Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 32 EsimeneEsimene ... 2101112131422 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 629

Teema: nutitelefonid

  1. #221
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: nutitelefonid

    seaded/kontod. Sealt kustutad ära

    google kontoga keerulisem.. seda kasutab maps, gmail jne minu arust. Ma ise lasin googlest kõik kontaktid maha lihtsalt.
    Viimati muudetud Ints poolt : 09.04.13 at 17:22

  2. #222
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: nutitelefonid

    Auto-sync data peaks ka linnukese ära võtma?
    Äkki kui seal on linnuke, siis igakord kui ma gmaili/FB lähen, teeb automaatselt synci uuesti. Ja terve tel. raamat on jälle p*ska täis.

  3. #223
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Auto-sync data peaks ka linnukese ära võtma?
    Äkki kui seal on linnuke, siis igakord kui ma gmaili/FB lähen, teeb automaatselt synci uuesti. Ja terve tel. raamat on jälle p*ska täis.
    Äkki on probleem selles, et facebook on paska täis ja peaks seda puhastama hoopis ?

  4. #224
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: nutitelefonid

    Sa saad ise valida mida ta seal fb alt syncib. Sünnipäevad jne võid jätta. Võta lihtsalt kontaktide tagant linnuke ära

  5. #225
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Äkki on probleem selles, et facebook on paska täis ja peaks seda puhastama hoopis ?
    FB ei ole mul lambikaid sõbralistis. Kõik on inimesed, kellega olen päriselus kokku puutunud.
    Pigem tegi muret see, et syncis gmaili aadresseid mulle tel. raamatusse, kuhu ma reaalselt ei helista ju kunagi lol.

  6. #226
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Vaaatsin galaxy s3. Osta.ee läks hind pea 400 välja. Kas tõesti järelturul on nii kõrged hinnad?
    Selline tunne nagu järelturul ei maksa telefonid midagi kui uus mudel peale tuleb

    Uue telfefoni peale 600euri tõesti ei raatsi maksta
    S3 saad esindusest €500-ga, või oli isegi odavam. Ei mäleta palju enda oma eest maksin.

  7. #227
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    S3 saad esindusest €500-ga, või oli isegi odavam. Ei mäleta palju enda oma eest maksin.

    clickis 429 http://www.klick.ee/parima-hinnaga-n...9300-3396.html

  8. #228

    Re: nutitelefonid

    Keegi elisast telefone ei saa soodsamalt? mingit kõnepaketti lisaks ei taha.

    Kas S4 tulekuga peaks S2 hind ka langema? Hetkel on seda mudelit väga vähe Tele2-s, EMT-s, Elisas ja juurde ei tellita.

    Hetkel kui küsida, siis kõik keerutavad ja mingit vastust sealt ei saa.

  9. #229
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    Keegi elisast telefone ei saa soodsamalt? mingit kõnepaketti lisaks ei taha.

    Kas S4 tulekuga peaks S2 hind ka langema? Hetkel on seda mudelit väga vähe Tele2-s, EMT-s, Elisas ja juurde ei tellita.

    Hetkel kui küsida, siis kõik keerutavad ja mingit vastust sealt ei saa.
    Isiklikult odavamalt ei saa aga ainuke võimalus selleks on panna oma number liikuma, kas siis Tele2 või EMT poole. Liikuma, siis eesmärgil enda operaatorilt parem pakkumine saada. Ma täpseid summasid ei tea aga usun, et 90-150EUR on täiesti võimalik soodsamalt saada.

    1) Võta EMT või Tele2-ga ühendust. Sõlmi mingi lambilpakett endale.
    2) Helistab Elisa ja ütled et pakuti näiteks SII 90EUR soodsamalt. Kui te paremat saate pakkuda, siis laske käia.
    3) Küll murduvad!

    Kui läbi ei lähe ei kaota sa midagi ja võid ka numbriliikvuse katkestada.

    // Btw. Nad liiguvad järjest trepist üles. Esimese pakkumise peale ära Jah ütle, unless see tõesti hea. Teinekord helistavad, siis tõstavad nad lati veel kõrgemale , et sa murduks.
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 22.04.13 at 16:32

  10. #230

    Re: nutitelefonid

    mul firma nr.

  11. #231
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: nutitelefonid

    S2 kavatsed osta? Ei soovita. Ütlen, et olin ka ise kunagi üle aasta S2 omanik ja probleeme polnud, soovitasin seltskonnas kõigile seda. Niikaua kuni reaalselt seltskonnas 10+ tuttaval see telefon oli ja oli näha kui vigane see telefon on tegelt. Hiljem kui enda oma maha müüsin hakkas ka sellel vigu välja tulema (müüsin sõbrale ja suht häbi on kuulata kui vigane see telefon hetkel on).

    Tüüpvigu sitaks, kõigil tulid kas varem või hiljem samasugused vead välja. Jooksevad kokku helistades mingiks ajaks, GPS'i ei leia enam ülesse jne. Vigu tegelt palju veel, usun et google tõestab ka seda kui vaja. Minu soovitus lihtsalt.

  12. #232

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas Romka Vaata postitust
    S2 kavatsed osta? Ei soovita. Ütlen, et olin ka ise kunagi üle aasta S2 omanik ja probleeme polnud, soovitasin seltskonnas kõigile seda. Niikaua kuni reaalselt seltskonnas 10+ tuttaval see telefon oli ja oli näha kui vigane see telefon on tegelt. Hiljem kui enda oma maha müüsin hakkas ka sellel vigu välja tulema (müüsin sõbrale ja suht häbi on kuulata kui vigane see telefon hetkel on).

    Tüüpvigu sitaks, kõigil tulid kas varem või hiljem samasugused vead välja. Jooksevad kokku helistades mingiks ajaks, GPS'i ei leia enam ülesse jne. Vigu tegelt palju veel, usun et google tõestab ka seda kui vaja. Minu soovitus lihtsalt.
    lol, mul pole yhtegi viga neist pea 2a jooksul olnud

  13. #233
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: nutitelefonid

    Kindlasti on erandeid, ei vaidlegi vastu.
    Eks igaüks ise teab mis oma raha eest lõpuks ostab aga ausalt, ükskord sõbra sünnipäeval lugesime kokku 13 S2 omanikku. Enamik kaebasid samade vigade üle. Naisel on samuti S2 ja koguaeg tiltab,et aeglaseks on muutunud/kokku jookseb/aku ei pea enam jne (poolteist kuud vana telefon lol).

  14. #234
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: nutitelefonid

    Mul tüdrukul poolteist aastat S2 olnud, kõik asjad avanevad momendiga ja ei kurda millegi üle.
    Telefon muutub aeglaseks siis kui sinna kõikvõimalikku paska peale tõmmata, olgu ta vana tahes. Samamoodi põhjustavad kõikvõimalikud tõmmatud "sodid" kokkujooksmisi. Lisaks kõigele töötavad neist paljud pidevalt taustal ja söövad akut nagu loomad.
    Palju su naisel asju tiritud on? Kas oled vaadanud mis appid pidevalt jooksevad taustal? Üldjuhul on siiski see kõik kasutajas endas kinni, ei olnud viimane lause mõeldud sulle Romka, vaid pigem kogu üldsusele.

  15. #235
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: nutitelefonid

    Jesh, tean väga hästi, et igasugu appid jne telefoni aeglustavad. Naisel töötab väga vähe appe, mänge ei mängi jne. Minu vana S2 mis sõbrale müüsin, teinud igasugu tehasetaastamisi jne, ikka samad probleemid.

    Aga ei viitsi rohkem vaielda, kui mu enda S2 töötas üle aasta veatult ja sõbrad samal ajal rääkisid kui vigane telefon see on siis ajasin samamoodi vastu, et asi kasutajas kinni jne.

  16. #236

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas Romka Vaata postitust
    Jesh, tean väga hästi, et igasugu appid jne telefoni aeglustavad. Naisel töötab väga vähe appe, mänge ei mängi jne. Minu vana S2 mis sõbrale müüsin, teinud igasugu tehasetaastamisi jne, ikka samad probleemid.

    Aga ei viitsi rohkem vaielda, kui mu enda S2 töötas üle aasta veatult ja sõbrad samal ajal rääkisid kui vigane telefon see on siis ajasin samamoodi vastu, et asi kasutajas kinni jne.
    softi uuendus keerab perse. ei tohi teha ja tuleb kasutada seda, mis ostes oli.
    kui on tehtud, siis lasta esinduses vana tagasi panna.

  17. #237

    Re: nutitelefonid

    Kas see uus nexus oleks ok valik? ... tbh ei tea telefonidest essugi ning ei oska isegi mida vaadata nende näitajate seas.

  18. #238
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: nutitelefonid

    nexus peaks parim "budget" klassi telefon/tablet olema.

  19. #239
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Mul tüdrukul poolteist aastat S2 olnud, kõik asjad avanevad momendiga ja ei kurda millegi üle.
    Telefon muutub aeglaseks siis kui sinna kõikvõimalikku paska peale tõmmata, olgu ta vana tahes. Samamoodi põhjustavad kõikvõimalikud tõmmatud "sodid" kokkujooksmisi. Lisaks kõigele töötavad neist paljud pidevalt taustal ja söövad akut nagu loomad.
    Palju su naisel asju tiritud on? Kas oled vaadanud mis appid pidevalt jooksevad taustal? Üldjuhul on siiski see kõik kasutajas endas kinni, ei olnud viimane lause mõeldud sulle Romka, vaid pigem kogu üldsusele.
    Jeah. Keskmine kasutaja on siiski dumbuser - oh lahe app, tirin alla, mõtlemata kas seda tegelikkuses vaja on. Lisaks laetakse alla täiesti lamp appe verifitseerimata allikatest.

    Täpselt sama case on ka arvutitega.

  20. #240

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    nexus peaks parim "budget" klassi telefon/tablet olema.
    good enough.

Lehekülg 12, kokku 32 EsimeneEsimene ... 2101112131422 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES