Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 87, kokku 90 EsimeneEsimene ... 37778586878889 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 721 kuni 1 740, kokku 1792
  1. #1721

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Minu jaoks standard avang. Lauas peab valitsema pidev 3-bet ja 4-bet sõda, et ma sellise käe maha paneks. Flopis arvan, et 3-bet on veidi parem, kui call. Kuna Sul on 7, siis on ebatõenäoline, et tal on seal 77xx ning ülejäänud käte vastu peaksid olema ees
    Ei meeldi flopi c/c, kuna hero ei foldi sel juhul ühtegi paremat made handi ning kui on võimalus minna bet/3-bet, siis ei peaks olema põhjust c/c

  2. #1722

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Kaitz20 Vaata postitust
    Minu jaoks standard avang. Lauas peab valitsema pidev 3-bet ja 4-bet sõda, et ma sellise käe maha paneks. Flopis arvan, et 3-bet on veidi parem, kui call. Kuna Sul on 7, siis on ebatõenäoline, et tal on seal 77xx ning ülejäänud käte vastu peaksid olema ees
    Ei meeldi flopi c/c, kuna hero ei foldi sel juhul ühtegi paremat made handi ning kui on võimalus minna bet/3-bet, siis ei peaks olema põhjust c/c
    No kohe üldse ei meeldi see post :)

  3. #1723

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Antud käsi on tüüpiline käsi, millega teevad algajad vigu. Algajad, sh vähem kogenud plo-mängijad ei oska postflop mängu ning tihtipeale floppavad sellise raske boardi ning edasi ei osata midagi teha (loe: tihtipeale stackitakse end lightilt ära).

    Tegelikkuses on Herol väga haavatav käsi ning pea iga turni kaardiga ei tea Hero, kus ta omadega on.

    Järeldus: Kui Hero soovib sarnaseid olukordi vältida, siis tõmmaku UTG-lt tightiks.

  4. #1724

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Antud käsi on tüüpiline käsi, millega teevad algajad vigu. Algajad, sh vähem kogenud plo-mängijad ei oska postflop mängu ning tihtipeale floppavad sellise raske boardi ning edasi ei osata midagi teha (loe: tihtipeale stackitakse end lightilt ära).

    Tegelikkuses on Herol väga haavatav käsi ning pea iga turni kaardiga ei tea Hero, kus ta omadega on.

    Järeldus: Kui Hero soovib sarnaseid olukordi vältida, siis tõmmaku UTG-lt tightiks.
    Herol oli segadushetk ja avas selle käe UTG. Samas sellist kätt juba CO-st avada okay ju ja sealt oleks võinud sama olukord välja kooruda. UTG VPIP 10% on normaalne või...?

  5. #1725

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Segadushetk, siis OK.
    Kui lauas on kõik vaalad, siis avaks vb isegi, kuid probleeme valmistab floppamine.

    UTG vpip ei pea 10% olema, kuid mida suurem see % on, seda rohkem postflop mängu tuleb osata. Regud hakkavad Herot surnuks 3-4bettima.

    CO-st ja BTNist täitsa standard avang.

  6. #1726

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Põmst olen üritanud UTG avada AAxx, ds rundownid, paremad KKxx.
    Ega PLO2-s väga neid reg-e pole, eelistaks, et oleks isegi rohkem vb. Paljud sellise 40-70/10 stiili vilelejad, kes on pöördes, et tervelt 4 kaarti kätte antakse. Mõtlesin ka korra, et alustaks äkki PLO10st, kus vähe normaalsem mäng vast aga otsustasin ikka 40-50k käsi PLO2 olla, et standard situatsioonid läbi mängida. Olen vaikselt käsi märkinud ja põhi equity vahekorrad hakkavad meelde jääma... Hakkasin see aasta 3. jaanuar mängima, so far 11k käsi, 25h mänguaega, 8bb/100, alla ev ka väheke. Raket natukene rohkem makstud kui võidetud on...

  7. #1727

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Ära anna alla.

    Mis su statsid on?
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 07.01.13 at 05:09

  8. #1728

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Heh, jäi vist vale mulje vähekene. Allaandmisest asi kaugel... Pokkerit mõned aastad mänginud, et väike lisaraha teenida ja kuna mäng lihtsalt meeldib. Täiesti mõistetav, et uus mänguliik vajab veits harjumust aga samas usun, et up to plo25 peaks suht lihtsalt beatable olema (loe: kui viitsid õppida ja grindida korralikult). Nüüd plaanis asja täie tõsidusega teha...

    Kõikide käte peale hetkel 18/11 3bet 4,3. Viimased 3k kätt natukene agressionit tõstnud ja 19/15, 3bet 7.

  9. #1729

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    19/15 ja 3bet 7 on solid, aga ära üle 7 aja (ideaal oleks kuskil 5.5-7.5 vahel).
    Preflop ära KKga sisse pane, va väga suurte 3-4-5bettorite vastu (loe: 90/80 vendade vastu)

  10. #1730

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Pokutaja Vaata postitust
    Heh, jäi vist vale mulje vähekene. Allaandmisest asi kaugel... Pokkerit mõned aastad mänginud, et väike lisaraha teenida ja kuna mäng lihtsalt meeldib. Täiesti mõistetav, et uus mänguliik vajab veits harjumust aga samas usun, et up to plo25 peaks suht lihtsalt beatable olema (loe: kui viitsid õppida ja grindida korralikult). Nüüd plaanis asja täie tõsidusega teha...

    Kõikide käte peale hetkel 18/11 3bet 4,3. Viimased 3k kätt natukene agressionit tõstnud ja 19/15, 3bet 7.
    Kui sa PSis mängid, siis up to PLO25 on mänguliselt vägagi biiditav, aga arvesta, et rake on seal ca 20bb/100. Mikros soovitaks mõni tuba otsida, kus saad alates 40% RBd.

  11. #1731

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    19/15 ja 3bet 7 on solid, aga ära üle 7 aja (ideaal oleks kuskil 5.5-7.5 vahel).
    Preflop ära KKga sisse pane, va väga suurte 3-4-5bettorite vastu (loe: 90/80 vendade vastu)
    PLO 50 on AKKx ka suht nuts :), kuid üldjuhul oleneb väga laua dünaamikast.
    Eile otsustas regular minu UTG avangut 3-bettida KQT8 double sueted ja siis all-in minna minu 4-beti vastu.

  12. #1732

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    No kohe üldse ei meeldi see post :)
    Täpselt ei saanud aru, kas ei meeldi, et avan palju käsi UTG positsioonilt või see, et olen nõus mängima stäckidele maniaci vastu.

    Põhjus käe avamiseks: - kui ma lähtuksin OP seisukohast, siis minu range oleks AA**, mõni parem KK**, broadway double suited hands- seega kui board tuleb low ja coordinated, siis oleks hea mängija vastu sisuliselt c/f kõige parem otsus, millele järgneks ilmselt b/f ja võibolla bet/shove ässade ja nut flushdraw-ga.
    Kui ma lisan juurde minu jaoks OK avangu double suited käed, siis on oluliselt raskem vastastel minu vastu mängida.
    Tavapärase 3-bet käe AAKT on mul umbes 44% equity, eeldusel, et vastasel pole kõrgemaid mastekaarte:
    8dJs6d7s 44.25% 5,766,395 0
    AhAKhT 55.75% 7,265,701 0

    Seega on b/c väga tavaline avang- postflop mängus teeb vastane oluliselt suurema vea, kui läheb madala equity-ga all-in nii pooltest juhtudest ja ülejäänud aja olen ilmselt veidi ees või flippame.

    Näide sama flopi puhul:
    board: 5d7h2d
    Hand Equity Wins Ties
    8dJs6d7s 68.14% 6,705 0
    AhAKhT 31.86% 3,135 0

    Mis postflop mängu puutub, siis herol on 43% equity settide vastu, 59% top to paari ning 38% top pair+nut flushdraw+ülekaardid.

    Kui vastane raise/foldib osa ajast, siis peaks olema lihtne 3-bet.

    Back to work.

  13. #1733

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Kui sa PSis mängid, siis up to PLO25 on mänguliselt vägagi biiditav, aga arvesta, et rake on seal ca 20bb/100. Mikros soovitaks mõni tuba otsida, kus saad alates 40% RBd.
    Paljud rääkinud sellest, et PS-s micromehena rake tapab. Probleem selles, et kuna mu ungraafik on selline nagu jumal juhatab, siis mulle suht tähtis, et saaksin ka hommikul kell 6-7 mängida nii, et saaks lauad täis ilusasti ja vb väikse selecti ka teha. Dunno, kas väiksem volüüm ja halvem table selection > parem rakeback. Samas ega ma ka teiste tubade olukorraga väga kursis pole. Uurin maad vähekene.
    Kusjuures selle väikse sample peale, mis mul hetkel on, tuleb rake 10bb/100.

  14. #1734
    Jube Noob Kasutaja phenomenon avatar
    Liitus
    Nov 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    195

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Microgamingus oli vähemalt vanasti 0.2/0.4 blindide juures max rake potist 0,1 euri olenemata poti suurusest. Seega 10 eurisest potist maksta 10 sentti raket on suht meeldiv.

  15. #1735

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Avastasin, et üks PLO2 98/71 3bet50% härra mängib PLO600 järsku (sn JonTheTilt, hide pole peal). Sharkscope tuvastas, et sai täna 14kse turnahiti. Kes sääraseid limiite mängivad siis gl raha pumpamisel.

  16. #1736

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    50% 3-bet tüübid annavad päris palju actionit, samas võivad nad ka väga hästi joosta. Edu, kes tema raha järele lähevad.

  17. #1737

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Kaitz20 Vaata postitust
    50% 3-bet tüübid annavad päris palju actionit, samas võivad nad ka väga hästi joosta. Edu, kes tema raha järele lähevad.
    Tundub, et Toni Judet läheb tema raha järgi. 11 venda järjekorras ka seal lauas.
    Sellel tüübil peaks hea run pikaks ajaks otsas olema kui ennast 16k fieldist esimeseks flippas. Ma ei usu, et see oli aastatepikkuse töö ja hea mängu tulemus miskipärast :D

    EDIT: Tundub, et tüüp ei saa pidama oma head jooksu. 4,3k stäkk vaikselt kasvanud ta ette juba.
    Viimati muudetud Pokutaja poolt : 08.01.13 at 11:34

  18. #1738

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Kaitz20 Vaata postitust
    50% 3-bet tüübid annavad päris palju actionit, samas võivad nad ka väga hästi joosta. Edu, kes tema raha järele lähevad.
    Jap, kui selline satub godmodesse ning reg ei quiti, siis vaal võib vabalt 30minutiga +10bi tõmmata, kui mitte rohkem :D

  19. #1739
    Jube Noob Kasutaja phenomenon avatar
    Liitus
    Nov 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    195

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Mis statistikat keegi kasutab omahas?

  20. #1740

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    üldine gameflow on minu jaoks oluliselt tähtsam, kui igasugused numbrid.
    Käte analüüsimisel pärast sessi kasutan HM2 (üldjuhul selleks, et equityd paremini silmade ette saaks). Propokertools.com on hea abivahend ise katsetamaks, mis equity Sul näiteks ässade vastu pre-flop/postflop on.

Lehekülg 87, kokku 90 EsimeneEsimene ... 37778586878889 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES