Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1792

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
    kusjuures ma ei oska low-stakes plo kohta kommenteerida, aga alates plo600, ma ei näe väga stackimist KKxx poolt pre, kui ainult shordid. Pigem isegi shordid stackivad ka AKQ10 vms kätega. Aga näen tõesti 6789ss,8910jss,2345ss jne, loomulikult ka AAxx.
    Kui rääkida nyyd 300bb deep, siis siin sõltub kõik laua dünaamikast ja ma foldin ja callin ja shoven erinevates laudades erinevalt. raske mingit "ranka tabelit" siia panna rangede osas.
    Mis on aga kindlasti teema ja mida olen oma lühikese karjääri jooksul plo laudades näinud, et kui sa 300bb deep ja oma käe paljastad, siis sind callitakse pre 100bb insta maha, et flopist sind üle mängida. Kusjuures siit ka küsimus.
    Oled 300 bb deep, 100bb läheb nii sisse, et sa 5betid ja villane(piisavalt mitmekülgne) callib, flop nt 107Qrainbow.
    Mis liini jätkad? bet-shove?bet-fold?ch-call?

    TÄPSELT!

    KKxx ära stackimine preflop juba 100bb-ga on lausidiootsus (seda saab teha ainult vastaste vastu kes eelnevalt tahavad iga käega preflop nuppe panna).

    Ja järelikult minu teooria KKxx-ga preflop mitte bustosse minna on very good advice, sest võitvad plo600 regud seda ei tee. Ja kuna nad on võitvad mängijad, siis järelikult on see +ev liigutus.


    Preflop AAxx ei foldi. Kui oled 300bb deep, sisi kõigepealt tuleb mängida käsi nii perfektselt, et sa saad preflop vähemalt 40-50% stackist sisse ajada. Fakt on see, et meil on vastas JT89ds tüüpi käsi, või AAxx.
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 27.12.11 at 14:51

  2. #2

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    TÄPSELT!

    KKxx ära stackimine preflop juba 100bb-ga on lausidiootsus (seda saab teha ainult vastaste vastu kes eelnevalt tahavad iga käega preflop nuppe panna).

    Ja järelikult minu teooria KKxx-ga preflop mitte bustosse minna on very good advice, sest võitvad plo600 regud seda ei tee. Ja kuna nad on võitvad mängijad, siis järelikult on see +ev liigutus.
    Miks lausidiootsus, AKKx on ideaalne light 4bettimiseks OOP aggro 3bettori vastu ja kui shove saad siis gotta gamble.

  3. #3

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Miks lausidiootsus, AKKx on ideaalne light 4bettimiseks OOP aggro 3bettori vastu ja kui shove saad siis gotta gamble.
    ja näed ikkagi vastas AAxx (alates plo200st!)

  4. #4

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    ja näed ikkagi vastas AAxx (alates plo200st!)
    Mis vahet seal on?
    Point being seda juhtub väga harva. Ja light 4bettimine on ju must aggro positioonis aggro 3bettorite vastu.
    Viimati muudetud Mr_Kenny poolt : 27.12.11 at 20:12

  5. #5

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Mis vahet seal on?
    Point being seda juhtub väga harva. Ja light 4bettimine on ju must aggro positioonis aggro 3bettorite vastu.
    ok, a kui hakkad seal 5b shovesid saama, mis siis ?

  6. #6

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    ok, a kui hakkad seal 5b shovesid saama, mis siis ?
    No, AAxx käsi on kokku 2.5% ja kui keegi 3betib sind co vs BTN 20% siis 5b shove saad väga harva ju. Juhul kui saad siis foldimine on suurem viga kui raha sisse ajamine ja fakt et sul endal on käes A vähendab umbes täpselt poole võrra et tal ässad on.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES