Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas kahetsete ajateenistuses käimist?

Hääletajad
378. Sa ei tohi hääletada
  • Ei

    81 21,43%
  • Ja

    18 4,76%
  • Ei oska öelda

    11 2,91%
  • EI OLE KÄINUD AJATEENISTUSES!

    268 70,90%
Lehekülg 11, kokku 84 EsimeneEsimene ... 9101112132161 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 1671

Teema: Ajateenistus?

  1. #201
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: Ajateenistus?

    Kui see 3.a ajapikendus on sisseantud, kas siis ei võta nad sind sõjaväkke varem ka siis,kui kool jääb ütleme peale 1.a pooleli ?

  2. #202

    Re: Ajateenistus?

    nad võtavad siis kui neile sobib, mitte sulle

  3. #203
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas paradigmlost Vaata postitust
    mul praegu tööd pole, naist ka pole, pokkeris kõva käpp ei ole, iga päev ärkan kell 14:30, pooled päevad nädalas olen pilves (ei kurda), mingit enesedistsipliini pole, kõik alustatu jätan pooleli või poole peal kaotan huvi, nl10-t grindin esimese downswingini ja siis võtan turniirid ette, milleks pole rolli. Mugav on ja mõnus ka, aga liig aära olen lebotamisega harjund.... sellepärast lähengi sügisel oktoobris suht hea meelega.
    LOL. No ma ka siis oleks ammu läinud. Suht kurb samas kui enesedistsipliin puudub ja luua ka ei oska.

  4. #204

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
    Kui see 3.a ajapikendus on sisseantud, kas siis ei võta nad sind sõjaväkke varem ka siis,kui kool jääb ütleme peale 1.a pooleli ?
    Võtavad küll. Pead neile lihtsalt olukorra muutusest teada andma.

  5. #205
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: Ajateenistus?


  6. #206
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas Ski Vaata postitust
    Räägi lähemalt..
    Kõige lihtsamini saab ära, kui sa perearstiga räägid kokku ja lased endale mingisuguse hingamisteede häire kirjutada. See ei musta ka sinu pabereid(psühiaatriga saad ära siis see läheb kirja ja sa ei saa relvaluba näiteks taodelda). Mina sain see sügis ära, sest hingamisteede jama, rääkisin veel juurde et nina koguaeg kinni ja iga hommik pean laskma endale mingit jama ninna et üldse hingata saaks ja et nii pean iga paari tunni järel tegema, siis öeldi mulle, et jah "kahjuks" sind me ajateenistusse vastu ei võta ja rohkem sa meid külastama ei pea(esimenen kord käisin ja sain kohe eluaegse vabastuse). Ajateenistus on fanaatikutele, mina pean seda aja raiskamiseks.

  7. #207

    Re: Ajateenistus?

    Käidud tehtud Tapal Süürtükk ja meteorühm(ei tea kas siuke asi veel eksisteerib-sooviks vastukaja)
    Hingamisteede probleemidega ärasaamine ?? Minuga samas toas oli üks sõdur kel oli astma(kord juhtus nii, et keset lahingut tuli haigushoog ja kükitas nurka maha. 3 kuud hiljem sai reservi :D)
    Grindida seal minu ajal(2 a tagasi) poleks küll mitte kuidagi never ever saanud
    Seal ma kuulsin, kuidas reamees rääkis oma võitudest ja tekkis huvi,selles mõttes on sõjavägi olnud mulle +EV

  8. #208
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas no_limit Vaata postitust
    Käidud tehtud Tapal Süürtükk ja meteorühm(ei tea kas siuke asi veel eksisteerib-sooviks vastukaja)
    Hingamisteede probleemidega ärasaamine ?? Minuga samas toas oli üks sõdur kel oli astma(kord juhtus nii, et keset lahingut tuli haigushoog ja kükitas nurka maha. 3 kuud hiljem sai reservi :D)
    Grindida seal minu ajal(2 a tagasi) poleks küll mitte kuidagi never ever saanud
    Seal ma kuulsin, kuidas reamees rääkis oma võitudest ja tekkis huvi,selles mõttes on sõjavägi olnud mulle +EV
    Nii kaua kui suurtükid mürtsuvad, nii kaua on ka meteo. Ilma ballistiliseta võib möödalask 155-sega ju kuni 4 kilomeetrit olla. Kuidas siis selline asi endisel meteomehel meeles pole?

    Muidu meteol läheb suurepäraselt - läinud sügisel saadi 3 uut jaama ja vana MAMS läks pensionile ära.

  9. #209

    Re: Ajateenistus?

    käidud vahipatis tlnas 2002-2003, siis kui seerud olid 11 kuud ja teised pudulojused 8 kuud. Endal on ainult head mälestused - sai end suurepärasesse vormi aetud, maitsev toit, palju uusi sõpru ja kamaluga ekstreemsusi - näiteks luurelaagris 17 kraadise pakasega nõukogude aegses suitsukoniaukudega magamiskotis magamine, jne. Kes vähegi saab ja terve on, käige ära!
    Viimati muudetud 50CandyJoe poolt : 26.03.10 at 17:14

  10. #210
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
    Kui see 3.a ajapikendus on sisseantud, kas siis ei võta nad sind sõjaväkke varem ka siis,kui kool jääb ütleme peale 1.a pooleli ?
    Kui sa ise midagi ei torgi siis saadavad järgmise kirja sulle alles 3 aasta pärast

  11. #211
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ermii avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    402

    Re: Ajateenistus?

    Ise käisin 2005 aastal ka vahipatis, ja läksin sinna vabatahtlikult, kuna mulle maneezist enam kutseid ei saadetud, siis läksin ise sinna ja ütlesin et tahan nüüd teenima minna.
    Alguses oli ikka korralik šokk minu jaoks, sest polnud harjunud sellise kamandamisega ja distsipliini nõudmisega, aga sellega harjub kiiresti :) Inimestele kes kardavad et ei saa seal füüsiliselt hakkama, neid just julgustaks, natuke visadust ja saate hakkama küll, ja need kes on sporti teinud, on see easy. Ja kuskil eelpool keegi mainis et peale noorte aega saad valida mis ametile edasi lähed, siis meil see küll ei kehtinud, soovi said kõik avaldada, aga leitnant pani sinna kuhu ise suvatses. Üldiselt julgen õelda et ei kahetse seda aega, ja kui tuleks kordus õppuste kutse, läheks rõõmuga.

  12. #212

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas Priidix Vaata postitust
    Kui paljud teist praegu ajateenistuses on? Ja kus ? Ja kuidas pokker selle k6rvalt? ise tapal ja faking nii rigged koht ikka , rohkem nussimist v2lja lubadega ei v6i olla ve?
    Ise hetkel Vahipatis. Ise olen kuulnud et Tapa pidi päris luks koht olema. Korralik sõdurikodu, hea toit, ilusad kokad. Linnalubadega nussimine käib ka meie Jalaväekompaniis mõnuga.

  13. #213
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Ajateenistus?

    Ilusate kokkade pärast sai terve pataljon tunnise gaasihäire ja joosta nii, et kurnad olid paksult tatti täis. Peale seda ei julgenud mitte ükski sõdur ühelegi kokale öelda, et "tsau kiisu, pane mulle rohkem". Eluaeg meeles, tra tunne nagu lämbud oma tati sisse ära.

  14. #214

    Re: Ajateenistus?

    Nii käisin täna läbivaatusel.Tervisehädasid endal enne tänast väga tähendanud polnud, va. see, et alaselg hakkab valutama/jääb kangeks kaua seistes/jalutades.Seda kahjuks ei maininud ka, kuigi kindlasti oleksin pidanud.Vererõhku mõõtes tuli välja, et see on liiga kõrge + arstid ütlesid, et kuulisid südames "kohinaid". Päris vapustus, kuigi ma väga sportlik inimene pole, pummeldan tihti ja suitsetan regulaarselt. Igatahes 3 kuud pikendust, et südamearsti juures ära käia. Suvisem aeg ka tulemas, saab sporti ka teha jälle. PS vererõhk oli täpselt piiri peal olnud, seega vist väga hullu pole?Südamevärk on ka vererõhust tulenev tõenäoliselt? Pikenduse põhjuseks sain vererõhu igatahes.(paar nädalat tagasi perearsti juures mõõtes oli korras)

  15. #215

    Re: Ajateenistus?

    ehe .. y nii on .. mul on mingi osaline ma ei tea sydamepuudulikus sain teada, kuigi kardioloog mainis mulle, et mul polegi .. võta nyyd n2pust .. ilmselt pead koormustestid tegema ja miljon ekg ja muud gd

  16. #216

    Re: Ajateenistus?

    94 käisin...vabatahtlikult, esimene pool andis miskit...ülejäänud aeg ei old sittagi...ei kahetse.Praktika oli sel ajal tõesti nõrk, mu 6 aastane poeg käib ka tihedamini laskamas kui meie siis.See jutt et sõjavägi teeb sust mehe on jama, küll aga õpetab subordinatsiooni ja seda teil neegreil on vaja. Sõjaväest hiilite ära aga kurjast ülemusest ei hiili...ajateenistus on ideaalne aeg õppida kuidas viilida, kus viilida ja kellele mitte vastu haukuda. Ja et teil kuri ülemus saab olema selles ma ei kahtle...(loll oled kui arvad et pääsed)

  17. #217
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Ajateenistus?

    Ma enda onu käest kuulnud jutte, et nad said nõuka ajal vist 3 pauku ainult teravmoonaga teha. Asi vist ei olnud palju parem ka eesti aja alguses, kuid kui ma nüüd mõtlen palju ma sain märki lasta, siis kisub nägu naerule küll nats.

  18. #218
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Ajateenistus?

    siin foorumis kurjade ülemustega küll eriti ei hirmuta

  19. #219

    Re: Ajateenistus?

    Ma olen sellist juttu kuulnud vene sõjaväest, et vendadele anti AK ja kast padruneid kaasa, et kohustus oli läbi toru lasta kõik, aga enamus lasi ühe pideme ja kaevas ülejäänud maasse. Üsna vastik pidi olema järjest täristada neid, mitte kaif nagu RAMBO III-es.

  20. #220
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Ajateenistus?

    Eks see vast sõltus piirkonnast ka kuhu saadeti ma arvan. N-Liit oli vääga suur. Tuli meelde 1 asi mis mulle teenistuse ajal ei meeldinud. Nimelt relva puhastamine tahmast. Väga ruineeriv töö kuna nühi palju tahad kuskil on ikka tahm küljes veel. Ja siis veel näpuotsad ka valusad jne.

Lehekülg 11, kokku 84 EsimeneEsimene ... 9101112132161 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES