Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 12, kokku 12
  1. #1

    Simmo EPT Snowfest stake.

    Tere,
    Minu nimi on Simmo ja võitsin Delfi karikasarja finaalturniiri, mille peaauhinnaks oli EPT Snowfest´i pakett. Pokkerit olen harrastanud pea kaks aastat, tõsisemalt mängu võtnud viimased 6 kuud mis aja jooksul olen cashinud mõned väiksemad rahad, millest kõige suurem on olnud (enne Delfi freerolli) Everestis 126$ 3. koht 430st osavõtjast. Live-kogemused piirduvad praeguse seisuga homegamede ja Viimsi PC iga neljapäeval toimuva "Freeze-Out" turniiriga. Jõuame asjani, kuna aga reisikulud on suured ja maksta neid on vaja tuli mõte proovida müüa mõned osakud. Peale targematelt inimestelt nõu küsimist olen jõudnud otsusele, et panen müüki kuni 25% osakutest suhtega 2:1 investori kasuks.
    Ehk siis Buy-in on 3750 EURi mis teeb ühe osaku väärtuseks 37.5€ või 52$.
    Kuna aga suhe on 2:1 siis 18.75€ / 26$ eest saab investor 1% osakuid.
    Oletame, et ma mincashin Snowfestil (6000€) siis 1 osaku ostnud investor saab "6000 * 1% = 60€" .
    Kogu osakute väärtus (50%) = 937.5€ / 1300$.
    0.5% = 9.375€ / 13$
    1% = 18.75€ / 26$
    2% = 37.5$ / 52 $
    Ülekandeid tahaks üldiselt starsi, kuid on võimalik leida ka alternatiive.
    PS - Ken_Kentucky.

    Seega kui kellelgi tekkis huvi investeerimaks amatööri siis palun vastata siia teemasse või saata PM. Igasuguse lisa informatsiooni saamiseks tasub lihtsalt küsida.

    Simmo.

    Diili pakkumiseks luba saadud rankalt.

    1)Vanapeer 10% 260$ Shipitud.
    2)Privador 3% 78$ Shipitud.
    3)xPeepx 1% 26$ Shipitud.
    4)runnar 1% 26$ Shipitud.
    5)reigo ja jaagup17 1% 26$ Shipitud.
    Viimati muudetud Simmo poolt : 19.03.10 at 13:40

  2. #2
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Simmo EPT Snowfest stake.

    mis päevani pood lahti on?

  3. #3

    Re: Simmo EPT Snowfest stake.

    Kuni jagub osakuid või Reedeni (19.03 23.59). :)

  4. #4

    Re: Simmo EPT Snowfest stake.

    1% minu ja jaagup17 poolt siis. Kantud starsi kasutajalt PENAC.

  5. #5

    Re: Simmo EPT Snowfest stake.

    Tsitaat Algselt postitas reigo Vaata postitust
    1% minu ja jaagup17 poolt siis. Kantud starsi kasutajalt PENAC.
    Kohal :) ty

  6. #6

    Re: Simmo EPT Snowfest stake.

    Day 1 on läbi ja stack 40500 average oli ~54000 . Homme algab day 2 blindid peaks olema 600/1200 ante 100 . Üldiselt olen rahul, kül aga ebameeldiv oli kui ässadest üle sõideti õnneks suutsin maha panna ainult ligi 3k lise stacki kaotusega.

  7. #7
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Simmo EPT Snowfest stake.

    Äkki kirjeldad ässadega olukorda paremini? :)

  8. #8

    Re: Simmo EPT Snowfest stake.

    Blindid 150 / 300 25

    kõik foldivad kuni SB ni sb callib 300, raisin 1200, callib ära. Flop 6 8 T, SB checks, raise 1800, turn 8 check check,river blank SB raiseb 15k, mul oli toohetk 14k alles. Foldisin ära näitas 8 :)

  9. #9

    Re: Simmo EPT Snowfest stake.

    Sry offtopicu pärast.

    Mis värk sul oli selles HU SNG's? Miks minuga mängida ei tahtnud? Ma ei saanud vastata kuna lasin chati bannida.

    Tänud $ eest :D

    Teeks kõrgemal ka? (okok, ma ei saaks diili tõttu niikuinii teha :D)

    Edu muidu, loodan, et mindsetti sassi ei löönud!

  10. #10

    Re: Simmo EPT Snowfest stake.

    haha ei noo õlle tegi ka oma töö, ei tahtnud suga mängida. Nagu nägid lasin ka päris tuimalt all inid ära :). Mindset on korras mis seal ikka võtsin kohe järgmiselt ära selle 23 teise käega. :D

  11. #11

    Re: Simmo EPT Snowfest stake.

    Kuidas lõppes see turniir su jaoks siis ?

  12. #12

    Re: Simmo EPT Snowfest stake.

    Olin veidi aega eemal netist, kuid saatuslikuks sai AKs, mis pre flop all inis kahjuks üheksate vastu ei pidanud. Täpsemalt läks siis nii, et utg+1 paneb open raise 4000 ( blindid 600 / 1200 ante 100 ), ma kolm kohta vasakul panen 34k otsa All in, folditakse kuni BBni mõtleb ja mõtleb ning callib lõpuks lihtsalt maha nii, et open raise teeb ka insta foldi. Flop tuli 10c 6h 10d (mille peale algne raiseja lauda tagus, olevat JT olnud lol ) turn 3h ja river oli 6s or Js . Igatahes abi ei tulnud ja läbi ta selleks korraks oligi. Aitäh stakejatele ja järgmise korrani.

    Mängisin veel Event 6 500€ 1 Rebuy, teise breigi ajaks olin saanud ennast 11k peale, algstack 5k, vahetati just laud ära blindid 150 / 300 ante 25, olen keskel KK, utg limp , mille peale panen 1100 kõik foldivad Big Blindini kes reraiseb 3k peale, utg ütleb insta all in 27k vms, insta call mult kunnidega ja bb ägiseb ja foldib ( üheksad ) flop tuli 9 7 4 turn J river A, UTG (imelik vend) lükkab lahti ATs ja läbi sai ka see.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES