Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1792

Niitvaade

Eelmine postitus Eelmine postitus   Järgmine postitus Järgmine postitus
  1. #11
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    võitev reg siis check call imo parim liin. fishi vastu ma üldse bet-all in, sest fish võib siin iga 9-ga busterisse lennata. võitvalt regilt sa riveris checkraisega küll mitte millegilt valuet ei tohiks saada. obv kui ta näitab A9 ja sa check callid siis on küll bizzdjets.. vastik spot. samuti ma ei usu et regs suudab väga kaks korda 9-t checkida back ka. ehk siis ta panustab aga ta foldib raisele clean 9. samuti kui leadid tugevalt riverit siis ta võib oma nõrga üheksa mucki visata. aga alati kui ma ei tea mida teha siis ma check callin(võtan bluffit valuet ning samuti semi tugevalt 9-lt ja samas kui checkitakse back siis su betti niikuinii ei makstaks kinni) ja next hand

    E: tra mis pudru ja kapsad. saad midagi aru ka? coca coachi mind normaalselt postitama.

    E2: pikk jutt sitt jutt. check call. ei usu et villiain 9-t kaks tänavat suudaks checkida nii saad sama value sest ta ei raiseks sind niikuinii sellega. checkiga saad veel äki blufilt valuet sest reg võib mõelda et paired board ja sa stabisid ning ta saab poti maha oma Jc10cxx tüüpi or what ever käega.bettides callib sind sama range mis ise betiks riverit ainult kaob bluff välja ja raise saad kätelt mis sind biidivad+maybe A9-lt.

    Parem seletus?
    Viimati muudetud udikaz poolt : 15.05.12 at 00:59

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES