Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas kahetsete ajateenistuses käimist?

Hääletajad
378. Sa ei tohi hääletada
  • Ei

    81 21,43%
  • Ja

    18 4,76%
  • Ei oska öelda

    11 2,91%
  • EI OLE KÄINUD AJATEENISTUSES!

    268 70,90%
Lehekülg 46, kokku 84 EsimeneEsimene ... 36444546474856 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 901 kuni 920, kokku 1671

Teema: Ajateenistus?

  1. #901
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Ajateenistus?

    Sa ei ole ainuke, mine ***** :D :D

  2. #902
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    333

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas overgrow Vaata postitust
    Debiilsuse tipp see, mis siin osad räägivad. Ei saa pangast laenu ja ei võeta tööle jne. Wtf. Kõik tervisega seonduv on konfidentsiaalne, seda ei anna arstid pangale ega tööandjale kuidagi välja. Mis te arvate, et swedbankil on juurdepääs tervisekaartidele jne? Ja kui mul on kunagi ärevushäired, depressioon vms. olnud, siis tööle ei võeta? Mõelge nüüd ise, olete tööandja, tuleb tööle kandideerija, kas palkate mingi firma, kes uurib välja, mis tervisekaardil kirjas?
    Oeh, ma ei viitsiks vaielda, aga kuna on igav, siis ma teen seda siiski. Jah, kõik terivsega seonduv on konfidentsiaalne, aga tööandjal on õigus nõuda sinu käest perearstilt saadud paberit, mis kinnitab, et sa sobid sellele tööle. Perearst näeb sinu tervisekaarti ja kui seal on kirjas, et inimene on ebastabiilne või ükskõik mis haigus, siis ta kirjutab, et sa ei sobi sellele tööle.
    Tööandja ei saagi teada, mis haigused või muud hädad sul on, vaid seda, et sa ei ole kõlblik sellele tööle.

    Ja see panga jutt läks mul enne jh vähe võssa nagu ma juba mainisin, uurisin ja olen vähe targem. Järgminekord ei pane oma loomingut.

    Rohkem ma vaielda ei viitsi.
    Viimati muudetud 5gww poolt : 04.08.11 at 18:09

  3. #903

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas Dogers Vaata postitust
    no marru ajab lausa see idiootsus mis räägitakse, sinu tervis on niivõrd konfidentsiaalne, et ikka VÄGA erandlikel juhtudel pead ISE avaldama oma tervisliku seisu, arstid ei tohi sellist informatsiooni väljastada.
    Teoreetiliselt võin ma käesoleva kuu jooksul vastata sinu arvamusele 100% kindlusega aga hetkel arvan ma, et 90% kindlusega saab suvatüüp teada inimese tervisliku seisundi, kui tal selleks tahtmist ja vajadusel ka natuke raha on.

    Tsitaat Algselt postitas Dogers Vaata postitust

    Näide ühest vanemast naisterahvast, kes mingil hetkel omadega väga rappa jooksis ja suitsiidseks muutus igasugust abi sai ning lõpuks töövõimetuks lausa kuulutati, hiljem sai pea korda tegi endale load (justnimelt tegi load, mitte ei olnud olemas - igasugune ÄRA VÕTMINE on nii bullshit inimeste ila, et paha hakkab) ja nüüd töötab vastutaval ametil RIIGIAMETIS.
    Miks peaks keegi keelduma suitsiidsele inimesele lubade või vastutava ametikoha andmisest ? Küsimus on ikka ohus teistele, mitte iseendale.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 04.08.11 at 18:15

  4. #904

    Re: Ajateenistus?

    Ei, eriti mõtekas on suitsiidset inimest hakata välja koolitama. Ükspäev lihtsalt tööle ei tule enam.

  5. #905
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Ajateenistus?

    See oli sp öeldud, et millegipärast liiguvad kuulujutud, et kui sõjaväekomisjonis hullu mängid siis ei saa autojuhilube. lol.

  6. #906
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas 5gww Vaata postitust
    Perearst näeb sinu tervisekaarti ja kui seal on kirjas, et inimene on ebastabiilne või ükskõik mis haigus, siis ta kirjutab, et sa ei sobi sellele tööle.
    Suvaline perearst vast ei näe seda tervisekaarti, mis on psühhiaatri sahtlis ja ilmselt ka hoopis teises kliinikus.

  7. #907

    Re: Ajateenistus?

    Online pole tänapäeval kõik?

  8. #908
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Ajateenistus?

    Seda võiks mõni arst või teadjam öelda, kuidas see info jagamine erinevate kliinikute ja arstide vahel on. pakun, et iga arst ei näe kõike.

  9. #909
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Ajateenistus?

    Lol, mäletan lugu kuidas koolivend vastas psühhatri küsimusele, kus sa elad-siit ei paista. Sotsiaalset sobimatust vms. jama on sht lihtne saada.

  10. #910
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Ajateenistus?

    Kuskil erakliinikus käia vms siis ei kajastu küll kuskil ja kõik konfidentsiaalne.
    15 aastaselt sai rännatud ikka veits nii psühhiaatri kui psühhoogi juures ja need asjad küll ei tohiks kuskil kajastuda va kuskil tolle kliiniku arhiivis.
    Aga kui teisiti võtta siis sõjaväe komisariaadis peaksid nagunii andma mingi tervisetõendi selle kohta ja see omakorda võib tõesti kajastuda kuskil..., aga nii kindlasti mitte, et tööandja lükkab su nime googlesse ja näeb seda :D.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 04.08.11 at 21:22

  11. #911
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Ajateenistus?

    See on juab väga vana lugu, et ronid laua otsa, vaatad aknast välja ja ütled, et siit ei paista. Aga miks peaks psühhiaater üldse küsima su elukohta? :)

  12. #912

    Re: Ajateenistus?

    Sest ta ei küsigi. Linnalegende on ju hea teistele tõepähe rääkida.

  13. #913
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas Relamz Vaata postitust
    Käisin ~2-3 aastat tagasi arsti juures probleemiga, et ei tunne lõhna. Uuriti puuriti, käisin korra MRI'is isegi. Ei suudetud tõestada, et ma ei tunne lõhna...või miks ei tunne lõhna. Arstlikus öelda vähemalt, et mina sõjaväkke minna ei saa.

    99.5% lõhnades ma lihtsalt ei tunne. Nii pikalt on juba lõhnataju ära olnud, et ei oska nagu sellest enam puudustki tunda .

    Ma tean, mis sul probleemiks. Mul ja vennal sama asi olnud. Probleem on ninas asetsevas õhuavas. Ehk siis ninakanalid on liiga väiksed ja seepärast ei tunne lõhna. Meil mõlemal olid avad liiga väiksed ja ei tundnud praktiliselt terve elu ühtegi lõhna. Nüüd, aga kus käisime operatsioonil ära, ja kanalid lõigati suuremaks, tunnen kõiki lõhnu. Ja see on nii kuradi hea tunne. Tunned kaugelt juba koogi lõhna või vihma. Uuri kindlalt, ma arvan, et sul sama värk.

  14. #914
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 315

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
    Ma tean, mis sul probleemiks. Mul ja vennal sama asi olnud. Probleem on ninas asetsevas õhuavas. Ehk siis ninakanalid on liiga väiksed ja seepärast ei tunne lõhna. Meil mõlemal olid avad liiga väiksed ja ei tundnud praktiliselt terve elu ühtegi lõhna. Nüüd, aga kus käisime operatsioonil ära, ja kanalid lõigati suuremaks, tunnen kõiki lõhnu. Ja see on nii kuradi hea tunne. Tunned kaugelt juba koogi lõhna või vihma. Uuri kindlalt, ma arvan, et sul sama värk.
    Sa võiks nüüd ju ilmaennustajaks hakata. Ennustad juba mitu päeva ette ära millal vihma sadama hakkab, sest tunned seda kaugelt :) Aga noh siis Küla Karla jääks töötuks.

  15. #915

    Re: Ajateenistus?

    Poohui see vihm, nüüd saab ennustada, millal kooki saab!

  16. #916
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Ajateenistus?

    Augusti lõpp peab uuesti komisjoni ette minema .... on ikka aja raiskamine. Sain 1a aja pikendust ,et erialaarsti juures käia . mida ma pole siiamaani teinud:D Pidi kõrgevererõhk olema ja soovitati gardioloogi juurde minna. Siis kui autojuhilubadele uut tervisetõendit vaja oli , öeldi ,et teil on täiesti normaalne vererõhk nii ,et ei teagi. Üldiselt kogu see sõjaväe arstlik komisjon jättis sellise nalja numbri mulje. Pealegi vaja tööd teha , pole aega seal metsas sõda mängida ja luurekat pidada , elu tahab elamist ja maksud maksmist .

  17. #917
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 315

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
    Augusti lõpp peab uuesti komisjoni ette minema .... on ikka aja raiskamine. Sain 1a aja pikendust ,et erialaarsti juures käia . mida ma pole siiamaani teinud:D Pidi kõrgevererõhk olema ja soovitati gardioloogi juurde minna. Siis kui autojuhilubadele uut tervisetõendit vaja oli , öeldi ,et teil on täiesti normaalne vererõhk nii ,et ei teagi. Üldiselt kogu see sõjaväe arstlik komisjon jättis sellise nalja numbri mulje. Pealegi vaja tööd teha , pole aega seal metsas sõda mängida ja luurekat pidada , elu tahab elamist ja maksud maksmist .
    Ajateenistuse perioodil elu elatakse edasi, maksud külmutatakse ning töökoht peab säilitama sulle töökoha pärast reservi arvamist.

    Minu arvates tööinimesele on see üpriski mõnus 8 kuuline puhkus, kus esimesed 2.5 kuud saad soolikasse ja järgnev on juba lebolaager, kus iga kuu makstakse pealegi ja üpriski viisakas summa (omal ajal saime siis 160 eeki kuus). Seega ei pea isegi linnalubadel rotielu elama.

  18. #918
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ajateenistus?

    tänapäeval peaks saama ca 100 euri kuus?

  19. #919
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 315

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    tänapäeval peaks saama ca 100 euri kuus?
    Kui õigesti mäletan siis sinna kanti oli ja reservi minnes sai suurema kopsaka, ei mäleta summad ja huupi ei loobi. Meie aeg sain noorteaeg 144 EEK, pärast noorteaeg oli 160 EEK-i kanti ja reservi minnes sai miski tonni ringis, mida ootasid ka kaks nädalat.

  20. #920
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Ajateenistus?

    Vähemalt sada euri said vist kõik lõpus kätte. Vanemad ja kõrgema auastmega vähe rohkem. Reservi mineku puhul enam mingit lisatoetust polnud.

Lehekülg 46, kokku 84 EsimeneEsimene ... 36444546474856 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES