja 55. Sul on 25% equityt siin seega täpselt sellises situatsioonis on pushimine -EV (turka kohta ma muidugi ei tea seda).

    Tõenäoliselt võis ka bb siin üritada poti maha võtta (selline kahtlane bet) ja arvas et preflop raisejana oli tal sellel boardil kõvasti fold equityt. Otsa keevitaja võis seda vabalt teha 55/A*'ga. 55 vastu peaks sul shovedes ka mingit FE'd olema + kõik ülejäänd kolm taskukaarti annaks sulle parema käe. Any ässa vastu FE muidugi puudub (enne mainisin - sitad mängijad ei foldi siin ässa), aga sel juhul ongi enamvähem flip. Flippideta turkat ei võideta ;D

  17. #157
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas EGERT
    Flippideta turkat ei võideta ;D
    Just nimelt selle mõtte pärast, mis mul tol hetkel peas oli läksingi broke !

    Utg+1l oli 55xx mis riveril tõmmati fishi aqxx poolt ära.

    Peale kätt mõtlesin, et jah fold oleks parem kindlalt olnud kuid kuna olen täielik omaha noob ei suutnud seda siis teha. Ja paar outi vähemalt oli, et parem maja tõmmata ;D

  18. #158

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    tõesti flippideta on raske võita, aga miks võtta nii deepstack( 120-200bb) stackiga vastu olukorda kus pead 100% improvema.(ja veel 2 matsi vastu). eriti kui fishid vastas on imo mõttetu hakata nii vara flippama, ootad oma setid/nutsid ära ja las maksavad.

  19. #159
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Ma olen midagi valesti pannud kas stackid või blindid ei mäleta jook oli sees. Ma arvan, et kui flopil juba callima pidin oli ca 30% sees. Võibolla flopil fish checkis utg+1bettis ma callisin ja fish tegi chech-raise vms.

    Igatahes tänud asjaliku vastuse eest. Omahat nagunii mängima ei hakka nii, et andestan endale selle vea :)

  20. #160
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    üldiselt on nii, et kui sa kolmandiku enda stäkist enne flopi sisse saad, peaksid sa shovema.

Lehekülg 8, kokku 90 EsimeneEsimene ... 6789101858 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES