Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 13, kokku 13
  1. #1
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    NL100 river spot

    Full Tilt, $0.50/$1 NL Hold'em Cash Game, 6 Players
    LeggoPoker.com - Hand History Converter

    UTG: $232.40
    Hero (MP): $113.80
    CO: $194.50
    BTN: $202.70
    SB: $174.20 23/17/4 over 150, ei ole millegagi silma jäänud
    BB: $92.90

    Pre-Flop: Q K dealt to Hero (MP)
    UTG folds, Hero raises to $4.70, CO calls $4.70, BTN folds, SB calls $4.20, BB folds

    Flop: ($15.10) 8 T A (3 Players)
    SB checks, Hero checks, CO checks

    Turn: ($15.10) J (3 Players)
    SB bets $13, Hero raises to $38, CO folds, SB calls $25

    River: ($91.10) 8 (2 Players)
    SB bets $131.30, Hero has $70.90 left

    Ma ei saa ausalt öeldes aru kas see on easy call või easy fold? Härra repiks nagu täpselt 88 siin.

  2. #2

    Re: NL100 river spot

    Üheainsa käe peale ei saa küll vastast panna...
    Mina calliks kindlasti, pigem on see busted FD, võibolla ka trips.

    Loogilised käed, mis sind beadivad on siin A8, T8 ja J8 (iga kord muidugi kahte viimast ta calling ranges pole SBlt, vahetevahel vb küll), vb ka mingi kord TT (pigem ta läheks turnil AI sellega juba ja vb ka 88 (aga nagu ma ütlesin, vaid üks kombinatsioon on alles)) , AA oleks vast preflop 3bettinud. Mõnikord ka TT, mis jätab selle käe jaoks veel vahem võimalust.
    AJ võib ka olla ranges, kuid siis ei oleks tema riveri push loogiline, pigem ta check/calliks sellega riveril või lükkaks turnil nupud sisse.

  3. #3
    Õpihimuline Mängur Kasutaja chrosmos avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    340

    Re: NL100 river spot

    see peaks olema call, kuna imelik on, et ta maja leadiks all inniga. pigem top2pair või ruutu masti 8x.
    Viimati muudetud chrosmos poolt : 18.03.10 at 01:26

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL100 river spot

    Ma tahaks ikka valuet kui mul maja on. Ise betiks ala 55 kui mul oleks hand nagu 88, A8 või misiganes maja. Calliks

  5. #5

    Re: NL100 river spot

    call ilmselt, väga ei foldi.

  6. #6

    Re: NL100 river spot

    Vastik olukord, kui solid mängija, kes pole millegagi silma paistnud, repib ülikitsast ranget. Ta ei eelda ju ometi foldi peale su turni käiku... Jube napiks läheb, split pot on reaalne, aga sellises kohas bluffimiseks peab vähe teistsugune vastane olema.

  7. #7
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: NL100 river spot

    Tsitaat Algselt postitas antnx Vaata postitust
    Ma tahaks ikka valuet kui mul maja on. Ise betiks ala 55 kui mul oleks hand nagu 88, A8 või misiganes maja. Calliks
    herol left 70, potis 90, pole overshove :P

    sb checkis selle eesmärgiga et floppi checkraiseda, kuna Sa aga checkisid tagasi, mida SB kohe kindlasti poleks oodanud kuna A high flop, siis turni leadis välja, sest drawd lauas, kui raise sai, siis panigi Su ilmselt straighti peale(või fd?) ja läks riverisse paari lauda tõmbama, tõmbas ära ja shoves for value. My thoughts on this hand

  8. #8

    Re: NL100 river spot

    fold

  9. #9
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: NL100 river spot

    fold

  10. #10
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    386

    Re: NL100 river spot

    Nende stattidega pole väga midagi teha, mis sa andsid. Mis tal näiteks WTS, W$SD? Üldjuhul tundub selline setti mäng olema, 88, TT. Muide kas sul selline preflop raise on standard, 5BB? NL100 ma kasutaks juba kas 3,5xBB või isegi 3BB :P olenevalt täiesti vastastest ja lauast. Üldjuhul riveril sa callid enamjaolt ainult spliti jaoks parimal juhul, ei kujutaks ette, et ta pushib seal kahe paariga. Ma foldiks riveril ja säästaks raha.

  11. #11
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL100 river spot

    Praegu vaatasin selle käe üle ja turni bet/call line on ülistrong. Kui mul oleks JJ siis ma mängiks ilmselt samamoodi.

  12. #12
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: NL100 river spot

    Tsitaat Algselt postitas Rensu Vaata postitust
    Nende stattidega pole väga midagi teha, mis sa andsid. Mis tal näiteks WTS, W$SD? Üldjuhul tundub selline setti mäng olema, 88, TT. Muide kas sul selline preflop raise on standard, 5BB? NL100 ma kasutaks juba kas 3,5xBB või isegi 3BB :P olenevalt täiesti vastastest ja lauast. Üldjuhul riveril sa callid enamjaolt ainult spliti jaoks parimal juhul, ei kujutaks ette, et ta pushib seal kahe paariga. Ma foldiks riveril ja säästaks raha.
    Sample on 150 kätt. Muude stattide arvesse võtmisega teeks vea.
    Ja tegu on ante lauaga, sellest ka suurem raise.

  13. #13
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: NL100 river spot

    call, vabalt võib vastasel olla siin 89 ehk tõmbas turni OESD ja river tuli vahva. võid ka setti näha, kuid see on kuidagi kahtlane arvestades turni. kuigi ei saa välistada. pigem on ainuke maja, mis on loogiline (pokker ei ole alati loogiline, vastased vähemalt) A8, kuid suures potis nii hea käe foldimine on minuarust pigem viga kui hea fold. oleks sul miski AT, siis tuleks fold kaalutlusele.

    lisaks võib vastasel ka Q9 olla, kuigi see kahtlasem

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES