Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 2533

Hübriidvaade

  1. #1
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Esimene shot siis NL50-sse. Esmamulje: regsid on ikka oluliselt leidlikumad kui NL25 kirkamad kriidid ja...mmm fishid on suht samasugused.
    Kohe esimese sessiga siis suurim võidetud ja kaotatud pot ka, jee...

    Great success!
    ( Click to show/hide )


    Ja KOHHE karistatakse ära ka!
    ( Click to show/hide )


    Tra, no ma nii arvasin, et tal QQ või KK, aga noh, nii deep, et otsustas 4-beti OOP JJ-ga callida, ei näe küll, et see kasumlik käik tema poolt oleks: setmine oddse küll pole ja kui flopis kasvõi üks ülekaart, on tal äärmiselt keeruline mängida, kui iga tänav surun + kelts flopiga võib ta ikka taga olla. Aga jamh, olen ahne donk ikka. Veavalt, et ta 18 taalasele c-betile flopi foldinud oleks, aga ehk oleks nupud sisse saanud hoopis. Ma oleks 2-oudist ikka märksa rohkem nautinud, ausalt.

    Esimene sess kokkuvõttes -1BI. Tunnen, et taseme vahe NL25-ga on olemas ja reaalne, aga krt, ei tahaks kuidagi alla anda. Pean vist mõtlema coachi palkamisele vmt, ei tahaks kohe üldse alla anda microt nühkima jääda...

    NL/PL25 FR muidu näitab 6,53 bb/100 83k käe peale, mis pole midagi suurepärast, aga noh, rahuldava ehk annab välja (koolipoisi 3).
    Peaks vb selle samuse...mmm...oma päeviku ka tegema, pole kusagile teemase nagu sellist posti teha väga...hmmm...

  2. #2

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    Esimene shot siis NL50-sse. Esmamulje: regsid on ikka oluliselt leidlikumad kui NL25 kirkamad kriidid ja...mmm fishid on suht samasugused.
    Kohe esimese sessiga siis suurim võidetud ja kaotatud pot ka, jee...

    Great success!
    ( Click to show/hide )


    Ja KOHHE karistatakse ära ka!
    ( Click to show/hide )


    Tra, no ma nii arvasin, et tal QQ või KK, aga noh, nii deep, et otsustas 4-beti OOP JJ-ga callida, ei näe küll, et see kasumlik käik tema poolt oleks: setmine oddse küll pole ja kui flopis kasvõi üks ülekaart, on tal äärmiselt keeruline mängida, kui iga tänav surun + kelts flopiga võib ta ikka taga olla. Aga jamh, olen ahne donk ikka. Veavalt, et ta 18 taalasele c-betile flopi foldinud oleks, aga ehk oleks nupud sisse saanud hoopis. Ma oleks 2-oudist ikka märksa rohkem nautinud, ausalt.

    Esimene sess kokkuvõttes -1BI. Tunnen, et taseme vahe NL25-ga on olemas ja reaalne, aga krt, ei tahaks kuidagi alla anda. Pean vist mõtlema coachi palkamisele vmt, ei tahaks kohe üldse alla anda microt nühkima jääda...

    NL/PL25 FR muidu näitab 6,53 bb/100 83k käe peale, mis pole midagi suurepärast, aga noh, rahuldava ehk annab välja (koolipoisi 3).
    Peaks vb selle samuse...mmm...oma päeviku ka tegema, pole kusagile teemase nagu sellist posti teha väga...hmmm...
    mida perset sa tegid ässadega :O ?

  3. #3

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    mida perset sa tegid ässadega :O ?
    väga kahtlane jah

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    mida perset sa tegid ässadega :O ?
    Tsitaat Algselt postitas dener89 Vaata postitust
    väga kahtlane jah
    Ütlesin ju, et ahne donk olin..."ahh, 2 outi never ever ei tule talle, annan ühe tasuta kaardi, siis kui ta korra veel vajutab, saan kindlalt kogu stacki".
    Päris kallis õppetund igatahes...Selle eest oleks mm mitu-mitu coaching sessi ikka saanud, oleks vist kasulikum kaup olnud :/

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES