Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 90 1231151 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1792
  1. #1
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Omaha Mängijate Nurgake

    mõtlesin, et äkki ranka sa viitsiksid teha ka Omaha nurgakese nagu 6 max NL sai. Palju üldse on igapäevaseid Omaha playereid?
    Mina olen PLO20-s, hotcocacola vist PLO100-200 ja privador vast veel kõrgemal. Oleks tore kui keegi viitsiks siin ka arutada käsi jms. Omahast suht vähe kribatakse. Kuid mul sisetunne ütleb et see varsti populaarsem kui Texas HOldem :)

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Omaha

    LOL?

    Milleks mina pean seda tegema? Avad strateegia alafoorumi ning teedki teema nimega OMAHA nurgake või mida iganes :)

    Ja rõhutan - alafoorumeid enne ei tule, kui näidatakse, et antud mänguliik on populaarne ning vajab uut alafoorumi. 6maxi koha pealt on mul veel otsus lahtine ning peaks pollid üles riputama.

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Omaha

    selka

  4. #4

    Re: Omaha

    Kui selles nurgas keegi opetust ka jagaks ,siis oleks asjal jumet.Mitmekylgsus tuleb ainult kasuks.

  5. #5
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Omaha

    õpetaks kui oskaks, lollust ei ole mõtet ka jagada

  6. #6

    Re: Omaha

    Omaha nurgakese võiks avada küll. Mina olen kindlasti käpp teadmisi jagama, niipalju kui mul neid on.

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Omaha

    Teen sellest teemast Omaha nurga ja liigutan Strateegia foorumi alla.

  8. #8
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    kellel huvi tõsisemalt Omaha vastu, sel tasub kindlasti lugeda läbi paar 2 põhilist raamatut, mida soovitatakse.

    1. How Good Is Your Pot Limit Omaha?" by Stewart Reuben
    2. Jeff Hwang's "Pot Limit Omaha Poker."

    sealt saab selgeks põhitõed. Ütlen ausalt, et mina veel lugenud neid pole, kuid kindlasti on plaanis.
    Hetkel tuhlan rohkem ringi netis ja söön igasugust materjali, mida google otsingumootor pakub, kui sisestan "pot limit omaha strategies" :)
    Kellelgi head linki on jagada, siis võiks siia postitada.


  9. #9

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Kindlasti tasub raamatuid lugeda, eelkõige Hwangi ja võib-olla ka Slotboomi. Samas peab tunnistama, et online 6-max PLO mängude jaoks on mõtet põhiliselt õppematerjali otsida 2+2 foorumist, kus on erinevaid teemasi lahatud päris palju alates preflop statsidest ja lõpetades päris keeruliste meta-mängu situatsioonidega. Algajatele tahaks kindlasti rõhutada, et omaha ei ole holdemiga võrreldes kindlasti mitte kullaauk, kuna tegemist on palju suurema variatsiooniga mänguga ja nõrgemaid vastaseid on raskem lühiajalises perspektiivis üle mängida. Omaha mängimist tasab aga kindlasti kaaluda juba ainult oma pokkeri iq suurendamise eesmärgil.

  10. #10

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    slotboom on hea jah aga selle juures on viga see, et seal õpeatud shortstäk strateegia tõttu on fullring omaha netis suht haruldaseks muutunud.

  11. #11
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas runnar
    slotboom on hea jah aga selle juures on viga see, et seal õpeatud shortstäk strateegia tõttu on fullring omaha netis suht haruldaseks muutunud.
    Minu arvates pole full-ringi Omaha (hi) mitte kunagi olnud netis populaarne.

  12. #12

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Raamatuteni ma pole jõudnud veel, aga FHMi ja PLayboyd loen küll, hahe :D.

    Ise pelan PLO50; PLO100 enamjaolt...vahel kui väga vaja siis PLO200, but its wrong :/

    Kõige parem taktika: oota kätt, ära ise raisei kunagi, va siis kui sa mingi button ja AA käes ja proovi hea flopi puhul midagi erakordset endale ettekujutada:D

  13. #13

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Õnnestus ükspäevis Cake-is FR NLO-d mängida. Vot see on üks pull mäng ;D

    Kui kellelgi on link mõnele eriti heale PLO artiklile, siis võiks siia visata :)

  14. #14
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas CTXrix
    Õnnestus ükspäevis Cake-is FR NLO-d mängida. Vot see on üks pull mäng ;D

    Kui kellelgi on link mõnele eriti heale PLO artiklile, siis võiks siia visata :)
    alustuseks www.omahaplanet.com.

    Hotcocacola strateegia on muidugi puhas kuld :)

  15. #15
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Sain partypokerisse 10$ ja mängisin PLOMAHAT - hakkas väga meeldima ja huvitama - tahaks veel proovida aga rolli pole :(

  16. #16

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    Raamatuteni ma pole jõudnud veel, aga FHMi ja PLayboyd loen küll, hahe :D.

    Ise pelan PLO50; PLO100 enamjaolt...vahel kui väga vaja siis PLO200, but its wrong :/

    Kõige parem taktika: oota kätt, ära ise raisei kunagi, va siis kui sa mingi button ja AA käes ja proovi hea flopi puhul midagi erakordset endale ettekujutada:D
    Siiamaani minu vähesed katsetused, mis ma olen teinud, mängi ainult nutsi ja raise nii palju kui jaxad ning on mõjunud küll ;D

    Ning Omahas preflopist AA pole mingi nuts, all ini pole eriti mõtet punnida, v.a siis kui Sul on kõik neli brodway kaarti ning 2 suited A'ga varianti olemas ja nii, siis on juba preflop nuts.
    Nii palju kui aru saanud olen, Omahas tuleb mängida võimalikult suurte drawidega käsi.
    Muidugi ma pole mingi expert, see lihtsalt mu oma arusaamine Omahast seniste väheste edukate katsetuste põhjal ning mõnede kõrva jäänud Pro'de ütlused :)

  17. #17
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    draw'd peaksid olema ka nut draw'd

  18. #18
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Põhitõed peaksid olema sellised.

    Positsioon, positsioon, POSITSIOON
    Kõik neli kaart peavad omavahel kokku sobima. AA72r on ebavajalik pushida, kui sa ei saa oma stacke sisse preflop.
    Minu soovitus on jäta pisikesed kaardid mängust välja. Microstakesis jätaksin mina välja kõik käed milles on 8st väiksem leht sees. Va erandid nagu suured paarid ja pisikesed kõrval.

    Flushdraw on annab meeletult juurde. Paar + FD on turnis ees ülepaarist. Draw to the nuts or dont draw at all. Preflop 3.5BB callimine on väikene viga aga kui vastane läheb oma ülepaariga või kehvema drawga lolliks siis on implied odds meeletud.

    Overfull vs Underfull. Alati kui sul on non-nut maja ei tasu sellega hulluks minna. Kuskil on öeldud, et underfulliga võidab väikse poti ja kaotab suure. Boardil 998 on 88xx vs 89xx drawing dead. Ei ole just kõige meeldivam olukord või mis :)

    Pead ka arvestama, et võid olla mingi suurema draw vastas, et sinu meeletust wrapist on alles 4 nut-outi

    Ja kui flop ja turn on läbi checkitud siis peab ALATI panema positsioonist pool potti.
    hämmastav kui palju saab maha võetud sellega

    Lõppu paar pilti oddsidest kahh...






  19. #19
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas kuco
    Põhitõed peaksid olema sellised.

    Positsioon, positsioon, POSITSIOON
    Kõik neli kaart peavad omavahel kokku sobima. AA72r on ebavajalik pushida, kui sa ei saa oma stacke sisse preflop.
    Minu soovitus on jäta pisikesed kaardid mängust välja. Microstakesis jätaksin mina välja kõik käed milles on 8st väiksem leht sees. Va erandid nagu suured paarid ja pisikesed kõrval.

    Flushdraw on annab meeletult juurde. Paar + FD on turnis ees ülepaarist. Draw to the nuts or dont draw at all. Preflop 3.5BB callimine on väikene viga aga kui vastane läheb oma ülepaariga või kehvema drawga lolliks siis on implied odds meeletud.

    Overfull vs Underfull. Alati kui sul on non-nut maja ei tasu sellega hulluks minna. Kuskil on öeldud, et underfulliga võidab väikse poti ja kaotab suure. Boardil 998 on 88xx vs 89xx drawing dead. Ei ole just kõige meeldivam olukord või mis :)

    Pead ka arvestama, et võid olla mingi suurema draw vastas, et sinu meeletust wrapist on alles 4 nut-outi

    Ja kui flop ja turn on läbi checkitud siis peab ALATI panema positsioonist pool potti.
    hämmastav kui palju saab maha võetud sellega

    Lõppu paar pilti oddsidest kahh...
    Hämmastav kuju oled!

    Igastahes suured tänud, sain väga palju abi ja uusi mõtteid su VÄGA lühikesest aga PÕHJALIKUST kommentaarist. Ja nagu ma aru saan, siis ise mängid omahat palju? Kui jah ja kui saladus pole, kaua olen omahatanud, mis limiiti mängid ning mis saidil?

  20. #20
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Hämmastav kuju oled!

    Igastahes suured tänud, sain väga palju abi ja uusi mõtteid su VÄGA lühikesest aga PÕHJALIKUST kommentaarist. Ja nagu ma aru saan, siis ise mängid omahat palju? Kui jah ja kui saladus pole, kaua olen omahatanud, mis limiiti mängid ning mis saidil?
    level?

Lehekülg 1, kokku 90 1231151 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES