Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas kahetsete ajateenistuses käimist?

Hääletajad
378. Sa ei tohi hääletada
  • Ei

    81 21,43%
  • Ja

    18 4,76%
  • Ei oska öelda

    11 2,91%
  • EI OLE KÄINUD AJATEENISTUSES!

    268 70,90%
Lehekülg 74, kokku 84 EsimeneEsimene ... 24647273747576 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 461 kuni 1 480, kokku 1671

Teema: Ajateenistus?

  1. #1461
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Ajateenistus?

    Okay, tänud! Siis saan homme veidi lihtsamalt.

  2. #1462
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
    Okay, tänud! Siis saan homme veidi lihtsamalt.
    ei pruugi. teist korda käies olin eelviimane inimene, kes ära sai (kuigi käisin vaid kolm arsti läbi, samal ajal kui mõned olid esimest korda ja käisid veel linnas kopsupilte tegemas jne). istusin poole viieni seal kuigi esimese arsti (perearsti) juures kirjutati juba pikendus välja. ei tea, mis neil seal vahepeal juhtus.

  3. #1463
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Ajateenistus?

    Lol, ma oleks küll küsima läinud :D
    Eks tuleb juba varakult platsis olla homme, saab koheselt asjad kätte ja jooksma arstide vahet. Kas nad tõesti ei suuda ise selle peale tulla, et kutsuda nt. kõik tüübid 20 min vahedega kohale? :(

  4. #1464
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Ajateenistus?

    Kas nad tõesti ei suuda ise selle peale tulla, et kutsuda nt. kõik tüübid 20 min vahedega kohale? :(
    Pooled lontkõrvad ei suuda meenutada õiget kuupäevagi, pooli pabereid kaasa võtta, õigest kellaajast rääkimata.

  5. #1465
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    Pooled lontkõrvad ei suuda meenutada õiget kuupäevagi, pooli pabereid kaasa võtta, õigest kellaajast rääkimata.
    this

    Aga peale sõjaväge suudavad seda 90%

  6. #1466
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Ajateenistus?

    Ma hakkan Eesti tervishoiusüsteemi pädevuses iga päevaga nii tõsiselt rohkem kahtlema, et hetkel tundub juba on oma enda tervise heaolu huvides mitteilmumise eest kriminaalkaristus/asendusteenistus palju parem variant kui "pohh, yolo" suhtumisega arstide tõttu haigena väkke minek.

    Peale 4.5 kuud ootamist sain lõpuks nina-kõrva-kurgu arsti juures ära käidud, aga selle doktori suhtumine oli küll alla igasugust arvestust. Hoolimata sellest, et ninast sisuliselt õhk läbi ei käi (see tõestati ka testidega ära) ja põskkoopad ning mandlid on põletikulised, ütles arst põhimõtteliselt otse välja, et see hakkaks üsna kindlalt probleeme valmistama ning ma veedaksin selle (sinusiidi) tõttu palju aega laatsaretis, aga see pole absoluutselt tema probleem ja põhimõtteliselt deal with it. Lisaks oli kõnealune arst üleüldse üsna üleolev ja ebasümpaatne isik. Ilmselgelt räägib tervisetrend.ee 2.4/5.0 hinne enda eest.

    (kusagil oli vaja lihtsalt pettumust välja elada)

  7. #1467

    Re: Ajateenistus?

    Kus käisid ja mis arsti nimi on?

  8. #1468
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Ajateenistus?

    SA Tartu Ülikooli Kliinikum, Dr. Ene Kivirüüt. Oleks pidanud review'sid usaldama enne kui aja panin: http://www.tervisetrend.ee/korva-nin...ut-MD4246.aspx

  9. #1469

    Re: Ajateenistus?

    Täna oleks pidanud sõtta minema. Aga jätsin minemata, ei teagi mida peaks tegema ,et ära saada.
    Finantsiline olukord neid vist ei koti? Kui ma peaks minema siis kaotan korteri ja maja, sest keegi teine pangalaenu ei maksa ju :/

  10. #1470
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Ajateenistus?

    Laenumakset peatada ei saa sõja ajaks? Olen kuulnud küll midagi taolist, prst plekid edasi lihtsalt.

  11. #1471

    Re: Ajateenistus?

    Teoorias on jutt ilus küll. Natuke uurisin seda puhkuse asja aga siiski intress jookseb edasi ja sõjaväe 60€ seda ei kata + maja ja korteri jooksvad maksud, ala kommukad jne.

    Ma olen nii pettunud selles sõjaväe korrast.

  12. #1472
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Ajateenistus?

    krim karistuse saad ja ikka lähed

  13. #1473
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Ajateenistus?

    Mis siin pettuda on selles võtmes.
    Reaalsus on ju see, et teadsid, et oled kaitseväekohuslane ja teadsid ka enda finants olukorrast. Riik pole selles süüdi, et siukse olukorra tekitanud endale.
    Kui natuke karmimalt kuid õiglaselt öelda.

  14. #1474

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Mis siin pettuda on selles võtmes.
    Reaalsus on ju see, et teadsid, et oled kaitseväekohuslane ja teadsid ka enda finants olukorrast. Riik pole selles süüdi, et siukse olukorra tekitanud endale.
    Kui natuke karmimalt kuid õiglaselt öelda.
    Mulle ei mahu pähe ,et riik otsustab mu elu üle.

  15. #1475
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Ajateenistus?

    Alati on võimalus Somaaliasse kolida kui ei meeldi.

  16. #1476

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas Konso Vaata postitust
    Alati on võimalus Somaaliasse kolida kui ei meeldi.

    ( Click to show/hide )

  17. #1477

    Re: Ajateenistus?

    ega see üllatusena ei tulnud, et minema pead, miks midagi varem ette ei võtnud?

  18. #1478
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Ajateenistus?

    Mnjaaa.. Kui lähed seda teed, siis ära accepti telefonikõnesid kahtlastelt numbritelt. Ära võta ühtegi posti vastu, mis kuller toob. Tuleb nagunii tähitud kiri, kas siis uksetaha või pead järgiminema. Proovi neid ignoda kui võimalik. Kui on võimalik, siis kirjuta end kodust välja.

    gl.

  19. #1479

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
    ega see üllatusena ei tulnud, et minema pead, miks midagi varem ette ei võtnud?
    Kõigepealt tervisekontrolli minnes arvasin ,et saan juba sealt lebolt vabastuse. Kuna mingi aasta ennem põdesin Belli halvatuse käes. Ofc see neid ei kottinud ja pandi aeg kirja. Siis pidin 6ndal oktoobril minema aga sealt sain pikenduse 3 kuud ja öeldi ,et edasisest pääsed ainult arsti tõendiga wms. Nüüd ajangi mingit paberit taga ,et ära saada. Üks plaan on aga see selgub nädala kahe pärast kas läheb läbi.

  20. #1480

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Mnjaaa.. Kui lähed seda teed, siis ära accepti telefonikõnesid kahtlastelt numbritelt. Ära võta ühtegi posti vastu, mis kuller toob. Tuleb nagunii tähitud kiri, kas siis uksetaha või pead järgiminema. Proovi neid ignoda kui võimalik. Kui on võimalik, siis kirjuta end kodust välja.

    gl.
    Täna sain juba kõne.

    Küsis kas ootan sõjaväe väravas. Ma naq wdf pole ma kuskil väravas.
    Siis küsis kas olen bussis w? Ma ei ole bussis ka.
    Ah te siis lihtsalt ei kavatsegi kohale ilmuda jah. Ma vastu ,et nagu erilist soovi pole sinna tulla jep. Siis ütles okey , teiega võetakse ühendust. cya

Lehekülg 74, kokku 84 EsimeneEsimene ... 24647273747576 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES