Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas kahetsete ajateenistuses käimist?

Hääletajad
378. Sa ei tohi hääletada
  • Ei

    81 21,43%
  • Ja

    18 4,76%
  • Ei oska öelda

    11 2,91%
  • EI OLE KÄINUD AJATEENISTUSES!

    268 70,90%
Lehekülg 83, kokku 84 EsimeneEsimene ... 337381828384 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 641 kuni 1 660, kokku 1671

Teema: Ajateenistus?

  1. #1641

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas 5555555555555555 Vaata postitust
    Aga julged oma emaili jagada ? Keegi sealt ei oska ju su nime lugeda
    See täitsa suvaline email.
    Pane ennast minu olukorda, ma üritan reklaamida väga rasket teenust.
    Lihtsalt, kellel seda vaja ei ole, siis las ta jääda, aga kellel vaja on, võtku ühendust:)
    Simple as that!

  2. #1642
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Ajateenistus?

    Ja mis kasu ise saad? Ootad rahalist tasu vastu?

    Pakud võimalust ka kokku saada :D ? sa nagu paluksid võimalust vahele jääda. Kui sul mingi hea teenus, siis pead seda teistmoodi ajama hakkama. Nii kiire sisse lendamine. Under the radar ikka.
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 19.01.15 at 17:17

  3. #1643

    Re: Ajateenistus?

    Ban!
    Humorist rsk
    Järgmiseks mingi stjoopa tuleb oma moonivedelikku müügi teenust siia pakkuma?

  4. #1644
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Ajateenistus?

    KRA-s on koodipõhine süsteem ning vajalikku arstiabi saab just nimelt mult.
    Mis on m21?

  5. #1645
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Ajateenistus?

    Miks ma just seda küsisin?

  6. #1646
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Ajateenistus?

    Ma ei ülte, et tegu scammiga vms on (või mõni KRA tüüp proovib siin inimesi vahele võtta), aga kui endal vähegi viitsimist asjaga tegleda on, siis on middleman selles olukorras üsna otstarbetu. Sellest on siin teemas ka varasemalt räägitud, aga on diagnoose, mis pannakse eriarsti poolt täiesti räägitud sümptomite põhjal, mida ei ole võimalik uuringutega kontrollida ning mis on piisavad kaitseväeteenistusest vabaks saamiseks.

  7. #1647

    Re: Ajateenistus?

    Nooremana olin valmis ja isegi tahtsin minna kaitseväkke, kuid siis ei võetud.Pideval pikendused ja nüüd täna pärast 7 aastat kestnud komisjone sai Eesti Kaitsevägi aru, et ma ei sobi sõduriks.

  8. #1648
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Ajateenistus?

    Tänasega sai mu poolteist aastat kestnud saaga läbi ja tunnistati lõplikult ebasobivaks. Kunagi neuroloogi juures käies täitsin täiesti juhuslikult EEK testi kus põhimõtteliselt kõigis valdkondades peale agorafoobia ja paanikahäirete 2x üle piirskoori tuli. Sealt suunas neuroloog edasi psühhiaatri juurde kes mulle MMPI tegi ja mille analüüsi tulemusena endalegi ootamatult diagnoosiks ebastabiilse isiksuse (borderline personality disorder) sain. Täna komisjoni minnes mõtlesin, et see on ilmselt asi mis neid üldse ei huvita, aga esimene kabinet oli kohe psühhiaater kes diagnoosi lugedes põhimõtteliselt ühtegi küsimust küsimata ebasobivaks ära pani. Ja seejärel sain 4 tundi ülejäänud kahe kabineti ukse taga oodata.

  9. #1649
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas NLHvsPLO Vaata postitust
    Siin ma juba ei tea. Ehk said sina selle koodiga kaitseväest ära?
    Õige vastus on lampjalg, seda peaks esimese kursuse tudeng ka teadma, isegi kui sa günekoloog oled.

  10. #1650
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    Õige vastus on lampjalg, seda peaks esimese kursuse tudeng ka teadma, isegi kui sa günekoloog oled.
    pfff.. Miks ma ei usu, et neil seal kirjas on selline asi nagu LAMPJALG kuskil punkti all. M21 Muud jäsemete omandatud deformsused. Su lampjalg kuulub ikka sinna alla vast, mitte et M21 = Lampjalg.

    Aga samas mis mina ka tean, ma olen kõigest interneti troll ://

  11. #1651
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Ajateenistus?

    M21.4 Lampjalg (omandatud) Kui sa antud süsteemiga kuidagigi seotud oled siis peaks seda ikka teadma.

  12. #1652
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    pfff.. Miks ma ei usu, et neil seal kirjas on selline asi nagu LAMPJALG kuskil punkti all. M21 Muud jäsemete omandatud deformsused. Su lampjalg kuulub ikka sinna alla vast, mitte et M21 = Lampjalg.

    Aga samas mis mina ka tean, ma olen kõigest interneti troll ://
    Riigiteataja kodulehel olevad tervisenõuded on niiöelda kokkuvõtvalt grupeeritud variant ja seal pole iga haigust eraldi välja toodud. Näiteks migreeni puhul on tervisenõute failis toodud välja G43 - Migreen. Reaalselt jaguneb see G43.0 Aurata migreen, G43.1 Auraga migreen, G43.2 Migreenistaatus, G43.3 Komplitseeritud migreen, G43.8 Muu migreen, G43.9 Täpsustamata migreen. Sarnaselt on M21 all 10 alapunkti, millest M21.4 Lampjalg (omandatud).

  13. #1653

    Re: Ajateenistus?

    Tere,
    Nimelt selline mure, et mõned aastad tagasi teostati sabakondi piirkonnas operatsioon, ning viimastel aastatel on seal piirkonnas hakanud tekkima valud. Eriti tekivad peale füüsilisi pingutusi, ning kestavad päeva lõpuni kindlasti. Samuti ei saa ka lamada ega istuda kõval pinnal.
    Olen käinud erinevate arstide juures, öeldud on vaid, et tuleb elada sellega, ning retseptiravimeid kirjutatud. Ajateenistusest juttu pole olnud
    Nüüd tuli kutse ajateenistuse komisjoni, küsimus selline, et mis te arvate, kas komisjon tembeldab mind kõlbmatuks või kõlblikuks? Või peaksin pöörduma arstide poole?

  14. #1654
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: Ajateenistus?

    Jobu oled v?

  15. #1655

    Re: Ajateenistus?

    Sul on vaja eriarsti tõendit selle diagnoosi kohta. Seejärel, kui diagnoos olemas, saad riigiteatajast vaadata, mida sellise diagnoosiga inimestele komisjonis öeldakse. Ilma tõendita saadetakse komisjonis sinnasamusesse.

  16. #1656

    Re: Ajateenistus?

    See haigus, mille tõhtu operatsioon ise tehti, riigiteatajas Mittekõlblik lahtri all kirjas selline asi : Keskmine või raske tervisehäire. Kroonilise kuluga, radikaalne ravi vähese efektiga ja ajutiselt mittekõlblik lahtris, et kuni 6 kuud.
    Ei saa sellest mittekõlblik lahtrist aru täpselt.

  17. #1657

    Re: Ajateenistus?

    Prolly 6 kuud mittekõlbulik peale protseduuri :) niiet... hakka asju pakkima, saab lõbus olema

  18. #1658
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Ajateenistus?

    See peaks siiski tähendama, et kuus kuud saab ajapikendust, siis peab uuesti komisjoni minema ja siis vaadatakse asja uuesti. Üldiselt soovitaks selle probleemiga minna vastava eriarsti juurde ja tema oskab öelda täpselt mis olukord on.

  19. #1659

    Re: Ajateenistus?

    Eriarsti juures käinud, öeldi, et teha ei saa midagi, tuleb lihtsalt elada sellega ja kirjutati valuvaigisteid.

  20. #1660

    Re: Ajateenistus?

    No kui on soov mitte minna, siis tuleb mõni uus viga otsida, mille kohta tõend võtta ja ära saada. Eks viise on palju, nt migreen või siis ajada enne tervisekontrolli vererõhk kunstlikult lakke. Google helps.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES