Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 4 EsimeneEsimene ... 234
Näidatakse tulemusi 61 kuni 77, kokku 77
  1. #61
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: [NL25]HullApple

    Mees võttis ennast ise käsile ja proovis enda mängu parandada. St see ongi peamine oskus, mida vaja, et mäng jooksma saada - minu roll siin tagasihoidlik.

  2. #62
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Hullapple avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    364

    Re: [NL25]HullApple

    Tsitaat Algselt postitas noname Vaata postitust
    Kena,et jooksma oled saanud.

    Sul oli vahepeal NL25 miinustes...kuidas jooksma said?
    võtsid coachi või oligi mingi jube jooks?
    Seni ainukese coachingu olen saanud pastilaa käest ja see juhtus märtsi kolmandal nädalal. Tegime yhe yhis sessi kus ta vaatas minu mängu ja kommenteeris ja siis vaatasin mina tema mängu ja kuulasin. Vaatas yle mu statsid, kus tõi välja mu suuremad leakid ja andis veel paar näpu näidet.
    See 1,5 tundi mis me skypes rääkisime andis mulle kõvasti juurde. Aga pastilaal on siiski ka selles õigus et lõppude lõpuks tuleb ikkagi ise koik otsused vastu võtta ja raha teenida.
    Tema näitas mulle kätte õige suuna kuhu poole liikuda aga see kas sa sinna suunda ka lähed ja sinna püsima jääd on juba enda teha.

    Ega ma ei pea ennast heaks mängijaks. Kui aus olla ei pea ma ennast yldse pokkeri "mängijaks" vaid "grinderiks". Ajan lihtsalt fishe mööda laudu taga ja exploitin ainult neid regesid kes konkreetselt millegagi yle pingutavad. Näiteks IP 3bet ja squeeze play. Aga ma lihtsalt tunnen et seda tuleb teha kuna see toidab ära. Samal ajal siis yritan õppida ja areneda et kunagi saaksin ka "mängida" mitte lihtsalt grindida.

    EDIT: to Kotkas...........NL50 stiil on 14/10/2 ja mängin mõlemaid laudu.
    Viimati muudetud Hullapple poolt : 02.06.10 at 02:41

  3. #63
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Hullapple avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    364

    Re: [HU NL50/100] HullApple --> ranka kasvandik

    Äratan siis ellu oma päeviku, mis on surnuna olnud juba lausa üle aasta. Päevik oli küll surnud aga ise ma seda ei olnud. Pokkerit mängin tänase päevani ja nagu pealkirjast aru võite saada olen mina üks ranka õpilastest.

    Praeguseks hetkeks on esimene coachingu kuu läbi........Tulemus on positiivne ja ise olen ülimalt rahul et HU-ga tegelema hakkasin. Minu jaoks tundub hetkel veel kõik nii uus ja huvitav, tunnen ennast nagu aasta tagasi kui hakkasin mõningatest asjadest aru saama ja esimesi dollareid teenima.

    Siia päevikusse hakkan postitama seda mida ikka, probleemseid käsi, huvitavaid käsi, idiootseid käsi ja ka muud mis tundub teema kohane.

    Mida ei postita? Eesmärk on mitte tulla siia vinguma ja rääkima sellest kui kehvasti läheb. Viimastel kuudel on olnud mu mängus pigem suurimaks probleemiks psühholoogiline pool ning vingumine jms ei paranda seda kohe mitte.

    Juba lähi päevadel soovin siia panna mõned huvitavad käed ja kõik kes HU-st huvitatud on oodatud andma oma kommentaare !

    Seniks aga good luck !

  4. #64
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 117

    Re: [HU NL50/100] HullApple --> ranka kasvandik

    Omalt poolt lisan niipalju, et tegu on väga hea õpilasega, kellega on meeldiv koostööd teha. Meeldiv on seepärast, et tegu on väga open-minded inimesega, kellele ei pea kõike ette taha ära näitama vaid suudab ise jõuda õigetele järeldustele. Selle tulemusena tekivad huvitavad diskussioonid erinevate olukordade üle, kus võivad kooruda välja hoopis vead ka minu järeldusest. Teiseks antud õpilase mõttemaailm pokkeris on väga lähenda minule ja kui sweatin ta sesse siis teeb ta kõike nii nagu ma oleksin teinud.

    Lisaks kui ma praegu peaksin siit maailmast kaduma siis tean, et hullapplel on juba piisavalt oskusi, et jõuda 400NL+ ilma kõrvalise abita. Kui ta HU mängimist ei lõpeta siis selle aasta lõpuks ta ka seal on, see on viimane daatum ja see oleneb kõik sellest, kui kiirelt suudab ta 400NL+ jaoks rolli ehitada. Tõenäoliselt juhtub see varem ja esimestel sügiskuudel.

    Minu poolt edu ja loodan, et siit päevikust kasvab välja uus eesti mid ja high stakes mängija.

    EDIT: lisaks veel niipalju, et ma ei ilusta siin mitte midagi. Kui õpilane oleks sitt siis ma ka ütleks seda aga kuna ei ole siis paraku ei saa öelda. Kindlasti on mõningaid puudujääke nagu meil kõigil. Näiteks tiltame või vahest vingume biitide üle aga kes meist seda ei teeks?

  5. #65
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Hullapple avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    364

    Re: [HU NL50/100] HullApple --> ranka kasvandik

    Tsitaat Algselt postitas Hullapple Vaata postitust
    Juba lähi päevadel soovin siia panna mõned huvitavad käed ja kõik kes HU-st huvitatud on oodatud andma oma kommentaare !
    Mega fail !

    Kuid parem postidada hilja kui mitte kunagi. Augusti esimene pool on läinud nii nagu ma tahaks ja seepärast võib olla polegi siia käsi postitanud et asjad on minu kasuks langenud ning pole nagu väga keerulistesse olukordadesse sattunud. Tihti peale proovin ka hoiduda keerulistest olukordadest langetades 0 ev otsuse varasematel streetidel.

    Roll on siis jõudnud NL200 tasemele ja auguti põhi eesmärgiks ongi selles limiidis end koduselt tundma hakata. Siiani NL200 sample pea olematu ning seepärast ei saa hetke seisu kommenteerida.

    Panen paar kätt.

    Esimeses spoileris on siis kaks kätt mida enda arvates olen kohutavalt mänginud. Aga siiski.....ärge te nii tehke.

    ( Click to show/hide )


    Paar naljakat kätt ka...

    ( Click to show/hide )


    Järgmistes postitustes üritan panna üles vähe asjalikumaid käsi.

    Seniks aga good luck at tables ja palju edu meie study groupile !

  6. #66
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: [HU NL50/100] HullApple --> ranka kasvandik

    Kui suur see study grupp on ja kas mängid mitmel saidil korraga (kui jah, siis mitmel ja kas igal saidil mõni BI arvel?)?

  7. #67
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Hullapple avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    364

    Re: [HU NL50/100] HullApple --> ranka kasvandik

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Kui suur see study grupp on ja kas mängid mitmel saidil korraga (kui jah, siis mitmel ja kas igal saidil mõni BI arvel?)?
    Kui suur see study grupp on = 4

    Kas mängid mitmel saidil korraga = jah, 4 saiti, jep igal saidi mõned BI-d

  8. #68
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Hullapple avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    364

    Re: [HU NL50/100] HullApple --> ranka kasvandik

    Viimane nädal on olnud raske, minu jaoks siis kõige raskem mida siiani kogenud olen. Kuna oma esimeses postis ytlesin et ma ei taha siin päevikus vinguda siis seda ma ka tegema ei hakka. Postitan lihtsalt graafikud, mis näitavad HU tõelist palet.





    Edu mulle edasiseks :)

  9. #69
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [HU NL50/100] HullApple --> ranka kasvandik

    holy shit.

  10. #70
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: [HU NL50/100] HullApple --> ranka kasvandik

    alles olid nl25 ja nüüd juba 2000$ swingid HU-s
    ma ei peaks vastu.

    Edu sulle edasiseks :)

  11. #71
    Grinder Kasutaja Murdock avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    690

    Re: [HU NL50/100] HullApple --> ranka kasvandik

    ma süüdistaks rankat ja lööks võla selga

  12. #72

    Re: [HU NL50/100] HullApple --> ranka kasvandik

    Tsitaat Algselt postitas Murdock Vaata postitust
    ma süüdistaks rankat ja lööks võla selga
    http://tarkmeestaskus.just.ee/mison_...u_kiirmenetlus


  13. #73

    Re: [HU NL50/100] HullApple --> ranka kasvandik

    ranka õpetas pokkerit mängima jah ?

  14. #74
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: [HU NL50/100] HullApple --> ranka kasvandik

    aga palju sa võitnud oled :D

  15. #75
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: [HU NL50/100] HullApple --> ranka kasvandik

    Tsitaat Algselt postitas ristik Vaata postitust
    ranka õpetas pokkerit mängima jah ?
    Prolly mingi mega skeem Rankal. Õpetas hullapplelele basic värgid selgeks ja teisele õpilasele rääkis täpselt kuidas biitida seda venda ja korras.

  16. #76
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: [HU NL50/100] HullApple --> ranka kasvandik

    In b4 internetpokers :D

  17. #77
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 117

    Re: [HU NL50/100] HullApple --> ranka kasvandik

    Scammed obv. Nats leitsi süü ka, kes meilt luckboxi röövinud oma 7k kuuga. Õnneks ta see kuu ka juba $3k kaotanud ja juba tööd otsib.

Lehekülg 4, kokku 4 EsimeneEsimene ... 234

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES