Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 80, kokku 90 EsimeneEsimene ... 30707879808182 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 581 kuni 1 600, kokku 1792
  1. #1581
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Ainult coca brag jäi silma.
    Sama siin :)

  2. #1582
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    PokerStars Zoom Pot-Limit Omaha, $1.00 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button ($104.50)
    SB ($106.71)
    BB ($148.80)
    UTG ($96.85)
    Hero (MP) ($230)
    CO ($108.62)

    Preflop: Hero is MP with 9, 10, A, J
    UTG bets $3, Hero calls $3, 4 folds

    Flop: ($7.50) 5, 4, 9 (2 players)
    UTG checks, Hero bets $4, UTG calls $4

    Turn: ($15.50) J (2 players)
    UTG checks, Hero bets $13, UTG calls $13

    River: ($41.50) 10 (2 players)
    UTG bets $21.90, Hero folds

    Total pot: $41.50 | Rake: $1.87

    Results below:
    UTG didn't show
    Outcome: UTG won $39.63
    mis riveris teeme?

  3. #1583
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    PokerStars Zoom Pot-Limit Omaha, $1.00 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button ($141.69)
    SB ($49)
    Hero (BB) ($241)
    UTG ($98.35)
    MP ($297.22)
    CO ($132.01)

    Preflop: Hero is BB with J, 10, 9, 7
    1 fold, MP bets $3, CO calls $3, Button calls $3, 1 fold, Hero calls $2

    Flop: ($12.50) 9, 2, 7 (4 players)
    Hero checks, MP bets $8, 1 fold, Button calls $8, Hero calls $8

    Turn: ($36.50) A (3 players)
    Hero checks, MP bets $25, 1 fold, Hero folds

    Total pot: $36.50 | Rake: $1.64

    Results below:
    MP didn't show
    Outcome: MP won $34.86
    Mänguplaan peale floppi? Kas keegi ka 3betib sellise lehega?

  4. #1584

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    mis riveris teeme?

    ma checkiks ise flopi vastu.

    river fold ok.

  5. #1585

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Mänguplaan peale floppi? Kas keegi ka 3betib sellise lehega?
    3b pre väga hea.

    flopil raiseks ja ajaks sisse.

    turnil calliks ise, ei tea kui õige see.

  6. #1586
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    1.käsi. pre 3-bet 100%. siis saad flopi järgi checkida ja turnis stabi peale(mida sa saad sellisel boardil 95% ajast sest sind pannakse AA peale) poti vajutada. as played ma calliks isegi riveri, sest kõik drawd millega ta flopi callib missisid ja siis kiputakse väga tihti stabima riverit.
    2.käsi. pre call on ok kui tahad variatsiooni vaos hoida, aga flopi kindlasti raise pot ja aja sisse rahad. sulle ei meeldi 90% turn kaartidest ja teine 10% tapab actioni anyway.

  7. #1587

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Esimene käsi ilma vastast üldse teadmata kisub foldi poole.

    Teine käsi võid vabalt pre 3 bettida ka. Flopist check raise või donk bet sõlutvalt vastastest.
    Turnis foldima küll ei hakka, Paljude vastu isegi c/r seal all in.

  8. #1588
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    kui chraisime flopist siis saame actionit vaid drawdelt ja settidelt. Olen suht 200bb deep, oleks 100bb deep siis jah easy chraise stakkidele. Tunduks nagu stakk oleks liiga suur shippimiseks

  9. #1589
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    kui chraisime flopist siis saame actionit vaid drawdelt ja settidelt. Olen suht 200bb deep, oleks 100bb deep siis jah easy chraise stakkidele. Tunduks nagu stakk oleks liiga suur shippimiseks
    ok teinekord ma katsun stacke rohkem tähele panna,kuid siiski. ta avas zuumis. 7 ja 9 set vähetõenäoline. arvad et tal 2 set? ma ei usu. sellises kohas kui meil on tugev made hand pluss veel draw ka siis teiste drawde vastu paneks ma meeleldi sisse(nii. sa blockid ise rea aute. vabalt võib vastas olle pigem AA810, J1087 vms kui set. as played obv fold turn. sulle ei ole pm ühtegi head riverit ja vastane enamjaolt barreldaks ka riveris.

  10. #1590

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Hmm ei pannudki tähele seda alguses.
    Sel juhul mulle meeldiks donk bet kõige rohkem seal, aga as played calliks uuesti turni ja vaataks riverit.

    Udikaz, millest sa järeldad et vastane ka riveri enamasti barreldaks? Pole ju sellist infot vastase kohta ja meid aitavad väga palju kaardid siiski.

    Sellega nõustun et c/r on siiski täiesti okei mäng, wrappide vastu oled heas seisus. 22 seti vastu on umbes 35%, pole hea aga kui ta seal c/r saab ega siis bottom set ka kõige ahvatlevam ei tundu.
    Viimati muudetud Bigfoot poolt : 13.09.12 at 21:56

  11. #1591

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    flatid liiga palju pre
    1 käsi w/e, no comments
    2 käsi pre 3bet almost always this deep, flopi c/r tundub suht standard, flattida pole mõtet ning lead ka ei meeldi, sest pot nii väike aga palju taga, as played call turn, foldida eriti ei saa ning c/r liiga optimistlik
    ma ei tea su overall gameplani, kuid kas sa mõnes käes initsiatiiviga ka oled? sa ainult callid nende käte põhjal siin:D e: ebameeldiv pole nii mängida?:D
    Viimati muudetud winnieTHEpooh poolt : 13.09.12 at 23:01

  12. #1592

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    mitme BI swingi olete te kogenud 10k käes jooksul PLO-s?

  13. #1593
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Kas siin keegi omaha zoom-i ka taob ja mis on resultaadid?
    Peaks ju olema suht atraktiivne kui 4 lauda pm võrdub tava 16 lauaga ja palju fishe??

  14. #1594

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    risti7 tagus. VPP-sid tuli 1-2K päevas PLO25-s. Ütles, et jube swongine, 8 BI kaotada 5 minutiga pole üldse haruldus. Aga mänguga eriti palju ei võitnud minu mäletamist mööda. Rohkem reigimasin.

  15. #1595

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Kas siin keegi omaha zoom-i ka taob ja mis on resultaadid?
    Peaks ju olema suht atraktiivne kui 4 lauda pm võrdub tava 16 lauaga ja palju fishe??
    No zoomi(10-25) vpip on 20-25 kuskil, kui kuskil tavalaudades on kuni 50. Siukseid monsterfishe pole üldse, kelle vpip on 90+ ja 3bet ka sinnakanti, kuna neil on lihtsalt võimalus foldida kuni saavad mängitava käe. Siukseid tight and weak vendasid on kõvasti. Ise mängin zoomis ja eile istusin korra tavalaudasesse, no hoopis teine maailm - avastasin, et märkasin üle paari kuu pm esimese mängija LAGiks :D. Zoomi tase on kordades parem imho. Rake süsteem on täpselt sama kui tavalaudades, kuid seda koguneb ca 1,5 buyini 1000 käe kohta - täielik okse. Mulle ise zoom-i formaat meeldib, kuna istun läpaka taga ja saan normaalses koguses käsi mängida keskendudes ainult 2-3 lauale - kuid sellise tighti mängu ja sellise rake juures on seda imho suhteliselt võimatu normaalselt biitida(muidugi mul elu räigem downer ka hetkel, mis võib mõjutada mu otsustamist). No lihtsalt kui laud on nii nit ja sa pead mängu biitima 20bb(ja sealt rake maksma) sajale, et saada winrate 5bb/sajale.

    Parandage mind rake asjas kui eksin.

  16. #1596

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Umustage zoom ära. Teil kordades magusamad fishid hus ja standard 6maxis. Zoom on reigimasin ja pokkerit rb pärast pole mõtet mängida (va teatud juhtudel)
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 15.09.12 at 01:06

  17. #1597

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Sellesmõttes, et ma ei saa aru, mix mõned mängivad rbprod plo25s.

    Võtku 15 laua asemel nt 5 lauda plo50, keskenduge, bumhuntige ja näitate suuremat kasumit, kui plo25s rbpro olles. Peale selle, te mängite kordades vähem käsi, ehk te ei pea iga kuu 200h laudades istuma


    Rbpro soovitused:
    Plo100: 100k kätt kuus
    Plo200: 75k kätt
    Plo400: 60k
    Plo600: 50k


    Numbrid obv pole mega täpsed, kuid arvan et antudnlimiitides nii palju käsi breakevenilt mängides peax juba normi rb tooma.

    Sellesmõttes, et igasugune rbpro volyym micros (kumi plo50) algab 100k käest, alla selle on huumor ja naljategemine
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 15.09.12 at 01:17

  18. #1598

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Natuke mõtlemisainet microgrinderitele.
    Miks tahate teha räigelt volyymika kuu, et parimal juhul mänguga breakeven jääda, ja fistpumpida rakebacki peale???

    Nt plo25.
    Maksate 2000$ raket kuus, olete end ogaraks grindinud ja mänguline kasum on umbes 0-10 buyini. Jah, rbna tuleb veel umbes 500-800$ (parimal juhul u 1000$), kuid see pole seda väärt.

    Kui nt plo50s ei julge mängida, siis võtke plo25 ette kordades vähemate laudadega, nt 2-6.
    Tegelege tableselectioniga, bumhuntingu, fishide märgistamise ja notede tegemisega. Btw, olen kindel, et mitte ykski mass multitabler ei tegele fishide märgistamise, bummimise ega notede kirjutamisega- sellepärast nad rbprod ongi.

    Maksate raket u 1k, kuid tableselectioni pealt tuleb suurem mänguline kasum (+rakeback). Olete puhanum ja värskem, sest annate vähem volyymi. See omakorda tähendab paremat mängu ja paremat winratei. Teatavasti kõrgem winrate= rohkem raha ja väixemat variatsiooni.

    Trust me, väike/madal variatsioon on omahas väga hää!!!
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 15.09.12 at 01:32

  19. #1599

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Mulle tegi sama asja selgeks nt Codecci, kes julgustas minema vähemalt plo200sse, sest sealne $/hr on juba nii kõrge, et ma ei pea kuskil plo50s end iga kuu ogaraks grindima.

    Ehk on minu jutust mõnele algajale või micromehele abi ja nad võtavad julguse kokku ja teevad nii nagu soovitasin :)

  20. #1600
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Umustage zoom ära. Teil kordades magusamad fishid hus ja standard 6maxis. Zoom on reigimasin ja pokkerit rb pärast pole mõtet mängida (va teatud juhtudel)
    Lol.

Lehekülg 80, kokku 90 EsimeneEsimene ... 30707879808182 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES