Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 66

Teema: Winter Wonder

  1. #21
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: Winter Wonder

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    triobet on tõesti rigged, mängisin mitu kuud pokerstarsis - mitte midagi, siis mängisin 2 õhtut järjest trios vahelduseks - 2000 käe jooksul sain royal flushi + minu nelik vs. straight flush
    JA SA RAISK EI OLNUD BAD BEAT LAUAs???

  2. #22

    Re: Winter Wonder

    loomulikult mitte, enda foorumi blogi alla panin pildi ka sellest naljast

  3. #23
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Winter Wonder

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Sõber sai AAAA, omades ise vaid ühte A-d. Saatis käe ära, eks vaatab, kas saab boonuse ;D
    Kuskil pole ju juttu, et peab mõlemat pocket kaarti kasutama :o

    Ise sain ka eelmine kuu vähemalt ühe Royali ja paar str flushi.
    Sõber sai 50€ kontole. Lisaks üle 100 € cashist ja ta on NL10 mängur. Päris hea päev :D

  4. #24
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: Winter Wonder

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    loomulikult mitte, enda foorumi blogi alla panin pildi ka sellest naljast
    Siin on kohe kindlasti rigged.

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Sõber sai 50€ kontole. Lisaks üle 100 € cashist ja ta on NL10 mängur. Päris hea päev :D
    Et siis sellel promol on tõepõhi all? Minu soovits, et 10NL või väiksema limiidiga mängijad PEAKSID veetma jõulud Unibet'iga. Üks royal ja sa ei ole enam 20NL mängija. Üks royal + paar nelikut ja sa võid juba 10NL otse 50NL minna või siis hakata ettevalmistusi tegema ülesliikumiseks, kuna roll peaks olema piisav.

  5. #25
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Winter Wonder

    Mängin oma raked handid trios ära, sest parem varblane peos kui tuvi katusel. 709tk. täis juba.
    Pärast seda kibekiirelt unibeti! Äkki annavad mingit sign-up/first deposit boonust vms ka?

  6. #26

    Re: Winter Wonder

    On siis keegi katsetanud seda unibeti boonuse värki, et kas kui pocketis on Ax ja laual 3 ässa, et siis saab kohe neliku boonuse kui handi numbri saadad vms?

  7. #27
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Winter Wonder

    Ma ju kirjutasin, ta kasutas ühte A-d ja sai neliku, ta unibeti NL10 regular ja sai esimesel kampaania päeval selle. Raha mängukontol juba.

  8. #28

    Re: Winter Wonder

    Sain ka esimese boonuskäe pärast 3000 käe mängimist, AJ oli käes ja flopp oli JJJ

    Teine nelik ka juba olemas ja 5 korda olen riveriga viimast royal flushi kaarti oodanud, mille võimalus napilt üle 2%, olen rahul

  9. #29

    Re: Winter Wonder

    Ja varasemale lisaks, vaadake kuidas tõmmatakse ilma floppi nägemata royal välja:

    http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic1918/

    ulme ;D

    [ ]straitflush

  10. #30
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: Winter Wonder

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    Ja varasemale lisaks, vaadake kuidas tõmmatakse ilma floppi nägemata royal välja:

    http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic1918/

    ulme ;D

    [ ]straitflush
    LOL


  11. #31

    Re: Winter Wonder

    ROFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFL, vennale kanti veel 50eur ka reklaami eest. IRWWWWWWWW nii haige :P

  12. #32

    Re: Winter Wonder

    Ma uurisin kunagi special järele, et need kaardid, mis flopis tulevad, olenevad konkreetselt sellest, kas sa oled mängus või mitte. Et kui viskad just A 3 maha ja maha jooksevad , siis neid ei oleks tulnud, kui sa oleks callinud. Algul ma ka koguaeg närvitsesin ja sõimasin ennast.

  13. #33

    Re: Winter Wonder

    öhh, kustkohast sa sellist asja järele uurisid?

  14. #34

    Re: Winter Wonder

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    öhh, kustkohast sa sellist asja järele uurisid?
    Ma olen ka midagi lugenud, et mahatulevad kaardid sõltuvalt otseselt hetkest, mil floppi nähakse...ehk siis see shuffler muudab mahatulevaid kaarte pm iga hetkega.

  15. #35

    Re: Winter Wonder

    Tsitaat Algselt postitas CTXrix
    Ma olen ka midagi lugenud, et mahatulevad kaardid sõltuvalt otseselt hetkest, mil floppi nähakse...ehk siis see shuffler muudab mahatulevaid kaarte pm iga hetkega.

    ja kuidas puutub siia see, kas ma olen foldinud või mitte?

  16. #36

    Re: Winter Wonder

    Ma lugesin seda fulltildi foorumist fulltildi programmi kohta. Point oli selles, et kui need kaardid tuleksid järjest nagu live-games´is, siis oleks koguaeg teada järgnevad kaardid ja häkkerid suudaks need teada saada. Sellepärast ongi nii, et kui kõik mängijad on oma otsuse teinud, kas callinud või foldinud, siis programm küsib pakist uued kaardid, mis genereeritakse suvaliselt, võttes arvesse erinevaid muutujaid, sealhulgas seda, palju rahvast potis on. Ei mäleta täpselt, aga enam vähem nii vist oli.

  17. #37
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Winter Wonder

    http://www.pokerstars.com/poker/rng/
    * the PokerStars RNG and shuffle generate results that are truly random and unpredictable
    * the software used by PokerStars complies with all industry-standard requirements (including entropy sources, security, unpredictability, uniformity and fairness)
    * the software passed the Marsaglia Die Hard tests

    Nagu nähtub Pokerstarsi näitel, on oluline, et RNG (Random Number Generator) sisaldaks ka entropy sources ehk siis allikat, kust tuleb generaatorisse juhuslikku sisendit. Üldiselt pole oluline, mis sisend see on, kas tuule suund ja kiirus tallinna kesklinnas sel hetkel või inimkonna silmapilgutuste hulk viimase sekundi jooksul, aga mõistlik on kasutada juba olemasolevat ja kergesti kättesaadavat entroopiat, st mängijate arv käes sel hetkel, kellaaeg genereerimise hetkel, panuste suurused, buttoni asukoht vms. Loogish, et hetkel, kui sa oma käe foldid, ei ole entropy sources veel realiseerunud ja RNG seda juhuslikku kaarti veel genereerinud.

  18. #38

    Re: Winter Wonder

    Ok, väike möödarääkivus, ma tahtsin väita, et flop ei olene kindlasti sellest, millised kaardid sa foldisid, kuna ta on alati random, ei ole sellist nalja, et kui sul on käes
    A K ja sa nad foldid, siis lükkab programm nimelt lauda Q J 10 , aga kui sa callid, siis tuleb lauda 2 7 10

    ja kui see random source ei ole kuidagi seotud sellega, mitu mängijat potis on või palju on poti suurus, siis tuleb ka flop mõlemal juhul sama, olenemata kas sa callid või foldid

  19. #39

    Re: Winter Wonder

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    Ok, väike möödarääkivus, ma tahtsin väita, et flop ei olene kindlasti sellest, millised kaardid sa foldisid, kuna ta on alati random, ei ole sellist nalja, et kui sul on käes
    A K ja sa nad foldid, siis lükkab programm nimelt lauda Q J 10 , aga kui sa callid, siis tuleb lauda 2 7 10

    ja kui see random source ei ole kuidagi seotud sellega, mitu mängijat potis on või palju on poti suurus, siis tuleb ka flop mõlemal juhul sama, olenemata kas sa callid või foldid
    Mingi murdosasekundiline vahe on seal ju ka ajaliselt. Eriti sel juhul, kui pärast sind on veel mängijaid...st p-a iga kord. Kui sa ütleme raisid või callid EP-lt, siis peavad järgnevad sellega arvestama ja neil võtab ka otsuse tegemine rohkem aega. On loogiline kuidagi või ei ole?

  20. #40
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Winter Wonder

    Lol, teema püstitamise eest sai 50€ unibetilt. ;D
    Peaks ka nuiama neilt ? ;D

Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES