Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas kahetsete ajateenistuses käimist?

Hääletajad
378. Sa ei tohi hääletada
  • Ei

    81 21,43%
  • Ja

    18 4,76%
  • Ei oska öelda

    11 2,91%
  • EI OLE KÄINUD AJATEENISTUSES!

    268 70,90%
Lehekülg 19, kokku 84 EsimeneEsimene ... 917181920212969 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 361 kuni 380, kokku 1671

Teema: Ajateenistus?

  1. #361
    Grinder
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    739

    Re: Ajateenistus?

    :D Me nagu kaks hädapätakat...
    Krt tegelt tahaks seal ära käia... Aga nagu sitaks rõve tunne hakkab kui sellele jooksmisele mõtlen + selline kella peale värk et jube :D

  2. #362
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
    :D Me nagu kaks hädapätakat...
    Krt tegelt tahaks seal ära käia... Aga nagu sitaks rõve tunne hakkab kui sellele jooksmisele mõtlen + selline kella peale värk et jube :D
    no sa ei saa 8elda, et me kaks h2dap2takat sa ei saa meid kaht
    v6rrelda. sina oled 8 aastat tegelenud oma spordialaga, ma pole mitte
    ******* teinud, et oma fyysilist vormi hoida. kui sina oled h2dap2takas, siis
    mina olen ruutu kolm.

  3. #363
    Grinder
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    739

    Re: Ajateenistus?

    Persse kah... Surma me ei saa :D

  4. #364

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
    Persse kah... Surma me ei saa :D
    [YOUTUBE]Y_T0XVhDzUQ[/YOUTUBE]

  5. #365
    Grinder
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    739

    Re: Ajateenistus?

    LOL

  6. #366

    Re: Ajateenistus?

    Suht reaalne on see, et sealt pääsu ei ole, kui juba kord väkke võetud on. Ise läksin sõbraga koos, kes sai esimesel päeval koju tänu põlvevigastusele, olime 18 siis. Mina teenisin aja ära ja hakkasin oma elu elama. Sõber võeti 25a väkke tagasi, siis kui oma elu oli juba nö järjel. Ehk mida varem seal käidud saab, seda parem imo.

    Selle asemel, et paaniliselt otsida võimalusi kuidas väest pääseda ja hädaldada võiks pigem mõelda, kuidas seda 11 kuud maksimaalselt ära kasutada.
    Ma ise tegin trenni, lugesin raamatuid jne. Samas oli meil paar vana, kes hädaldasid 24h ja seda 8 kuud järjest. Olgem ausad, et selliste vanadega ei tahtnud väga keegi tegemist teha - ei väes ega ka reservis.

  7. #367
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Ajateenistus?

    mina kuseks ainult seda et nad koormavad mu selja üle -.-

    ega seal ei pea seljakotiga jooksma vms? :D

  8. #368
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    ega seal ei pea seljakotiga jooksma vms? :D
    Kui selg on haige, siis peab kõhukotiga jooksma.

  9. #369

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    mina kuseks ainult seda et nad koormavad mu selja üle -.-

    ega seal ei pea seljakotiga jooksma vms? :D
    Jooksed ikka ka jah veidi. Nö kiirrännakud. Päris 100 m kiirjooksu ei pea tegema. Seljaga on jah jamasti. Mul tekib kasvõi seistes ilma selga liigutamata närvivalu ja päris ebameeldiv oli killuvesti ja rakmetega ringi põrgata 16h päevas. Õnneks tõmbas mingi 6h selja nii tuimaks et ei tundnud midagi.

  10. #370

    Re: Ajateenistus?

    7 juuli minek kuppi. Lühikese kasvu tõttu arvatavasti luuresse. Sain eile oma 8 kuud muudetud 11 kuuks. Krt nüüd juba ärevus sees, eks näeb kas tegin oma elu parima või halvima otsuse.

  11. #371
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas imthcplant Vaata postitust

    ÄRA IIAL ALUSTA SUITSETAMIST!!!

    Ma omast kogemusest võin öelda, et meil olid rühmas suitsetajad paremas vormis kui mittesuitsetajad. Põhjus oli lihtne, Kui tahtsid suitsetada, pidid enne midagi tegema selleks. Tavaline oli enne suitsunurka sisenemist 30 kätekõverdust ning mõnikord ka sealt väljudes nn lisaboonusena.

  12. #372
    Õpihimuline Mängur Kasutaja marxiku avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    471

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas lauri0 Vaata postitust
    7 juuli minek kuppi. Lühikese kasvu tõttu arvatavasti luuresse. Sain eile oma 8 kuud muudetud 11 kuuks. Krt nüüd juba ärevus sees, eks näeb kas tegin oma elu parima või halvima otsuse.
    Ma veel mõtlen, kas teha eelistus luuresse või miinipildujasse.
    Luure kohapealt "hirmutab" natuke see, et võib tervise metsa keerata. Pidevad pikad väljasolekud, talvel, passimised, raskemad tingimused. Nu võta näpust, peaks nii mõtlema, või mitte.

  13. #373
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
    Mis sellest hullu siis?
    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Obv Dogers ei taha minna.

    Sellepärast, et mul tervisega 2 kroonilist jama. 1. mandlid, kui natukenegi jahedama õhuga väljas jooksen, plaks angiin ja 2 nädalat antibiotse ( ära ei taha veel lõigata, kuna mandlid võtavad kogu jama endapeale ning hoiavad ülejäänud keha natukene puhtamana ) Teiseks, kuna nooruses sai ekstreemspordiga tegeletud ning kord suuskadega saltot tehes peaga otse maasse lennates ning hiljem järveääres saltoga peakat hüpates otse järve põhja kukkudes sai selg väga räigelt vigastatud ning aegaajalt on sellised 2 päevased seljavalud et valuvaigistid ei aita ja jalad muutuvad all tuimaks. Kirsikivina sai veel autoga üle katuse pandud ning sealt tulenevalt on peavalud. Perearst kirjutas mul kõik selle kirja, aga mainis nad seda lehte niikuinii ei loe, et pead ise rääkima ja kui nad Sind ei usu on minek

    Pärast seda ma ei teadnud nüüd kas olla kurb või pettunud selle süsteemi peale ja kuskil võru metsadevahel susse taevasse ka ei tahaks visata, lihtsalt sellepärast, et need arstid mind seal ei kuula või ei usu. Minu seisundi puhul ma pigem ei karda seal päris susse taevasse visata vaid veelhullemat - ratastooli.

  14. #374
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Ajateenistus?

    hakkad selga venitama kobraga: maha kõhuli, käed laiali ja vasaku jalaga puudutad parema köe sõrmi ja vastupidi + jõusaalis jõutõmme ja kangiga tavaline kükk ja veel tühi kang sirgetel kätel üle pea kükid

    varsti selg tugev ja valud väiksemad

  15. #375
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Ajateenistus?

    Wow, sellised läbielamised, ega ma ei mõelnudki, et see halb on, et sa minna ei taha, arvasingi, et sul omad põhjused ja nii ka on. Kradi need vettehüppamised on jube ohtlikud, ise kunagi pole teinud ja ei kavatse kah. Nii mõnelegi noorukile on see saatuslikuks saanud.
    Suht tobe süsteem jah, arvestades, et inimesed kes minema ei peaks/tohiks vägisi võetakse ja terved, kes saavad ära viilitud.

  16. #376
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Ajateenistus?

    mul olid ka hullud seljavalud peale ebaõnnestunud grapplingu matši, aga sain korda

  17. #377
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Ajateenistus?

    No kui asi tõsine, siis tuleb erialaarstidelt paberid võtta. Perearst ei huvita kedagi.

  18. #378
    Grinder
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    739

    Re: Ajateenistus?

    Mul vahel on selline asi et kui miskit füüsilist teen siis tuleb väga ja väga talumatu peavalu....:S Õnneks see möödub tavaliselt suht kiirelt kui rahulikuks jääda....(kui see valu tekib siis muud võimalust ei ole) Ei tea millest see on tulnud... Olen ka kunagi autoga 2 ja pool tiiru üle katuse käinud ilma turvavööd omamata.. Ja kunagi ammu jooksuga uhatud ja mingi traadi otsa mis tõmbas mu pikali ja plaks peaga vastu telliskivi müüri...Tol korral arstid õmmelda ei tahtnud viitsinud ja panid mingi soome imeplaastri peale mis pidavat haava kiirelt kinni kasvatama...

    Vahel lööb hetkeks ka südamesse väga terava valu...
    Kuis siiski ei karda ma nende asjadepärast nii palju kui selle võhma puudumise pärast...

  19. #379
    seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest Kasutaja macroTilt avatar
    Liitus
    May 2010
    Postitusi
    629

    Re: Ajateenistus?

    No kui fyysilise t66 tegemisest tuleb peavalu, siis s6javagi v6ib aidata.
    Kui tana teed 10 katek6verdust, siis juba 1 kuu parast teed 30 kindlasti.
    Ja kui v6hma pole, siis kyll v6hm tuleb. Kus ta paaseb :)

    Uurige vanemate meeste kaest, kes poe ees 6lut v6tavad, et mis oli s6javagi vene ajal.
    Arvan, et elusana tulevad tagasi k6ik, suure t6enaosusega eelseisvaks eluks paremini ette valmistatuna.

    Hea teema.

    gl minejatele!

  20. #380
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas Dogers Vaata postitust
    Sellepärast, et mul tervisega 2 kroonilist jama. 1. mandlid, kui natukenegi jahedama õhuga väljas jooksen, plaks angiin ja 2 nädalat antibiotse ( ära ei taha veel lõigata, kuna mandlid võtavad kogu jama endapeale ning hoiavad ülejäänud keha natukene puhtamana )
    Mul sama kepp, ainuke vahe selles et mandlid 4-5a tagasi ära lõigatud - midagi ei muutunud. Ei pea isegi jaheda õhuga väljas jooksma, talvel lähen ilma sallita kasvõi lehte postkastist tooma olen järgmine päev antibiotsi peal, suitsu ei saa teha jne. Ei oska kuskile pöörduda ka sellega, olen perearstilt saanud 100x antibiootikume, 10x erinevate kurguarstide juures käinud, saanud immuunsussüsteemi tugevdavaid tablette ja arvatud, et probleemid mao happelisuse tõttu ja selle vastu ka tablette saanud, pole mitte midagi aidanud. Antibiootikumid kuni järgmise korrani aitavad ja that's it.

Lehekülg 19, kokku 84 EsimeneEsimene ... 917181920212969 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES