Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas kahetsete ajateenistuses käimist?

Hääletajad
378. Sa ei tohi hääletada
  • Ei

    81 21,43%
  • Ja

    18 4,76%
  • Ei oska öelda

    11 2,91%
  • EI OLE KÄINUD AJATEENISTUSES!

    268 70,90%
Lehekülg 36, kokku 84 EsimeneEsimene ... 26343536373846 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 701 kuni 720, kokku 1671

Teema: Ajateenistus?

  1. #701
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Ajateenistus?

    Jah, Paldiskis asub nüüd, ennast ja päris mitu klassivenda suunati juulis sinna.

  2. #702

    Re: Ajateenistus?

    Ajateenistus on siiski põhiseaduslik kohustus.Võib-olla selle külje alt lähenedes on seda kuidagi parem mõista.

  3. #703

    Thumbs down Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas Madis_89 Vaata postitust
    Ajateenistus on siiski põhiseaduslik kohustus.Võib-olla selle külje alt lähenedes on seda kuidagi parem mõista.
    § 124. Eesti kodanikud on kohustatud osa võtma riigikaitsest seaduse sätestatud alustel ja korras.

    Usulistel või kõlbelistel põhjustel kaitseväeteenistusest keelduja on kohustatud läbi tegema asendusteenistuse seaduses ettenähtud korras.

    Kui seadus ei näe teenistuse erilaadi huvides ette teisiti, on kaitseväes ja asendusteenistuses olevatel isikutel kõik põhiseaduslikud õigused, vabadused ja kohustused. Piirata ei tohi põhiseaduse §-des 8 lõiked 3 ja 4, 11-18, 20 lõige 3, 21-28, 32, 33, 36-43, 44 lõiked 1 ja 2 ning 49-51 ettenähtud õigusi ja vabadusi. Kaitseväes ja asendusteenistuses olevate isikute õigusliku seisundi sätestab seadus.

    ja

    § 12. Kõik on seaduse ees võrdsed. Kedagi ei tohi diskrimineerida rahvuse, rassi, nahavärvuse, soo, keele, päritolu, usutunnistuse, poliitiliste või muude veendumuste, samuti varalise ja sotsiaalse seisundi või muude asjaolude tõttu.

    Rahvusliku, rassilise, usulise või poliitilise vihkamise, vägivalla ja diskrimineerimise õhutamine on seadusega keelatud ja karistatav. Samuti on seadusega keelatud ja karistatav õhutada vihkamist, vägivalda ja diskrimineerimist ühiskonnakihtide vahel.

    § 13. Igaühel on õigus riigi ja seaduse kaitsele. Eesti riik kaitseb oma kodanikku ka välisriikides.

    Seadus kaitseb igaühte riigivõimu omavoli eest.

    § 17. Kellegi au ega head nime ei tohi teotada.

    § 20. Igaühel on õigus vabadusele ja isikupuutumatusele.

    Vabaduse võib võtta ainult seaduses sätestatud juhtudel ja korras:
    1) süüdimõistva kohtuotsuse või kohtu poolt määratud aresti täitmiseks;
    2) kohtu korralduse täitmata jätmise korral või seadusega sätestatud kohustuse täitmise tagamiseks;
    3) kuriteo või haldusõiguserikkumise ärahoidmiseks, sellises õiguserikkumises põhjendatult kahtlustatava toimetamiseks pädeva riigiorgani ette või tema pakkumineku vältimiseks;
    4) alaealise üle kasvatusliku järelevalve sisseseadmiseks või tema toimetamiseks pädeva riigiorgani ette, et otsustada sellise järelevalve sisseseadmine;
    5) nakkushaige, vaimuhaige, alkohooliku või narkomaani kinnipidamiseks, kui ta on endale või teistele ohtlik;
    6) ebaseadusliku Eestisse asumise tõkestamiseks ning Eestist väljasaatmiseks või välisriigile väljaandmiseks.Kelleltki ei tohi võtta vabadust üksnes sel põhjusel, et ta ei ole suuteline täitma mingit lepingulist kohustust.

    § 23. Kedagi ei tohi süüdi mõista teo eest, kui seda tegu ei tunnista kuriteoks seadus, mis oli jõus teo toimepanemise ajal.

    § 40. Igaühel on südametunnistuse-, usu- ja mõttevabadus.

    Jne.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 18.03.11 at 18:54

  4. #704
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Ajateenistus?

    oot miks selle siia copysid?

  5. #705

    Re: Ajateenistus?

    Mõistmise pärast.

    Ehk me ei saa õigusi tõsta ülimaks võrreldes kohustustega ja ka vastupidi.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 18.03.11 at 19:00

  6. #706

    Re: Ajateenistus?

    Ma siis lugemas päevi vabaduseni Kupi Luures ja kui ma siit üx päev välja saan ja viitsin veel närve kulutada, siis ma sõiman selle ajateenistuse nii läbi. Ma nii vihane, et mu elu sedasi raisatakse, et tahaks kellegi maha tappa või kohtusse kaevata!
    Worst fcking waste of my life!
    Ja ma pole mingi laatsa gängar, vaid mees, kes on kõik otsast lõpuni kaasa teinud ja igatsen oma rutiinseid treeninguid, mida siin kuidagi ei ole võimalik hoida samal tasemel, mis tsiviilis!

  7. #707

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Ma siis lugemas päevi vabaduseni Kupi Luures ja kui ma siit üx päev välja saan ja viitsin veel närve kulutada, siis ma sõiman selle ajateenistuse nii läbi. Ma nii vihane, et mu elu sedasi raisatakse, et tahaks kellegi maha tappa või kohtusse kaevata!
    Worst fcking waste of my life!
    Ja ma pole mingi laatsa gängar, vaid mees, kes on kõik otsast lõpuni kaasa teinud ja igatsen oma rutiinseid treeninguid, mida siin kuidagi ei ole võimalik hoida samal tasemel, mis tsiviilis!
    Saad välja ja 6 kuu pärast vaatad asjale hoopis teise pilguga kui seal sees istudes hetkel:)

  8. #708
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
    Saad välja ja 6 kuu pärast vaatad asjale hoopis teise pilguga kui seal sees istudes hetkel:)
    Ei ole küll päris võrreldavad asjad, aga ma nägin 3 aastat õudust saksa keele tundides gümnaasiumis, aga ma ei leia siiani selles midagi positiivset. Ei oska ma ikka seda keelt ja õpetaja ei tundu ka tagantjärgi tore. Üldiselt ma arvan, et see oleneb inimesest, nii et sa ei saa kindlalt öelda, et ta kindlasti poole aasta ajateenistust heaga meenutab.

  9. #709

    Re: Ajateenistus?

    omg polegi kindlalt öelnud midagi.lihtsalt hiljem võid vaadata teise pilguga asjale.pole mõtet leveldama hakata.ja need asjad ei ole võrreldavad mingi saksa keele õppimisega

  10. #710
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    Mees teab, mis mees räägib! Sa ei ole ainuke, kes nii ütleb ja üks põhjustest miks ma selle eluetappi vahele jätan.


    e: Kuigi seda ma ütlen, nagu siin ennist mainitud. Et ei ole mõtet tagant järgi pahane olla. Kui sulle ei meeldi sõjavägi ja minna ei taha, on alati võimalus kuidagi kõrvale hiilida olgu see meetod tobe, lapsik või mis iganes. Taga targemaks. Hiljem nutta mõttetu.
    Viimati muudetud inward poolt : 20.03.11 at 23:45

  11. #711

    Re: Ajateenistus?

    mul ca 5kuud veel aega ja on üks kindel väeosa kuhu tahan minna. kuhu ma peaksin kirja saatma?
    proovida võib.

  12. #712
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: Ajateenistus?

    Mis siis saab kui kolid välismaale elama, mitte õppima? Saab Eesti riik midagi sellise kodaniku ajateenistusse värbamiseks teha?

  13. #713

    Re: Ajateenistus?

    krim asi ja kuni 300ühikut niipalju kui kuulnud olen.

  14. #714

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas con Vaata postitust
    mul ca 5kuud veel aega ja on üks kindel väeosa kuhu tahan minna. kuhu ma peaksin kirja saatma?
    proovida võib.
    Ise käisin sarnase sooviga Kaitseressursside Ametis kohapeal ning minu tahtmist arvestati. Soovitan Sullegi sama. Täpsem info: http://www.kra.ee/

  15. #715
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas con Vaata postitust
    krim asi ja kuni 300ühikut niipalju kui kuulnud olen.
    Palju ühiku väärtus on? Ja rohkem huvitab see, et kas reaalselt ka sellised trahvid ja värgid jõustuvad.

  16. #716
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
    Palju ühiku väärtus on? Ja rohkem huvitab see, et kas reaalselt ka sellised trahvid ja värgid jõustuvad.
    60 eeki. Oled kohal käinud ennast arvele võtmas või mõnele tähitud kirjale alla kirjutanud?

  17. #717
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: Ajateenistus?

    Ei ole kuskile alla kirjutanud ja arstliku komisjoni kirja pole ka veel tulnud. Mõtlengi, et kui praegu ära koliks siis mis kaitseväest saaks? Igasugune info on väga oodatud.

  18. #718
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Ajateenistus?

    Kupis olijatest/olnutest keegi Ltn. Kaasla käe all ka õppinud on?

  19. #719

    Re: Ajateenistus?

    Mis seal muud ikka saab, kui alustatakse kriminaalasi, siis kuulutatakse lõppkokkuvõttes tagaotsitavaks, kui ennast näole ei anna. Nüüd edasi oleneb kõik riigist, kuhu lähed.


    Aga hetkel ma ei suuda välja riidida, kas arstlikkuse komisjoni mitteilmumine on väärtegu või kuritegu.
    Viimati muudetud masterpuppet poolt : 16.05.11 at 12:23

  20. #720
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
    Aga hetkel ma ei suuda välja riidida, kas arstlikkuse komisjoni mitteilmumine on väärtegu või kuritegu.
    Esmakordselt kindlalt väärtegu.


    Imo kui nad sulle tähitud kutset komisjoni kätte ei suuda anda, siis ei tule mingit karistust. Ja kui vene ajal juba oli nii(sõjaväest hoidumise eest said aastaid vanglat) siis nüüd vast hullem ikka pole.
    Komisjoni ilmumata jätmise eest on tõepoolest karistus, aga kui sa pole kutste saanud, sisi pole neil midagi teha ju.

Lehekülg 36, kokku 84 EsimeneEsimene ... 26343536373846 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES