Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 16, kokku 16

Teema: NL10 AA

  1. #1

    NL10 AA

    Vastane siis 20/10 vend ja ainult 10 handi tema kohta (3bet inf puudub veel)

    Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 8 players
    The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

    UTG+1: $10.10
    MP1: $10.00
    MP2: $18.25
    CO: $14.40
    Hero (BTN): $10.00
    SB: $7.75
    BB: $13.40
    UTG: $10.15

    Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with A A
    5 folds, Hero raises to $0.30, 1 fold, BB raises to $0.80, Hero raises to $3, BB calls $2.20

    Flop: ($6.05) T Q J (2 players)
    BB checks, Hero bets $4, BB raises to $10.40 all in, Hero calls $3 all in

    Turn: ($20.05) 3 (2 players - 2 are all in)

    River: ($20.05) 6 (2 players - 2 are all in)

    Final Pot: $20.05

  2. #2

    Re: NL10 AA

    Kui sa käe postitad, siis võiksid mainida, mis kohas sul probleem tekib...

    Käest nii palju, et peale flopi beti enam foldida ei saa ja see call on standard. Näidati seti sulle?

  3. #3

    Re: NL10 AA

    Ilmselt hittis seti? Siis tavaline cooler, üldiselt mina siin erilist muud varianti ei näe kui AI.

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: NL10 AA

    Halb flop aga nagu mängitud siis bustoks läheme.
    Hea oleks kui vastasel on set ja meil on 6 outi, halvemal juhul on meil AK vastu 3 outi. Samas miski ei välista, et seal mingi totaka AQga lolliks läks

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: NL10 AA

    noh 3 dollarile.. eks jah QQ vms

  6. #6
    FPP Pro
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    232

    Re: NL10 AA

    Vabandan juba ette, aga ma enam ei viitsigi vaadata neid teemasid, mille pealkiri on a la "NL10 AA" või "AA - raske flopi otsus". Ma viskaks hundirattaid, kui saaks iga kord ässadega hiljemalt flopis rahad keskele.

  7. #7

    Re: NL10 AA

    Et jah raske oli flopi otsus, ise mõtlen et vb oleks pidanud checkima flopis, vennal oli siis JJ ja ta callis pres 3 dol nagu naksti.

  8. #8
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: NL10 AA

    Tsitaat Algselt postitas sawcrish Vaata postitust
    Et jah raske oli flopi otsus, ise mõtlen et vb oleks pidanud checkima flopis, vennal oli siis JJ ja ta callis pres 3 dol nagu naksti.
    Ja mis see flopi check oleks aidanud? Kui betib, sa oleks ära foldinud või? ja kui juba callid, siis on samahästi juba nupud, maha nagunii keegi enam ei pane.

  9. #9

    Re: NL10 AA

    Ja mis see flopi check oleks aidanud? Kui betib, sa oleks ära foldinud või? ja kui juba callid, siis on samahästi juba nupud, maha nagunii keegi enam ei pane.

    Väike mõte oli küll et paneks maha, kuna see flop nii AK.

  10. #10
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Strateeg avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    303

    Re: NL10 AA

    Tsitaat Algselt postitas CheekyMullet Vaata postitust
    Vabandan juba ette, aga ma enam ei viitsigi vaadata neid teemasid, mille pealkiri on a la "NL10 AA" või "AA - raske flopi otsus". Ma viskaks hundirattaid, kui saaks iga kord ässadega hiljemalt flopis rahad keskele.
    See on Sinu vaba valik, aga kui aus olla siis ilmselt ei viitsinud keegi seda Sinu mõtteavaldust ka lugeda, nii et raisatud aeg Sinu poolt eniveis.

    Käest nii palju et maailma halvim flop ilmselt, aga check-foldida ikka ei tahaks. Samas mina AQd väga ei usu, pigem ta range kallutatud TT+ ja AK poole, siit saaks isegi foldimisargumendi välja imeda võibolla, aga mul on karvane tunne, et prod laidaks selle mõtte maha, mina vähemalt kaaluks seda...

  11. #11
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: NL10 AA

    Ma olen nõus Cheekyga selles mõttes, et pealkirja sõnastamine võiks parem olla, praegune ei ütle enne klikkimist mitte midagi.

  12. #12
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: NL10 AA

    Nõustun Strateegiga. Sest nagu näha vastaselt peaaegu korralik 3bet, ja hero 4betti callis ka maha. Ainus mida biidiks olekski KK või AQ, AQ ma suht välistaks. Noh see on raske olukord tegelikult ka, ja pärast suurt cbeti flopis on tõesti raske maha visata.

    Ja nagu sawcrish ütles, vastasel oli JJ ja meid stackiti ära, kui mõelda nüüd, et me oleme suht kindlad, et oleme taga, miks mitte siis foldida ?

  13. #13

    Re: NL10 AA

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Ma olen nõus Cheekyga selles mõttes, et pealkirja sõnastamine võiks parem olla, praegune ei ütle enne klikkimist mitte midagi.
    +1, vaatasin käe ära ja ikka ei saanud aru milles probleem on... bustosse minek on sellel flopil. Käe postitamisel tuleks ikka oma probleem ka välja tuua...

  14. #14
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: NL10 AA

    Tsitaat Algselt postitas Strateeg Vaata postitust

    Käest nii palju et maailma halvim flop ilmselt, aga check-foldida ikka ei tahaks. Samas mina AQd väga ei usu, pigem ta range kallutatud TT+ ja AK poole, siit saaks isegi foldimisargumendi välja imeda võibolla, aga mul on karvane tunne, et prod laidaks selle mõtte maha, mina vähemalt kaaluks seda...
    Endal oli ka umbes taoline mõttekäik, aga kuna mu mõttekäik alati suure sõimu saatel maha laidetakse, siis väga ei taha neis strateegiateemades enam sõna võtta.

  15. #15
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: NL10 AA

    1. ma oleks teinud standart 4beti ehk 2.4. Pot oleks olnud 4,8- reik.
    2. sellistel floppidel foldides säästame me tulevikus palju raha. kui sa siin ei foldi, siis kus? vastane näitab c/r suurt tugevust. pole kindel, kas õige oleks olnud b/f või c ja tasuta kaart võtta.

  16. #16

    Re: NL10 AA

    1. ma oleks teinud standart 4beti ehk 2.4. Pot oleks olnud 4,8- reik.
    2. sellistel floppidel foldides säästame me tulevikus palju raha. kui sa siin ei foldi, siis kus? vastane näitab c/r suurt tugevust. pole kindel, kas õige oleks olnud b/f või c ja tasuta kaart võtta.

    Tänud, ise arvan ka et siin ei pea isegi fishi vastu allinistama end.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES