Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 60
  1. #41
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    ja fakking elioni neti ei saa ju ilma digiTVta ??? :( >:(

  2. #42
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    ja fakking elioni neti ei saa ju ilma digiTVta ??? :( >:(
    Kui mikogoga sesse oleme teinud, siis ainult elioni meestega ei ole probleeme olnud, starmani omad jne, kõik katkuvad ja lääg on sees.

  3. #43
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    Hetkel Tallinnas Starman ja väga vähe probleeme on olnud, kuus 1 katkestus maksimum, arvatavasti vähem veel. Türil Elion küll nii stabiilne ei olnud, aga võib-olla aeg edasi läinud ja Elion ka paremaks muutunud või siis lihtsalt pakuvad Tallinnas paremat netti kui Türil. Aga ei kurda kumbagi üle, mõlemad ajavad asja ära ja probleeme minimaalselt olnud

    Elioni digiTV-d laidaks ainult - pole TV6 'te mis on väga hea kanal :'(

  4. #44

    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    Audrus pole küll mingeid probleeme elioni DigiTV olnud. 3 kuud see nett olnud ja pole ühtegi katkestust.

  5. #45
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    Tsitaat Algselt postitas Marks111
    Audrus pole küll mingeid probleeme elioni DigiTV olnud. 3 kuud see nett olnud ja pole ühtegi katkestust.
    Jah, ei ole tõesti enam ;D

  6. #46
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    Mul Starman 1,5 aastat ja siiamaani ei saa kurta. Ühendus stabiilne ja pappi pole neti pärast kaduma läinud. Pigem oma lollidest muuvidest ;D

  7. #47
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    Tsitaat Algselt postitas FreakyJason
    Mul Starman 1,5 aastat ja siiamaani ei saa kurta. Ühendus stabiilne ja pappi pole neti pärast kaduma läinud. Pigem oma lollidest muuvidest ;D
    Ma just vahetasin starmani Stv vastu kuna sama kuumaksu eest sain pea 5 korda kiirema neti ning põhikanalid mida vaadata on mõlemas olemas. Lisaks sellele ei ole mingeid modemeid vms. Lihtsalt juhe jookseb korterisse ning otse arvutisse. Tartus elan.

  8. #48
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    Kui palju veebipokkeri juures upload kiirus oluline on?
    Hetkel on mul Elion kiirusega 1Mbs üles ja alla, millest on pokkeri jaoks enam kui küll.

    Aga kohe hakkan kolima ja vaatan, et Starman on isegi mõistlikum (sisuliselt sama hinnaga, aga ei pea seadmeid ostma ega 2-aastast diili tegema)

    Aga nende ühendusel on 1Mbs alla ja 150kbs üles, ma ei oska sellest uploadist midagi arvata.
    Muusika-film pole oluline, pokker on põhiline:)

  9. #49
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot
    Kui palju veebipokkeri juures upload kiirus oluline on?

    Aga nende ühendusel on 1Mbs alla ja 150kbs üles, ma ei oska sellest uploadist midagi arvata.
    Muusika-film pole oluline, pokker on põhiline:)
    Upload on oluline ainult siis kui sul on plaanis mingeid suuri andmemahtusid oma arvutist internetti pumbata. Netipokkeri mängimisel see mingisugust effekti ei anna.

  10. #50

    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    Elioni Speedtouchi ruuteriga suht jama koguaeg. Üks päev muutus nett üliaeglaseks, lõpuks tõmbasin telefoni juhtme välja ja aitas. Ei viitsi mässata sellega.

  11. #51
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    Tsitaat Algselt postitas Gettofish
    TV6 on juba päris kaua olnud olemas Elioni digiTV-l
    Sa vaata, kui kaua aega tagasi Codecci seda kirjutas ka:)

    Mul Elioniga ei ole muidu praegu mingeid probleeme, täiesti veatult töötab. Restarti peab üliharva tegema.

  12. #52

    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    Elioni DigiTV kasutan. Siiamaani rahul, stabiilne värk. Ruuter on natukene emane, kuid pärast firmware uuendusi kõlbab kasutada küll. Uploadi kiirus on kahjuks imelikult väike.. võiks siis vähemalt 5 mega olla või nii.

  13. #53
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    ma olen nüüd mingi poolteist nädalat Starmani klient olnud ja Elioniga võrreldes imeb ikka küll. Päris mitu korda on olnud 5-15 min katkestus. Eriti just nii 00-01 vahel öösel ehk standard grindimise aeg just. Elioniga juhtus sellist asja ikka väga harva.

    Nii eelmine Elioni ja praegune Starmani kogemus on Tallinnas.

    vaatan kuu lõpuni, kui sama jama jätkub, vahetan välja.

  14. #54
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    ma olen nüüd mingi poolteist nädalat Starmani klient olnud ja Elioniga võrreldes imeb ikka küll. Päris mitu korda on olnud 5-15 min katkestus. Eriti just nii 00-01 vahel öösel ehk standard grindimise aeg just. Elioniga juhtus sellist asja ikka väga harva.

    Nii eelmine Elioni ja praegune Starmani kogemus on Tallinnas.

    vaatan kuu lõpuni, kui sama jama jätkub, vahetan välja.
    Huvitav huvitav. Elan ise ka Tallinnas(kesklinnas) ja olen starmani klient juba 3,5a olnud. Aga pole mitte ühtki korda olnud veel, et net lambist ära läheb. Alati on ennem ette teatatud maili kaudu, et kui on hooldustööd. Ja viimased on olnud ka harva. Arvan, et selles rajoonis, kus elad, on mingi bug sees sellel netil. Ainus, millega starman sakib, on oma neti kiirusega(digi kolmikpakett on siis). Selle vahetaks küll elioni oma vastu välja.

  15. #55
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    Mõned kuud tagasi hakkas elioni nett tihedalt disconnectima suure netikoormuse peale. Käis tehnik paar korda, anti uus ruuter (kuigi garantiiaeg oli juba läbi) ja aeti asi korda mitte ainult tasuta vaid vähendati ka kuutasu selle kuu eest. Positiivne ühesõnaga.

  16. #56
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    ma saaks panna 100mb neti, kuid ei näe pointi. 20 daala pean rohkem kuus maksma. isegi röövivad.

  17. #57
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    Tsitaat Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
    Huvitav huvitav. Elan ise ka Tallinnas(kesklinnas) ja olen starmani klient juba 3,5a olnud. Aga pole mitte ühtki korda olnud veel, et net lambist ära läheb. Alati on ennem ette teatatud maili kaudu, et kui on hooldustööd. Ja viimased on olnud ka harva. Arvan, et selles rajoonis, kus elad, on mingi bug sees sellel netil. Ainus, millega starman sakib, on oma neti kiirusega(digi kolmikpakett on siis). Selle vahetaks küll elioni oma vastu välja.

    Ma tarts küll ei saa kurta starmani netikiiruse üle. Pole küll elioniga võrdlusmomenti, kuid suuremad failid tulevad tavaliselt ~700kb/s alla, boosti ajal isegi 2mb/s olen näinud.

  18. #58
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    ma saaks panna 100mb neti, kuid ei näe pointi. 20 daala pean rohkem kuus maksma. isegi röövivad.
    Ma maksaks heameelega 3kordset hinda 100mb neti eest.

  19. #59
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    ma NL200 jõuan miski aastal 2056, siis panen. ma ei tiri miskit netist, ei uploadi midagi netti. ei mängi netis peale pokkeri midagi.

  20. #60
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    ma NL200 jõuan miski aastal 2056, siis panen. ma ei tiri miskit netist, ei uploadi midagi netti. ei mängi netis peale pokkeri midagi
    +1

Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES