Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 57, kokku 127 EsimeneEsimene ... 747555657585967107 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 121 kuni 1 140, kokku 2533
  1. #1121

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Tsitaat Algselt postitas Lutzky Vaata postitust
    Mis argument Tom sul on? Ma ei ole veel aru saanud. Fedor on see, kes keeldub ja White on jumal? Aga miks sa siis ülaltoodud artiklist ei kopeerinud siia seda, et M1 ütles, et see pakkumine ei olnud selline.

    Minu väide on selline, et asi ei olnud ainult Fedoris.
    Jällegi oma tüüpilise vastusega, white on jumal jh, kus ma seda ütlesin? Mingi bs mustamine peab alati sees olema. Ok siis veel 1 kord puust ja punaseks, White tegi sellise diili millest loobumine on absurdne, nii M1 kui ka Fedorile endale ja ainuke võimalik vastus on see, et Fedor kardab. Kes siis ikkagi kontrollivad asja? Sa tahad öelda et Fedor on oma mänedžeride käpiknukk vms et ta ei saa ilma nende nõusolekutta teha mis tahab? Mänedžer on rohkem ikka tööline ja teenuse pakkuja, mänedžeridest ei tohiks siuliselt sittagi oleneda, aint detailid ja paberimäärimine jms. Kui Fedor tahaks, siis ta ka saaks ikkagi.

    Sinnamaani et M1 ümberlükkas lugesin peale seda kui posti tegin. Suht obv. et nad sellekohta ka valetavad. Miks peaks Dana valetama ma ei saa aru, Fedoril on muidugi 100 põhjust oma valedega jätkamiseks. Dana oleks sama diili nõus tegema avalikult ja samas diilis millega presidendid alla kirjutavad ja käsi suruvuad, M1 tahtis saladuses hoida.

  2. #1122
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Teil saibaal pole juba? ;D

  3. #1123

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Tsitaat Algselt postitas Tom Vaata postitust
    Ei ole võimalik debatti pidada kui isegi ei loeta postitust läbi, jällegi ei väitnud et Fedor on past his prime ei väitnud, et sellepärast et Dana tahab peab tulema(põhjused on hoopis teised) ja olen need välja ka toonud, seda boneri ümberkeeramise lasteaia liivakasti iba võib igaüks ajada.
    Kus kohast mu retoorikal ja argumenteerimisel vead on, too otseselt välja mis ma olen siis öelnud mis vale on. Ma ei ole näinud ÜHTEGI argumenti teie arvamuse poolt, teie olete minu arust need kes argumenteerida ei suuda, teil pole isegi argumenti.
    jeerum

    Alguses väidad, et Fedor kardab ja siiani on maa alla tagunud vaid tundmatuid.
    Sai ümber lükatud, et tegelikult on ikka võitnud enamus maailma tipp-fightereid.
    Siis hakkad ajama, et pole väitnudki, et tundmatuid maa alla taob ja tood välja uue omapoolse fakti, et Fedor on juba 33 ja varsti parimad aastad möödas.
    Sai üümber lükatud, et paljud (tegelikult isegi enamus) UFC HW Championeid on esimest korda vöö saanud 30+ vanuses.

    Ikka ise saad aru, mida sa oled kirjutanud ja mida on sulle üritatud selgeks teha?

    Siis ajad veel mingit imalat boneri juttu ja postitad suvalise lingi artikliga, kus on selgelt väljendatud UFC poolne nägemus kogu sellest loost.

    Loe ntx seda artiklit:
    ( Click to show/hide )



    Saa nüüd aru, et mündil on alati kaks külge ja kõik mis D.White suust tuleb ei ole puhas kuld. Tema pidevad vaidlused lepingute ja palganumbrite üle panevad mind kahtlema tema sõnades, mitte M-1 omades.

    Ei ole Fedori vastu mingit suurt sümpaatiat, aga kuna ma ala jälgin, siis pean teda ka HETKEL parimaks HW fighteriks.

  4. #1124
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    õu tehke oma see kaklustopic.

  5. #1125
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    pluss üks

  6. #1126
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    õu tehke oma see kaklustopic.

    päeva idee

  7. #1127
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Tsitaat Algselt postitas Tom Vaata postitust
    Jällegi oma tüüpilise vastusega, white on jumal jh, kus ma seda ütlesin? Mingi bs mustamine peab alati sees olema. Ok siis veel 1 kord puust ja punaseks, White tegi sellise diili millest loobumine on absurdne, nii M1 kui ka Fedorile endale ja ainuke võimalik vastus on see, et Fedor kardab. Kes siis ikkagi kontrollivad asja? Sa tahad öelda et Fedor on oma mänedžeride käpiknukk vms et ta ei saa ilma nende nõusolekutta teha mis tahab? Mänedžer on rohkem ikka tööline ja teenuse pakkuja, mänedžeridest ei tohiks siuliselt sittagi oleneda, aint detailid ja paberimäärimine jms. Kui Fedor tahaks, siis ta ka saaks ikkagi.

    Sinnamaani et M1 ümberlükkas lugesin peale seda kui posti tegin. Suht obv. et nad sellekohta ka valetavad. Miks peaks Dana valetama ma ei saa aru, Fedoril on muidugi 100 põhjust oma valedega jätkamiseks. Dana oleks sama diili nõus tegema avalikult ja samas diilis millega presidendid alla kirjutavad ja käsi suruvuad, M1 tahtis saladuses hoida.
    Aga miks peaks M1 valetama? Kust sa võtad, et see on suht. obv. Ma ei saa sellest aru. Ei ole absurdne loobuda diilist (mida White väidetavalt tegi) - sest Fedori nimi müüks rohkem kui viimased UFC-d kokku ühe fightiga. Imo on see nr veel vähe - ma saan aru, et Fedor saab 10mUSD +PPV cut per fight. Tundub reaalsem tema mastaabiga fighteri kohta.

  8. #1128

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Viimaseid postitusi lugedes peaks ehk foorumis olema ka ***Ametlik meeste kiitmisnurk*** ?

    Huvi pärast toksisin youtube´i otsingusõnad white ufc ja fedor ufc. Esimese puhul olid esimesed vasted nö. jutuvideod ja teise puhul löömavideod. UFC puhul on tegemist vist ikka vastase löömise, mitte surnuks rääkimisega ?

  9. #1129
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    :D::D:D

  10. #1130

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    jeerum

    Alguses väidad, et Fedor kardab ja siiani on maa alla tagunud vaid tundmatuid.
    Sai ümber lükatud, et tegelikult on ikka võitnud enamus maailma tipp-fightereid.
    võidu otsas istuda ja aegajalt mingeid tundmatuid maa sisse taguda
    Olevik
    Siis hakkad ajama, et pole väitnudki, et tundmatuid maa alla taob ja tood välja uue omapoolse fakti, et Fedor on juba 33 ja parimad aastad möödas.
    Sai üümber lükatud, et paljud (tegelikult isegi enamus) UFC HW Championeid on esimest korda vöö saanud 30+ vanuses.
    Fedor on 33 ja varsti parimad aastad möödas
    Jällegi, ei väitnud et parimad aastad möödas.

    Isegi kui on varsti parimad aastad möödas siis see ei tähenda, et ei saaks hea figher olla. Ei väitnud et kui parimad aastad möödas on siis kohe sured. On selge et kui fedor on 39 siis see ei ole enam see mis ta oli aastal 2002 aj 2003. Väidan, et see ei ole ta tipptase, mitte et see ei ole hea tase. Tahad öelda et parimad aastad on 36-37, need on paremad kui 27-28?

    Ikka ise saad aru, mida sa oled kirjutanud ja mida on sulle üritatud selgeks teha?
    ....


    Sellest artiklist(minu postitatud), toodi välja, ka M1 seisukoht.

    Põhi argument mida olen siin koguaeg kordand, Fedor ei taha seda diili ja mitte raha pärast. Minu jaoks ei saa öelda et keegi on maailma parim kui ta ei ole maailma parimatega võidelnud. Öelda et Brock oleks Fedorile kerge vastane ja et M1 on tal paremad vastased(kes millegipärast võitlevad väiksemate rahade nimel) on absurdne.

    E: täna ei postita rohkem, vb homme jälle.
    Viimati muudetud Tom poolt : 13.04.10 at 20:11

  11. #1131
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Tsitaat Algselt postitas Tom Vaata postitust
    Mis nimelt oleks need muud aspektid mis ei lase enam fightil toimuda?
    Kõik taandub ikkagi rahale. Fedor on M-1 osanik ja teenib oma ettevõtte kaudu ikkagi rohkem kui UFC pakub.

  12. #1132
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Tsitaat Algselt postitas Tom Vaata postitust
    Irw vähe joostud cmoon sa ei saa aru kui haledalt see kõlab. Vähe joostud, sest kõik pole õnnestunud. Dana peaks isiklikult wict Fedori gey-seksfantaasiad rahuldama kui ta teda UFCs n2ha tahaks. See diil mis ta andis oli absurdne lihtsalt, rohkemat ei ole lihtsalt reaalselt võimalik teha.

    Jällegi pole väitnud et oleneb aint fighteri soovist, see oli retooriline küsimus. Praegu oleneb ainult Fedorist, jah tema managerid tahavad hiidsummasid, aga kui Fedor ise julgeks ja tahaks siis saaks ka. Raha maksti talle kõvasti rohkem kui mujal.

    Omg silmakirjalikkus on piiramatu. Kuidas on lause "sest talle oleks antud kõik ja rohkemgi veel, siis see on bs." oma arvamuse avaldamine, see on minu argumendi ehk seisukoha ehk arvamuse valesti esitamine ffs.

    M, miks siis ei lähe ta, pista omale suure rahapaki taskusse ja toksiks kasti Miri, kes on väitnud, et teeks talle ära ja siis Brocki. Peab olema väga dissillusioned. Usu mind ma tahaks väga näha Brock vs Fedor ja ma oleks isegi Fedori poolt, kunag see lihamägi ei meeldi mulle, aga öelda et tal on seal M1s paremad vastased kui UFC on lihtsalt täiesti absurdne, seda peab ütlema keegi kellel puudu reaalsusega täielik kontakt.

    Mis nimelt oleks need muud aspektid mis ei lase enam fightil toimuda? Fighti kokkupanek seisab antud juhul ikkagi ainult selle taga, et Fedor ühel või teisel põhjusel ei taha, et see toimub. See, et ta võitleb seal paremate vendadega kui Mir või Brok on ikka ilgem BS.
    Vastatud lõikude kaupa.

    Ilmselgelt on. Sama teema profipoksiga - Mayweather vs X = USD. MMA-s Fedor vs X = USD. Kõik on promos kinni.

    Kust sa võtad, et oleneb ainult Fedorist. Ma olen nt profipoksi promotsioone jälginud viimased 5 aastat ja ma ei ole veel näinud superfighti, kus lepingu punktide üle vaidlemine ei võtaks aega ning üldjuhul on seal nii fighter, manager kui ka sponsorid mängus.

    Piiramatu.

    Mina arvan jälle, et nt White peksab segast 90% ajast.

    Kust sa võtad, et ta ei võitle. See, et Miri ja Broki nimi on üles hypetud ei tähenda, et nad ka mingisugused vastased talle oleks.


    edit: ma eemale. kui veel midagi tuleb, siis vastan hilinemisega
    Viimati muudetud Lutzky poolt : 13.04.10 at 20:03

  13. #1133
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Korralik diskuteerimine käib teemal, millest ise muhvigi ei jaga . Laused on nagu kõrgema matemaatika võrrandid, millest aru ei saa :D

  14. #1134
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Thumbs up Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    õu tehke oma see kaklustopic.
    Milleks jamada topicuga kui sobilikum oleks teemakohaselt asi selgeks teha.

  15. #1135

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Tsitaat Algselt postitas Tom Vaata postitust
    Põhi argument mida olen siin koguaeg kordand, Fedor ei taha seda diili ja mitte raha pärast. Minu jaoks ei saa öelda et keegi on maailma parim kui ta ei ole maailma parimatega võidelnud. Öelda et Brock oleks Fedorile kerge vastane ja et M1 on tal paremad vastased(kes millegipärast võitlevad väiksemate rahade nimel) on absurdne.
    Suht pudru ajad kokkuvõtteks minu jaoks, aga ütle siis seda:

    1.Kas Alistair Overeem, Brett Rogers, Fabricio Verdum, Roger Gracie ei kuulu hetkel HW maailma parimate hulka?

    2. Kas maailma parimad HW on hetkel Lesnar, Mir, Velazquez, Carwin, Congo, Cro-Cop, Nog, Nelson?

    Homseni.

  16. #1136

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Murran lubadust korra,siis tänaseks tõesti kõik.
    , srry, kritiseerige.
    Tsitaat Algselt postitas Lutzky Vaata postitust
    Vastatud lõikude kaupa.

    Ilmselgelt on. Sama teema profipoksiga - Mayweather vs X = USD. MMA-s Fedor vs X = USD. Kõik on promos kinni.

    Kust sa võtad, et oleneb ainult Fedorist. Ma olen nt profipoksi promotsioone jälginud viimased 5 aastat ja ma ei ole veel näinud superfighti, kus lepingu punktide üle vaidlemine ei võtaks aega ning üldjuhul on seal nii fighter, manager kui ka sponsorid mängus.
    Mhm lepingu punktideüle vaidlemine võtab aega ja selleks on abiks mändedžerid ja kogu kammajaa, aga seda et mänedžer ütleb et nii, fight ei tohi toimu kuna mina nii tahan kyll ei ole, mänedžer annab nõu aga kokkuvõttes otsustab fighter ikka.

    Ma ei ütle et selles asjas pole bürokraatiat jms paberiasju. Meie n2iteks ei saa minna ja öelda et ok me tahame võidelda sadade tuhandete inimeste ees makske meile. Aga Fedor ja Brock saavad täpselt seda teha antud olukorras, see paberite jms asi on ääremärkused, kas fight toimub või mitte oleneb fighteritest. Minu argument on see, et fight ei ole mitte paberite ja ka raha taga kinni, vaid puhtalt Fedori.
    Mina arvan jälle, et nt White peksab segast 90% ajast.
    ok

    Kust sa võtad, et ta ei võitle. See, et Miri ja Broki nimi on üles hypetud ei tähenda, et nad ka mingisugused vastased talle oleks.
    Nii et see on suu argument, Brock ei oleks mingi vastane Fedorile ja ta lihtsalt ei viici minna. Cmoon MMAst ja lihtsalt reaalsusest pole mingit arusaama(ei väida et ekspert olen aga niipalju tean), kui arvad, et Fedor vs Brock oleks daavet ja koljat kus Brock oleks väike Daavet. Fight oleks ilmselt äärmiselt tasavägine, Brock on lihtsalt ülekaalukalt suurem. Ise paneks Fedori ilmselt favoriidiks.

  17. #1137

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.


  18. #1138
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    kõige jamam offtopic ever

  19. #1139
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Tsitaat Algselt postitas LuuK Vaata postitust
    Milleks jamada topicuga kui sobilikum oleks teemakohaselt asi selgeks teha.
    sest seda on võimatu selgeks teha ja see never ever ei juhtu?

  20. #1140
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** lenC, ära näpi!

    Tsitaat Algselt postitas ingu Vaata postitust
    speedi selle kuu edetabelis enam ei tegutse

    järelt saan koha võrra kõrgemale selles edetabelis

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES