Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas kahetsete ajateenistuses käimist?

Hääletajad
378. Sa ei tohi hääletada
  • Ei

    81 21,43%
  • Ja

    18 4,76%
  • Ei oska öelda

    11 2,91%
  • EI OLE KÄINUD AJATEENISTUSES!

    268 70,90%
Lehekülg 34, kokku 84 EsimeneEsimene ... 24323334353644 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 661 kuni 680, kokku 1671

Teema: Ajateenistus?

  1. #661
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas lebovend Vaata postitust
    Yeah, nägin ka piisavalt "mehi". SBK aegsed seerud, ehk inimesed, kellega kõige lähemalt kokku puutusid, kes olid vahetud ülemused, olid 3 aastat nooremad kui inimesed, keda nad käsutasid(leian, et sellises vanuses on see üpriski määrav veel, 19a vs 22-26a) ning paar tükki neist olid täielikud hälvikud, aru saada kohe, et eluheidikud.
    Dunno ma olin 18 ja jaoülem ja mu rühmas oli mingeid 26 aastaseid kapist venelasi küll ja veel.Ei olnud küll mingit probleemi.Inimesed saavad aru,et nad on sõjaväes.Kui sellel jaoülemal on käed nagu küpsised ja ütleb mingile hulkile,et toeng lamang võtt ja 25 siis nii on lihtsalt.See ongi sõjavägi ffs.
    Mida see vanus siin loeb lol?
    Krdi noorem-leitnandid on 23-24 ja reamehed 25-26,who the fk cares.

    Tsitaat Algselt postitas lebovend Vaata postitust

    Üleüldse, et seeruna kaadrisse minna, selle jaoks pole mingit erilist haridust vaja. Iga jorss võib saada seeruks.
    Miks sa siis NAK-i ei läinud?Oleks elu palju parem,kui iga jorss võib minna.

    Kui ma oleks sõjaväest teadnud siis kui läksin nii palju kui praegu siis ma oleks iga kell 11 kuu peale jaoülemaks ennem läinud kui 8 kuud sumpsi saada ja moppi lükkata.

    Lamp sul nii öelda.

    Iga jorss võib NL25-te ka biitida,aga nähtavasti seda ei tehta.Igaüks on valinud oma tee,mis siis.Pole sinu asi siuke asi üldse.

    Tsitaat Algselt postitas lebovend Vaata postitust
    Üks inimene, kes on kaadris olnud aastast 95, pani mu paarilist korduvalt oma USPd puhastama. Ilmselgelt ta ei teadnud, et kui me oleks sellest ette kandnud, oleks tal väga sitasti läinud.
    Jaoülemana ei puhastanud kunagi oma relva ise pmst,alati lasin teistel seda teha.pohhui ju.Hui kaadrit siuke asi kotib kui ette kannad lol.

    Tsitaat Algselt postitas lebovend Vaata postitust

    Küsimus tekib kas selline ongi meie eliitkaitsevägi? Sellised inimesed kaitsevadki meie riiki? Selliseid inimesi meie kohustuslik ajateenistus toodabki?
    Wat?Ei saa aru.
    Kas peaks siis kukununnutama seal sõjaväes?Obvious,et isegi sitaks lebo on ja kui isegi kellegi relva puhastamine tilti ajab siis gg.
    Vanasti pidi mu**i ka imema võib olla,who cares.See ongi sõjavägi mitte sanatoorium.
    Selle nimi on distsipliin ja kõrgema auastme austamine.See vend on selle välja teeninud,et ta nii käituda võib ning olenematta kui vana ta on.Äki meeldibki nussida,mis siis.

    Vbl,et niisama nussitakse on jah rigged.Aga enamasti nussitakse neid kes ise pauguvad.
    Saime ise päris tihti sõimata kui distsipliini lasime rühmas alla.
    Ega jaoülemad saavad samamoodi sumpsi kui reamehed ei oska käituda.Selleks need jaoülemad ongi välja mõeldud,et mehed rivis käed taskus ja suits ees ei kõnniks.
    Kuigi on ebareaalne mõelda,et tuleb sõda,siis siiski.Sõjaväes treenitakse ju sõjaks pmst ja kui on rahuajal juba distsipliin korralikult paigas siis on ka sõja ajal parem.
    Käibki üks sõja mängimine,aga nii on lihtsalt.

    Kui vend kõnnib pataljoni peal ringi ja ei viska kõrgematele ülematele kulpi kasvõi,saavad kohe jaoülemad selle pähe...

    Kui sulle üldse ei meeldinud seal siis palun väga,löönud oma jalg vastu radikat puruks või kusenud püksi,aga ära siukest sitta aja.
    Ega keegi sind seal kinni ei hoidnud,igatpidi on võimalik ennast ära sebida kui on tahtmist.


    See on sama lamp mis ma istuksin pokkeri lauda maha ja kurdaksin,et kõik nussivad mul ajusid ja raisevad koguaeg jne,et see pokker on ikka täielik bullshit.Kuigi samas ma võin need lauad kinni lükata ja nahhui panna sealt!
    Pole su vastu midagi,aga lihtsalt ega sa kuskil sarjas "LOST" polnud või vanglas.Olid sõjaväes ja nii seal asju aetaksegi.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 16.03.11 at 15:05

  2. #662

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Miks sa siis NAK-i ei läinud?Oleks elu palju parem,kui iga jorss võib minna.
    Norm. loogika.

  3. #663
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Norm. loogika.
    Ongi ju.
    Pead selle 3 kuud NAK-i vastu ja ülejäänud aeg mis teenistuses veel käia jääb on elu lill...

  4. #664
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    Ise proovin ka ära teha. Igastahes saab kolmandast nädalast alustada. Aga no oma push up-e pea 4x suurendada 1kuuga...i doubt that
    suutsin 20 ära teha nii et alustan ka kolmandast nädalast.

  5. #665
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Dunno ma olin 18 ja jaoülem ja mu rühmas oli mingeid 26 aastaseid kapist venelasi küll ja veel.Ei olnud küll mingit probleemi.Inimesed saavad aru,et nad on sõjaväes.Kui sellel jaoülemal on käed nagu küpsised ja ütleb mingile hulkile,et toeng lamang võtt ja 25 siis nii on lihtsalt.See ongi sõjavägi ffs.
    Mida see vanus siin loeb lol?
    Krdi noorem-leitnandid on 23-24 ja reamehed 25-26,who the fk cares.



    Miks sa siis NAK-i ei läinud?Oleks elu palju parem,kui iga jorss võib minna.

    Kui ma oleks sõjaväest teadnud siis kui läksin nii palju kui praegu siis ma oleks iga kell 11 kuu peale jaoülemaks ennem läinud kui 8 kuud sumpsi saada ja moppi lükkata.

    Lamp sul nii öelda.

    Iga jorss võib NL25-te ka biitida,aga nähtavasti seda ei tehta.Igaüks on valinud oma tee,mis siis.Pole sinu asi siuke asi üldse.

    Jaoülemana ei puhastanud kunagi oma relva ise pmst,alati lasin teistel seda teha.pohhui ju.Hui kaadrit siuke asi kotib kui ette kannad lol.



    Wat?Ei saa aru.
    Kas peaks siis kukununnutama seal sõjaväes?Obvious,et isegi sitaks lebo on ja kui isegi kellegi relva puhastamine tilti ajab siis gg.
    Vanasti pidi mu**i ka imema võib olla,who cares.See ongi sõjavägi mitte sanatoorium.
    Selle nimi on distsipliin ja kõrgema auastme austamine.See vend on selle välja teeninud,et ta nii käituda võib ning olenematta kui vana ta on.Äki meeldibki nussida,mis siis.

    Vbl,et niisama nussitakse on jah rigged.Aga enamasti nussitakse neid kes ise pauguvad.
    Saime ise päris tihti sõimata kui distsipliini lasime rühmas alla.
    Ega jaoülemad saavad samamoodi sumpsi kui reamehed ei oska käituda.Selleks need jaoülemad ongi välja mõeldud,et mehed rivis käed taskus ja suits ees ei kõnniks.
    Kuigi on ebareaalne mõelda,et tuleb sõda,siis siiski.Sõjaväes treenitakse ju sõjaks pmst ja kui on rahuajal juba distsipliin korralikult paigas siis on ka sõja ajal parem.
    Käibki üks sõja mängimine,aga nii on lihtsalt.

    Kui vend kõnnib pataljoni peal ringi ja ei viska kõrgematele ülematele kulpi kasvõi,saavad kohe jaoülemad selle pähe...

    Kui sulle üldse ei meeldinud seal siis palun väga,löönud oma jalg vastu radikat puruks või kusenud püksi,aga ära siukest sitta aja.
    Ega keegi sind seal kinni ei hoidnud,igatpidi on võimalik ennast ära sebida kui on tahtmist.


    See on sama lamp mis ma istuksin pokkeri lauda maha ja kurdaksin,et kõik nussivad mul ajusid ja raisevad koguaeg jne,et see pokker on ikka täielik bullshit.Kuigi samas ma võin need lauad kinni lükata ja nahhui panna sealt!
    Pole su vastu midagi,aga lihtsalt ega sa kuskil sarjas "LOST" polnud või vanglas.Olid sõjaväes ja nii seal asju aetaksegi.
    WOW. Just fucking WOW!!!! Unreal, kui ära pestakse noorte inimeste ajud. Unfuckingreal.

    Ma laon ette sulle faktid:
    -See koht, kuhu mina sain, oli kõige parem koht, kuhu saada võis. Julgelt väidan sulle, et suur osa pataljoni ajateenijatest olid kadedad selle üle, et ma seal olin, nad oleksid tahtnud seal ise olla. FAKT.
    -Ma oleksind saanud NAKi silma pilgutamata. Mul ei olnud lube + kogu SBK ajal nii vahetud kui otsesed ülemad rääkisid nii minu selja taga kui ka otse mulle, et ma olen NAKi materjal. FAKT.

    Aga ma ei valinud NAKi. Ameti valikul mina olin ainuke, kes kirjutas, et eelistus puudub. FAKT.

    Jah, ma tean, et jaoülemad saavad ka sumpsi.

    Aga sa ei saa absoluutselt aru, mis valesti on. FAKT.

    Ning tsiteerin ühe näite paljudest, mis on valesti:
    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Vanasti pidi mu**i ka imema võib olla,who cares.See ongi sõjavägi mitte sanatoorium.
    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Vanasti pidi mu**i ka imema võib olla,who cares.See ongi sõjavägi mitte sanatoorium.
    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Vanasti pidi mu**i ka imema võib olla,who cares.See ongi sõjavägi mitte sanatoorium.
    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Vanasti pidi mu**i ka imema võib olla,who cares.See ongi sõjavägi mitte sanatoorium.
    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Vanasti pidi mu**i ka imema võib olla,who cares.See ongi sõjavägi mitte sanatoorium.
    Sorry, mul ei ole sinu vastu ka midagi. Ja seesama kaader, kellest ma ennist rääkisin, ma sain temaga hästi läbi. Ja praegugi helistab mulle IGA nädalavahetus minu vanast jaost seeru, juhul kui ta linnalol, et mis teeb, läheb välja ka vms.

    Aga nii see kaadrionu, sina kui ka see kutt, kes mulle helistab, kas ei saa või ei taha aru saada, et see on vale, mis toimub. Kogu see süsteem on sitt. Ja SINA oled ehe näide sellest, mis on valesti.

    PS: Ma lükkasin moppi sama palju kui jaoülemad, kelle suhtes mul oli immuunsus. Nii et jah, get your shit straight. Ja palun, ma südamest palun sind, ära rohkem vasta mulle. Mida rohkem inimesed üritavad kohustuslikku ajateenistuse eesmärki ja selle tegelikku läbiviimist võrdsustada ja seda süsteemi õigustada, seda rohkem nad kipuvad ennast sisse rääkima ja lolliks tegema.

  6. #666

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Wat?Ei saa aru.
    Kas peaks siis kukununnutama seal sõjaväes?Obvious,et isegi sitaks lebo on ja kui isegi kellegi relva puhastamine tilti ajab siis gg.
    Vanasti pidi mu**i ka imema võib olla,who cares.See ongi sõjavägi mitte sanatoorium.
    Selle nimi on distsipliin ja kõrgema auastme austamine.See vend on selle välja teeninud,et ta nii käituda võib ning olenematta kui vana ta on.Äki meeldibki nussida,mis siis.
    Seadused on täitmiseks sõltumata auastmest, vanusest jms. Õigust nii või naa käituda ei saa välja teenida, see tuleb ära teenida. Muudel juhtudel võib asi lõppeda nagu minu kunagisel klassivennal, kes sai sõjaväest tingimised peale. Enamustel juhtudel muidugi veab, kuna ka teine poole ei tea oma õigusi ja kohustusi või on liiga allaheitlik.

  7. #667
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Ajateenistus?

    Aa, relva puhastamine ununes ära. Relva puhastamine oli imho mõnus tegevus. Vaikselt nokitsed, kui oleks võinud istuda ka, oleks võinud hommikust õhtuni "puhastada" seda. Keegi ei nussinud sel hetkel. Aga see keiss, millest mina rääkisin, oli see, et paariline, kes seda relva pandi puhastama, polnud saanud mingit väljaõpet tolle antud relva kohta, ta polnud seda kordagi käeski hoidnud. Seal tuleb suur vahe sisse, kas sina kui 18 aastane jaoülemast ajateenija käsutad kellegi teise ajateenija oma AKd/Galili puhastama, millega ta on tutvunud ja mille OT ta on läbinud või sina kui pikka aega kaadris tööl olnud inimene annad ajateenijale kätte tundmatu relva. Peaks olema seadusega keelatud ja usun, et seal oleks saanud draamat küll, kui oleks sellest ette kandnud. Enda heaolu nimel otsustasime asja sinnapaika jätta. Kolm korda.

  8. #668

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Kas nii ei saaks kuidagi, et ma ei käi, kuid olen ikka mees?
    Tsitaat Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    Ei.
    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Kas peaks siis kukununnutama seal sõjaväes? Vanasti pidi mu**i ka imema võib olla,who cares. See ongi sõjavägi mitte sanatoorium. Selle nimi on distsipliin ja kõrgema auastme austamine.See vend on selle välja teeninud, et ta nii käituda võib ning olenematta kui vana ta on. Äki meeldibki nussida,mis siis
    Okei, saage teie seal ***** imedes meesteks. Who cares.

    LOL.

  9. #669
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Ajateenistus?

    Eks neid arvamusi ole nii palju kui inimesi :).
    Ja see jutt tänapäeval küll ei kehti imo,et sõjavägi teeb meheks või mida iganes.Suht huvitav kogemus oli küll,aga rohkem nagu suvine spordilaager vms,lihtsalt veidi rauda pidi ka kaasas endaga tassima.
    Esimesed kuu aega oli jah veits ebamugav,aga seda ka ainult sellepärast,et polnud eriti aimu kuidas see süsteem töötab.

    Aga ma räägin ainult oma kogemuse põhjal,olin vahipatis.Vbl kuskil kupis saavad hagu,pole aimu.

    Sugulane oli kunagi Narva-jõesuus ntx miski 2000a aasta või midagi sellist ja seal oli tõesti üks korralik ajudenuss ja keberniit.Enam seal ajateenijaid vist polegi.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 16.03.11 at 17:12

  10. #670
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    Ise proovin ka ära teha. Igastahes saab kolmandast nädalast alustada. Aga no oma push up-e pea 4x suurendada 1kuuga...i doubt that
    Ise ka 3dast nädalast, aga vaatan, et seal need seeriad 3x nädalas. Iga päev vist pole soovitatav siis?

  11. #671
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ajateenistus?

    Kui teed 1 pushupi siis on seda isegi nädalaga kerge 4x suurendada.

  12. #672
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Ajateenistus?

    Sõjaväe alguses on kohe nato test ka.Päris naljakas neid tulemusi ajateenistuse lõpus võrrelda :D.
    Ma läksin sõjaväkke kaalusin 66kg tagasi tulin kaalusin 84...rahmida sai ikka.Aga praegu jälle 70e peale ära kokku kuivanud siin,käed nagu küpsised.Ainult hiire tõstmine käib tho

  13. #673
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Ajateenistus?

    proovin ka siis selle one hundred pushup testi. alustan ka kolmandast nädalast. kuu aja pärast 100 järjest tundub suht ulme, aga eks näis.

    @ Romka - vaevalt rohkem tegemine kuidagimoodi kahjulik on. ise proovin täpselt tabelit järgida ja vaadata, mis tulemus lõpuks on.

  14. #674
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Ajateenistus?

    Lihas ei taastu ära kui liiga palju teha, areng on puhkepäevadega parem.

  15. #675
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Ajateenistus?

    Ma sain ka targemaks. Et kui oled seeru, siis ei pea moppi lükkama ja võid kõiki kamandada. Kui oled autojuht, siis sind kamandatakse. WTF? Meil küll asjad nii ei käinud. Kõik said mõistuse piires üksteisega läbi, olgu seeru või mitte.

  16. #676
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: Ajateenistus?

    Lebo, mis ametipostil olid muidu? Sul oli ikka maru palju vaba aega tolle aja grindi graafikute järgi vaadataes. :P

  17. #677
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Ajateenistus?

    Mul ei olnudki ametiposti, sellep2rast ma sealt tulema saingi selle kuu alguses. Ma olin nö toimkonnas 24/7 ja sellega kaasnesid siis kõiksugu toimkonna privileegid.

  18. #678
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Ajateenistus?

    Ja kuidas sinna said ja mis seal tegema pidid?

  19. #679
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: Ajateenistus?

    Wat, toimkonnas saab ju ainult 4 tundi ööpäevas magada. Imo peaks määrustikus isegi teatud punktid olema kirjas, kui tihti maksimaalselt toimkonnas olla võib (2 päeva järjest kohe kindlasti ei võinud olla). Kui sa olid päevnik, siis pool toimkonnast oleks pidanud ju seistes veetma. Ja kui olid korrapidaja, siis no päeval on küll temalgi omajagu askeldusi, pärast õhtust rivistust loomulikult rahulikud 9 tundi ees ootamas

  20. #680

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Okei, saage teie seal ***** imedes meesteks. Who cares.

    LOL.
    Minu post oli obv level. Ei ole kavatsust minna.

Lehekülg 34, kokku 84 EsimeneEsimene ... 24323334353644 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES