Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas kahetsete ajateenistuses käimist?

Hääletajad
378. Sa ei tohi hääletada
  • Ei

    81 21,43%
  • Ja

    18 4,76%
  • Ei oska öelda

    11 2,91%
  • EI OLE KÄINUD AJATEENISTUSES!

    268 70,90%
Lehekülg 2, kokku 84 EsimeneEsimene 12341252 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 1671

Teema: Ajateenistus?

  1. #21

    Re: Ajateenistus?

    Tean seda, et 11 kuud oled siis kui oled autojuhi ametipeal. Endal on 05.04.2010 komisariaat ja ütlen ausalt ei ole üldse huvitatud sinna minemisest. Mõned mõtted on kuida ära saaks nihverdada :D A no kui tuleb minna siis tuleb minna.. varjama ennast ei hakka..

  2. #22
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Ajateenistus?

    2ra saamiseks on 1001 v6imalust. kahjuks j2i endal need variandid kasutamata
    ja juuli alguses minek.

  3. #23

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas lebovend Vaata postitust
    2ra saamiseks on 1001 v6imalust. kahjuks j2i endal need variandid kasutamata
    ja juuli alguses minek.
    Räägi lähemalt..

  4. #24
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Ajateenistus?

    no ma ei hakka k6iki 1001 v6imalust siin ju lahti seletama.
    lambist tuleb hetkel p2he mingi k2te v2rin v6i siis verer6huga nussimine.
    endine kursakaaslane lasi sada kohvi sisse ja neelas mingeid kofeiini tablette
    ja siis sai r6huga 2ra. ylej22nud 999 varianti kysige oma s6prade k2est v6i nuputage ise
    v2lja.

  5. #25

    Re: Ajateenistus?

    Käisin ise 2008sept kuni 2009 mai ehk siis 8 kuud ja Tagalapataljonis, kolisime vahepeal Tallinnast üle Paldiski ja tekkisid uued ülemused ja uued soovid, ning üldiselt olime mõnusad katsejänesed. Vedas sellega et olin eemal Kevadtormist ja sain see aeg netis grindida, lõpp vähemalt hea :) Vähemalt ei pea enam selle üle pead vaevama :)

  6. #26
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Ajateenistus?

    mingi suva paberiga saad huiata aastaid. Ise mingi 3 aastat vist pikendanud ja nüüd viimane komisariaat pakkus tädi seekord ainult pool aastat ehk suveni pikendust, aga mind ajas see nii tilti, et käi ja mängi lolli seal ja nõudsin et ennast kohe kirja saada, mida nad LOL siis teha ei tahtnud. Saadeti lisauuringule, siis pakuti veel pikendust samamoodi. Kui ei taha, siis pead, kui tahad, siis ei saa, on nende värdjate tööpõhimõte. Psühhiaater nii umbes seletas ka, et neil jube rakse töö: kõiki vatsu võtta ei saa ja neid kes ei taha, neid ei saa harimise mõttes minema lasta.
    Kokkuvõttes ajasid värdjad tilti ja juulis minek anduga samal ajal

  7. #27
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
    Käisin ise 2008sept kuni 2009 mai ehk siis 8 kuud ja Tagalapataljonis, kolisime vahepeal Tallinnast üle Paldiski ja tekkisid uued ülemused ja uued soovid, ning üldiselt olime mõnusad katsejänesed. Vedas sellega et olin eemal Kevadtormist ja sain see aeg netis grindida, lõpp vähemalt hea :) Vähemalt ei pea enam selle üle pead vaevama :)

    stefan kink ei olnud võll sul?

  8. #28
    Õpihimuline Mängur Kasutaja marxiku avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    471

    Re: Ajateenistus?

    olen ise aru saanud et 11 kuud lähevad enamjaolt need tüübid, kel ülikooli minek või siis juba poole peal. Kindel pole, aga sõbrad, kes ülikooli ei astunud, on võetud ikka 8 kuu peale.
    Ise juulist võrru. Kas kellelgi hiljutisi muljeid kuperjanovist on? kas sind pannakse või saab ise valida, et miinipilduja, jalavägi, või luure?

  9. #29
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Ajateenistus?

    Hmm, mis mõttes ei saa harimis mõttes minema lasta ?

  10. #30

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
    stefan kink ei olnud võll sul?
    Oli küll, sellel tüübil tuli igast kummalisi asju pähe hiljem isegi nn "rühmaveebel"

  11. #31
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas marxiku Vaata postitust
    olen ise aru saanud et 11 kuud lähevad enamjaolt need tüübid, kel ülikooli minek või siis juba poole peal. Kindel pole, aga sõbrad, kes ülikooli ei astunud, on võetud ikka 8 kuu peale.
    Ise juulist võrru. Kas kellelgi hiljutisi muljeid kuperjanovist on? kas sind pannakse või saab ise valida, et miinipilduja, jalavägi, või luure?
    mulle pakuti alguses seda 8 kuu varjanti virusse kuhugi, aga vaidlesin kuni tekkis vaba koht suvest pioneeri. Seal vähe huvitavam vast lõhkeainetega jne.
    samuti see pioneeri pat. mu vanaonu loodud

  12. #32
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
    Oli küll, sellel tüübil tuli igast kummalisi asju pähe hiljem isegi nn "rühmaveebel"
    see hea sõber mul. Ka kuulnud, et leiutas igast jama.

    Kogemata nägi ühte oma alluvat jaanipäeval, kus koos olime. Lol, ei olnud küll eriti rõõmus meel ta lseal kohtuda

  13. #33

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas lebovend Vaata postitust
    no ma ei hakka k6iki 1001 v6imalust siin ju lahti seletama.
    lambist tuleb hetkel p2he mingi k2te v2rin v6i siis verer6huga nussimine.
    endine kursakaaslane lasi sada kohvi sisse ja neelas mingeid kofeiini tablette
    ja siis sai r6huga 2ra. ylej22nud 999 varianti kysige oma s6prade k2est v6i nuputage ise
    v2lja.
    ei ole see nii lihtne ... mul on reaalne vererõhu probleem .. tarvtitan iga p2evaselt rohte.. ma pidin koormustestid tegema ja paar x kardioloogi juurers

  14. #34
    Õpihimuline Mängur Kasutaja marxiku avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    471

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas blah Vaata postitust
    mul pole mingit kutset veel tulnud, enne juulit ei ole kindlasti mul minek ega siis?

    heal juhul võetakse sind alles järgmine suvi

  15. #35

    Re: Ajateenistus?

    ma eelmine aasta käisin komisjonis, tehti neid tavapäraseid teste jne. enne seda muidugi ka perearsti kontroll, mille põhjal perearst arvas, et nende vanade vigastuste põhjal (selg, jalg) + sünni poolest kõrge vererõhk, vaevalt mul sinna asjagi on. lastakse kergelt minema. no ma seal komisjonis ikka kurtsin ka parajalt, et näe see ikka annab tunda jne(kusjuures nii on ka). kirurg ei teind väljagi, pani ainult kirja et kõik nitsevoo ja saatis edasi. vererõhu teema peale öeldi kah, et sellega hui pääsebki keegi ära, anti ainult 1a pikendust, et uuriks välja täpsemalt olukorra ja et siis selle põhjal oskaks medikamente sõjaväkke kaasa võtta. see kuu saabki aasta täis, ei ole veel arstile jõudnudki..samas, uut kutset pole ka saadetud, kuigi eelmine kord saadeti ikka mitu kuud ette.
    üleüldse oli see komisjon minumeelest haigelt pealiskaudne ja samahästi võiks ka niisama vastu võtta ja ära öelda.

  16. #36
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Ajateenistus?

    88-90 aastail sündis kõige rohkem lapsi pmst, et need on ikka reaalselt täis hetkel.

  17. #37

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
    Käisin ise 2008sept kuni 2009 mai ehk siis 8 kuud ja Tagalapataljonis, kolisime vahepeal Tallinnast üle Paldiski ja tekkisid uued ülemused ja uued soovid, ning üldiselt olime mõnusad katsejänesed. Vedas sellega et olin eemal Kevadtormist ja sain see aeg netis grindida, lõpp vähemalt hea :) Vähemalt ei pea enam selle üle pead vaevama :)

    HAha siis olime koos ühes kohas mingi aeg. Kui mäletad siis ma olin üks neist 3 lontrusest kes kasarmus passisid juuli omadest ja tegelesin teiega esimesel päeval ja vedasin sauna ja meditsiini vahet :D Hommikuti sai hommikuvõimlemist ka tehtud. Aga siis lasti mind koju ära.

  18. #38

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    HAha siis olime koos ühes kohas mingi aeg. Kui mäletad siis ma olin üks neist 3 lontrusest kes kasarmus passisid juuli omadest ja tegelesin teiega esimesel päeval ja vedasin sauna ja meditsiini vahet :D Hommikuti sai hommikuvõimlemist ka tehtud. Aga siis lasti mind koju ära.

    Esimesel päeval olin mingi esimese 3 seas kes said oma varustuse ja asjad kätte, ning juuksed olid ka ajatud ja väga ei mäleta kedagi, aga seda mäletan et keegi kantseldas hiljem ka ja sai lõpuks reservi 11 kuu omadest, vb see kes käis maadlust ka vaatamas ?

  19. #39

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
    mingi suva paberiga saad huiata aastaid. Ise mingi 3 aastat vist pikendanud ja nüüd viimane komisariaat pakkus tädi seekord ainult pool aastat ehk suveni pikendust, aga mind ajas see nii tilti, et käi ja mängi lolli seal ja nõudsin et ennast kohe kirja saada, mida nad LOL siis teha ei tahtnud. Saadeti lisauuringule, siis pakuti veel pikendust samamoodi. Kui ei taha, siis pead, kui tahad, siis ei saa, on nende värdjate tööpõhimõte. Psühhiaater nii umbes seletas ka, et neil jube rakse töö: kõiki vatsu võtta ei saa ja neid kes ei taha, neid ei saa harimise mõttes minema lasta.
    Kokkuvõttes ajasid värdjad tilti ja juulis minek anduga samal ajal
    Meid läheb juulis sinna nii palju, et saame homegame õhtuti teha ja kätt soojas hoida haha.

    Kuigi paberi peal üx vähestest keelatud asjadest oli hasartmängud. Peame suurel kogusel kaardipakke ja chipse sisse smuugeldama, kui iga õhtu gamblimisega vahele jääme, siis lõpux viskab üle ja saadetakse meid koju ära

  20. #40

    Re: Ajateenistus?

    6.juuli Tapale suurtükki

Lehekülg 2, kokku 84 EsimeneEsimene 12341252 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES