Kui mängija üldjuhul limpib ning otsutab 3-bettida minu UTG avangut, siis võin ta üldjuhul ainult Starsis PLO 50 ässade peale panna?
Üks huvitav käsi juhtus täna laudades:
hero image is very loose, aggro, maybe even maniac :)
hero stack oli 150bb deep, kuid üks teine mängija otsustas, et peab QQK2s all-in minema ässade vastu ja floppas maja.

hero avab UTG Qs8s9cTc (ilmselt veidi sitem käsi, kuid igatahes mängitav), BB otsustab esimest korda 3-bettida oop 200bb effective stacks.

Flop 8h42, villain lead 85% pot, kuna hero paneb vastase ässade vastu, siis otsustasin callida, et hittida two pair või set.
Turn Qh, villain lead 10$ into 24$ pot, hero raises 31$ for value, villain snapcalls. Ma ise arvasin, et pigem on tal mastiost (järsku koos ässadega)
River 2, villain bet pea insta pot (65$) ning hero vihkab jälle PLO-d. Põhjus, miks hero tahab callida on järgmine- villain ranges ei tohiks olla 2x ning ilmselt ei slowplay ta turnil boati (võibolla ainult b/c AA22) ning river valueshove AA tundub suht thin. Seega ma pigem paneksin villain smt AhKhQsJs peale ja teeksin herocalli (kuigi üldjuhul passiivsed mängijad ilmselt ei bluffi sellisel turnil, et foldida two pair käsi)

Arvamusi?