Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1792

Hübriidvaade

  1. #1
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Üks võimalus veel - kui ta tankbetib, siis ilmselt 2 varianti bluff või mid flush. Kui shoved, siis vastane ilma nutsita lihtsalt callida ei saa. Oleneb ka palju sellistes laudades riveril nutsiga check-raisi peale üldse ise minnakse. callid ja bluff, saad endale, callid ja mast kaotad, shoved ja tal pole nuts, siis pakun, et 80+% foldib kindlasti nonnutsi. Üldiselt ei ole väga hea selliseid kohti callida, ma pigem foldiks või shoveks.

  2. #2
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas jaagup17 Vaata postitust
    Üks võimalus veel - kui ta tankbetib, siis ilmselt 2 varianti bluff või mid flush. Kui shoved, siis vastane ilma nutsita lihtsalt callida ei saa. Oleneb ka palju sellistes laudades riveril nutsiga check-raisi peale üldse ise minnakse. callid ja bluff, saad endale, callid ja mast kaotad, shoved ja tal pole nuts, siis pakun, et 80+% foldib kindlasti nonnutsi. Üldiselt ei ole väga hea selliseid kohti callida, ma pigem foldiks või shoveks.
    Kui ma seal villain oleks ükskõik mis flushiga, siis insta calliks check-shove. Me ei esinda mitte kuidagi siin ise flushi ja kui meil see juhtub olemagi, siis river check on nii value destructive, et ma ei suudaks lihtsalt uskuda, et keegi siin backdooritud flushiga checkiks kui teda on flop+turn callitud ja tõenäoliselt callitaks ka riveril iga made handiga.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES