Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas kahetsete ajateenistuses käimist?

Hääletajad
378. Sa ei tohi hääletada
  • Ei

    81 21,43%
  • Ja

    18 4,76%
  • Ei oska öelda

    11 2,91%
  • EI OLE KÄINUD AJATEENISTUSES!

    268 70,90%
Lehekülg 59, kokku 84 EsimeneEsimene ... 949575859606169 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 161 kuni 1 180, kokku 1671

Teema: Ajateenistus?

  1. #1161

    Re: Ajateenistus?

    Suvaline kriminaalkaristus ei vabasta ajateenistusest.

  2. #1162

    Re: Ajateenistus?

    targem oleks see 8/11 kuud ära käia, mitte erinevaid hullupabereid/krim karistusi saada.

  3. #1163
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Ajateenistus?

    pigem sebige mõni tuttav arst/makske kellelegi, et ta teile kirjutaks mingi vigatuse välja koguaeg ja saate koguaeg pikendust või üldse ära...

  4. #1164

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    pigem sebige mõni tuttav arst/makske kellelegi, et ta teile kirjutaks mingi vigatuse välja koguaeg ja saate koguaeg pikendust või üldse ära...
    või siis tundke kedagi, kes tunneks kedagi, kes tunneks kedagi, kes tooks teile vabastuse kandikul koju kätte. kuuldavasti oli selline asi kunagi sõltuvalt näost 500-1500€ maksnud ja järjekorrad olid pikad nagu talongi ajal.

    või siis käige ära - kogemuse võrra rikkam. jään-rongist-maha tunne on bs, elu ei jookse eest ära.

  5. #1165
    FPP Pro Kasutaja CeuZ^ avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    UCCL
    Postitusi
    257

    Re: Ajateenistus?

    Sõjavägi on super kogemus ja soovitan kõigil ära käia, kes saab.
    Viimati muudetud CeuZ^ poolt : 29.06.12 at 14:19

  6. #1166
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ajateenistus?

    Mul on õlas krooniline närvipõletik. St. külma ei tohi saada. Telgis magada ei saa ja talvel isegi soojalt riides saan korra-kaks laksu ikka kätte. Saunast otse lumehange ei lähe jne. Otseselt midagi teha ei saa, kui et peab hoidma ennast ja kui juba põletik sees siis ainult määrida või süstida.
    Ei tea kui palju ma peaksin komisjonis tõestama, et ma tõesti ei ole sobilik ajateenistusse kui ma tean juba ette, et ma enamuse asju kaasa teha ei saa. Piisab korra kuskil külma saada ja kuni 2-3 nädalat voodireziimi garanteeritud, isegi kartuleid ei saa koorida. Mingit puuet ega hälvet ju otseselt ei ole ja tundub selline väga otsitud põhjus, aga tegelikult on tõsine probleem.

    E: eriti retarded oleks kui ma pean endale mingi hälbe või krimi tekitama
    Viimati muudetud Maxi poolt : 29.06.12 at 14:08

  7. #1167
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Ajateenistus?

    Kui lähed komisjoni eriarsti paberiga, et sul see on ning sellega ajateenistuses osalemine oleks võimatu või vägagi raskendatud, siis saad arvatavasti ära.
    Puhta jutuga öeldakse sulle arvatavasti sellepeale "Cool story bro!" ning et eks süsteemis selgub, kui raske see sul on.

  8. #1168
    Õpihimuline Mängur Kasutaja TrvP avatar
    Liitus
    Jan 2012
    Postitusi
    409

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Puhta jutuga öeldakse sulle arvatavasti sellepeale "Cool story bro!" ning et eks süsteemis selgub, kui raske see sul on.
    +1

    Kõik võimalikud paberid korjake kokku arstidelt + uuringute stuff jne. Mida suurem kaust, seda väiksem tõenäosus, et pead minema....

  9. #1169
    Õpihimuline Mängur Kasutaja bubba avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    434

    Re: Ajateenistus?

    Kas spordijalatsid tuleb ka väkke kaasa võtta? Ühel lehel mis anti neid nimistus justkui pole, samas mingites infovoldikutes mis seal jagati on nad kirjas.

  10. #1170

    Re: Ajateenistus?

    Võib olla aga ei pea, vähemalt Tapal oli nii.

  11. #1171

    Re: Ajateenistus?

    ei, sa saad uhiuue paari asicseid. kui teenistus lõppeb, saad need koju kaasagi võtta

  12. #1172
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: Ajateenistus?

    Kuidas Vahipataljonis lood on, millal mobiile kasutama saab hakata, millal külastajad käima võivad hakata, kas on lootust esimese 3 kuu jooksul linnaloale saada? Kuuldavasti eelmise aasta sats sai pea kohe välja, mingi kokkuhoiu värk nädalavahetuse suutäite pealt. Millele esimesel nädalal tähelepanu pöörata?

  13. #1173
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
    Kuidas Vahipataljonis lood on, millal mobiile kasutama saab hakata, millal külastajad käima võivad hakata, kas on lootust esimese 3 kuu jooksul linnaloale saada? Kuuldavasti eelmise aasta sats sai pea kohe välja, mingi kokkuhoiu värk nädalavahetuse suutäite pealt. Millele esimesel nädalal tähelepanu pöörata?
    Mobiil - oleneb millised jaoülemad/rühmaülem satub vist, ma sain kohe igatahes.
    Külalised - võisid esimese nädala lõpus tulla juba.
    Linnaluba enne noorteaja lõppu - vähetõenäoline, eelmine aasta oli eelarves mingi puudujääk vms.
    Millele tähelepanud pöörata - ei oskagi öelda midagi. Hoia silmad lahti ja ole hoolas :D

  14. #1174
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    489

    Re: Ajateenistus?

    Mõned kutid võtnud 2 telfi kaasa, et kui 1 ära võetakse, saab teist kasutada, aa kui vähegi nutikust, saab 1 telfiga hakkama. Oma ketse ja dresse vaja ei lähe, vähemalt SBK ajal, kuna aega sul nkn pole, vb ainult nvti, kui koristuspäevast jääb aega üle, siis saate palli visata/perimeetrit joosta. Alates jaanuarist aega sitaks, saab saalis kangi tõsta, kotti taguda, mida iganes. Põhilised asjad, mida vaja läheb, ongi hea tuju ja võileivad, ja no hügieenitarbed võite ka kaasa võtta. Pärast 11 kuud, saate pmst kõik asjad(soojad alusriietused, sokid, särgid, ketsid) omale.

    Jõudu ja jaksu ning head taha saamist tulevastele ajateenijatele, võtke viimased 5 päeva söögist-joogist viimast! :)

  15. #1175
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas nalg Vaata postitust
    Jõudu ja jaksu ning head taha saamist tulevastele ajateenijatele, võtke viimased 5 päeva söögist-joogist viimast! :)
    Minu teada, mu tuttavad lähevad see aasta ~11dal.

  16. #1176

    Re: Ajateenistus?

    Kui ma ostaks fleshlighte kaasa, siis kas oleks tõenäoline ultraprofitit teenida?

    Andres, mis arvad:D?

  17. #1177
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Ajateenistus?

    Meil jäid mitu venda onaneerimisega teistele pigem ette, kui vahele. Seega turgu oleks kindlasti.

  18. #1178

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
    Kuidas Vahipataljonis lood on, millal mobiile kasutama saab hakata, millal külastajad käima võivad hakata, kas on lootust esimese 3 kuu jooksul linnaloale saada? Kuuldavasti eelmise aasta sats sai pea kohe välja, mingi kokkuhoiu värk nädalavahetuse suutäite pealt. Millele esimesel nädalal tähelepanu pöörata?
    Kõik oleneb jao-,rühma- ja kompaniiülematest. Kui julmad drillid saad, saad rohkem piitsa, kui lebod siis vastupidi. Kõik on üsna suhteline ehk siis privileegid olenevad nii neist kui teist. Asja tehti üsna peale meie noorteaega lihtsamaks ka (eelmise oktoobrikutse ajal) keelati igasugused treppidel jooksmised, sest härrad võivad katki kukkuda, vöörihmu ei pea kandma enam jms. Muidugi ma olen seisukohal, et mida hullemad esimesed kolm kuud, seda lebom on hiljem. Mul oli küll ülejäänud 8 kuud teenistust üsna lebo, sest olin pea kõike näinud/tundnud juba.

    Välja saime ainult SBK teise nädalavahtuse, hiljem kaotati ära see. Ja muidu saad baaskursuse ajal ainult erilistel juhtudel nagu matused, juubelid jms. Siis ka ainult kui korralikult käitunud oled (Muidugi oleneb jälle drillidest)

    Teenistusest pääsemine on nii random. Selle aasta jaanuarikutses oli üks tüüp vaimselt alaarenenud ja saadeti peale kahte nädalat koju. Go figure mis seal arstlikus toimub.

  19. #1179
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Ajateenistus?

    Ühesõnaga kui douche oled siis tõenäoliselt ei saa pikemat aega välja. (telefonid ja muud privileegid samamoodi tho)
    Ma tean paari venda kes said 11 kuu jooksul ainult paar korda välja kuna koguaeg olid probleemsed ja ülbitsesid ülemustega.
    Ise sain noorteaja lõpus alles välja ja siis nädal aega, aga NAKis sai iganädalavahetus linnaloale kui just metsas ei juhtunud olema.

  20. #1180

    Re: Ajateenistus?

    http://www.postimees.ee/902192/tv3-v...tlusel-osalenu

    Nendega koos teenivatest meestest on tõesti kahju.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 09.07.12 at 22:02

Lehekülg 59, kokku 84 EsimeneEsimene ... 949575859606169 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES