Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 9, kokku 90 EsimeneEsimene ... 78910111959 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 1792
  1. #161

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very
    Ma olen midagi valesti pannud kas stackid või blindid ei mäleta jook oli sees. Ma arvan, et kui flopil juba callima pidin oli ca 30% sees. Võibolla flopil fish checkis utg+1bettis ma callisin ja fish tegi chech-raise vms.

    Igatahes tänud asjaliku vastuse eest. Omahat nagunii mängima ei hakka nii, et andestan endale selle vea :)
    Tuli meelde üks Madis Eritiga tehtud intervjuu cardplayeris, kus oli väitsite, et mängite ka PLO100. ei beatinud :D?

  2. #162
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Kris
    Preagu lasen 2table NL25 ja vaatab kuidas läheb
    Uh, Partys NL omaha? Kuul!

    Tsitaat Algselt postitas Kris
    Pmst mängin ainult nutsi.. Kinghigh flushdrawi viskan mucki kuna ei soovi lihtsalt biiti saada.
    Toksid fullringi seega?

  3. #163
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    kui ma arvan et FR NLH jaoks on normaalne bankroll management 30buy in siis palju võiks olla PLO FR/6maxi jaoks?

    ja mis on hea winrate omahas? (FR NLH on hea 4BB/100 imo)

  4. #164
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    kui ma arvan et FR NLH jaoks on normaalne bankroll management 30buy in siis palju võiks olla PLO FR/6maxi jaoks?

    ja mis on hea winrate omahas? (FR NLH on hea 4BB/100 imo)
    Mul oli mingi aeg 40BI swing, suit yourself :)

    FR saab ka 30 BI'ga hakkama ma kujutan ette, seal variatsioon ikka väga palju väiksem ja suht stabiilsem biitida. 6maxis vahemikus 50-100, olenevalt limiidist. Ise toksin PLO100 ja tunnen end ca 80BI'ga kindlalt. Peamine, et scared money tunnet ei teki.

    Häid winratesi on raske anda tegelikult. ütleks nii et FR peaks 8BB+/100 solid olema. 6maxis siis 8BB+/100 ja üles on juba crushimine sisuliselt, aga uuri 2p2, seal selliseid teemasi umbes 451. Muidugi mingit PLO10/PLO25 biidiks tuimalt 15BB+/100 suht ABC mänguga.

  5. #165
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas donkament
    Tuli meelde üks Madis Eritiga tehtud intervjuu cardplayeris, kus oli väitsite, et mängite ka PLO100. ei beatinud :D?
    Ma täpselt ei mäleta aga vist mängisin seda ühes lauas niisama kõrvale. Ma ei mäleta mis ruumis see oli mingi microgamingu oma oli. Igatahes täiesti break-even olin seal vaid boonustega sain kasumit. Tänu sellele, et vastased olid ka sama lollid ei suutnud palju kaotada ;D. Üsna loll mõte oli seda kõrvale mängida nagunii. Oli mingi aeg kus proovisin kõike erinevaid mänge turniiride kõrvale kuna deep turniiridest puudus action ja oli midagi kõrvale vaja.
    1)oleks võind väiksematest limiitidest alustada
    2)miks ma seda intervjuul üldse mainisin
    3)ärge tehke järgi

    Õhtul otsin koopia üles ja vaatan mis ma seal oma mängust rääkisin. Prob on kõik täiesti muutunud.

    //Jep kirjas, et aeg ajal PLO100t. Cashi all oli tegelt seal NL100/200€ jälle microgamingus jms. Nüüd ei biidi cashi enam üldse(oli pikk vahe cashist ja tagasi rajale enam ei saanudki nii siis jätsin cashi sinna paika ) ja nüüd ainult SnGd/MTT.

  6. #166

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Full Tilt Poker $0.05/$0.10 Pot Limit Omaha Hi - 6 players - View hand 466298
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (CO): $13.32
    BTN: $10.62
    SB: $17.68
    BB: $9.90
    UTG: $10.51
    MP: $10.00

    Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with 5 7 4 6
    UTG calls $0.10, MP raises to $0.45, Hero calls $0.45, 2 folds, BB calls $0.35, UTG calls $0.35

    Flop: ($1.85) 4 5 A (4 players)
    BB checks, UTG bets $1.85, MP folds,

    Hero?

  7. #167
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    ei tea omahast midagi, aga imo call ja vaata, mis turnis saab. Kuna raisis suht varajas positsioonis, siis võib suuremaid broadway club tal olla küll.


  8. #168

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    jam pot flopist ja call shove, sest
    1)vastasel ei ole siin peaaegu kunagi top seti, sest AAga paneb iga mõtlev mängija alati prf poti otsa, mitte ei limp/calli.
    2)vastasel ei ole siin enamasti ka second/bottom seti, sest sul on mõlemate settide blockerid
    3)me juhime nfd vastu oma kahe paari ja open enderiga ja meil on 3 blockerit nfdle
    4)kui vastasel on 23 ilma flushdrawita, on meil rohkem equityt kui tal ja isegi kui tal on nfd ja nuts, siis on meil ikka veel 10 outi.
    5)olenemata vastase käest, on meil sellises olukorras alati equityt + enamasti on meil vastasest rohkem equityt.

  9. #169
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas donkament
    jam pot flopist ja call shove, sest
    1)vastasel ei ole siin peaaegu kunagi top seti, sest AAga paneb iga mõtlev mängija alati prf poti otsa, mitte ei limp/calli.
    2)vastasel ei ole siin enamasti ka second/bottom seti, sest sul on mõlemate settide blockerid
    3)me juhime nfd vastu oma kahe paari ja open enderiga ja meil on 3 blockerit nfdle
    4)kui vastasel on 23 ilma flushdrawita, on meil rohkem equityt kui tal ja isegi kui tal on nfd ja nuts, siis on meil ikka veel 10 outi.
    5)olenemata vastase käest, on meil sellises olukorras alati equityt + enamasti on meil vastasest rohkem equityt.

    danke
    jätan ka meelde

  10. #170
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tegin kiired arvutused

    Naked top seti vastu 45%
    5 seti vastu 43%
    4 seti vastu 51%
    naked fd vastu 57%
    nut rea vastu 60%
    paar ja wrap 70%
    mastitõmme ja wrap 51%

    Halvad olukorrad
    Paar ja mastitõmme 46%
    Set + mastitõmme 19%





  11. #171
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    PL25 Omaha
    Button 83/33/3/20 - sample väike, aga oli näha, et maniakk.
    Preflop arvan, et on ok, aga flop on kahtlane, vist fold ja turn eriti hull :)
    Aga krt sellise vastu foldima hakkad, siis jäädki foldima. Kas see käsi on katastroofiliselt mängitud?
    Lauas sain küll sõimata :-\ Või peaks fold asemel siin kuskil ise suruma?.. samas see tundub veelgi hullem kui call-call liin.

    ( Click to show/hide )

  12. #172

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Turnis juba kindel fold. Flopist hmm agromaniaki vastu võib callida ka, aga on fr ning su käsi on paljudes olukordades surnud juba.

  13. #173
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Kas tõesti callime flopi ja foldime turni kui võiduks turnis vaja 31%+
    Kui tihti ikka vastas on set, JTxx, J6xx, J4xx, T6xx....(krt veidi palju käsi vist jah), ma mõtlen, et tihti on meil ikka mingi 40%+ siin või isegi juhime. Üks shortstack ka veel potis ja segab veidi kaarte, fold võib õige olla, aga seda kindlust pean veel otsima kui sellised pot oddsid vastu vaatavad :)

  14. #174
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    DCs on väga kõvad plo videod kust saab jõhkralt kasulikku infot.
    vanessa selbsti 2x6 ja hellomaha ning totaalse mindfucki tekitamiseks mad potters

    edit : ja kui kellegil on omaha manageri teise arvuti litsentsi myya siis pm, tahaks oma graafikuid näda :D

  15. #175
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    On siin foorumis veel pädevaid PLO mängijaid peale kuco ? Jään cake plo50s ikka päris hätta nende lagtardidega.. kui kellegil viitsimist, siis pls pm ja teeks koos mõned sessid.

  16. #176
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    coca ja kunagi oli üks pärnu tyyp egert IMO

  17. #177

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    privador.

    kas sellise käega pf limp ja ka hiljem call fullringis on standard???

  18. #178
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Kas ja kus ma midagi valesti tegin? Omahat ei jaga suht üldse, õpin niisama mängu neil odavatel MTT-del.

    Poker Stars $1.00+$0.10 Pot Limit Omaha Hi Tournament - t60/t120 Blinds - 9 players - View hand 602873
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    UTG: t10395 M = 57.75
    UTG+1: t3280 M = 18.22
    UTG+2: t6055 M = 33.64
    MP1: t1750 M = 9.72
    MP2: t1635 M = 9.08
    Hero (CO): t6030 M = 33.50
    BTN: t24330 M = 135.17
    SB: t12975 M = 72.08
    BB: t16820 M = 93.44

    Pre Flop: (t180) Hero is CO with J J 6 3
    1 fold, UTG+1 calls t120, UTG+2 calls t120, MP1 calls t120, 1 fold, Hero calls t120, BTN calls t120, SB calls t60, 1 fold

    Flop: (t840) 4 9 J (6 players)
    SB bets t240, UTG+1 calls t240, UTG+2 folds, MP1 folds, Hero raises to t1200, BTN raises to t4920, SB folds, UTG+1 calls t2920 all in, Hero raises to t5910 all in, BTN calls t990

    Turn: (t16060) 4 (3 players - 2 are all in)

    River: (t16060) A (3 players - 2 are all in)

    Final Pot: t16060
    UTG+1 shows 7 T 9 8 (a flush, Ace high)
    Hero shows J J 6 3 (a full house, Jacks full of Fours)
    BTN shows 4 4 9 2 (four of a kind, Fours)
    BTN wins t5500
    BTN wins t10560

  19. #179
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Said nutsiga 2 mängijat sisse
    BTN tõmbas 1 outi ja teisel rohkem. Standard PLO, 4492r mängimine on ikka väga kohutav liigutus.

  20. #180

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Kuco, Omaha alane kirjandus - oskad midagi soovitada?

Lehekülg 9, kokku 90 EsimeneEsimene ... 78910111959 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES