Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 77

Niitvaade

  1. #1
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Hullapple avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    364

    [HU NL50/100] HullApple --> ranka kasvandik

    Alustan siis lausega millega enamus päevikud on alanud. Otsustasin siis rajada ja hakata pidama oma päevikut. Miks? Arvan et see on midagi, mis saab mu mängu ainult paremaks muuta, et tuua avalikkuse ette oma lollused ja nendest yle saada.

    Pokkeriga tegin esmatutvust aastal 2008(nov). Internetis alustasin mängimist 2009(veebruar). Kuna kogu see tegevus käis töö kõrvalt siis väga palju aega pokkerile siiski pyhendada alguses ei saanud. Mida aeg edasi seda rohkem hakkas asi huvi pakkuma. Mängisin ainult turniire, sõprade seltsis väiksed donkamendid, full tiltis ja ka lives. Turniire tagusin siis vahelduva eduga töö kõrvalt kuni 2009 aasta lõpuni. Mingeid erilisi saavutusi ette pole näidata, netis suurimad rahalised kohad kuni 200$-300$,Classicus ja Pargis samuti mõned rahalised kohad ette näidata. Parim saavutus lives oli vist Trio-Bet Live-l 4. koht. Aga no see selleks.

    Kuna 2009 aasta lõpus jäin tööst ilma ja kohe uut ei leidnud mõtlesin et miks mitte üritada leiba teenida pokkeriga. Tuhnisin mööda erinevaid foorumeid ringi ja leidsin et tuleb hakata endale täiesti võõrast mängu selgeks tegema, milleks siis Cash Game. Miks cash? Targemad oskasid rääkida et ainult turniide tagumine tekitab kõvasti stressi kuna MTT-d korralikult hittida ikkagi väga raske.

    Okei, mõeldud tehtud. 2009 viimastel päevadel sai siis tehtud esimesed 5000 kätt NL2. Tuli sealt 20$.

    Jaanuari graafik oli palju lubav, paar päeva NL5 ja siis NL10 yle.

    +first deposit boonused ja stellarid.

    Selline tore pilt aga ei kestnud kaua. Kuna BR kasvas usinasti siis veebruaris oli vaja võtta shotte juba NL25. Siis aga tabas mind tegelik reaalsus. Kuu viimaste kätega tuli hädine pluss ära.Veebruaris siis pooled käed olid mängitud NL25 kus lopuks jäi -5$, pluss tuli siis ainult NL10.


    Praegu käsil olev märts on olnud samuti väga suurte hypetega. Üks päev + siis järgmine -, kaks päeva + siis jälle -.

    Päeviku pidamist võtan tõsiselt. Iga nädala kohta teen kerge kokkuvõtte. Pärast sessioone vaatan oma miinus käed üle ja huvitavamad lisan kindlasti siia, millede kohta ootan siis kriitikat ja kõike muud mis mu mängu parandaks.

    Praegu siis jätkan NL25-s. Mängin korraga 4-6 lauda. Olen proovinud ka rohkem kuni 12 aga mulle tundub et see käib mul veel yle jõu. Ei jõua korralike otsuseid teha ja mäng muutub tahest tahtama kuidagi robotlikuks ja mõtlemine kaob.

    Mis siis ikka, praeguseks aitab kyll, pilt ees kirju juba. Ei mäletagi millal nii pikalt viimati kirjutada sai.

    Side Lõpp.
    Viimati muudetud Hullapple poolt : 02.08.11 at 03:40

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES