Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 60
  1. #21

    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    Mul kõneminut nii odav et peaks lolliks rääkima enneast et 500 täis saada :D Mul seerem osa pappi läheb interneti peale telefoniga.

  2. #22
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    Tsitaat Algselt postitas leits
    kodus mul vist ruuter läbi ainult restardib ja restardib, garantii vist ka läbi .. peab oma rahade eest uue ostma, mis netti jagaks. mingit linksys toodangut ei oska keegi soovitada, mis digiTV jaoks sobib? Linksys, sest see vastupidavam.
    No elioni ruuter peab ikka jääma, siis sealt edasi ostad linksysi püssi ja jagad netti nii mis müriseb.

  3. #23
    leits
    Guest

    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    No elioni ruuter peab ikka jääma, siis sealt edasi ostad linksysi püssi ja jagad netti nii mis müriseb.
    elioni sitt ongi läbi ... selle asemel mingi korralik linksys panna, speedtouch pole just väga pro

  4. #24
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    Tsitaat Algselt postitas leits
    elioni **** ongi läbi ... selle asemel mingi korralik linksys panna, speedtouch pole just väga pro
    Praegu on uus ja parem wifi ruuter mingi 700 eeki vist elionis, vaheta see välja, sellel uus adapter, mis vist voolu kõikumiste jne vastu ka rohkem aitab. Mul on ja probleeme pole, samuti ka wifi toimib.

  5. #25
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    no mul arved keskmiselt 1,5k ja minut on ming 80 senti firmapaketis, aga naisega räägin omajagu mingi 1h päevas ja teistele naistele ja sõpradega vaja arutada lahingplaane jne, ei tea eelmine kuu rääkisin 2000eek eest, mis ikka väga palju

  6. #26
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    Kernel ja 5Ghz sagedusel leviv wifi. 1mb alla ja 512kb üles. Kuu aega tagasi sai võetud see ligi, enne oli 2 aastat poole madalam kiirus. Raha tahavad palju krdid, 500 eestlast. Aga on ka stabiilne. Kiirus on olemas igal ajal, katkestusi nende poolt praktiliselt ei eksisteeri.Algul küll oli probleeme ping'ga ja katkestusi. Aga siis sai neid kõvasti tüüdatud sellega ja miskit nad seal tegid, igastahes väga hea on. Vahest kodus wifit tootev linksysi purk ise teeb trikke.
    Ja ega mul siin muud varianti peale kerneli või KÕU pole. Aga kõu sai õele pandud ja ei soovita toda jama vaenlasele ka(kui on alternatiive). Kui muud varianti pole, siis muidugi ajab asja ära.

  7. #27
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    no mul arved keskmiselt 1,5k ja minut on ming 80 senti firmapaketis, aga naisega räägin omajagu mingi 1h päevas ja teistele naistele ja sõpradega vaja arutada lahingplaane jne, ei tea eelmine kuu rääkisin 2000eek eest, mis ikka väga palju
    Mul pole üldse mobiil sisse lülitatud, siis kui vaja helistada panen sisse ;D

  8. #28
    leits
    Guest

    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    linnas olles saab selle USB'ga ka ... 3,5g vms .. ka ypris kiire

  9. #29
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    Tsitaat Algselt postitas leits
    linnas olles saab selle USB'ga ka ... 3,5g vms .. ka ypris kiire

    tartus, tallinnas, pärnus kuni 3,5MB/S HSDAga kun i7,2 kiirem kui mõne mehe kodu nett

  10. #30
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 111

    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    Elioni pluss on see, et suht kiire, vähe probleeme aga miinuseks see, et pärnu poes tol hetkel, kui ma elioni võtsin, ei olnud tööl ühtegi kena chicki.

  11. #31

    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    Elion on nuts, isegi sellises kolkas nagu mina elan ;D

    10507050.6 bit/sec
    10260.8 Kbit/sec
    10 Mbit/sec
    1282.6 KB/sec

  12. #32
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Foux avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    486

    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    Mul Elioni korrusmaja lahendus. Pole eriti jamasid ja raha pole kaotand

  13. #33
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    Kas keegi kasutab mõnda mobiilside operaatori poolt pakutavat internetti?

  14. #34

    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Kas keegi kasutab mõnda mobiilside operaatori poolt pakutavat internetti?
    Elisat 3,5G vahel kasutan ja Tallinnas funkab hästi..kuskil maal ja GRPSi otsas tuleb liiga suur lag sisse ja sedasi võib klotsi kaotada.

  15. #35

    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Kas keegi kasutab mõnda mobiilside operaatori poolt pakutavat internetti?
    Maal Tele2 edge levib. PArema leviga saab 4 lauda pelada. Kui sitem levi siis 1 laud max ja siis ka võib pange panna.

  16. #36
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    Siis on ikka KOU nendest mobiilside variantidest tõhusam.

  17. #37
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Siis on ikka KOU nendest mobiilside variantidest tõhusam.
    Mul kodus viimased nädalad KÕU suht katastroof ehk pole saanud pokkerit mängidagi.

    Mobiilne internet sõltub pigem sellest, kas su kodu on 3G levialas või saad kasutada vaid EDGE/GPRS. Korralik 3G teeb silmad ette ka Elioni digitv jne ühendustele, kuid kui 3G levi puudub, siis EDGE otsas möllata on jama, nagu Oliverk mainis.

    Hetkel lähipäevil proovingi EMT mobiilse interneti ära, sai mobiil soetatud ja kodu 3G leviala teisel korrusel :D täitsa olemas, seega loodame parimat. Ei oska ainult arvata, kui palju andmemahtu pokkerimängu peale kulub, seda peabki uurima, sest EMT-s hetkel suurim pakett 3GB kuus alla ja 399.-. Kui asi toimib, aga sellest väheseks jääb, siis kindlasti annaks ka EMTga miskit ära rääkida, kuid eks sellest saan anda lähiajal teada. Jama oleks loomulikult siis, kui lasen 3h-se sessi ja 500MB on alla tiritud, sellisel juhul ma vist kuu arvet veel maksta ei jõuaks :D.

  18. #38
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    Endal on Straman ja tegelt midagi halba ei ole saanud öelda. Viimased aastad on korralikult töödanud ilma probleemideta ainuke asi mis nüüd juhtunud on jaanuaris vist oli see kui üks nädal mingi 2-3 korda keset ööd tõmmati juhe välja. Aga eeldan et nad tegid sel ajal midagi ja ei arvestanud et mina grindin kell 2 öösel. Rohkem ei mäleta küll, et oleks olnud jamasi.

  19. #39
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    See KOU leviala sõltub täiesti asukohast, mul maal kõvasti parem levi KOU-ga kui linnas ;D

  20. #40
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    suht sick et elion ongi ainuke lahendus :-X

Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES