Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas kahetsete ajateenistuses käimist?

Hääletajad
378. Sa ei tohi hääletada
  • Ei

    81 21,43%
  • Ja

    18 4,76%
  • Ei oska öelda

    11 2,91%
  • EI OLE KÄINUD AJATEENISTUSES!

    268 70,90%
Lehekülg 33, kokku 84 EsimeneEsimene ... 2331323334354383 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 641 kuni 660, kokku 1671

Teema: Ajateenistus?

  1. #641
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Ajateenistus?

    4.okt?
    krt miks ma päeva varem pean minema ? :D

  2. #642

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas Romka Vaata postitust
    Leidsin kätekõverduste kohta sellise hea õppelehe. Hakkan homsest selle järgi tegema, mingi päev jooksutossud ära ostma ja varsti saab jooksmas hakata käima. (Loodetavasti on selleks ka piisavalt motti)
    http://hundredpushups.com
    + veel selline leht
    http://www.ksk.edu.ee/est/Sisseastujale/test
    Ise proovin ka ära teha. Igastahes saab kolmandast nädalast alustada. Aga no oma push up-e pea 4x suurendada 1kuuga...i doubt that

  3. #643
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    Ise proovin ka ära teha. Igastahes saab kolmandast nädalast alustada. Aga no oma push up-e pea 4x suurendada 1kuuga...i doubt that
    Kätekõverduste tegemise võime suureneb üli kiirelt, kui lihtsalt igapäev kasvõi mõne seeria teha. Enda väes käigu ajal esimesel nädalal mõni mees tegi alla 20 ja enamus sinnna 20-40 vahele ning pärast seda köhisid ka verd põmst. Pärast SBK lõppu tegid põmst kõik rühmas sinna 82 kanti ära, mis annab NATO testis maksimum punktid. Ja seda kõike lihtsalt random pasa eest alati 25 tegema pidamise eest. Kui aga mingi kava järgi spetsiaalselt treenida siis peaks tulemused veel paremad ja kiiremad tulema olema.

  4. #644

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    4.okt?
    krt miks ma päeva varem pean minema ? :D
    idk

  5. #645
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Ajateenistus?

    kupi autojuhtide kohta nii palju, et ma nyyd ei m2leta t2pselt, kust kompaniist need sõbrad mul olid, aga tean nii palju, et üks sõber pärast SBKd ei saanud kaks NVd linnaloale, teine autojuhist Kupi ei saanud pärast SBKd ühel nädalavahetusel koju. Kõlab lebolt minule. Võrreldes sidepatiga.

    Ses suhtes, et eks erinevatel pattidel ole omad punktid, mism6ttes nad lebo on v6i ei ole. Jah, sidepatis, kui joppab vaba aeg olema(mida on seal tunduvalt vähem, kui mujal), võid kasutada läpakat ning kevadtormi ajal sidepat väga palju liigutama ei pea. Aga linnalubadega on seal küll nii, et kui meie autojuhid said 2 korda kuus linnaloale, siis rohkem nad elult tahta ei osanudki. Kaevikuid saime ka kaevata rohkem kui ükskõik mis teine pataljon 2010 aastal. Üks sõber oli/on logistikas, need vennad olevat seal 1 kaeviku teinud kogu SBK ajal - lol - ja seda ka kuskil männikul mõnusa pehme liiva sisse.

    Tegelikult on nii, et väga palju s6ltub antud aasta juhtkonnast - sidepatis ma kiidusõnu ei kasutaks meie juhtkonna ja seerude kohta, sõber logistikast ainult kiitis oma ülemusi.

  6. #646

    Re: Ajateenistus?

    Selle mõttega sõjaväkke minna, et seal võimalikult palju lebotada on täiesti pointless. Kui ennast mehena ei tunne, proovi pigem sellest kuidagi kõrvale hiilida. Kui tunned end mehena, siis võta osa, saa oma piire tundma ning kindlasti saad tulevaseks eluks väärt kogemusi.

  7. #647
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Ajateenistus?

    Yeah.
    Ma pole kordagi kahetsenud,et seal 11 kuud veetsin.Väga fun oli.Kõige hullem oli ainult viimased kuud kus oli suhteliselt vähe tegevust ja pidi niisama tühja passima.Kuna ma olin tankitõrje jaoülem siis oli eriti lebo.Suht väike jagu oli mul juhtida ja jalaväe jaoülemad said palju rohkem ülesandeid.Standard katmine oli aint metsas meie jaol ja kuskil ühes kohas passimine :D.
    Selles suhtes,et sai piisavalt tegevust,aga mitte ka üleliia rapsimist :)

  8. #648

    Re: Ajateenistus?

    lol....passib enamuse ajateenistusest laatsas ja ikka vingub.

  9. #649
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Ajateenistus?

    Mul hakkab kohe alarm peas tööle, kui inimesed ütlevad, et nad ei kahetse ajateenistuses käimist.

    Imho ütles siinsamas teemas keegi kunagi hästi, et ta ei kahetse tagasivaadates nagunii oma elu.
    Ja sealt tuletades, kui sa oleksid need 11 kuud olnud tsiviilis, vabaduses, who the fuck knows, võib-olla oleksid auto alla jäänud, võib-olla kodutuks, aga võib-olla oleksid vahepeal saanud miljonäriks ja leidnud oma elu armastuse, või whatever the fuck.

    Mina kahetsen oma kaotatud suve ja kaotatud aega. Ma olen selle idiootsuse nüüd läbinud ja kõikidele "kui pole käinud, siis ei tea, millest räägid" suhtumisega türaimejatele ütlen: "fuck off, ma olen käinud seal ja mu arvamus kohustuslikust ajateenistusest pole muutunud."

  10. #650
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    lol....passib enamuse ajateenistusest laatsas ja ikka vingub.
    [ ]Asjalik postitus.
    [x]Oneliner retard.

    Jätad juba päris mitmes topicus väga meeldiva mulje, arvutite teemas tuled ilusti vastu inimestele ja aitad neid ning ka siin on sinu arvamust lausa lust lugeda. Loodan, et jätkad samas vaimus.

  11. #651
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Ajateenistus?

    lebovend ma küll ei kahetse.Läksin ka suvel ja tulin järgmise aasta Mai lõpus tagasi.
    Väga fun oli.Läheks 1x heameelega veel kui pokkerit ei mängiks ja istuks töötuna kodus.

  12. #652
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas Priito Vaata postitust
    Selle mõttega sõjaväkke minna, et seal võimalikult palju lebotada on täiesti pointless. Kui ennast mehena ei tunne, proovi pigem sellest kuidagi kõrvale hiilida. Kui tunned end mehena, siis võta osa, saa oma piire tundma ning kindlasti saad tulevaseks eluks väärt kogemusi.
    Olen IRL selliste steitmentidega tüüpe kohanud ja selliste meestega ma ennast samastada ei taha (loe: sellise mehena ennast tunda). No offence sulle. Sind ma ei tunne. :)

  13. #653
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Ajateenistus?

    Yeah, nägin ka piisavalt "mehi". SBK aegsed seerud, ehk inimesed, kellega kõige lähemalt kokku puutusid, kes olid vahetud ülemused, olid 3 aastat nooremad kui inimesed, keda nad käsutasid(leian, et sellises vanuses on see üpriski määrav veel, 19a vs 22-26a) ning paar tükki neist olid täielikud hälvikud, aru saada kohe, et eluheidikud.

    Üleüldse, et seeruna kaadrisse minna, selle jaoks pole mingit erilist haridust vaja. Iga jorss võib saada seeruks. Meie omadest oli seal selliseid täis tumbasid küllaga, kes ei jaganud absoluutselt matsu ja jalutasid oma kahe triibuga ringi. Ühe vanema kaadrihärraga sai ka lähemalt suheldud ja kelkis seal söögilauas, et nussib ajateenijaid. Ma siis olin mõnda aega vait kuniks küsisin, et miks ta seda teeb. Vastus oli, et tal on igav. Sama vend rääkis, kuda kaader on lebo, kui metsalaagris pole, siis istud päevast päeva facebookis.
    Üks inimene, kes on kaadris olnud aastast 95, pani mu paarilist korduvalt oma USPd puhastama. Ilmselgelt ta ei teadnud, et kui me oleks sellest ette kandnud, oleks tal väga sitasti läinud. Me pole mingit USPi väljaõpetki saanud ja see tegevus tema poolt peaks olema illegaalne.

    Küsimus tekib kas selline ongi meie eliitkaitsevägi? Sellised inimesed kaitsevadki meie riiki? Selliseid inimesi meie kohustuslik ajateenistus toodabki?

  14. #654

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas lebovend Vaata postitust
    [ ]Asjalik postitus.
    [x]Oneliner retard.

    Jätad juba päris mitmes topicus väga meeldiva mulje, arvutite teemas tuled ilusti vastu inimestele ja aitad neid ning ka siin on sinu arvamust lausa lust lugeda. Loodan, et jätkad samas vaimus.
    Ootad kiidusõnu, selle eest, et sa ei viitsi midagi teha ja ainult vingud?
    Meil oli ka teenistuses sinu sugused tolgused, kelle ainus eesmärk oli viilida ja vinguda, seega ei saa sulle kuidagi kaasa tunda.

    Ning jah, ma ei kahetse ajateenistuses käimist. Sain seal kokku väga lahedate inimestega, kellega suhtlen siiani. Nendest inimestest on olnud suurt kasu ka praegustes äriprojektides. Eranditult olid need kodanikud sellised, kes ei vingunud ja nutnud vaid hoidsid pea püsti, selja sirgena ja tegid mis vaja.

    Selle asemel, et iga asja peale nutta võiksid oma pea persest välja kiskuda ja mõelda, et äkki vaatad ise asju vildaka pilguga, mitte teised sinu ümber. Ühel hetkel pead ka ema juurest välja kolima ja siis võiks elust ikka mingi arusaam olla.

  15. #655
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Ajateenistus?

    tyri, rotid minge teenige.

  16. #656

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Olen IRL selliste steitmentidega tüüpe kohanud ja selliste meestega ma ennast samastada ei taha (loe: sellise mehena ennast tunda). No offence sulle. Sind ma ei tunne. :)
    Selle mehena tundmise asjaga veidi liialdasin jah(eriti pärast boldina lugemist). Mõte peitus jah selle "mehe" statementi taha. Ühesõnaga kui sa hakkad juba varakult otsima võimalusi, et ajateenistus piisavalt lihtsalt läbida, siis parem otsi juba võimalus kuidas sellest üdinisti pääseda.
    Pakuks, et 90% inimestest, kes ajateenistust kahetsevad olid just need, kes vägisi püüdsid igast tegevusest kõrvale hiilida ning olid rahul laatsas lapi lükkamisega. Samal ajal kui teised metsas müttasid.

  17. #657
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Ootad kiidusõnu, selle eest, et sa ei viitsi midagi teha ja ainult vingud?
    Meil oli ka teenistuses sinu sugused tolgused, kelle ainus eesmärk oli viilida ja vinguda, seega ei saa sulle kuidagi kaasa tunda.

    Ning jah, ma ei kahetse ajateenistuses käimist. Sain seal kokku väga lahedate inimestega, kellega suhtlen siiani. Nendest inimestest on olnud suurt kasu ka praegustes äriprojektides. Eranditult olid need kodanikud sellised, kes ei vingunud ja nutnud vaid hoidsid pea püsti, selja sirgena ja tegid mis vaja.

    Selle asemel, et iga asja peale nutta võiksid oma pea persest välja kiskuda ja mõelda, et äkki vaatad ise asju vildaka pilguga, mitte teised sinu ümber. Ühel hetkel pead ka ema juurest välja kolima ja siis võiks elust ikka mingi arusaam olla.
    Ma ei oota kiidusõnu. Sinult ma ei oota enam ausalt öeldes midagi. Pärast seda arvutiteemade intsidenti.
    Aga gg, sinu võit...taaskord.

  18. #658
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: Ajateenistus?

    Mai saa aru mille üle siin vaielda, loogiline et see ajukepp ei saagi kõigile meeltmööda olla.

  19. #659

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas Priito Vaata postitust
    Selle mõttega sõjaväkke minna, et seal võimalikult palju lebotada on täiesti pointless. Kui ennast mehena ei tunne, proovi pigem sellest kuidagi kõrvale hiilida. Kui tunned end mehena, siis võta osa, saa oma piire tundma ning kindlasti saad tulevaseks eluks väärt kogemusi.
    Kas nii ei saaks kuidagi, et ma ei käi, kuid olen ikka mees?

  20. #660

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Kas nii ei saaks kuidagi, et ma ei käi, kuid olen ikka mees?
    Ei.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES