Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 19, kokku 127 EsimeneEsimene ... 917181920212969119 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 361 kuni 380, kokku 2533
  1. #361

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    viis enam pole ammu, nime ei m2leta, kuid viimati käisin oli see 14 euri .. kesk soomes sarnane asi 8 euri

  2. #362

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    uhhhhhhh. lido on hea??????? tavaline koolisöökla ju?
    sa oled siuke karl friedrich resto tyypi inimene, et 500 eek peaks min praad olema ja saad 3x3 cm yli fancy liha tyki?

  3. #363
    Õpihimuline Mängur Kasutaja marxiku avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    471

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    viis enam pole ammu, nime ei m2leta, kuid viimati käisin oli see 14 euri .. kesk soomes sarnane asi 8 euri
    nojah siis kui ammu sai käidud oli ikka alla 10ne. Üle 210 maksta pole teab mis odav. Rämps toit nagunii.

  4. #364
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    sa oled siuke karl friedrich resto tyypi inimene, et 500 eek peaks min praad olema ja saad 3x3 cm yli fancy liha tyki?
    sa siuke pool tundi rasva sees ligunenud praekartulite ja pihvi mees kellele meeldib järjekorras seista lakk-kingades buffeefännidega?

  5. #365
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    sa siuke pool tundi rasva sees ligunenud praekartulite ja pihvi mees kellele meeldib järjekorras seista lakk-kingades buffeefännidega?
    buffee on nuts, stfu

  6. #366
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    mmm, gastronoomiaflame

  7. #367

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    sa siuke pool tundi rasva sees ligunenud praekartulite ja pihvi mees kellele meeldib järjekorras seista lakk-kingades buffeefännidega?
    ei .. olen pasta inimene pigem .. kuid lidos on ka imo jumala okei toite, tlnas pole küll käind, kuid l2tis on .. obv ei pea minfeid 3m pikkuseid ja rasvas ligunenud vorste võtma ... saab ka yli nutsi kala

  8. #368

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    sa siuke pool tundi rasva sees ligunenud praekartulite ja pihvi mees kellele meeldib järjekorras seista lakk-kingades buffeefännidega?
    Obv on järjekorras olemata aga 2+ korda kauem oodata ja 3+ korda suuremat hinda maksta ballam.

  9. #369
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    gimme a break, lido ei ole mingite standardite järgi hea.

  10. #370
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    eelistan ka restosi. Võib noobel tunduda, aga tõesti ei viici kalsakatega ja taskuvarastega maid jagada!

  11. #371
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    sa siuke pool tundi rasva sees ligunenud praekartulite ja pihvi mees kellele meeldib järjekorras seista lakk-kingades buffeefännidega?
    Restodes ei käi aga Lido on igasugustest baaridest ja pubidest kõvasti etem IMO. Ei pea ootama + näed mida sa sööd(ei juhtu seda, et sulle tuuakse mingi väike lihanässakas lauda ja kui sellega oled lõpetanud ning kõht ikka tühi siis ootad veel mingi 15 minti järgmist asja) + hind kordades odavam. Ja toidud on väga head.

  12. #372

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    ma olen paaris restos käinud tartus .. ok ei vaidle vastu, söögid on ok .. kuid tra see aeg, kui kaua seda tehakse ., siuke tunne oli kord gruusia omas siin, et l2ksid fcking veist jahtimma karjamaalt...

    pubides on ka v2ga h2id sööke, ei pea vütma standard pubi ama ala mingi praekartul or shnitsel vms ... kana for the way

  13. #373
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Tsitaat Algselt postitas marxiku Vaata postitust
    Keegi teab mis on selle koha nimi Soomes, kesklinnas, Kampi lähedal, teisel korrusel asus, kus maksid vist ainult 5€ ja sõid palju tahtsid. 1€ juurde ja said jäätist ka nii palju kui magu jaksas. Et mis nimi sellel kohal ja kas üldse alles see?
    RAX on mingi koht. aga viimati käies oli ca 9€

  14. #374
    Õpihimuline Mängur Kasutaja marxiku avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    471

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    ma olen paaris restos käinud tartus .. ok ei vaidle vastu, söögid on ok .. kuid tra see aeg, kui kaua seda tehakse ., siuke tunne oli kord gruusia omas siin, et l2ksid fcking veist jahtimma karjamaalt...

    pubides on ka v2ga h2id sööke, ei pea vütma standard pubi ama ala mingi praekartul or shnitsel vms ... kana for the way
    HAHAHAA

    ja jep RAX oli see koht.

  15. #375
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Lausa lust on viimaseid ok2aa poste lugeda. Mõtted liiguvad samal lainel. Kiidan seisukohad heaks ka gastronoomia vallas. Parimat toorest veiseliha olen saanud baskimaal, parimaid mereande Veneetsias, parimat sushit ja hiina kiirtoitu China Townis NYC-s, aga Lidot siit minu nimekirjast kahjuks küll ei leia. Kodus saab paremaid asju teha. Kui kiirtoit, siis näiteks Vapianost ruccola raviolid.

  16. #376

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    parim hiinatoit .. lampi tai tänavalt mingi jama, maksis 10 krooni vist

  17. #377

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Nõustun ok2aa-ga Ei tundunud see lido väga hea midagi. liha ja stuff oli standard. väga meeldis salati valik see oli faking nuts! ja kukkel/sai oli ka kivi kõva. restoranid ja asjad on way paremad. aga selles mõttes, et kui vaja süüa siis võin seal vabalt süüa.

    unustasin lisada, et kartul ja liha olid semi külmad selleks ajaks kui lauda jõudsin!
    Viimati muudetud Booyaka poolt : 04.04.10 at 23:40

  18. #378
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Raudselt töllerdasid sada aastat oma kartuliga ringi, et mida kõike küll võtta veel :D
    Riia omas olen käinud, täitsa okei. Ega ta midagi erilist jah ei ole, selline tugev söök igatipidi. Jube palju tõmblemist on see ajab pisut närvi.

  19. #379
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Lausa lust on viimaseid ok2aa poste lugeda. Mõtted liiguvad samal lainel. Kiidan seisukohad heaks ka gastronoomia vallas. Parimat toorest veiseliha olen saanud baskimaal, parimaid mereande Veneetsias, parimat sushit ja hiina kiirtoitu China Townis NYC-s, aga Lidot siit minu nimekirjast kahjuks küll ei leia. Kodus saab paremaid asju teha. Kui kiirtoit, siis näiteks Vapianost ruccola raviolid.
    Lol ilmselgelt ei ole Lido selline koht kuhu naise eksklusiivsele õhtusöögile viid, vaid imo parim koht kus söömas käia iga jumala päev - mõistlik hind, väga hea valik, nuts süsteem - best bang for buck.

    Lido ei paku mingit suurepärast sushit või world class steaki, šašlõkk on sitt, kala on standard aga kallis, aga seal on selliseid mõnusaid lihtsaid asju mida ei pea suurtes kogustes võtma, saad palju erinevaid asju ühe einega nautida - kodune praekartul, kartulivorm, head magustoidud, salatibaar (võtad kausi ja ise tõstad omale igast manti 25 eegi eest per kauss, valikus seened, oad, kurgid, sibulad värgid särgid), puuviljavalik (ka sama kausisüsteem, 34 eeki ja lao kuhjaga kauss täis - KIIVID (Y), ananassid, mangod jne).

    Hateritele: kui Lido selline sitt on, siis soovitage mulle koht, kus ma saan 50-100 krooni eest (jook incl.) paremini süüa igapäevaselt, et menüü esimese nädalaga üle ei viskaks? Makarone ja riisi ei salli.

  20. #380

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Lol ilmselgelt ei ole Lido selline koht kuhu naise eksklusiivsele õhtusöögile viid, vaid imo parim koht kus söömas käia iga jumala päev - mõistlik hind, väga hea valik, nuts süsteem - best bang for buck.

    Lido ei paku mingit suurepärast sushit või world class steaki, šašlõkk on sitt, kala on standard aga kallis, aga seal on selliseid mõnusaid lihtsaid asju mida ei pea suurtes kogustes võtma, saad palju erinevaid asju ühe einega nautida - kodune praekartul, kartulivorm, head magustoidud, salatibaar (võtad kausi ja ise tõstad omale igast manti 25 eegi eest per kauss, valikus seened, oad, kurgid, sibulad värgid särgid), puuviljavalik (ka sama kausisüsteem, 34 eeki ja lao kuhjaga kauss täis - KIIVID (Y), ananassid, mangod jne).

    Hateritele: kui Lido selline sitt on, siis soovitage mulle koht, kus ma saan 50-100 krooni eest (jook incl.) paremini süüa igapäevaselt, et menüü esimese nädalaga üle ei viskaks? Makarone ja riisi ei salli.
    ( Click to show/hide )

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES