Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 29
  1. #1
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Karikakar otsib stake + coachi e. kuidas NL2 kaotab regulari

    Nüüd on selline aeg kätte jõudnud, et mina küsin kallite foorumlaste käest coachimist+stakemist.

    Kiire iseloomustus, viimased kuud (alatest oktoobrist) olen stabiilselt lasknud põhiliselt ainult NL2 ilma absoluutselt mitte mingisuguse eesmärgita liikuda limiitides ülesse. Miks? Tahan cashoutida pidevalt + mõtlen, et limiitides ülesse liikumine ei ole ju garanteeritud (võtab aega, mindset jnejne.). Ühesõnaga hunnik vabandusi, et jäädagi lihtsalt paigale ühte kohta ja kõik. Alates veebruarist on on vaikselt tiksunud mõte, et nüüd on aeg hakata ülesse liikuma, aga sinna ta on jäänudki. Viimase motivatsiooni laksu andis kasutaja Rage postitatud graafik kus oli näidatud ta rekordsessioon (+14BI). Hiljem mainis ta ka palju ta cashoutinud on ja seda 14,5 kuuga. See panigi mõtlema, et kuhu ma jõuan niimoodi, et mida ma postitan kui minul peaks mööduma 14 kuud? Kas seda, et näete ma olen nl2 mänginud 2 milj. kätt ja võitnud nii palju?? Ei, aeg on üles liikuda

    Lifetime (alates oktoobrist) NL2 graph ka (jah ma tean, olen rõve):

    Plaaniks on endal võetud alustada seda coachingu saamist NL10 limiidist. Mõned kiirelt mõeldud reeglid, milles saab muidugi muudatusi, täiendusi jms. läbiviidud ka coachiga.

    Reeglid:

    - Limiidiks on NL10, vastavalt coachi enda nägemusele toimub sealt ka ülesliikumine. (allaliikumist NL10st ei tahaks, sellisel juhul ei näe sellel projektil mõtet).
    - Diili kestvust, kas käte arv või siis ajaline limiit, saab väljamõeldud koos coachiga.
    - Bankroll vastavaks stakeks võiks olla 30BI (?) või 20BI (?).
    - Mänguks sooovitavalt 6-max.
    - Kasum jaguneb 50/50.
    - Coachiga saab läbiviidud ühissessioonid jms.
    - Omalt poolt luban põhjalikult läbi töötada coachi poolt soovitatud materjale (videod, raamatud, foorumite teemat jne.)
    - Iga päev postitan päeva kokkuvõtte (juhul kui mängisin). Murettekitavad käed postitan strateegiafoorumisse/coachile arutamiseks.
    - Iga nädal postitan nädala kokkuvõtte, kus kirjutan hetke mõtteid jms.
    - Coach võib diili lõpetada juhul kui tal selleks soov on.
    - Coachitav e. mina võin diili lõpetada ainult juhul kui coach sellega ka ise nõus on.
    - Siia võib lisada veel reegleid vastavalt coachi nägemusele

    Kuna viimasel ajal on pokkerimaastikul ilmet võtnud selliste elementaarsete reeglite kuritarvitamine, siis lisan ka need siia:

    - Cashoutimist ega buddytransferit coachi poolt antud rahadega diili kestmisel ei toimu.
    - Väljaspool limiiti, mängu, ega ka turniire ega sit&gosi coachi antud rahadega ei mängi.


    Nii et kui keegi on huvitatud mind NL2st lõpuks kõrgemale viima, siis andke teada. Ise sooviks laupäeva keskpäevaks teema lõpetanuks lugeda, et siis juba õhtul või pühapäev esimese ühissessiooni teha. Esimese ühissessiooni mõte oleks PTR3 seadistamine, statide jälgimise õpetamine ja üldine selline "basic-stuff".

    Andke tuld!

  2. #2

    Re: Karikakar otsib stake + coachi e. kuidas NL2 kaotab regulari

    sul luba on v?

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Karikakar otsib stake + coachi e. kuidas NL2 kaotab regulari

    Tsitaat Algselt postitas mcbethk Vaata postitust
    sul luba on v?
    On küll.

  4. #4

    Re: Karikakar otsib stake + coachi e. kuidas NL2 kaotab regulari

    ok lahe, ma vb huvitatud. homme annan teada :P

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Karikakar otsib stake + coachi e. kuidas NL2 kaotab regulari

    Päris hull graafik :D

  6. #6
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Karikakar otsib stake + coachi e. kuidas NL2 kaotab regulari

    wow tõesti.

    peab ikka viitsimist olema.

    Edu sulle ja loodan,et varsti biidid NL10!

  7. #7
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Karikakar otsib stake + coachi e. kuidas NL2 kaotab regulari

    Tsitaat Algselt postitas noname Vaata postitust
    wow tõesti.

    peab ikka viitsimist olema.

    Edu sulle ja loodan,et varsti biidid NL10!
    Pigem ikka just vastupidi, et ei ole just viitsimist. Viitsimist, et võtta ennast kätte, küsida stake + coachi ja hakata seda mängu ka kõrgemal biitima.

    Tsitaat Algselt postitas mcbethk Vaata postitust
    ok lahe, ma vb huvitatud. homme annan teada :P
    Jään ootama :)

  8. #8
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Karikakar otsib stake + coachi e. kuidas NL2 kaotab regulari

    kurjam.
    Sa oled siis "laisem kui mina"

    Ma ei viitsind NL2 kükitada ja päevas (parimatel päevadel mingeid 20$) mõnda $ sissetulekut näidata/saada.

    Kahjuks veetsin Pacifikus kuni 8.tabledes micro limiidis liiga palju aega.


    Aga nagu sai öeldud.EDU!

  9. #9
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: Karikakar otsib stake + coachi e. kuidas NL2 kaotab regulari

    Tähendab, ma ei saa sinust aru, sa oled võimeline mängu biitima 9 BB/100 ja oled viie kuuga teeninud peaaegu 150 BI NL10 jaoks, ometi soovid sa stake ja coachi? Ei saa lihtsalt aru, does not compute...

    Selles mõttes, et kas need 20 BI cashoutimata jätta ja siis ise mitte midagi muutmata proovida on liiga suur risk või ma ei saa lihtsalt aru, mis mõttes nagu. Kui sa oled võimeline isegi 2 BB/100 NL10 biitima hakkad sa rohkem teenima kui NL2-s. Ja see taseme vahe ei ole nii suur, eriti veel 6-maxis. FR hakkavad mingid üksikud mõtlevad regularid vastu tulema, aga no 75% inimestest on ikka maksimaalsed dongid, kes lihtsalt panevad oma raha sulle taskusse...

  10. #10
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Karikakar otsib stake + coachi e. kuidas NL2 kaotab regulari

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    Tähendab, ma ei saa sinust aru, sa oled võimeline mängu biitima 9 BB/100 ja oled viie kuuga teeninud peaaegu 150 BI NL10 jaoks, ometi soovid sa stake ja coachi? Ei saa lihtsalt aru, does not compute...

    Selles mõttes, et kas need 20 BI cashoutimata jätta ja siis ise mitte midagi muutmata proovida on liiga suur risk või ma ei saa lihtsalt aru, mis mõttes nagu. Kui sa oled võimeline isegi 2 BB/100 NL10 biitima hakkad sa rohkem teenima kui NL2-s. Ja see taseme vahe ei ole nii suur, eriti veel 6-maxis. FR hakkavad mingid üksikud mõtlevad regularid vastu tulema, aga no 75% inimestest on ikka maksimaalsed dongid, kes lihtsalt panevad oma raha sulle taskusse...
    Arvasin, et see küsimus tuleb.

    Nii ma võin tõesti katse-eksitus meetodil hakata omal jõul pusima, et limiitides ülesse liikuda, kuid kuhu see on viinud? Ma olen võtnud neid shotte, asi ei lähe nii hästi kui endale ette kujutan, cashout ja NL2 tagasi kus tuleb ju vähemalt mingigi raha. Staketud rahaga kaobki ära see effekt, et "fak perse läks, enne kui kõik ära kaotan, cashout ja nl2" ja no muidugi coachimine ka, et esimesed sessioonid kellegagi koos kes vaatab üle, õpetab jne. et oleks mingi vundament mille peale see onn ehitada.

    Siin foorumis on neid näited küll kui vaevanõudev/aeganõudev, see n.ö. iseõppimine on (seep, Jenny) ((ärge arvake, et ma teid solvata üritan kuidagi,respect, et teil on motivatsiooni ja jõudu ise üritada edasi liikuda). Ma leian, et coachiga on see edasi liikumine ja mindseti leidmine kindlasti lihtsam ja ka tõhusam. Nagu öeldakse - kaks pead on ikka kaks pead. Ning pealegi, kui NL10 on tõesti nii lihtne nagu mainid, siis saab ju alati coachi abiga edasi liikuda ja mida kõrgemale selle diili raames, seda parem minule.

  11. #11
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Karikakar otsib stake + coachi e. kuidas NL2 kaotab regulari

    Non taken.

  12. #12
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Karikakar otsib stake + coachi e. kuidas NL2 kaotab regulari

    Pealegi, see kuidas ma NL2 crushin ei ole argument edasistele limiitidele liikumiseks. NL2 on täiesti limiit omaette. Sealse loogika kasutamine muude limiitide biitimiseks on sama kui kasutada head jooksukiirust, selleks et kedagi trips-traps-trullis võita. Ma mängin 24-table 6max 13/11 statidega ja ma näitan sellist winrate. Kuidas seal leitud "teadmisi" kasutada kõrgemates liimitides?

    Ning sellise diili kajastamine annab veel lisamotivatsiooni. Arvatavasti tekib nii mõnigi kes antud diili tulemustest huvituma hakkab ja siis ma ei saa ju lihtsalt teatud limiidis mängimist pooleli jätta, sest graafik ei tõuse kohe kõrgemale kui Everest. Enda mängimise nö. suure kella külge asetamise kasumlikkusest olen mõelnud ennegi, sest kui omaette mängida kuskil kivi all, siis võidki jääda lihtsalt ühte limiiti kinni (nagu mina).
    Viimati muudetud Karikakar poolt : 16.03.10 at 23:40

  13. #13
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Karikakar otsib stake + coachi e. kuidas NL2 kaotab regulari

    Ohsaa. :D
    24 lauda 6maxis :D
    Väga hull :D:D:D

  14. #14
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Karikakar otsib stake + coachi e. kuidas NL2 kaotab regulari

    Mis asja.
    6max?
    Ma olen sind eelnevalt igatahes kohanud NL2 FR!!!

    Aga kui Sa NL2 niimodi biidid,siis NL5 on sulle kökimöki.

  15. #15
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Karikakar otsib stake + coachi e. kuidas NL2 kaotab regulari

    Tsitaat Algselt postitas noname Vaata postitust
    Mis asja.
    6max?
    Ma olen sind eelnevalt igatahes kohanud NL2 FR!!!

    Aga kui Sa NL2 niimodi biidid,siis NL5 on sulle kökimöki.
    FRi mängisin ma jaanuaris veel. Avastasin, et selle asemel, et 24-tableda FRingi saab ju 24-tableda 6-maxi ja näidata seal kõrgemat $/h.

    P.S. Nagu eelnevalt mainitud, siis laupäeval läheb see teema arvatavasti lukku ja juhul kui kedagi ei leia siis hakkan omal jõul pusima arvatavasti. No muutus peab toimuma!
    Viimati muudetud Karikakar poolt : 17.03.10 at 00:24

  16. #16
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Karikakar otsib stake + coachi e. kuidas NL2 kaotab regulari

    Sa oled NL2e nanonoko.

  17. #17
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: Karikakar otsib stake + coachi e. kuidas NL2 kaotab regulari

    Look @ PS.

  18. #18

    Re: Karikakar otsib stake + coachi e. kuidas NL2 kaotab regulari

    Tsitaat Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
    FRi mängisin ma jaanuaris veel. Avastasin, et selle asemel, et 24-tableda FRingi saab ju 24-tableda 6-maxi ja näidata seal kõrgemat $/h.

    P.S. Nagu eelnevalt mainitud, siis laupäeval läheb see teema arvatavasti lukku ja juhul kui kedagi ei leia siis hakkan omal jõul pusima arvatavasti. No muutus peab toimuma!
    Saan stakest aru ainult siis, kui sul endal pole piisavalt rolli..nl2=NL5, ainult summad on natuke suuremad..tungivalt soovitaks omal jõul läbi pressida...coach on ikkagi suuremate limiitide värk.

  19. #19
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Karikakar otsib stake + coachi e. kuidas NL2 kaotab regulari

    mhm.

    ongi nii.

    No kui Sa NL2 6maxi nii biidid,siis FR NL10 peaks ju köömes olema!?!?
    Või ei huvita FR?

  20. #20
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Karikakar otsib stake + coachi e. kuidas NL2 kaotab regulari

    Tsitaat Algselt postitas mislinn Vaata postitust
    Saan stakest aru ainult siis, kui sul endal pole piisavalt rolli..nl2=NL5, ainult summad on natuke suuremad..tungivalt soovitaks omal jõul läbi pressida...coach on ikkagi suuremate limiitide värk.
    +1

    Ise suutsin 3.me päevaga kasvatada 69$st NL2-s BR 100$ ja liikusin NL5-te,kus ma 8.päevaga sain 100$st kasvatada BR 232$.

    Jutt FR siis.
    Sinu 6maxi oskuste põhjal peaksid FR nii biitima,et paha hakkab

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES