Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas kahetsete ajateenistuses käimist?

Hääletajad
378. Sa ei tohi hääletada
  • Ei

    81 21,43%
  • Ja

    18 4,76%
  • Ei oska öelda

    11 2,91%
  • EI OLE KÄINUD AJATEENISTUSES!

    268 70,90%
Lehekülg 30, kokku 84 EsimeneEsimene ... 2028293031324080 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 581 kuni 600, kokku 1671

Teema: Ajateenistus?

  1. #581

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas suitsutihane Vaata postitust
    kuna valdav enamus siin aega mitte teeninuid ja piisav osa nendest noormehi kes ei taha teenima minna kirjutan siia varsti ühe manuali kuidas imo lihtne kõrvale hiilida. praegu lähen aga välja. shalom
    Tulista. Neid kõrvale hiilimise variante on mitmeid, huvitaks sinu oma.

  2. #582
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Ajateenistus?

    7.juuli Kalevi jalaväepataljoni minek.

  3. #583

    Re: Ajateenistus?

    tulistan muidugi.

    Tegevteenistuseks mittekõlbulik:
    Migreenihood 2–3 korda poole aasta jooksul, tundlikkuse häirete ja afaasianähtudega. Vajab ravi. Töövõime madal
    https://www.riigiteataja.ee/akt/960023
    ok mul on olnud migreenihooge. selliseid et numbreid sõnu lahti ei hammusta ja 90% autis omadega, algeliseid lauseid ainult saan moodustada. seega ma ei pidanud valetama komisjonis. aga ei ole kuulnud küll et migreeni esinemist kuidagi tõestada v ümber lükata saaks. seega,
    1. uurid mis on migreen
    2. räägid oma migreenihoogudest perearstiga, kes suunab sind neuroloogi jutule.
    3. käid neuroloogi juures konsultatioonis, kes räägib sinuga.


    ulatasin komisjonis psühhiaatrile perearsti lehe, kus oli kirjas just auraga migreen, käinud neuroloogi konsultatsioonis. Ütlesin vaid et ca kahe kuu tagant ja äge, ravimeid ei võta, kannatan ära. uuringutele ei saadetud ja ei ole kuulnud ka uuringutest mis siin aitaks.

    imo migreen simulandi jaoks reaalne variant või mis
    Viimati muudetud suitsutihane poolt : 18.12.10 at 14:48

  4. #584
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    368

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas suitsutihane Vaata postitust
    tulistan muidugi.

    Tegevteenistuseks mittekõlbulik:
    Migreenihood 2–3 korda poole aasta jooksul, tundlikkuse häirete ja afaasianähtudega. Vajab ravi. Töövõime madal
    https://www.riigiteataja.ee/akt/960023
    ok mul on olnud migreenihooge. selliseid et numbreid sõnu lahti ei hammusta ja 90% autis omadega, algeliseid lauseid ainult saan moodustada. seega ma ei pidanud valetama komisjonis. aga ei ole kuulnud küll et migreeni esinemist kuidagi tõestada v ümber lükata saaks. seega,
    1. uurid mis on migreen
    2. räägid oma migreenihoogudest perearstiga, kes suunab sind neuroloogi jutule.
    3. käid neuroloogi juures konsultatioonis, kes räägib sinuga.


    ulatasin komisjonis psühhiaatrile perearsti lehe, kus oli kirjas just auraga migreen, käinud neuroloogi konsultatsioonis. Ütlesin vaid et ca kahe kuu tagant ja äge, ravimeid ei võta, kannatan ära. uuringutele ei saadetud ja ei ole kuulnud ka uuringutest mis siin aitaks.

    imo migreen simulandi jaoks reaalne variant või mis
    Ei ole ma uhke selle üle, AGA sõjaväest hiilisin kõrvale ka mina( väga hea töökoht+naine+korter,blablabla jne) ning pääsesin samuti migreeni tõttu. Ise seda küll põdenud pole, aga perearst viitas mul selllele ning nii läks.
    Nii et ülalpool nimetatud variant on tõesti kõige lihtsam, kuna migreenile tegelikul ei määrata ei rohtusid imo ega lisauuringuid ja tõestada, et sa seda ei põe,samuti ei saa. Vähemalt miski 3a tagasi nii oli. Jalutad sisse, näitad neuroloogi+perearsti paberit ning gg and bye.

  5. #585
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ajateenistus?

    Kas teil mingit jama sellest ei või tekkida kui niimoodi avalikult foorumisse kirjutate?

  6. #586

    Re: Ajateenistus?

    Enne ajateenistusse minekut olin nagu enamus siinsetest noormeestest. Sõjaväest räägiti hirmujutte, prooviti ära viilida jne. Seetõttu oli ka mõte, et äkki saab ära aga kõik läks nagu alati. Võeti teenima Kuperjanovisse (2001-2002). Alguses oli harjumatu aga pärast normaalne, tekkis kaitseväe rutiin. Said tunda, mida tähendab tõeline elu, mida inimkeha talub ja nautida lihtsaid asju elus, mis igapäev tsiviilis elementaarsed on. Loomulikult on ajateenistus vahel igav ja tüütu. Aga nagu paljud enne on öelnud, oleneb kuidas seda 8-11 kuud kasutad enda jaoks. Palju uusi tuttavaid, nalja, tsirkust ja muud, mida meenutada.

    See teema ja vaidlus ei lõpe enne, kui Eestis pole kaitseväe teenistus vabatahtlik.

    Kui poliitika kõrvale jätta siis Eesti palgasõdureid (elukutselisi) pean mina küll tasemel meesteks. Olen näinud ja teeninud nii Briti Royal Marine-de, US Marine-de jpt. operatsioonidel missioonil ning Eesti poisse on alati kiidetud ja arvatud, et tegemist on eriüksusega.

  7. #587
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    368

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kas teil mingit jama sellest ei või tekkida kui niimoodi avalikult foorumisse kirjutate?
    Tegelikuses oli see juhtum juba veel kauem aega tagasi ning ma ei tahaks uskuda. Mina olen juba ära tõestanud, et ma põen seda, nüüd peaksid nemad ära tõestama vastupidist ning overall on praegu pigem kohti puud, kui üle jne :)

    Ning Martole : Ma ei loobunud sõjväest heameelga, aga ennem uute kohta tööle värbamist oli tööandja kindel soov, et ma ei läheks, kui nad mu tööle võtavad. Elus tuleb valikuid teha ning ma tegin sellise. Mõneti onm mul isegi kahju...mõneti jälle täiesti ükskõik.

  8. #588

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kas teil mingit jama sellest ei või tekkida kui niimoodi avalikult foorumisse kirjutate?
    nimekirjast kustutatud, ise ei simuleerinud ju ja mingit konfidensiaalsus lepingut vms ma ei sõlminud et ma ei tohiks oma komisjoni kogemustest rääkida. aga tervitan kõiki kõrvalehiilijaid, olnud ja tulevaid, gl!
    Viimati muudetud suitsutihane poolt : 18.12.10 at 19:46

  9. #589

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas suitsutihane Vaata postitust
    nimekirjast kustutatud, ise ei simuleerinud ju ja mingit konfidensiaalsus lepingut vms ma ei sõlminud et ma ei tohiks oma komisjoni kogemustest rääkida. aga tervitan kõiki kõrvalehiilijaid, olnud ja tulevaid, gl!
    Tõesti, tervitused kõigile, kes end täis on lasknud selle hirmsa kogemuse ees!

  10. #590

    Re: Ajateenistus?

    kari eitesid siin.

    nii palju võin õelda, et Eestis ei lähe kaitsevägi kunagi vabatahtlikuks.

  11. #591
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Ajateenistus?

    Minu arust on samuti suht mõttetu 8 kuud nö "tühja lasta" noores eas. Saan aru, et osade jaoks on see põhimõtte küsimus, aga see ei anna neile õigust peale suruda, kusikuks kutsuda või mis iganes.

  12. #592
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Ajateenistus?

    No ilmselgelt teeb sõjavägi meheks ja enamik kes seal ära on käinud kujutavad omale liiga palju ette kohe.

  13. #593
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas kollane Vaata postitust
    kari eitesid siin.

    nii palju võin õelda, et Eestis ei lähe kaitsevägi kunagi vabatahtlikuks.
    huvitav väide. on midagi täpsemat ka teada?

  14. #594
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Ajateenistus?

    Reformierakonnal on tegelikult mingil määral tahe olemas palgaarmeele ülemineku osas, aga lähimatel aastatel seda ei plaanita aktiivselt ajada, sest rahva toetus kohustuslikule teenistusele on kõrge. Nii palju kui mäletan, siis lähemate aastate plaan oleks ajateenistuse pikkust lühendada.

  15. #595
    Õpihimuline Mängur Kasutaja paradigmlost avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    421

    Re: Ajateenistus?

    teine ryhm

  16. #596
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Ajateenistus?

    Keegi uue aasta alguses siit foorumist ka ajateenistusse läheb?

  17. #597
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Minu arust on samuti suht mõttetu 8 kuud nö "tühja lasta" noores eas. Saan aru, et osade jaoks on see põhimõtte küsimus, aga see ei anna neile õigust peale suruda, kusikuks kutsuda või mis iganes.
    Tsitaat Algselt postitas Romka Vaata postitust
    No ilmselgelt teeb sõjavägi meheks ja enamik kes seal ära on käinud kujutavad omale liiga palju ette kohe.
    +1

    Liiga ära tõusta ka ei ole mõtet. Mees peab ise meheks saama, mitte tänu sõjaväele.

  18. #598
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Ajateenistus?

    Ise seal 11 kuud veetnud jaoülemana ja see,et teeb meheks jne küll tänapäeval enam paika ei pea.
    Täielik lebolaager imo.Algus ja kohati muidugi raske,aga üle üldiselt oli pigem kino kogemus ja ei ole kordagi kahetsenud,et käisin.
    Nõustun,et kui ollakse heade otsade ja järgede peal ning seal käik võib tuleviku plaanid mingil määral ära rikkuda siis kõrvale hiilimine on ok.Ise läksin kuna tol ajal tööd polnud lihtsalt ja ei viitsinud passida tühja ja läksin vabatahlikult avaldusega.

  19. #599

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas suitsutihane Vaata postitust
    tulistan muidugi.

    Tegevteenistuseks mittekõlbulik:
    Migreenihood 2–3 korda poole aasta jooksul, tundlikkuse häirete ja afaasianähtudega. Vajab ravi. Töövõime madal
    https://www.riigiteataja.ee/akt/960023
    ok mul on olnud migreenihooge. selliseid et numbreid sõnu lahti ei hammusta ja 90% autis omadega, algeliseid lauseid ainult saan moodustada. seega ma ei pidanud valetama komisjonis. aga ei ole kuulnud küll et migreeni esinemist kuidagi tõestada v ümber lükata saaks. seega,
    1. uurid mis on migreen
    2. räägid oma migreenihoogudest perearstiga, kes suunab sind neuroloogi jutule.
    3. käid neuroloogi juures konsultatioonis, kes räägib sinuga.


    ulatasin komisjonis psühhiaatrile perearsti lehe, kus oli kirjas just auraga migreen, käinud neuroloogi konsultatsioonis. Ütlesin vaid et ca kahe kuu tagant ja äge, ravimeid ei võta, kannatan ära. uuringutele ei saadetud ja ei ole kuulnud ka uuringutest mis siin aitaks.

    imo migreen simulandi jaoks reaalne variant või mis
    Ise kasutan hetkel täpselt sama taktikat :D Ükski uuring ei näitagi migreeni btw, uuringuid tehakse selleks et välistada mingi muu haigus, näiteks kasvaja vms. Kui ükski uuring midagi ei näita ongi standard diagnoos migreen.
    Viimati muudetud Ski poolt : 20.12.10 at 11:26

  20. #600
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Ajateenistus?

    Tsitaat Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
    Keegi uue aasta alguses siit foorumist ka ajateenistusse läheb?
    Eespool juba kirjutasin aga ise 7.juuli Kalevi Jalaväepataljoni.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES