Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas kahetsete ajateenistuses käimist?

Hääletajad
378. Sa ei tohi hääletada
  • Ei

    81 21,43%
  • Ja

    18 4,76%
  • Ei oska öelda

    11 2,91%
  • EI OLE KÄINUD AJATEENISTUSES!

    268 70,90%
Lehekülg 3, kokku 84 EsimeneEsimene 123451353 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 1671

Teema: Ajateenistus?

  1. #41
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Ajateenistus?

    Juulist Jõhvi.

  2. #42
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas Staier Vaata postitust
    6.juuli Tapale suurtükki
    tunnen kaasa, kui sul v2hegi v6imalust siis yrita tulepatareist eemale hoida. kui siia tuled siis saad teada.

  3. #43

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas Priidix Vaata postitust
    tunnen kaasa, kui sul v2hegi v6imalust siis yrita tulepatareist eemale hoida. kui siia tuled siis saad teada.
    ai kurja,no ma ei tea seal kutse peal on kirjas,et suurtükki on see kohe nii määrav? endalegi pioneer meeldiks tiba rohkem.

  4. #44
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Ajateenistus?

    Pioneerid ainult kaevavad ju. :D

  5. #45

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
    Pioneerid ainult kaevavad ju. :D
    v sis oli õhutõrje see mõnus koht:P

  6. #46

    Re: Ajateenistus?

    Endal ka juuli alguses Tapale suurtükki minek, aga kusagilt lugesin, et ikkagi kohapeal vaadetakse, kuhu sind täpsemalt topitakse, kuid samas pidavat suurtükis olema lebom, kui pioneeris. Muidu ise avaldasin soovi, et aega teenima minna, sest tuleb ära käia ja tekkiski sobilik hetk. Kahjuks/õnneks avastasin nüüd pokkeri ja veidi kahetsen, et vaja minna on.

  7. #47

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas marxiku Vaata postitust
    Ise juulist võrru. Kas kellelgi hiljutisi muljeid kuperjanovist on? kas sind pannakse või saab ise valida, et miinipilduja, jalavägi, või luure?
    Kui ise käisin, siis SBK aja lõpus tehti nimekiri ja siis said ise valida, kuhu soovid minna. Kõik jällegi oleneb ülemustest ja kuhu rühma sa satud, sest mul mõned sõbrad teistest rühmadest näiteks ei saanudki miskit eriti valida. Tüübid valmistati kohe luuresse minekuks valmis.

  8. #48
    Õpihimuline Mängur Kasutaja paradigmlost avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    421

    Re: Ajateenistus?

    ma lähen oktoobris Tapale.. sellessuhtes vedas, et juulis minema ei pea: suvi vaba, september vaba, siis 8-ks kuuks teenistusse ja järgmiseks suveks välja. suvi ongi siin Eestis elami- ja inimväärne aeg.

  9. #49
    Grinder
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    739

    Re: Ajateenistus?

    NJaaa mul ka krt sügisest virusse minek.... üritasin küll vingerdada kuidagi ära sealt aga ei saanud... Ei lugenud jutt et olen narkomaaan ega ka jutt et olen närvihaige:D Küsiti aind et mida teen kui kanepit ei saa... Ütlesin tuugalt et nu närviliseks lähen ja kui keegi vale sõna ütleb siis ninaluud on kerged minema :D.... Aga huiat selle peale öeldi et küll ära harjud ja et vast saad ikka kuidagi hakkama... Siis hakkasin paluma mereväkke et see oleks ainuke huvi pakkuv koht aga huiat... taas kord tuli jutt et ei saa viru jääb ja kõik... Tuleb kriminaal asi kaela kiskuda kuskilt purjuspeaga ja asi korras saab varuväljapääsu kaudu minekut :D:D:D Ega üldse ei viitsi minna... On siin palju rahvast sügisel virusse minemas ?? Võtaks mõnuga chippe kaasa :D või chippide asendamiseks sobivad ka padrunid :D:D:D:D igaljuhul edu mehed...:D

  10. #50
    Grinder
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    739

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
    NJaaa mul ka krt sügisest virusse minek.... üritasin küll vingerdada kuidagi ära sealt aga ei saanud... Ei lugenud jutt et olen narkomaaan ega ka jutt et olen närvihaige:D Küsiti aind et mida teen kui kanepit ei saa... Ütlesin tuugalt et nu närviliseks lähen ja kui keegi vale sõna ütleb siis ninaluud on kerged minema :D.... Aga huiat selle peale öeldi et küll ära harjud ja et vast saad ikka kuidagi hakkama... Siis hakkasin paluma mereväkke et see oleks ainuke huvi pakkuv koht aga huiat... taas kord tuli jutt et ei saa viru jääb ja kõik... Tuleb kriminaal asi kaela kiskuda kuskilt purjuspeaga ja asi korras saab varuväljapääsu kaudu minekut :D:D:D Ega üldse ei viitsi minna... On siin palju rahvast sügisel virusse minemas ?? Võtaks mõnuga chippe kaasa :D või chippide asendamiseks sobivad ka padrunid :D:D:D:D igaljuhul edu mehed...:D
    Kui leidub mingi hea viis millega 99% vabastuse saab siiis olge muhedad ja andke see teada :D

  11. #51

    Re: Ajateenistus?

    seda 8 ja 11 kuu hariduse juttu ei taha uskuda.
    olin 3. kursusel, kui läksin ja ka 8 kuuks, vahipataljoni. peale seda lõpetasin kooli.
    ei maksa arvata, et see 8, 11 kuud on terve elu.
    kogemus on imo seda väärt ja õpid kasvõi natukeseks ajaks hindama ja rõõmu tundma väga lihtsatest asjadest -
    soe voodi, kuum duss, täis kõht ........

  12. #52
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Ajateenistus?

    F U krdi laisad peerud. Kui miskit viga ei ole, siis ise põhjuse otsimine on ikka väga masendav ning näitab ilmekalt eesti noorte meeste suhtumist. Siinkohal ei pea silmas mitte suhtumist sõjaväkke, vaid suhtumist kohustustesse. Ei ole ju raske see mõni kuu pekki seljast maha saada.

  13. #53
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Ajateenistus?

    8 või 11 kuud pole mõni kuu. Üpris pikk aeg siiski

  14. #54
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    seda 8 ja 11 kuu hariduse juttu ei taha uskuda.
    olin 3. kursusel, kui läksin ja ka 8 kuuks, vahipataljoni. peale seda lõpetasin kooli.
    ei maksa arvata, et see 8, 11 kuud on terve elu.
    kogemus on imo seda väärt ja õpid kasvõi natukeseks ajaks hindama ja rõõmu tundma väga lihtsatest asjadest -
    soe voodi, kuum duss, täis kõht ........
    Millal sa käisid ajateenistuses? Et võibolla nüüd on muutunud asi.. See 8 ja 11 kuud haridusele pole väga reegel, aga kui ma komissariaadis käisin siis ikka nägin, et põhiharidusevennad lükati sügise peale ehk 8 kuud ja keskharidusega suvesse ehk 11 kuu peale. Mul endal ka päris mitmed tuttavad ära käinud ja paar põhikooli haridusega tuttavat on ka, nemad on küll 8 kuud olnud ja siis 11 kuu tuttavad on ikkagi keskhariduse omandanud omale.

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    F U krdi laisad peerud. Kui miskit viga ei ole, siis ise põhjuse otsimine on ikka väga masendav ning näitab ilmekalt eesti noorte meeste suhtumist. Siinkohal ei pea silmas mitte suhtumist sõjaväkke, vaid suhtumist kohustustesse. Ei ole ju raske see mõni kuu pekki seljast maha saada.
    Minumeelest ka kõrvalehiilimine on eriti mage. Eided on sellised tüübid pigem. Kui ei pea minema siis ei pea, aga nüüd meelega mingi käsi omal puruks lüüa või kriminaalkuritegu teha..no ma ei tea.

  15. #55

    Re: Ajateenistus?

    7. aprillil lähen ülevaatusele. Midagi teesklema pole plaanis hakata, kui kõlblikuks tunnistatakse siis ikka lähen. Ülikoolis tahaks tegelikult enne ära käia. Ajapikendust saan ikka sealt kohapealt taotleda jah?

  16. #56

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    F U krdi laisad peerud. Kui miskit viga ei ole, siis ise põhjuse otsimine on ikka väga masendav ning näitab ilmekalt eesti noorte meeste suhtumist. Siinkohal ei pea silmas mitte suhtumist sõjaväkke, vaid suhtumist kohustustesse. Ei ole ju raske see mõni kuu pekki seljast maha saada.
    Natukene sitt kohustus, eriti kui sõjas oma elu mõttetult loovutada pole kunagi plaanis.

  17. #57

    Re: Ajateenistus?

    11 kuu ja 8 kuu teema on selles et 8 kuu omad on kõik enamus kahuriliha. Seega haridust pole tarvis. 11 kuu omad on autojuhid ja seerud. Seeruks ilma keskhariduseta ei saa. Kui ma läksin 2008 a, siis need kes läksid omal õigel ajal mis kunagi kirjas määratud oli said 11 kuud, üliõpilased siis. Aga kui avaldasid ise soovi ennem käia, siis võisid ka 8 kuu peale saada.

  18. #58

    Re: Ajateenistus?

    Defineeri mõttetult

  19. #59
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas kids1ke Vaata postitust
    Natukene sitt kohustus, eriti kui sõjas oma elu mõttetult loovutada pole kunagi plaanis.
    Loe mu kirjutis nüüd veelkord läbi ja mõtle kas leiad sarnasusi endaga. Kõik kohustused ei peagi Sinust ainult sõltuma.

    Rohkem siin ma sõna ei võta. Tilt on kerge tulema

  20. #60

    Re: Ajateenistus?

    käisin aastal 2003-2004.

    ei hakka kedagi hukka mõistma, aga elu ei jää seisma, kui kaitseväes ära käid.

Lehekülg 3, kokku 84 EsimeneEsimene 123451353 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES