Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 48, kokku 127 EsimeneEsimene ... 3846474849505898 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 941 kuni 960, kokku 2533
  1. #941
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    miks? see on täpselt selline film, et kas ei meeldi üldse või lausa jumaldad. kõik filmid ei peagi happy endinguga olema. imo on põnevust ja müsteeriumit filmi lõpuni.

    //ja, dialoogid on vahest ikka suht mööda, aga filmi idee on minuarust 5+.

    //edit. tsekkasin veits ja filmi uploadija ise mingit paska juurde pannud. torrentist saad kindlasti.
    Viimati muudetud kardaanirist poolt : 10.04.10 at 23:50

  2. #942
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JohnnyDolce avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    ESTonia
    Postitusi
    454

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Lubage ma sattun eufooria lainele. Okei. Igatahes, parim film EVER on Into the wild. Parim story, tõestisündinud lugu, parim soundtrack, parim location, psühholoogia, seiklus, tunnetus, emotsioonid.



    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=2LAuzT_x8Ek[/YOUTUBE]


    Olen nii palju uurinud selle kohta, kui tekib küsimusi, andke teada. Kavatsen ise natuke tema jälgedes käia, vähemalt Magic Busis veidi elada. Lihtsalt haige, kuidas see film ja raamat hingemaailma muuta võivad.

  3. #943
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Tsitaat Algselt postitas JohnnyDolce Vaata postitust
    [YOUTUBE]2LAuzT_x8Ek[/YOUTUBE]
    FYP

  4. #944
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Tsitaat Algselt postitas mkva Vaata postitust
    Kas PTR ei tracki euro laudu?
    Trackib, aga kuvab dollaritena(ilma konvertimata). €1=$1

  5. #945
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JohnnyDolce avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    ESTonia
    Postitusi
    454

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Tänud.

  6. #946
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Trackib, aga kuvab dollaritena(ilma konvertimata). €1=$1
    aitäh.

  7. #947

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Tsitaat Algselt postitas JohnnyDolce Vaata postitust
    Olen nii palju uurinud selle kohta, kui tekib küsimusi, andke teada. Kavatsen ise natuke tema jälgedes käia, vähemalt Magic Busis veidi elada. Lihtsalt haige, kuidas see film ja raamat hingemaailma muuta võivad.
    Kas sa arvad, et sa sedasama siis eestimaalt ei või leida? Sellist muutust läbi elada?

  8. #948
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    into the wild tundus mulle megaigav ja lõpuni seda ei vaadanudki.

  9. #949

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    vaatan da vinci koodi .. tra noo nii pikakas ananb filmi venitada ...

  10. #950

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Into the wild on siiski 2nd best Movie of all time : ), The Matrix siiski on lihtsalt liiga... pole sõnu..

    Into the wild on ka täiesti nuts... eddie vedderi lood sobivad ka ulmehästi sinna...

    "Cause, you know what I don't understand? I don't understand why people, why every fucking person is so bad to each other so fucking often. It doesn't make sense to me. Judgment. Control. All that, the whole spectrum. Well, it just... "

  11. #951
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JohnnyDolce avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    ESTonia
    Postitusi
    454

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Kas sa arvad, et sa sedasama siis eestimaalt ei või leida? Sellist muutust läbi elada?
    Lühidalt. Ei.

    Pikemalt mõeldes on ju võimalusi küll. Ning selleks ei peale olema isegi taoline field-trip tundmatusse, mõni teeb seda mediteerimise abil, mõni usu läbi. Aga oluline on, mis on eesmärk.

    Hingemaailma puhastamine pealesuruvast urbanismist? Jah, saaks ju küll mõnda lähedal olevasse metsa joosta ning loodusest elatuda. Aga kuna ma tean, et ma ei ole väga püsiv inimene, põgeneksin kodu ning linna läheduse tõttu üsna pea tagasi. (arvatavasti)

    Suurem ettevõtmine nii kaugetesse paikadesse nagu Alaska ning Slab City, hoiaksid mind aga pikemal teekonnal - mingil reaalselt eksisteerival sihil. Ning sellest jõudu saades, usun, et saaksin hakkama. Kodumetsa pole eriti raske siseneda ning sinna jõudes võib äkitselt tekkida mõte "Nii.. ja mis edasi?"

    Just see, et keskendun sihile on tähtis. Pikk perspektiiv, kulgemine selle suunas ning sellel teekonnal mõtete kogumine. Jõudes lõpp-punkti, oled veetnud nii palju aega oma sihtmärgist unistades, karjudes, hoorates, et oled alateadlikult õppinud tundma enda hingemaailma ning väliseid mõjutavaid tegureid.

    Ehk siis lühidalt ning pikalt, Sa võtad endale pikema teekonna mitmete erinevate punktidega ning sa ei leia oma kauaotsitud muutust mitte hetkel kui su jalad puudutavad lõpp-punkti, vaid seal olles sa hakkad tajuma, et kogu see teekond ning läbitavad vahemaad, mis sa oled endaga veetnud, on sind muutnud.
    Viimati muudetud JohnnyDolce poolt : 11.04.10 at 00:31 Põhjus: koma.

  12. #952

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    barca paneb reali kotti

  13. #953
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Õige kah

  14. #954

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Ma tahaks sulle vastuseks terve raamatu kirjutada, aga lühidalt, seal ei ole seda, mida sa otsid. Kogu sinu elu toimub täpselt praegusel hetkel, see en ainuke asi, mis on reaalne ja mis peaks sulle tähtis olema, tulevik ei too sulle mingisugust lunastust ja õnne, keskendumine tulevikus toimuvale illusioonile ei ole viis elamiseks.

  15. #955
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JohnnyDolce avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    ESTonia
    Postitusi
    454

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Kõik, mis ma ütlesin, oli ja on, et ma tahan samuti minna nö. eneseotsinguretkele. Proovida uusi asju, saada tundma maailma kui avaramat pilti. Kodus istudes, ei õpi jalgpalli mängima. Vaja on praktikat.
    Viimati muudetud JohnnyDolce poolt : 11.04.10 at 01:03

  16. #956

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Tsitaat Algselt postitas JohnnyDolce Vaata postitust
    Lubage ma sattun eufooria lainele. Okei. Igatahes, parim film EVER on Into the wild. Parim story, tõestisündinud lugu, parim soundtrack, parim location, psühholoogia, seiklus, tunnetus, emotsioonid.

    Olen nii palju uurinud selle kohta, kui tekib küsimusi, andke teada. Kavatsen ise natuke tema jälgedes käia, vähemalt Magic Busis veidi elada. Lihtsalt haige, kuidas see film ja raamat hingemaailma muuta võivad.
    Olen seda näinud ja tõesti, peale filmi nägemist tükk aega ei tulnud uni, vaid mõtlesin vaikselt voodis elu üle.

  17. #957

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Tsitaat Algselt postitas JohnnyDolce Vaata postitust
    Kõik, mis ma ütlesin, oli, et ma tahan samuti minna nö. eneseotsinguretkele. Proovida uusi asju, saada tundma maailma kui avaramat pilti. Kodus istudes, ei õpi jalgpalli mängima. Vaja on praktikat.
    Ma ei ütle midagi halba otsimise, rändamise ja maailmanägemise kohta, uute kogemuste jne kohta, seda kindlasti teha niipalju, kui võimalusi on, aga sügavama elu mõtte avastamiseks ei pea kuhugi pärapõrgu ronima. Seal on see muidugi natuke lihtsam, kuna seal vaikib kergemini see pidev mõttemüra, mis meie päid täidab. Mõni ronib mägedesse, mõni läheb kalale, mõni sõidab tsikliga 200km/h, eesmärk on kõigil üks, sundida mõte vaikima ja tunnetada praegust hetke täpselt sellisena, nagu ta on. Ilma mineviku ja tulevikuta. Ilma probleemide ja hirmudeta. Mõned oskavad seda ka ilma ekstreemsusi ette võtmata. buddha mungad näiteks. Ja Tommy Angelo.

  18. #958
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JohnnyDolce avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    ESTonia
    Postitusi
    454

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Just.. Igivana tõde, et inimesed on erinevad. :)

    Niisiis, pean minema. Angelina Jolie'ga kohting kokku lepitud. Täna pidi unenägudes hea film jooksma.

  19. #959
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Tsitaat Algselt postitas JohnnyDolce Vaata postitust
    Lubage ma sattun eufooria lainele. Okei. Igatahes, parim film EVER on Into the wild. Parim story, tõestisündinud lugu, parim soundtrack, parim location, psühholoogia, seiklus, tunnetus, emotsioonid.
    See oleneb küll täiesti inimesest, aga minu arvates on näiteks hoopis Forrest Gump parim film ever.
    Viimati muudetud Fabulous poolt : 11.04.10 at 01:39

  20. #960
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Minu arvates on "Revolver" parim film ever.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES