minu mõtted siis
AA käsi: ma betin täpselt niivähe et turnis saaks shoveda ja saan calli kõikidelt kätelt mis turni mingi draw said. ehk siis ala 5$. eks see ole riski though aga ma võtaks selle riski et saada valuet.kui tal on KJ10siis läheks nupud nii või naa sisse. aga kui midagi sitemat siis kardan et ta ei calli mingit 10$+ seal gutshotiga näiteks. aga 5$ callib oma gutshotiga või backdoor masti ostuga. kui turnis saab oma draw siis mul täpselt pot bet järgi ja üldiselt nad ei foldi siis enam kuigi mingeid oddse ma neile ei anna, kuna üks kaart ainult tulla veel. kui ta ei calli shove siis ei calliks ta ka flopis juba 17$-st betti ja sain vähemalt natukenegi value juurde.

Draw käsi: check raisega saan rahad ilmselt sisse ja kui ei saa siis annan endale 3 võimalust pot maha võtta showdownita mis on omahas alati tervitatav. ma ka shovesin riveri, aga teadsin et saan 95% sealt calli. peale seda hakkasingi kahtlema kas seal shove on ikka mõttekas. väiksema raisega flopis tahan endale taha jätta riveriks ka mingigi equiti ning samuti blank turni korral võtta pot ilma showdownita maha sest kui potin siis villain vaatab turnis et niipalju raha sees juba et läheb lõpuni what ever tal on. aga kui turn blank siis ma olen üldiselt ikkagi taga ju(välja arvatud mingid ulmelised drawd, aga kuna mul on juba selline siis raske on arvata et tal midagi sarnast).lead out pot ei ole ka paha aga see kustutab kõik random käed kohe ära millega vastased võiksid ala 10% ajast spewima hakata. alati olen missed drawsi nii shovenud alati ja kuskil 90% ajast olen calli saanud. see panigi mõtlema et ehk tasub edaspidi pidurid peale tõmmata.