Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas kahetsete ajateenistuses käimist?

Hääletajad
378. Sa ei tohi hääletada
  • Ei

    81 21,43%
  • Ja

    18 4,76%
  • Ei oska öelda

    11 2,91%
  • EI OLE KÄINUD AJATEENISTUSES!

    268 70,90%
Lehekülg 13, kokku 84 EsimeneEsimene ... 311121314152363 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 1671

Teema: Ajateenistus?

  1. #241
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Ajateenistus?

    ja kui see Kaitseväe Politsei sulle ukse taha tuleb ja sa lihtsalt ust lahti ei tee siis.. ei juhtu ju midagi!?

  2. #242
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Ajateenistus?


  3. #243
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Krim asja saab ikka selle eest, kui kanepi laksu all lähed väkke. Ma ei saa aru üldse miks peaks keegi viilida tahtma? Kui ongi tõsine põhjus, millest aru saaks siis miks mitte, aga et nüüd teen ennast haigeks või põgenen Rootsi, see ei kõlba kuhugile. Põgenege siis Rootsi ja ärge tagasi tulge.

  4. #244
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Ajateenistus?

    Ühes teises foorumis oli jõhker teemaarendus, kus olid kaks leeri, sõjaväkke minejad ja need kes viilida üritavad. Ma ei suudaks uuesti siin vaidlema hakata, parem hoian suu kinni :D.
    Ise üritan viilida.:)

  5. #245
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
    Krim asja saab ikka selle eest, kui kanepi laksu all lähed väkke.
    Karistusseadustik ei näe ette karistust narkootikumide tarvitamise eest. Ma ei poolda narkootikume, ise pole kunagi proovinud, aga arvan, et kanep ikka õige narkootikum pole kah.
    Aga need kes kaitseväes käinud on, võiks avaldada arvamust selle käigu mõttekuse kohta. Mingit kasu ka oli?
    Ise sain noorelt 2 lapse isaks ja jäi käimata.

  6. #246
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Karistusseadustik ei näe ette karistust narkootikumide tarvitamise eest. Ma ei poolda narkootikume, ise pole kunagi proovinud, aga arvan, et kanep ikka õige narkootikum pole kah.
    Aga need kes kaitseväes käinud on, võiks avaldada arvamust selle käigu mõttekuse kohta. Mingit kasu ka oli?
    Ise sain noorelt 2 lapse isaks ja jäi käimata.

    Just kuulsin tuttava käest, kes hetkel sõjaväes. Et mingi tüüp oli ilmunud väkke täieliku paugu all. Oli vist kanepit teinud, oli mingi törts kaasas ka olnud ning selgus veel, et hilja aegu tarvitas ka antsu. See vend vist vabastati kohe ja saab kriminaalasja kaela. Kõige huvitavam on see, et sõjavägi peaks neil suht varsti läbi saama. 3 nädala pärast vist.

  7. #247

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Ühes teises foorumis oli jõhker teemaarendus, kus olid kaks leeri, sõjaväkke minejad ja need kes viilida üritavad. Ma ei suudaks uuesti siin vaidlema hakata, parem hoian suu kinni :D.
    Ise üritan viilida.:)
    Mõttetu teema. Ise käisin gümna ajal mõned korrad kaitseliidus, kuid loobusin sellest teemast. Meelde jäid aga kaks aasta nooremat noormeest, kellega senini tervitame, kui näeme. Üks hetkel proffesionaalne sõjard ja teine oli viimane kord, kui teda kohtasin NAPO´s. Tema rääkis siis, et kõrini ja peab vist ära tulema Sõjard jääb sõjardiks, kuid selle teise mõttemaailm ei ole mulle senini rahu andnud. Minul jäi olemata nii sõjavägi, kui ka POPO/KAPO/KRIPO/TAPO/MUPO. Imo ei ole meil vaja mitte sõjardeid, kes irl sõdivad/surevad teise riigi vajaduste/tõekspidamiste eest, vaid korrakaitsjaid, kes sõdivad meie/enda tõekspidamiste ja õigluse nimel.

  8. #248

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    ...Imo ei ole meil vaja mitte sõjardeid, kes irl sõdivad/surevad teise riigi vajaduste/tõekspidamiste eest, vaid korrakaitsjaid, kes sõdivad meie/enda tõekspidamiste ja õigluse nimel...
    Selle peale öeldakse väes, et kui meie sõdurid ei aita liitlasi mujal, kes siis meid raskel ajal aitab, kui meil abi tarvis läheb? Kehtib justkui tõde, et olukord võib sitt olla, aga see on meie tuleviku väetis...
    Võib olla meil läheb kunagi abi vaja, who knows

  9. #249

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas Jack Jones Vaata postitust
    Selle peale öeldakse väes, et kui meie sõdurid ei aita liitlasi mujal, kes siis meid raskel ajal aitab, kui meil abi tarvis läheb? Kehtib justkui tõde, et olukord võib sitt olla, aga see on meie tuleviku väetis...
    Võib olla meil läheb kunagi abi vaja, who knows
    Obv abi tuleb kibekiirelt , kui meie panus Organisatsioon´i on max 1% ja ülejäänute sõltuvus meie ründaja ´´heasoovlikusest´´ on kasvõi 1,01%. Üldiselt mulle ei meeldi väide ´´loll saab kirikus ka peksa´´, kuid siinkohal on see imo täiesti asjakohane. Kusjuures need ´´lollid´´ on vähemalt puu otsas, kui pauk käib.

    Money talks and that´s all.

  10. #250

    Re: Ajateenistus?

    Ma vähemalt usun antud ütlusesse(et vb keegi tuleb appi), kui üldse mite mingit usku omada. Pealegi paljud sõdurid, kes on kaugel võõraste vägedejuhatajate kätes teevad seda raha pärast, seega tõesti "money talks"...olen mitmega rääkinud, ka minu kaitseväe kaaslased, kes läksid peale ajateenistust Scoutsi, on öelnud, et nad teevad seda vaid raha pärast, et see on nende jaoks nagu iga teinegi töö, mitte midagi muud...kõik see muu PR mis kaitseministeeriumist tuleb neid ei puuduta ning nemad ei arva üldse sarnaselt!

  11. #251

    Re: Ajateenistus?

    Potsataja, Eestis on KAITSEVÄGI, mitte sõjavägi. St kohustuslik on kaitseväe teenistus, kus põhirõhk on riigi(selle kodanike) kaitsel. Kes on käinud, äkki mäletavad, et enamus väljaõppest on rajatud just kaitse seisukohast lähtuvalt.
    Sõjardiks olemine(elukutseliseks hakkamine) on iga ühe hilisem vaba valik ja ei ole seotud kohustusliku kaitseväega.
    Ise olen käinud. Kuigi algselt ei tahtnud/viicinud minna, siis käisin ära vabal tahtel(olen varem sellest kirjutanud) ja jäin rahule.
    Üldsiselt tundub, et riiki ja selle eksisteerimist võetakse iseenesest mõistetavalt ning hüve tarbitakse(see ei käi ainult selle valdkonna kohta) tahtama anda sellesse omapoolset väikest panust.

  12. #252

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
    Ma ei saa aru üldse miks peaks keegi viilida tahtma?
    Näiteks oled low stakes grinder ja võtad shoti NL200 ning tõmbad 2 kuud järjest 10k$+ kuu, kolmandal kuul nillid NL400 ja tõmbad 25k$ kuu ning siis saabub kuupäev mil pead väkke minema. Ei tekiks isu üle lasta, teades, et oled hetkel on Top of Your game ning potensiaalne 2 milku EEKi+ aasta võimalik?

  13. #253

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    Üldsiselt tundub, et riiki ja selle eksisteerimist võetakse iseenesest mõistetavalt ning hüve tarbitakse(see ei käi ainult selle valdkonna kohta) tahtama anda sellesse omapoolset väikest panust.
    We pay our taxes man, we pay taxes! (või no ok, pokkerimängijana otseselt ei maksa, aga mingi aeg tuleb ikkagi hakata maksma)

    Ja imo see kaitseväe vajalikkus on ikkagi pigem riikliku prestiiži küsimus kui ülivajalik ja meie elusid kaitsev üksus.

    (NB! See on minu arvamus.)

  14. #254
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ajateenistus?

    IMO hea asi, aga mõndadel juhtudel tõesti ei saadaks. Võiks olla selline võimalus, et maksad nt 100K, siis ei pea minema.

  15. #255

    Re: Ajateenistus?

    Ja imo see kaitseväe vajalikkus on ikkagi pigem riikliku prestiiži küsimus kui ülivajalik ja meie elusid kaitsev üksus.
    osaliselt nõustuksin, osaliselt mitte.
    kaitsevägi annab riikliku kaitse seisukohast väljaõppe( selle tõhusus on eraldi teema ja sõltub 101 erinevast asjast) kuid reaalset kaitsevõimet ohu korral ma ei hakkaks hindama.
    ses suhtes võib sul õigus olla.
    riikliku prestiiži küsimus on ta kindlasti ja imo mängibki riiklik prestiiž kaitse seisukohalt suuremat rolli, kui eesti mees püssiga metsas.
    niiet kaitseväe vajalikkus väljendubki pigem kaudselt, kui otseselt.

    codi pakutud variant, et maksta x summa on imo päris ok lahendus, kui see summa saab suunatud näiteks väljaõppe/varustuse/tingimuste jne tõhustamisse.
    1 mees vähem saab väljaõppe, see eest 10 tk saavad parema. why not?

  16. #256

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    codi pakutud variant, et maksta x summa on imo päris ok lahendus, kui see summa saab suunatud näiteks väljaõppe/varustuse/tingimuste jne tõhustamisse. 1 mees vähem saab väljaõppe, see eest 10 tk saavad parema. why not?
    Kunagi USAs oli ka nii, neil tuli see süsteem igati kenasti välja. Muidugi, miks mitte korrata.

    http://en.wikipedia.org/wiki/New_York_Draft_Riots ja http://www.imdb.com/title/tt0217505/

  17. #257

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Kunagi USAs oli ka nii, neil tuli see süsteem igati kenasti välja. Muidugi, miks mitte korrata.

    http://en.wikipedia.org/wiki/New_York_Draft_Riots ja http://www.imdb.com/title/tt0217505/

    tnx, huvitav lugemine.
    vist ei toimiks tõesti see variant

  18. #258
    Õpihimuline Mängur Kasutaja marxiku avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    471

    Re: Ajateenistus?

    Täpselt 1 kuu veel ja siis minek. Well done, lol!

  19. #259
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Ajateenistus?

    Kuperjanovisse ? :D
    Kaks head sõpra lähevad ka sel ajal, endal teine arstlik komisjon ülehomme ilmselt saan valge pileti :)

  20. #260
    Õpihimuline Mängur Kasutaja marxiku avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    471

    Re: Ajateenistus?

    Kuperjanov, kuperjanov.

Lehekülg 13, kokku 84 EsimeneEsimene ... 311121314152363 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES