Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 8, kokku 8
  1. #1

    NL 100+ study group

    Olen nl100sh võitev mängija ning oleks soov liikuda ülespoole.
    Seega otsiks eelkõige sh mängust mõttekaaslasi, kellega mõtteid vahetada, kuid arvan, et ka fr või hu ilmselt peaks sobima, kuid kahjuks puudub seal piisav mängupraktika, seega ma ei oska öelda kui palju ma oskan kaasa rääkida/kasulikku nõu anda erinevate situatsioonide kohta (kuigi pokker 90% juhul hu postflop).

    Ma olen see aasta väga kiiresti (enda arvates) üles liikunud. Alustasin Jaanuaris nl25sh ning üleeelmine kuu purustasin nl200sh mänge Fulltildis. Siis aga muutusin liialt laisaks, ei pühendunud piisavalt aega enam õppimisele ning ka tulemused ei ole peale seda enam nii head, kui sooviksin (muidugi väikeste käte arvu puhul on ehk tegemist variatsiooniga).

    Eesmärk oleks jõuda nl400sh+, mis sisuliseks tähendaks nl400sh regularide võitmist.

    Kui arvad, et võiksin kasulik olla, siis postita enda andmed või lisa kontaktidesse: kaidar18@hotmail.com

    Kaidar

  2. #2

    Re: NL 100+ study group

    Oot ma ei saa päris hästi moment aru, et kas sa otsid lihtsalt inimesi, kes beativad nl100-400 nö mõttekaaslasi, või tahad aidata kedagi, et see hakkaks beatima nl100+?

  3. #3
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL 100+ study group

    Jah palun konkreetsemat või selgemat sõnastust, samuti minujaoks natuke kaheti mõistetav tekst.

  4. #4
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: NL 100+ study group

    6max või mida sa mängidki jääb samuti arusaamatuks

  5. #5

    Re: NL 100+ study group

    Jah, otsiks pigem neid inimesi, kes on edasi jõudnud ja on võitjad mängivad nl 100+
    Mängin ise hetkel nl100 6-max, kuid olen eelnevalt mänginud nl200 6-max vahelduva eduga (9k käe järel 4bb)

  6. #6

    Re: NL 100+ study group

    Tsitaat Algselt postitas Kaitz20
    Jah, otsiks pigem neid inimesi, kes on edasi jõudnud ja on võitjad mängivad nl 100+
    Mängin ise hetkel nl100 6-max, kuid olen eelnevalt mänginud nl200 6-max vahelduva eduga (9k käe järel 4bb)

    Sel juhul sobiks vist sinu alateema hoopis Kasutajate päevikusse :)

  7. #7
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: NL 100+ study group

    Tsitaat Algselt postitas Helmps

    Sel juhul sobiks vist sinu alateema hoopis Kasutajate päevikusse :)
    ei saa aru, miks.

    Ise saaks uut pokerbuddyt omada järgmise aasa algul, nii et võibolla võtan kuu/kahe pärast ühendust.

  8. #8

    Re: NL 100+ study group

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    ei saa aru, miks.

    Ise saaks uut pokerbuddyt omada järgmise aasa algul, nii et võibolla võtan kuu/kahe pärast ühendust.
    just thought so. aga kui ülemused teisiti arvavad, ega ma vastu ei vaidle ;D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES