Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 32 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 629

Teema: nutitelefonid

  1. #201

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    Üldiselt räägitakse head S2-st.
    One kellelgi isiklike kogemusi ja võrdlusmomenti mõne teise nutikaga?
    + , - S2-l?

    1-2 nädala jooksul peaks S4 müüki eestis tulema ja S2 hind teoreetiliselt kukkuma mõnevõrra....
    Ma vahetasin IPhone3Gsi S2 vastu ja S2 vahetasin S Advance vastu. S2 ja S Advance suht samad imo st mõlemad on head ja saan vajaliku tehtud. IP3Gs oli ka hea, aga puhtalt hinna pärast ma IP ei ostaks, kuna ca 2x hinnavahe ei õigusta end ühestki otsast.

  2. #202

    Re: nutitelefonid

    Mul vist 1.5a nyyd S2, imho väga normaalne aparaat. S3 tundus käes natukene suur, ilmselt harjumise asi? Võrdlusmoment on olemas mingi LG 3-400e ja Sony 3-400e aparaadiga. Mulle isiklikult meeldis samsung käes rohkem ning tundus ka kiirem olevat, kuigi vb see mingi "persse tunnetus".. Atm küll ei kujuta ette miks peaks üldse lähima 3-4-5a jooksul uue ost,a millestki puudust ei tunne .. Aga noh ilmselt see tehnika muutub niii kiriesti, mõeldakse mingi uus "ime" asi välja mida vaja ning siis tuleb ka vahetada..

  3. #203
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    Üldiselt räägitakse head S2-st.
    One kellelgi isiklike kogemusi ja võrdlusmomenti mõne teise nutikaga?
    + , - S2-l?

    1-2 nädala jooksul peaks S4 müüki eestis tulema ja S2 hind teoreetiliselt kukkuma mõnevõrra....
    S2 ei tea, aga S3 on nuts. On kodus ka iPhone5, aga minu arvates S3 > iPhone5. Tõenäoliselt maitse asi.

  4. #204
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: nutitelefonid

    yep, ma võtaks iphone :)

  5. #205
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: nutitelefonid

    Mul on iphone, naisel on android. Android meeldib rohkem.

  6. #206
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: nutitelefonid

    Võtke jah Iphone, nime eest peab ka ju keegi neile peale maksma sitaks! :)

  7. #207

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Võtke jah Iphone, nime eest peab ka ju keegi neile peale maksma sitaks! :)
    lol :D

  8. #208
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: nutitelefonid

    uus HTC One on nuts.. mul endal praegu rahaliselt ei hakka hammas peale.. ootan vist ära kuni tulevad järgmised nutitelefonid koos nutikäekellaga ja siis ostan järgmise hetke nuts telefoni ära:)

  9. #209

    Re: nutitelefonid

    htc one näeb tõesti seks välja, päris palju reviewsid vaadanud ja uurinud, tundub kvaliteet pill, kahjuks käib hind samuti üle jõu :(

  10. #210

    Re: nutitelefonid

    Krt, kuidas te nimetate nutsiks telefoni, millega telefoni kontaktide avamine võtab aega 4-5 sekundit? Lisaks veel üksjagu puudusi, mis kasutamisel ilmnenud. Browseri crashid jne.

  11. #211

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Krt, kuidas te nimetate nutsiks telefoni, millega telefoni kontaktide avamine võtab aega 4-5 sekundit? Lisaks veel üksjagu puudusi, mis kasutamisel ilmnenud. Browseri crashid jne.
    Mis mõttes 5 sekundit? võtad telefoni trükid mingi 3 algus tähti ja mini 1 sekundiga olemas ju?
    Mul S2 peal pole chrome yhtegi korda crashind

  12. #212
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: nutitelefonid

    IT'S OFFICIAL: The New HTC One Is Hands Down The Best Android Phone Around


    HTC One review'd kokku kogutud. Tundub võimas tõesti, välimus on tohutu eelis s3 (s4) plastiku ees.

  13. #213

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Krt, kuidas te nimetate nutsiks telefoni, millega telefoni kontaktide avamine võtab aega 4-5 sekundit? Lisaks veel üksjagu puudusi, mis kasutamisel ilmnenud. Browseri crashid jne.
    Ei oska kommenteerida. Kontaktid avab murdosa sekundiga, browser crashinud ei ole. Ainus proge, mis aeg-ajalt kokku jookseb on Vihased Linnud.

  14. #214
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Krt, kuidas te nimetate nutsiks telefoni, millega telefoni kontaktide avamine võtab aega 4-5 sekundit? Lisaks veel üksjagu puudusi, mis kasutamisel ilmnenud. Browseri crashid jne.
    Sul Chinast special edition ?

  15. #215

    Re: nutitelefonid

    http://www.google.com/nexus/4/ - imo. Peaks lõpuks selle kuu keskel eesti ka jõudma ametlikult. Need samsangid on ju ka suht ülehinnatud nagu iphone.

  16. #216

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Krt, kuidas te nimetate nutsiks telefoni, millega telefoni kontaktide avamine võtab aega 4-5 sekundit? Lisaks veel üksjagu puudusi, mis kasutamisel ilmnenud. Browseri crashid jne.
    Sa oleks pidand kohe viima selle garantiisse või androidile reseti tegema vms..tõesti arvasid et 600eurisel tippmudelil võtab kontaktide avamine 4 sekki?

  17. #217
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: nutitelefonid

    Vaaatsin galaxy s3. Osta.ee läks hind pea 400 välja. Kas tõesti järelturul on nii kõrged hinnad?
    Selline tunne nagu järelturul ei maksa telefonid midagi kui uus mudel peale tuleb

    Uue telfefoni peale 600euri tõesti ei raatsi maksta

  18. #218

    Re: nutitelefonid

    ise plaanin ka oodata ca 2 nädalat, kui S4 välja tuleb. Vaatan siis, kas hind läks alla või mitte. Saatsin sellesisulise küsimuse ka EMT-le, vaatan, kuidas reageerivad :P

  19. #219
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: nutitelefonid

    Kui FB syncitud konaktid siis lähebki kauem. Brauser mul crashinud pole seni

    S2 JA S3 suuruselt ju praktilisselt samad
    Viimati muudetud Ints poolt : 09.04.13 at 17:11

  20. #220
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: nutitelefonid

    Kas FB kontakte saab kuidagi "unsyncida" ka, kui need on juba kord syncitud? Sama ka gmaili omadega.

Lehekülg 11, kokku 32 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES