Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas kahetsete ajateenistuses käimist?

Hääletajad
378. Sa ei tohi hääletada
  • Ei

    81 21,43%
  • Ja

    18 4,76%
  • Ei oska öelda

    11 2,91%
  • EI OLE KÄINUD AJATEENISTUSES!

    268 70,90%
Lehekülg 76, kokku 84 EsimeneEsimene ... 26667475767778 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 501 kuni 1 520, kokku 1671

Teema: Ajateenistus?

  1. #1501
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Ajateenistus?

    Kõige lihtsam on ära saada hingamisteede probleemidega. Leia eriarst, kes sulle väärt konjaki eest vajaliku paberi kirjutab ja asi korras. Komisjoni vältimine ei ole mingi lahendus.

  2. #1502
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Ajateenistus?

    Migreenidega on kellelgi kogemusi? Lähed lihtsalt neuroloogi paberiga komisjoni ja midagi plõksida neil pole? Iseenesest vastab mu seisund sellele viimasele lahtrile seal tabelis küll, nii et midagi ise susima ei peakski, neuroloogi juures käima ainult.

  3. #1503
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Ajateenistus?

    Mul sisearst oli huvitav. Võttis raamatu välja, vaatas sama tabelit mis netiski. Ütles, et: ''Sul oleks nagu midagi veel vaja, et saaks sind ära lasta. Aga kahjuks ma ei saa aru, mida see tähendab seega vabastatud. ''

  4. #1504

    Re: Ajateenistus?

    john ega sa vahi patis ei olnud?

  5. #1505
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Ajateenistus?

    Olin :D

  6. #1506

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Migreenidega on kellelgi kogemusi? Lähed lihtsalt neuroloogi paberiga komisjoni ja midagi plõksida neil pole? Iseenesest vastab mu seisund sellele viimasele lahtrile seal tabelis küll, nii et midagi ise susima ei peakski, neuroloogi juures käima ainult.
    Minu teada peaks migreeniga ära saama. Osad hakkasid meil sõjaväes migreenist jahuma. Käisid erinevate arstide vahet ja said ära paari kuuga. Nii palju kui ma tean, siis migreeni ükski aparaat ei fikseeri ning paberiga peaksid ära saama

  7. #1507

    Re: Ajateenistus?

    Mis hooajal? 2008-2009?

  8. #1508
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Ajateenistus?

    2007-2008

  9. #1509

    Re: Ajateenistus?

    krt ma sama hooaeg olin , kelle rühmas, nimeta veel mõni jaoülem(11 kuu omasi), sellepärast küsisin et tai piltide peal kuidagi tuttav tundus su nägu....

  10. #1510
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Ajateenistus?

    Peale NAKi olin Kärje rühmas jaoülem.
    Vana hea mokakas oli 24/7 all.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 07.01.14 at 14:16

  11. #1511

    Re: Ajateenistus?

    kk, olin Ringvee rühmas suurim slanger autojuht...

  12. #1512
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas Intsss Vaata postitust
    kk, olin Ringvee rühmas suurim slanger autojuht...
    Mul oli Ringvee noorteajal rühmaülem.

  13. #1513

    Re: Ajateenistus?

    kaprali pulgake, john? awwww.

    lol, mulle anti ka see asi lampi poole aja pealt. noored muudkui kulbitasid, kui mööda kõndisid vms. kogu aeg ütlesin, et võtke nüüd rahulikult , küll te jõuate veel varvaste peal käia.

  14. #1514
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Ajateenistus?

    NAKist sain ikka selle, n-srs ei saanud ainult sellepärast, et keskharidus puudus.

  15. #1515

    Re: Ajateenistus?

    mind prooviti ka piitsa ja präänikuga NAKi ajada aga ajasin sõrgu vastu, sest mulle piisas 8 kuust. polnud isu 11 kuud olla.
    pisut koomiline oli vaadata kui mingid noored "maapoisid" tahtsid iga hinge eest ise NAKi minna aga ei võetud.
    pärast olid nii löödud mitu nädalat ja ei teadnud, mida külastusel linna vaatama sõitnud sugulastele-vanematele öelda.
    ei tasu liiga innukas ja "sõjard" olla, vaadati, et sellisele on ohtlik "pulgad" anda.

  16. #1516

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Migreenidega on kellelgi kogemusi? Lähed lihtsalt neuroloogi paberiga komisjoni ja midagi plõksida neil pole? Iseenesest vastab mu seisund sellele viimasele lahtrile seal tabelis küll, nii et midagi ise susima ei peakski, neuroloogi juures käima ainult.
    Kuu tagasi saingi ära migreeniga. Mingit kobisemist polnud, neoroloogi paberike olemas ja korras.

  17. #1517
    FPP Pro
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Pärnumaa
    Postitusi
    239

    Re: Ajateenistus?

    Majandaja ütles, et migreeni ei saa ühegi masinaga tõestada... tegelt ka nii w ? Siis peaks kõigil easy way out olema ju

  18. #1518
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas elrosmeero Vaata postitust
    Majandaja ütles, et migreeni ei saa ühegi masinaga tõestada... tegelt ka nii w ? Siis peaks kõigil easy way out olema ju
    Ei saa jah, ravida ka ei saa, leevendada saab ainult tablettidega vms. Aga ma ei kujuta ette kui kergekäeliselt neid diagnoose välja kirjutatakse. Mul on suht solid history olemas selle koha pealt.

  19. #1519

    Re: Ajateenistus?

    Enda näite puhul võin öelda, et mul läks väga lihtsalt. Neoroloogiga ajasin 5min juttu ja diagnoos oli olemas... Alguses arvasin, et ehk tahavad ka peast mingit pilti teha vms, aga ei tehtudki. Kuigi esimene neoroloog kirjutas veel sinna paberile lisaks, et kui tema kirjutatud ravimid ei aita, siis minna mingi järgmise arsti juurde (andis nime ka kuskil närvikliinikus? äkki). Vb oleks seal tehtud mingi pilt vms, aga kuna esimene arst pani diagnoosiks ära migreeni siis ei hakkand rohkem vaeva nägema. Komisjonis küsiti küll, et kas olen seal teise arsti juures ka käind, ütlesin et pole jõudnud veel.

  20. #1520

    Re: Ajateenistus?

    Kas pank laenu andmisel sõiväekohustustuse kohta kah midagi uurib?

Lehekülg 76, kokku 84 EsimeneEsimene ... 26667475767778 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES