Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 90 EsimeneEsimene 12341252 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 1792
  1. #21
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas kuco
    level?
    No, sest omahast tõesti ei teadnud essugi ja mina leidsin, et väga vajalik kommentaar oli.

  2. #22
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    No, sest omahast tõesti ei teadnud essugi ja mina leidsin, et väga vajalik kommentaar oli.
    2p2s oli algajatele jutt


    http://forumserver.twoplustwo.com/38...advice-330809/

  3. #23
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    336

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    ma ise Hwangi raamatu läbi lugenud, igati asjalik oli aga distipliini probleemidele seal kahjuks lahenudsi ei leidnud. igataes igal flopil kus bettida tahad on reeglina betpot kõige parem variant, sest tight mängu mängides on vaja sette drawde eest kaitstan ning drawga v nõrgema käega vähem bettimine annab kiiresti teistele aimu millega sa seal betid.
    ka paardunud floppidel on hea betpot, sest käel mis koolib on ikka autse.
    väike bet omaha flopil on paha nagu holdemi openlimp ;D

  4. #24

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas surka
    ma ise Hwangi raamatu läbi lugenud, igati asjalik oli aga distipliini probleemidele seal kahjuks lahenudsi ei leidnud. igataes igal flopil kus bettida tahad on reeglina betpot kõige parem variant, sest tight mängu mängides on vaja sette drawde eest kaitstan ning drawga v nõrgema käega vähem bettimine annab kiiresti teistele aimu millega sa seal betid.
    ka paardunud floppidel on hea betpot, sest käel mis koolib on ikka autse.
    väike bet omaha flopil on paha nagu holdemi openlimp ;D
    Alati poti panustamine on tõesti parem strateegia, kui hakata tugeva käega slowplayma ja muid trikke tegema, mis üldiselt lõppevad hävinguga. Samas ei pruugi pot bet alati kõige kasulikum panus olla. Kui sul on tight vastane, siis on näiteks paardunud flopil ülepaariga kasulikum panustada pigem pool potti, sest nõrgema käe viskab ta selle panuse peale ära, kuid tugevamaga raiseb. Agressiivsete vastastega on lood keerulisemad, sest nemad võivad 1/2 pot beti lugeda nõrkuseks, mistõttu ülepaariga võiks pigem panustada rohkem ja tugevama käega hoopis vähem, et indutseerida bluffi.

    Põhiline on siiski leida selline panus, mis teeb oma töö õigesti ära ja see peaks kehtima samamoodi kõikide pokkeri variatsioonide puhul.



  5. #25
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Peale eilset Balti MV hävingut, peab rohkem Omaha nurka uurima hakkama ;D

  6. #26

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Palju on omaha mängijatel abiprogramme kasutusel(trackerid, jms.)? Omahale valik muidugi kitsam, kui holdemil.

    Endal pidevalt kasutusel kaks programmi. Poker Tracker Omaha+PAHUD ja Omaha Indicator.
    PTO on kasutuses just hilisemaks mängu analüüsimisiseks ja Indicator on lauas mu meelest üks hea abimees. Kuu aega teda kasutanud ja investeering on seda väärt. Soovitan.

    Ehk on veel midagi head, mida pole avastanud.

  7. #27
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas HouseOfAces
    Palju on omaha mängijatel abiprogramme kasutusel(trackerid, jms.)? Omahale valik muidugi kitsam, kui holdemil.

    Endal pidevalt kasutusel kaks programmi. Poker Tracker Omaha+PAHUD ja Omaha Indicator.
    PTO on kasutuses just hilisemaks mängu analüüsimisiseks ja Indicator on lauas mu meelest üks hea abimees. Kuu aega teda kasutanud ja investeering on seda väärt. Soovitan.

    Ehk on veel midagi head, mida pole avastanud.
    Sellest indikaatorist polnud ma midagi kuulnud aga mis statte hoiate mängijate kohta. Minu veel standard VPIP/PFR/TA/Hands

  8. #28

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas kuco
    Sellest indikaatorist polnud ma midagi kuulnud aga mis statte hoiate mängijate kohta. Minu veel standard VPIP/PFR/TA/Hands
    PAHUDis on lisaks standardile cbet, Raises cbet ja Folds cbet.

    Indicatori kohta veel nii palju, et näitab ära stardikäe tugevuse ja Hutchison pointsid, sellele toetudes siis otsus, kas mängida kätt või mitte. Hiljem juba outse ja käe tugevust. Kohe kindlam mängida, et midagi ei jää kahe silma vahele .
    Aega rohkem vastaste käitumist jälgida.

  9. #29
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Väga head lingid ja mõtted mehed! Ja ma olen ka mõelnud, et kui Holdem-is peab PF olema agressiivne siis Omahas ei tohiks seda tavaliselt olla nagu ka hotcocacola arvas kuna board määrab pea kõik. Kuco või keegi võiks kommenteerida ka PF agressiivsuse vajalikkust ning millal ja miks seda teha? Samuti kui palju erineb turniiritaktika cashist?

  10. #30
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    336

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    madalatel limiitidel pole pf agressioonil eriti mõtet, sest post flop saad raha käega ikka sisse.
    ahjaa, tahtsin veel mainida, et trios nyyd PLO4 ja PLO10 ka, et seal on holdemimängijatel hea mänguga tutvuda, ilusti comfortzones :P

  11. #31

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Rõõmustav uudis Trio microgrinderitele (või on see juba vana uudis? ) Märkasin, et on tekkinud alates 0,02/0,04 blindidega PLO lauad, varem oli alates 0.10/0.20.

  12. #32
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    See on tõesti hea uudis. Saab odavamalt õppida.

  13. #33
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    mulle see vilets uudis, sest kõik dollari lauad kadusid ära. Rolli on täpselt niipalju et toksida PLO20, kuid nüüd on see eurides krt ja selle jaoks pole rolli piisavalt. Ja PLO10-e laudu kuidagi jube vähe.

  14. #34
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas gert23
    mulle see vilets uudis, sest kõik dollari lauad kadusid ära. Rolli on täpselt niipalju et toksida PLO20, kuid nüüd on see eurides krt ja selle jaoks pole rolli piisavalt. Ja PLO10-e laudu kuidagi jube vähe.
    Igasugused muutused tekitavad alati probleeme, Ongames näiteks pandi filtrid softile peale, et saad valida NL, Omaha, Full ringi, Shordi jne vahel ning kõik PL lauad kadusid ära, täielik tühjus, samuti fixed limiti populaarsus kahanes jälle.

  15. #35
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    336

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    küsimus : kuidas mängiksite top2 paari oop madalal laual?
    kui turn maha tuleb, siis pole yhtki kaarti mis sulle sobiks(ülekaart v paardub madalaim kaart v tuleb mingi str8draw kokku), juhul kui maja ei saa, seega su top2paarist, mis tundub igati asjalik käsi ei jää umbes 80-90protsenti turnil midagi alles.
    betfold/checkraise/checkfold?

  16. #36
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    nii... mul algus tehtud. Tellisin krisostoomusest Pot Limit Omaha raamatu. jaanuaris peaks kätte saama. hind suht odav, mingi 239 kulli vms.
    1 buyin PLO20-s:)

  17. #37
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas HouseOfAces
    Palju on omaha mängijatel abiprogramme kasutusel(trackerid, jms.)? Omahale valik muidugi kitsam, kui holdemil.

    Endal pidevalt kasutusel kaks programmi. Poker Tracker Omaha+PAHUD ja Omaha Indicator.
    PTO on kasutuses just hilisemaks mängu analüüsimisiseks ja Indicator on lauas mu meelest üks hea abimees. Kuu aega teda kasutanud ja investeering on seda väärt. Soovitan.

    Ehk on veel midagi head, mida pole avastanud.
    oot, kui ma mängin triobetis, kas siis PT omaha + pahud seal töötab? Või mis tarkvara ma üldse saan triobetis omahat toksides kasutada?
    Indicator vast töötab?

  18. #38
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas gert23
    oot, kui ma mängin triobetis, kas siis PT omaha + pahud seal töötab? Või mis tarkvara ma üldse saan triobetis omahat toksides kasutada?
    Indicator vast töötab?
    Privador Trios müristab ja kuu lõpus on graafikuid pannud, seega tööle PT Omaha Primas saama peab :).

  19. #39

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Ma pean taaskord tunnistama, et üks hullemaid kohti Omaha mängimiseks on Microgamingu sendilauad nagu näiteks 0,10/0,20 jt. Just need lauad on täis õpihimulisi juba üsna heale tasemele jõudnud Omaha-spetsialiste, kes alles pumpavad oma rolli üles.
    Lähed 0,50/1,00 ja 1,00/2,00 - hoopis teine asi. Mast lauas, lööd potti ja ikka mingi idioot callib kahe paariga. Mõni vend on nõus preflopist külmalt $200 sisse kütma kaartidega 3,6,J,Q rainbow. Teine paneb oma ässade paariga lõpuni nuppe, olgu lauas ükskõik millised kaardid Jne. Kui rolli on ja suudad beadid ning svingid ära kannatada, siis peaks seal mängimine Omaha-pro jaoks vägagi kasulik olema.

  20. #40

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom
    Ma pean taaskord tunnistama, et üks hullemaid kohti Omaha mängimiseks on Microgamingu sendilauad nagu näiteks 0,10/0,20 jt. Just need lauad on täis õpihimulisi juba üsna heale tasemele jõudnud Omaha-spetsialiste, kes alles pumpavad oma rolli üles.
    Lähed 0,50/1,00 ja 1,00/2,00 - hoopis teine asi. Mast lauas, lööd potti ja ikka mingi idioot callib kahe paariga. Mõni vend on nõus preflopist külmalt $200 sisse kütma kaartidega 3,6,J,Q rainbow. Teine paneb oma ässade paariga lõpuni nuppe, olgu lauas ükskõik millised kaardid Jne. Kui rolli on ja suudad beadid ning svingid ära kannatada, siis peaks seal mängimine Omaha-pro jaoks vägagi kasulik olema.
    microgamingu PLO10 - PLO20 - KOHUTAV....ja veel hullem on see, et enamjaolt floppi sisenevad kõik mängijad ja proovi siis preflop kõva käega midagi korraldada....oi jube jube...pm ma ei kannata microg. madalates laudades enam PLO-d taguda- võimatu :D

Lehekülg 2, kokku 90 EsimeneEsimene 12341252 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES